Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2022., 10:07   #10711
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Ako nisi heavy user, onda ti nije potrebna S serija. Općenito cijela S serija je bazirana na Exynos čipsetu i ima problema sa trajanjem baterije. S23 bi tebao biti baziran na Snapdragon (SD) čipsetu koje je štedljiviji.
Ako ti je hića, potraži S21 FE sa SD čipsetom ili uzmi A52s.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 10:39   #10712
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Kak veli kolega coconut, preporuka za A52s.. Dva dana korištenja izdrži šogoru, isto nije neki teški korisnik..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 10:42   #10713
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ne znam šta da ti kažem. Možda si ti jednostavno imao sreće sa fokusom i svjetlom pa je kod tebe uspjelo. Fotografija u movingu je lutrija. Ne znam da se itko ikad žalio na kameru na S liniji...

A ova opcija uopće nije loša. Ja ju često koristim. Napravi dosta slika, uvijek zadržim par komada i spremim u galeriju ko običnu sliku, ostalo pobrišem. Stvoreno za kaotične scene koje je teško uloviti.
Ja sam se zalio na kameru na S liniji opetovano , sa primjerima.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 11:01   #10714
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Imam A52 4G verziju, ali crkava baterija pomalo. Želim si kupiti svoj prvi ikada flagship uređaj. Znači kažete da bih trebao pričekati S23.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 11:41   #10715
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
A52S je više nego dobar za 95% ljudi. E sad, to što je neko gadget freak i mora imati najbolje je neka druga tema. A i to najbolje je uvjetno rečeno jer kod nas se u S seriju i dalje trpa exynos. Da je bilo A52s dok sam uzimao S20FE (snapdragon) uzeo bi njega. Nešto lošija kamera ali i dalje odlične fotke i na kraju krajeva opet overkill za gledanje na mobu i društvenim mrežama. Proc koji radi glatko ko i onaj jači , isto punjenje i ekran i još se ne moram zajebavat sa 3.5mm adapterom. I ostane mi soma i pol kuna u džepu. S21FE je isto nijansu bolji od S20FE. S22 serija je totalno precijenjena o tome nemamo kaj pisat. Bolje onda dodat soma kuna i uzet IP13.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 12:00   #10716
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Meni A52s izdrži do kasnih popodnevnih sati ako samo njega koristim, oko 5h sot. Skroz prihvatljivo...
S21 FE nema šanse...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 13:12   #10717
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 888
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako nisi heavy user, onda ti nije potrebna S serija. Općenito cijela S serija je bazirana na Exynos čipsetu i ima problema sa trajanjem baterije. S23 bi tebao biti baziran na Snapdragon (SD) čipsetu koje je štedljiviji.
Ako ti je hića, potraži S21 FE sa SD čipsetom ili uzmi A52s.
Zasto bi samo heavy juzer morao/trebao imati S seriju? Razlika je u detaljima, bolji materijali, bolji senzor osvj., senzor otiska, oleo premaz, brza memorija....
Meni je S22 savrsen po velicini, nedostaje mu jedino proc i bolja baterija. Ako to poprave u S23, kupim i vozim godinama
robee je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 14:15   #10718
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Zasto bi samo heavy juzer morao/trebao imati S seriju? Razlika je u detaljima, bolji materijali, bolji senzor osvj., senzor otiska, oleo premaz, brza memorija....
Meni je S22 savrsen po velicini, nedostaje mu jedino proc i bolja baterija. Ako to poprave u S23, kupim i vozim godinama
Baš je bitno to staklo iza kad je neka kvalitetna maskica preko. Može se samo lakše razbit. Senzor otiska danas radi odlično i na puno jeftinijim mobitelima od A52s. Tu bržu memoriju ako skužiš dobit ćeš prestižnu međunarodnu nagradu. Oleo premaz? Ma daj haha. Mogui se složit da je neki feeling build qualitya malo bolji kod top modela. Ali jel ti to vrijedi 3500 kn više? OK kamere su super bla bla ali baš je i ona na A52S sasvim dobra, tim više jer 95% korisnika sliku nikad ne pogleda van ekrana mobitela ili na društvenim mrežama.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 14:19   #10719
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Zasto bi samo heavy juzer morao/trebao imati S seriju? Razlika je u detaljima, bolji materijali, bolji senzor osvj., senzor otiska, oleo premaz, brza memorija....
Meni je S22 savrsen po velicini, nedostaje mu jedino proc i bolja baterija. Ako to poprave u S23, kupim i vozim godinama

Sta je to heavy user?

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Baš je bitno to staklo iza kad je neka kvalitetna maskica preko. Može se samo lakše razbit. Senzor otiska danas radi odlično i na puno jeftinijim mobitelima od A52s. Tu bržu memoriju ako skužiš dobit ćeš prestižnu međunarodnu nagradu. Oleo premaz? Ma daj haha. Mogui se složit da je neki feeling build qualitya malo bolji kod top modela. Ali jel ti to vrijedi 3500 kn više? OK kamere su super bla bla ali baš je i ona na A52S sasvim dobra, tim više jer 95% korisnika sliku nikad ne pogleda van ekrana mobitela ili na društvenim mrežama.


Premium je premium, mid je mid. Raspravilo se 500 puta o tome.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 14:19   #10720
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
90% mobitela na tržištu bi izdržalo maltretiranje od strane heavy usera. Slažem se da je S napravljen od kvalitetnijih materijala, kamere su bolje,... ali baš da to vrijedi 2x ili 3x više u odnosu na npr. A52s, ja ne vjerujem.
Bolje bi bilo da naprrve baterije koje će više izdržati. Imam tarifu sa unlimited netom na S22 tako da je stalno uključen i nešto skidam. U kasno popodne moram staviti mob na punjač iako sam ga napunio ujutro. I to na 4G jer mi je 5G znao još ranije pocuclati bateriju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 14:40   #10721
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Sta je to heavy user?





Premium je premium, mid je mid. Raspravilo se 500 puta o tome.
Heavy user? No lifer


Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 14:51   #10722
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
90% mobitela na tržištu bi izdržalo maltretiranje od strane heavy usera. Slažem se da je S napravljen od kvalitetnijih materijala, kamere su bolje,... ali baš da to vrijedi 2x ili 3x više u odnosu na npr. A52s, ja ne vjerujem.
Bolje bi bilo da naprrve baterije koje će više izdržati. Imam tarifu sa unlimited netom na S22 tako da je stalno uključen i nešto skidam. U kasno popodne moram staviti mob na punjač iako sam ga napunio ujutro. I to na 4G jer mi je 5G znao još ranije pocuclati bateriju.
Jesam li ja heavy user?
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 15:03   #10723
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
~1300 dana otkad ga imam i 756 ciklusa kasnije, Note9 SD je jaci nego ikad. Zadnji factory reset napravljen isto kada i zadnji update - u prosincu 2020.

Mobitel je peri deri, nema misterioznih drainova, ne pamtim unazad godinu-dvije kad sam izvisio zbog njega. Sluzbeno i prvi mob kojeg aktivno koristim sad vec cetvrtu godinu zaredom i ne razmisljam o kupovini novog.

Jos sitno i ulazimo u petu godinu, op op!

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
I moj note9 sd model ce sad uci u trecu godinu. Ne sjecam se jesam li ikada razmisljao o upgrejdu na noviji note, ne bas, nemam potrebe...

Baterija se odlicno drzi. Jedan dan izdrzi bez beda (navecer 30-40%), vikendom s manje sot-a dva dana u pravilu. Koliko baterija traje i koliko ga cesto punim govori i podatak od samo 590 ciklusa (imam ga oko 1000 dana).

Jedini minus je kamera koja voli malo hladnije tonove i telefoto koji trazi vise svjetla. Mislim da je ovo i sluzbeno mob kojeg aktivno najduze koristim, a plan je da ide i dalje. Miiiislim da sam jedino nexusa 5 koristio tako dugo - oko 3 godine.

Naravno, note9 sam prestao updejtati od 12.2020. kad je iirc bio zadnji bitniji feature update. Sve iza toga samo security updejtovi i bootloader version bumpovi, how yes no.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 16:11   #10724
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Samsung mobiteli - 2. dio

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
90% mobitela na tržištu bi izdržalo maltretiranje od strane heavy usera. Slažem se da je S napravljen od kvalitetnijih materijala, kamere su bolje,... ali baš da to vrijedi 2x ili 3x više u odnosu na npr. A52s, ja ne vjerujem.
Bolje bi bilo da naprrve baterije koje će više izdržati. Imam tarifu sa unlimited netom na S22 tako da je stalno uključen i nešto skidam. U kasno popodne moram staviti mob na punjač iako sam ga napunio ujutro. I to na 4G jer mi je 5G znao još ranije pocuclati bateriju.

Jel ti se vise grije rtx3090 ili rtx3050? 90% usera moze igrat sa 60fps ali ne zeli. Ili vozit daciju ali ne zeli. Svi sve mogu ali neki ne zele. Zato postoji premium,i auto i kuća i svasta nesto pa tako i mob. Kupi s22, iphone 12-13-14 otvori i vidi iznutra izradu pa ces vidjeti razlike. Ne kazem da a52s nije super, dapače ali eto mijenjam konektore punjenja ja A seriji gotovo pa svaki dan, na S seriji jako rijetko. I ne , nije zato sto ljudi A seriju manje čuvaju. Isto je s Huaweijem,xiaomijem itd. Sve je napravljeno bolje na high end uređajima, od kvalitete i debljine maticne do jaceg i boljeg proca,brzeg ddr rama, emmc chipa ,hlađenja, komponenti itd. Eto ti uzmi s10, note 9/10,p30, MI seriju nasoram A serije,P lite serije, redmi serije iz npr 2019 pa ces vidjeti razliku izmedu mid i premium. Nemoj ni gledati izradu nego samo rad na njima. Sve ima svoje zasto. A da li nesto vrijedi ili ne, beskonacna rasprava.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 16:38   #10725
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Jel ti se vise grije rtx3090 ili rtx3050? 90% usera moze igrat sa 60fps ali ne zeli. Ili vozit daciju ali ne zeli. Svi sve mogu ali neki ne zele. Zato postoji premium,i auto i kuća i svasta nesto pa tako i mob. Kupi s22, iphone 12-13-14 otvori i vidi iznutra izradu pa ces vidjeti razlike. Ne kazem da a52s nije super, dapače ali eto mijenjam konektore punjenja ja A seriji gotovo pa svaki dan, na S seriji jako rijetko. I ne , nije zato sto ljudi A seriju manje čuvaju. Isto je s Huaweijem,xiaomijem itd. Sve je napravljeno bolje na high end uređajima, od kvalitete i debljine maticne do jaceg i boljeg proca,brzeg ddr rama, emmc chipa ,hlađenja, komponenti itd. Eto ti uzmi s10, note 9/10,p30, MI seriju nasoram A serije,P lite serije, redmi serije iz npr 2019 pa ces vidjeti razliku izmedu mid i premium. Nemoj ni gledati izradu nego samo rad na njima. Sve ima svoje zasto. A da li nesto vrijedi ili ne, beskonacna rasprava.
Prvi put čujem za te konektore. A to da su takve komponenete nešto puno kvalitetnije u top modelima nisam siguran. Zapravo, često nam iskustvo kaže drukčije. No dobro.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 17:25   #10726
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Samsung mobiteli - 2. dio

Koje iskustvo? Pitaj servisere koje konektore cesto mijenjanju a koje ne. U normalnom vremenskom roku naravno. Nakon par godina mijenjat ćeš na svakom.

Npr u roku 2 dana i u malom gradicu kao sto je Rovinj,zamisli veci grad:

https://ibb.co/30hFxF8

I svjezi A52S od danas kojeg vlasnik nije htio poslat na jamstvo jer mu hitno treba, i nije jedini:

https://ibb.co/Rbz0t2y

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 16.09.2022. u 17:58.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 17:57   #10727
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Imao sam dva puta S21FE i sad A52s. Oba su plastikaneri, oba imaju isto RAM-a i isto memorije i još dosta sličnosti. Ali nije isto. FE ima bolji ekran, brži je, sve je nekako uglađenije, bolji zvuk kod razgovora, bolji spikerfon, kvalitetniji stereo zvuk. Jedino što A52s ima dosta bolju bateriju...

Za većinu ljudi A52s je sasvim dovoljan, ali eto neko želi još bolje i ne pita koliko košta. To je jednostavno tako
Što se tiče konektora, problematični su mi bili i na skupljim telefonima,tako da...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 21:13   #10728
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 888
Bolje zvucnike i kvalitetniji prijem, razgovor sam zaboravio. Razlika je osjetna.
Oleo premaz, da, jako bitan i osjeti se. Bolji je osjecaj kod rada a i display je puno cisci, nije mastan. Pa ti biraj mid ili
Je li vrijedi duplo love, sigurno ne no trziste i potraznja su faktori koji kazu da.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 11:39   #10729
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
'Koljaža' u Samiju - inženjeri u S23 žele SD čipset, glavonje žele Exy
https://www.gsmarena.com/samsung_cou...news-55855.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 13:23   #10730
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 888
A daj....onda preskacem i s23. Mozda trenutni s10 postane i punoljetan dok se oni odluce maknuti sa exy.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 14:21   #10731
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
jeej ode moj s9 u petu godinu koristenja
Sve mi se cini da ce ici na promjenu baterije
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 16:00   #10732
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Ima li netko iskustva s ovom web stranicom?
https://www.mobiri.hr/proizvod/samsu...b-128gb-black/

Nude S22 po nešto jeftinijoj cijeni od drugih trgovina. Cijene se obično kreću oko 6,599 kuna. Poslao sam im mail, ali ne odgovaraju.



Zanima me ima li neka caka u tome. Tipa povrat kupca ili šta već ne..
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 16:36   #10733
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
jeej ode moj s9 u petu godinu koristenja
Sve mi se cini da ce ici na promjenu baterije
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
A daj....onda preskacem i s23. Mozda trenutni s10 postane i punoljetan dok se oni odluce maknuti sa exy.

Imate FE seriju još dostupnu. Grabi dok ima, gasi se pogon. Treba zaradit na egzinos smeću.

Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Ima li netko iskustva s ovom web stranicom?
https://www.mobiri.hr/proizvod/samsu...b-128gb-black/

Nude S22 po nešto jeftinijoj cijeni od drugih trgovina. Cijene se obično kreću oko 6,599 kuna. Poslao sam im mail, ali ne odgovaraju.
Te navede cijene su pljačka. Nemrem vjerovat ali ću napisati...više se isplati onda ajfon za praktički te iste pare.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 09:43   #10734
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Do kraja godine bi trebao stići One UI 5.0 baziran na Androidu 13 na S21/22, A53, Z Flip/Fold 3 i 4

https://www.sammobile.com/news/exclu...13-before-2023
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 18:46   #10735
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Upravo sletio novi update. Na prvi pogled izgleda kao još jedan security patch ali zakleo bi se da su animacije nekako drugačije, bar na mom S22U...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20220930-183431_Software update.jpg‎
Views:	166
Size:	390.9 kB
ID:	25563  
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 20:21   #10736
krimos
Premium
Moj komp
 
krimos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Došlo je vrijeme za upgrade pa bi sebe počastio sa S22 ultrom da ženi ostavim S21FE koji me služi više nego odlično. Možete mi vi koji ga imate reći kakva se vama pokazala baterija na exynos varijanti?(mislim na ultru)
__________________
beauty is only a lightswitch away
krimos je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 21:56   #10737
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor krimos Pregled postova
Došlo je vrijeme za upgrade pa bi sebe počastio sa S22 ultrom da ženi ostavim S21FE koji me služi više nego odlično. Možete mi vi koji ga imate reći kakva se vama pokazala baterija na exynos varijanti?(mislim na ultru)
E to je ljubav. Sebi Exynos a ženi dati svoj stari(ji) dobri snapdragon. Sad zna da ju voliš.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 23:01   #10738
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor krimos Pregled postova
Došlo je vrijeme za upgrade pa bi sebe počastio sa S22 ultrom da ženi ostavim S21FE koji me služi više nego odlično. Možete mi vi koji ga imate reći kakva se vama pokazala baterija na exynos varijanti?(mislim na ultru)
Ok je. Nista specijalno, ali izdura dan.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 23:50   #10739
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor krimos Pregled postova
Došlo je vrijeme za upgrade pa bi sebe počastio sa S22 ultrom da ženi ostavim S21FE koji me služi više nego odlično. Možete mi vi koji ga imate reći kakva se vama pokazala baterija na exynos varijanti?(mislim na ultru)

Meni je baterija odlična, na kraju dana bude na cca 50%.

Stvarno se moram potruditi da bude ispod 30%, to mi se desilo samo par puta i taj dan sam si dao truda sa korištenjem moba.


Verzija je sa 12gb rama i 256 memorije prezadovoljan sam mobom, imam ga nekih dva mjeseca.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2022., 19:12   #10740
krimos
Premium
Moj komp
 
krimos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
E to je ljubav. Sebi Exynos a ženi dati svoj stari(ji) dobri snapdragon. Sad zna da ju voliš.
Ne mogu je više gledati sa tim kinezima, stalno neki problem ima. Htio sam joj uzet flip ali nije to njen džir baš. Imao sam note seriju do 10 tke i onda krenuo eksperimentirat ali nemreš... meni samsung je samsung. A pošto mislim da bi mi fold dosadio veoma brzo odabir je vratit se note/ultra seriji. Hvala na odg
__________________
beauty is only a lightswitch away
krimos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na