Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.06.2020., 11:42   #1381
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Previše se to nekako šakom i kapom dijeli da bi bilo održivo... Smrdi mi na bitkooooooonekt
When it's too good to be true then it is too good to be true
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 13:22   #1382
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ma nije to scam, napumpali su cjenu MCO na cca 5$, a jedino sto mogu je pogledat tehnicku analizu i vidjet da je nedavno biuo na 2, ak se desi jos jedna korona mogao bi i na 1.

Zanimljivo ce biti kad ovi koji oroce to odluce prodat, onda ce biti ko bitconect, tko prvi njegova djevojka.

A ovo da dobim bonus 50$ ako uzmem karticu mi je strasno, dali tu karticu nitko ne uzima ili koliko oni to imaju novaca na bacanje?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 13:46   #1383
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Previše se to nekako šakom i kapom dijeli da bi bilo održivo... Smrdi mi na bitkooooooonekt
When it's too good to be true then it is too good to be true
Čak i da nisu ponzi, Wirecard im je postao ahilova peta.
https://cointelegraph.com/news/major...ng-21b-in-cash
https://www.cnbc.com/2020/06/22/wire...res-crash.html

Izgleda da će u dogledno vrijeme jedino Coinbase ostat u kartičarskoj igri.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 16:06   #1384
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
A misliš da banke imaju novčane rezerve i pokrića za sve kredite koje daju? Da ne pričam tko sve stoji iza njih i kako su uopće nastale jer bi bio debeli offtopic.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2020., 16:15   #1385
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
A misliš da banke imaju novčane rezerve i pokrića za sve kredite koje daju? Da ne pričam tko sve stoji iza njih i kako su uopće nastale jer bi bio debeli offtopic.

skupila se skeptična ekipa


svi smo odrasli ljudi, nitko nikoga na ništa ne tjera. svako neka napravi DYOR i odluči za sebe. ili ako vec raspravljamo neka bude argumentirano.


Wirecard:
https://twitter.com/Kris_HK/status/1273565013542760449
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2020., 09:15   #1386
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
To su godišnje kamate,tako da nemojte misliti da ćete za 3 mjeseca dobiti 16 ili 18% više ...
Sve kamate ze obračunavaju na godišnjoj razini koliko znam ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2020., 09:24   #1387
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Samo oprezno.
Ljudi troše stotine milijuna dolara/eura, da bi zaradili godišnje 5-10%. Oni poklanjaju 16-18%.
Kako ameri kažu u mom slobodnom prijevodu, ne postoji besplatni ručak.

Ili je neki ponzi i pitanje je tko će i kada ostati nasukan. Ili oni stvarno imaju zaradu od 20%+ na tome. Kod ovog drugog je pitanje, tko onda to plaća, i zašto i drugi nisu u tom poslu? Posao koji donosi 10% čisto godišnje, je fenomenalan posao i svi živi će ući u tu branšu ako ikako mogu. Posao sam 20% čisto godišnje je ili bankarstvo ili droga i oružje.
Normalan posao nosi cca 3-5% čisto godišnje.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2020., 09:32   #1388
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
A misliš da banke imaju novčane rezerve i pokrića za sve kredite koje daju? Da ne pričam tko sve stoji iza njih i kako su uopće nastale jer bi bio debeli offtopic.
Sve 5, ali banka valjda neće samo tako preko noći nestati way out strategyem pa ono...
Kao što kolega Libertus kaže, samo oprezno... I na bitkooooonektu su neki fino profitirali, ali...
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2020., 15:34   #1389
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Samo oprezno.
Ljudi troše stotine milijuna dolara/eura, da bi zaradili godišnje 5-10%. Oni poklanjaju 16-18%.
Kako ameri kažu u mom slobodnom prijevodu, ne postoji besplatni ručak.

Ili je neki ponzi i pitanje je tko će i kada ostati nasukan. Ili oni stvarno imaju zaradu od 20%+ na tome. Kod ovog drugog je pitanje, tko onda to plaća, i zašto i drugi nisu u tom poslu? Posao koji donosi 10% čisto godišnje, je fenomenalan posao i svi živi će ući u tu branšu ako ikako mogu. Posao sam 20% čisto godišnje je ili bankarstvo ili droga i oružje.
Normalan posao nosi cca 3-5% čisto godišnje.
To sam se i ja više puta zapitao, ali dokle god ne ulažem ništa od fiata gore nego se igram dobitkom od ranije, nisam na nikakvom gubitku i trebam iskoristiti što god mogu od te platforme. Evo ovdje još jedan review:

https://medium.com/@techboy/the-esse...m-61d7b2f358c9

Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Sve 5, ali banka valjda neće samo tako preko noći nestati way out strategyem pa ono...
Kao što kolega Libertus kaže, samo oprezno... I na bitkooooonektu su neki fino profitirali, ali...
Danas neće tako lako jer su sve u velikim grupacijama i nijedna banka više nije hrvatska nego strana. Prije 25-30 i više godina su banke propadale samo tako. Sjećam se kao dijete da mi se familija borila oko izvlačenja novaca iz njihovih štednji i neki su fine novce izgubili. Nije na odmet prisjetiti se i Grčke koja je bila ograničila podizanje novca na 60 eura dnevno po osobi jer nisu mogli nabrati više.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 11:36   #1390
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Samo oprezno.
Ljudi troše stotine milijuna dolara/eura, da bi zaradili godišnje 5-10%. Oni poklanjaju 16-18%.
Kako ameri kažu u mom slobodnom prijevodu, ne postoji besplatni ručak.

Ili je neki ponzi i pitanje je tko će i kada ostati nasukan. Ili oni stvarno imaju zaradu od 20%+ na tome. Kod ovog drugog je pitanje, tko onda to plaća, i zašto i drugi nisu u tom poslu? Posao koji donosi 10% čisto godišnje, je fenomenalan posao i svi živi će ući u tu branšu ako ikako mogu. Posao sam 20% čisto godišnje je ili bankarstvo ili droga i oružje.
Normalan posao nosi cca 3-5% čisto godišnje.
Prvo, 16% zvuči puno, no ne i ako dobijaš neki shitcoin koji je stvoren takorekuć iz zraka.
Njih ništa ne košta dijeliti taj shitcoin da bi privukli ljude sa "wow, 16%".

Uostalom tih 16% nije fiksna kamata, oni to mogu, i hoće, spustiti kada god požele. Trenutno je visoko da privuku ljude.

Drugo, Celsius (koji po mom mišljenju ima daleko bolji tokenomics) daje za istu stvar max. 5.2% (trenutno).
Kako je to moguće?
Za to treba pogledati više faktora, a prvo omjere circulating i total supply-a.

Cel tokena može maksimalno biti 695 milijuna, a Cro tokena 100 milijardi.
To znači kada se svi puste u opticaj, na tržištu će u budućnosti Cro tokena biti točno 144x više nego Cel tokena.
Trenutno ih je 38x više.
Zato si mogu priuštit da trenutno daju 16-18%, a Cel ne može.
Tko shvaća kako marketcap funkcionira, shvatit će i zašto.

Te kamate dalje ovise o mnogo drugih faktora, tipa koliko imaju korisnika (da znaju koliko kamata moraju isplaćivati), koja je trenutno cijena tokena (potražnja), mogu li si priuštiti da tokene isplaćuju iz vlastite riznice ili će ih kupovati sa tržišta, itd.

Ovisno o svemu tome, oni interno odlučuju koliku će kamatu trenutno davati, i ona je promjenjiva.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 12:13   #1391
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Ma ok, sve si mi objasnio kada si napisao da ne dijele novce nego izmišljeni shitcoin koji mogu generirati kako hoće. Onda mogu davati i 50% kamatu. Ali onda to definitivno ide u ponzi shemu, traje do kada traje.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 16:07   #1392
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ma ok, sve si mi objasnio kada si napisao da ne dijele novce nego izmišljeni shitcoin koji mogu generirati kako hoće. Onda mogu davati i 50% kamatu. Ali onda to definitivno ide u ponzi shemu, traje do kada traje.
Ne ide u ponzi shemu jer ponzi shemu platiš, Cro token ne platiš nego oročiš svoj novac (btc, eth, usdt, itd.), te zauzvrat dobijaš Cro token.
Nisi ga platio, samo si ga dobio. Glavnicu možeš predignit kada hoćeš, dakle ništa od tvog novca nije uzeto ili oštećeno.
Jedino ti se može sviđat ili ne sviđat činjenica da dobijaš shitcoin kao kamatu, no to je rizik koji prihvaćaš.
A realno, ionako kod tradicionalnih institucija ne bi dobio ništa bolje uvjete, dapače, negdje bi imao i negativnu kamatu, tako da...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 23:59   #1393
user4467
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 49
pa nemoras staviti u CRO ako se bojis da je shitcoin koji nema budućnost, stavis u neki stablecoin i imas 10posto, jos uvijek jako dobro.

The interest will be paid out in the same currency as your deposit currency (e.g. if you deposit BTC, you will earn interest in BTC).
user4467 je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 00:07   #1394
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor user4467 Pregled postova
pa nemoras staviti u CRO ako se bojis da je shitcoin koji nema budućnost, stavis u neki stablecoin i imas 10posto, jos uvijek jako dobro.
Da ako ih lockaš na 3 mjeseca.
8% ako ih lockaš na 1 mjesec, a 6% ako ne želiš lockat novac i biti u mogućnosti ga predignit kada želiš.
https://crypto.com/en/earn.html

Celsius npr. daje 8.7% na stable coine bez ikakvih uvjeta.

Sve te cifre skaču ako se odlučiš za stake MCO-a kod Cryptodotcoma ili ako želiš isplatu u Cel tokenu kod Celsiusa.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 10:27   #1395
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 10:00   #1396
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor user4467 Pregled postova

The interest will be paid out in the same currency as your deposit currency (e.g. if you deposit BTC, you will earn interest in BTC).

Još jednom , jer ekipa očito čita samo što im je srcu drago. cro token dobiješ samo ako stejkaš cro token. kamate nisu fiksne i neće biti fiksne za išta u svijetu, tako i ta crypto depozite. 18% je za privlačenje ljudi, smanjit će se tijekom vremena. Ljudi koji su u cryptu i posebno ljudi koji koriste njihove usluge, preuzimaju dosta rizika na sebe, za razliku od večine ljudi koji bježe od rizika. Zato su ti ljudi nagrađeni takvim kamatama. ako crypto.com postane globalno prihvaćen među masama i ako cro token dobije utility za koji je namjenjen. kamata će biti puno manja. to je biznis model, koji ljudi ne kuže jer se nikad neće i ne žele se bavit biznisom.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 15:18   #1397
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Crypto.com kartice prestaju radit do daljnjega...

https://blog.crypto.com/our-statemen...g-wirecard-uk/

A milijuni MCO tokena lockani u appu dok vrijednost tokenu pada svake sekunde...

______________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 16:01   #1398
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Crypto.com kartice prestaju radit do daljnjega...

https://blog.crypto.com/our-statemen...g-wirecard-uk/

A milijuni MCO tokena lockani u appu dok vrijednost tokenu pada svake sekunde...

fora je u tome što ne rade samo za EU i UK. Tj jos uvijek rade, upravo kupio bon za mobitel.
Cijena nece previše tankati jer:
ameri i APAC samo čekaju cheap upgrade

crypto.com ce naci novog card issuera za EU i kartice ce se nastaviti koristiti(jedina neizvjesnost je koliko ce trebati vremenski da se to realizira).


ja osobno to vidim kao priliku a ne kao downside.

btw danas sam jos i netflix platio, sjeo cashback 100%
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 09:00   #1399
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 225
propadne wirecard a s njime i crypto.com


https://www.bug.hr/skandali/panika-k...da-je-li-15657
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 10:04   #1400
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
propadne wirecard a s njime i crypto.com


https://www.bug.hr/skandali/panika-k...da-je-li-15657

koji naslovi


sve propalo.. preksutra se Zemlja prestaje vrtit.
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 23:09   #1401
user4467
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 49
nema panike, nista sta se nemoze rijesiti, inace jedan od boljih projekata.
Problem je u tome sta se taman sve zarolalo u EU i onda ovaj baksuz sa izdavačem, time je potencijalni veci broj korisnika otpisao crypto.com.. iako ako to brzo riješe uopće ne sumnjam da ce cijena tokena otic gore.
user4467 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 10:09   #1402
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
https://librehash.org/conclusion-of-...om-experiment/

Danas otvorim ovaj članak, i u jednom dijelu piše da je crypto.com podružnica Wirecard AG. Ako je to istina (ne znam da li je), onda postoji dobra šansa da će sa bankrotom Wirecarda i crypto.com propasti.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 20:37   #1403
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
lDa upravo ovi: Wirecard AG stvorili probleme Payoneeru koji je daleko poznatija firma od ovih crypto MLM bitconecta.

Hocu reci tko ima Payoneer karticu, ona ne radi. A radila je godinama...

p.s. U doba zlatne groznice 21vog stoljeca sam nabavio Advancedcash karticu koju sam imao samo 10 dana, jel taj advancedcash izdao zamjenu ili su i dalje bez kartica?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 21:27   #1404
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
proradila je nedavno adv kartica, cak su poslali novu free, ali feee je neki lihvarski
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 23:40   #1405
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Samo da ubacim digresiju,pošto sam korisnik payoneera dugi niz godina...


Zamrzlo nam sva sredstva na računu,jer su bila na kartici automatski (do 5k$,ostatak je na balanceu), od strane FCA (Engleska regulatorna agencija blabla), i sad se istražuje dali je bilo malverzacija u Wirecard Engleska,jer je u Wirecard Njemačka nestalo 1.6 milijarde $,a priča se da su našli da fali preko 3 milijarde.


Srića nisam imao puno $$$, jer sam par dana prije povukao na banku,al ima ljudi koje znam sa 3-4-5k$ zamrznuto. Vidit ćemo oće bit šta od toga...
Payoneer se ograđuje od svega i pok ToSu ne garantira nikakve pare.


I naravno,već par dana prije je bilo članaka ne temu bankrota i Wirecarda, čak su neki postali na FB grupi Payoneer o toj temi al to je bilo promptno izbrisano, da ljudi ne stignu izvuć pare...
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 06:14   #1406
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
From 00:01 CET on Monday, July 6th, you will once again be able to withdraw your funds to your local bank account and use the Make a Payment and Manage Currencies services. Until then, we will waive ATM withdrawal fees.
Ala ce se bjezat.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 09:09   #1407
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Opet sve radi
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 10:07   #1408
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
There are some technical restrictions that Mastercard needs to lift from their end, which will take a bit of time. We expect this to be very soon – within the next 24 hours at the latest.
Joj, ala ce biti trke kad to proradi. Mnogi ce povuc novce, a s razlogom, too vjeruje nekoj instituciji koja moze u bill kojem trenutku zamrznuti vasa sredstva...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 13:50   #1409
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
A šta su i bitkojni bili zamrznuti?
Ja mislio da samo kartično poslovanje nije radilo zbog tog Wirecard sranja.
Btw, jel zna tko jel fercera Wirex ovih dana?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 14:17   #1410
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Radi normalno ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na