Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2011., 01:05   #151
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ma nešto ne štima, nije do kompa kad na mobu isti error javlja. Više sreće ujutro

Hvala!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 01:06   #152
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Stranica im je u banani, nije ju htjelo loadati ali mi je jedva proradilo, skida se client !
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:20   #153
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Eo skinio prvi dio, video 1 ima 1.8gb i to je skidao sa max 500KB/s, sad je stavio skidati main assets 12,7gb i ide full brzinom, znaci 1,1MB/s
Ja isto skiado tokom dana, stao na main assets 3.1 Gb do kraja.....jbg, moram gasit komp prije spavanja jer "joooj ne smije ostat upaljeno, nešto će se zapalit bla bla"....tako da ću nastavit kad dođem danas s posla. Ali dobro, ide sve full speed tako da ako ne bude problema sa serverima trebalo bi se skinut do kraja dana.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 10:04   #154
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
znaci kad skinem client, mogu igrati tek od petka do nedjelje ???
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 10:15   #155
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Darth Revan Pregled postova
znaci kad skinem client, mogu igrati tek od petka do nedjelje ???
Kolko sam ja skužio, da. Stisnuo si odgovor da želiš sudjelovat, user name/pass već imaš, i to je to. Kad se serveri u petak otvore samo se spremno ulogiraš i to je to. U teoriji. U praksi, bit će tolika navala ljudi da će serveri pucat i izbacivat svake 2 minute i neš moć normalno igrat bar cijeli petak i pol subote. Tako je barem bilo u svim betama u kojima sam ja dosad sudjelovao (Age of Conan, Aion).
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 10:41   #156
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Pripremili su se oni, nisu bzvz toliko keyeva podijelili, to im je test da se vidi kako ce serveri izdrzati. Ne ocekujem neke velike probleme, samo me brine sta ce biti ako mi se svidi, 350kn u startu + 80-100kn ( ovisi u kojoj valuti ) mjesecno ... a Guild Wars 2 dolazi kroz par mjeseci....
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 10:51   #157
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Pripremili su se oni, nisu bzvz toliko keyeva podijelili, to im je test da se vidi kako ce serveri izdrzati. Ne ocekujem neke velike probleme, samo me brine sta ce biti ako mi se svidi, 350kn u startu + 80-100kn ( ovisi u kojoj valuti ) mjesecno ... a Guild Wars 2 dolazi kroz par mjeseci....
Joj, da. Guild Wars je bio moj prvi MMO (iako nije full MMO u biti), i još uvijek meni najbolji, s njim sam se najviše zabavio. Uopće ne znam kako ću hendlat i SW i GW2 odjednom. Doduše, GW2 neće imat pretplatu, kao ni jedinica.
A za SW, glede plaćanja, to nije tako strašno....ja sam godinu i pol igrao Age of connan, i još godinu i pol Aion. Gamecardovi su u Algoritmu 200 kn za 60 dana, to fkt nije puno jebiga. Čak ni za sirote studoše. To je jedan izlazak subotom navečer, a imaš 60 dana igranja.
Moja projekcija je da ću prašit SW dok ne izađe GW2 (koji mi već sad izgleda bolji i ispoliraniji i sa puno više sadržaja), onda samo GW. Ali tko zna.
Time will tell
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:03   #158
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Joj, da. Guild Wars je bio moj prvi MMO (iako nije full MMO u biti), i još uvijek meni najbolji, s njim sam se najviše zabavio. Uopće ne znam kako ću hendlat i SW i GW2 odjednom. Doduše, GW2 neće imat pretplatu, kao ni jedinica.
A za SW, glede plaćanja, to nije tako strašno....ja sam godinu i pol igrao Age of connan, i još godinu i pol Aion. Gamecardovi su u Algoritmu 200 kn za 60 dana, to fkt nije puno jebiga. Čak ni za sirote studoše. To je jedan izlazak subotom navečer, a imaš 60 dana igranja.
Moja projekcija je da ću prašit SW dok ne izađe GW2 (koji mi već sad izgleda bolji i ispoliraniji i sa puno više sadržaja), onda samo GW. Ali tko zna.
Time will tell
200kn algoritam, 150kn ak se preko neta placa , 50kn je razlika. Samo bi htio imati box za SWTOR, ali kontam da ce algoritam po obicaju zapaprit, gledam okolo, keyevi su oko 300kn...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:11   #159
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
A dobro za GW2 se ni nezna datum izlaska !! To ce ipak biti nesto posebno, gw mi je najdraza igra, igrao sam ju godinama. A ovaj SW se jos mora dokazati.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:35   #160
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
200kn algoritam, 150kn ak se preko neta placa , 50kn je razlika. Samo bi htio imati box za SWTOR, ali kontam da ce algoritam po obicaju zapaprit, gledam okolo, keyevi su oko 300kn...
Ma kakvi keyevi, ja uvijek uzimam box, često i Collectors edition. Sto ćuna gore-dolje. Ja sam staromodan, volim imat opipljivi primjerak
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:35   #161
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Dobio sam na mail da sam confirmed to test, ali kad odem na njihovu stranicu preko linka install the game i stisnem LOGIN, ne želi otvoriti dalje, ima netko sličnih problema?
Ja sam nedavno dobio mail da se mora password promjenit, što sam i napravio. Možda ti nisi pa ti zato neda dalje?
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:41   #162
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Ja sam nedavno dobio mail da se mora password promjenit, što sam i napravio. Možda ti nisi pa ti zato neda dalje?
To, i također ti ne da dalje ako ne popuniš ona security questions. Tek nakon toga sam ja mogao krenuti skidat client.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:56   #163
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Ja sam nedavno dobio mail da se mora password promjenit, što sam i napravio. Možda ti nisi pa ti zato neda dalje?
Sigurno nije do toga. Ja nisam mijenjao password, i sad sam samo trebao resetirat lozinku, a to je prošlo bez problema nakon jučerašnje nemogućnosti otvaranja stranice

Skida se, kad bude gotovo, bude
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:08   #164
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Pripremili su se oni, nisu bzvz toliko keyeva podijelili, to im je test da se vidi kako ce serveri izdrzati. Ne ocekujem neke velike probleme, samo me brine sta ce biti ako mi se svidi, 350kn u startu + 80-100kn ( ovisi u kojoj valuti ) mjesecno ... a Guild Wars 2 dolazi kroz par mjeseci....
Šta nisu rekli da će postepeno zvat ljude u betu? Tj. neke u petak, neke u subotu i nedjelju?
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:46   #165
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Da, tko prije RSVP na taj invajt prije ce dobiti ulaz, RSVP sam jos prije nego sam sluzbeno dobio mail pa se nadam da cu vec u petak moci kreniti sa istrazivanjem
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 13:19   #166
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Da, tko prije RSVP na taj invajt prije ce dobiti ulaz, RSVP sam jos prije nego sam sluzbeno dobio mail pa se nadam da cu vec u petak moci kreniti sa istrazivanjem
Tak i ja, čim si ti postao onaj link, ja došo doma i RSPV-ao. valjda sam zbrinut
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 13:41   #167
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Pripremili su se oni, nisu bzvz toliko keyeva podijelili, to im je test da se vidi kako ce serveri izdrzati. Ne ocekujem neke velike probleme, samo me brine sta ce biti ako mi se svidi, 350kn u startu + 80-100kn ( ovisi u kojoj valuti ) mjesecno ... a Guild Wars 2 dolazi kroz par mjeseci....
ma preko neta uzmes igru kad izade, eventualno pricekas dan-dva i cijena će joj biti ispod 200kn, tak je sa skoro svakom igrom. BF3 se sad moze nac za 120kn.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 23:07   #168
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Evo meni se skinulo, ali ne mogu uć u client, "play" button mi je siv. Šteta, mislio sam da ću moć bar do login screena ili nešto...igrat se sopcijama i to
18.5 GB mi je folder.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 23:56   #169
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Evo meni se skinulo, ali ne mogu uć u client, "play" button mi je siv. Šteta, mislio sam da ću moć bar do login screena ili nešto...igrat se sopcijama i to
18.5 GB mi je folder.
I meni je folder 18,5 GB, pretpostavljam da je to to, jer na netu čitam svašta o veličini game foldera.

Kad pokrenem launcher, progression bar se brzo napuni i pojavi se neka poruka koja nestane toliko brzo da ju ne stignem pročitat. Možda jer imaju maintenance EU servera do večeras u ponoć (znam da se može igrat tek od petka).

Nekako mi Bioware sve ovo traljavo odrađuje
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 00:23   #170
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
1,8GB Eng Video 1, 12,4GB Main Assets, onda jos 5GB neceg, pa jos oko 200-300MB nekih sitnih updateova, sve zajedno također 18,5GB. Play button siv, cekam ko napeta puska da puste nas na servere
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 01:37   #171
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Prvi serveri se otvaraju u petak u 17h po nasem vremenu. Slijedeci batch u subotu 17h, pa u nedjelju 17h (ti jadnici ce imat manje od 24h za istestisat, ukljuceno spavanje i hranjenje ).
Na forumu vidim da neki imaju stalan pristup beti, cak i sad mogu gejmati, dok nas ostale zovu weekend testeri. Koliko mi se cini to je ekipa koja se prva prijavila/razni novinari i VIPovci/interni testeri. Koja stoka, kako im samo zavidim!
Steta sto ce ovo najvjerojatnije bit zadnji beta event prije early starta, a to je za nas testere i one koji su medju prvima pazarili preorder, kako cujem, 15.12. Dakle 3 tjedna apstinencije.
Ima li netko informaciju koliko ce char slotova bit dopusteno od starta, bez raznih doplata i sl.?
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 02:43   #172
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ako nekog interesira ona poruka, kaže: "The environment is currently unavailable for play. Please try again later."

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 08:22   #173
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
Ima li netko informaciju koliko ce char slotova bit dopusteno od starta, bez raznih doplata i sl.?
Tko to zna....u Age of Conan si mogao imat 8 likova po defaultu, svaki daljnji se naplaćivao. Vjerujem da je to neki standard za MMO-e i da će tako biti i ovdje. Iskreno, tko u 3 materine može levelat 8 likova??
Ja sam imao dva, jednog primarnog skroz nabildanog i jednog sekundarnog healera, skoro full opremljenog. Sve ostalo je onak - napraviš lika, probaš i obrišeš.
U MMO-ima da bi izgradio jednog lika kvalitetno, moraš mu posvetiti svo svoje vrijeme. Kao djetetu.
Tako da ne vidim smisla da se dozvoli više od 4 charachtera po accountu, recimo. Fakat, čemu? Ja sam se usro samo dok sam za svog maina u AOC ili Aionu uspio nabaviti relativno dobar gear i levelat ga do maximuma. Umro bi da to moram napravit sa recimo 4 lika. Pa ne traje dan 48 sati.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 10:34   #174
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
U Star Wars Galaxies si bio limitiran na dva lika po accountu. Nadam se da nece ici tim stopama.
Jedva cekam.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 11:05   #175
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Samo da ne bude fail ko Final Fantasy XIV. To sam isto testirao betu, odustao nakon par sati jer je igra stvarno bila bzvz, a koliko vidim trenutno je isto veliki FAIL, ne igra skoro nitko, a i ukinulu su pretplatu dok kao ne rijese probleme ...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 14:55   #176
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Sve skinuo. Play button je zasivljen ლ(ಠ益ಠლ)

Čekam s nestrpljenjem
scp je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 18:25   #177
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
2 chara ce bit dovoljna, za sada. 1 za Sitha i 1 za Repa. Ali vjerojatnije je da ce ih bit vise. Cak su i pohlepni Cryptic u STOu dali 3 slota u startu.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 23:22   #178
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST

Znaci petak 17h po nasem vremenu
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 00:17   #179
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Baš vikend kad idem van grada

A ništa, čitam dojmove
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 03:37   #180
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Drek, tak i ja, bjezim/odlazim 15ak minuta prije nego beta pocne i vracam se u ned navecer
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na