Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2020., 15:42   #361
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 273
Citiraj:
Autor Integrity Pregled postova
Nisam probao klasično brijanje, sjećam se da se djeda tako brijao i tata jedno vrijeme. Koliko se razlikuje od brijanja sa Mach 3 ili sličnim?
Razmišljam probati jer ovo sve (Mach 3-5, Wilkinson 4 oštrice, 2 oštrice, itd.) me izreže koda sam bio na bojnom polju, ne znam jel do oštrine brade ili što izbrijem ili se jednostavno ne znam obrijati.
Ako mene pitas razlikuje se poprilicno ali takvi su i rezultati. Potrebno je vremena da se nadje odgovarajuca kombinacija svega (zilet, safety razor, sapun..) ali kada se nadje to je to
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 15:43   #362
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Integrity Pregled postova
Nisam probao klasično brijanje, sjećam se da se djeda tako brijao i tata jedno vrijeme. Koliko se razlikuje od brijanja sa Mach 3 ili sličnim?
Razmišljam probati jer ovo sve (Mach 3-5, Wilkinson 4 oštrice, 2 oštrice, itd.) me izreže koda sam bio na bojnom polju, ne znam jel do oštrine brade ili što izbrijem ili se jednostavno ne znam obrijati.
A gle ako se raskrvariš sa ovima koje si napisao, vjerojatno ćeš i sa klasični DE brijačem, s tim da, pogotovo na početku, s DE brijačem ćeš morati biti pažljiviji jer ako potegneš kao s mach 3 ćeš oguliti kožu.
Ja sam prešao s jednokratnih brijača na klasični DE i ako ništa veći mi je gušt brijanje sada, a i kada je veća brada (5-7 dana) lakše se obrijati.
U svakom slučaju, ne košta te puno proba, neki noname DE brijač dođe jeftino s Ali-a/ebaya, ja uzeo neki za 3$, i mali paket astra platinum žileta još toliko (nemoj pokušavati s žiletom koji dođe s jeftinim DE brijačem), pa ako ti se svidi ili ako manje krvariš lako kupiš bolji brijač.
iskreno, mogu reći da se rijeđe porežem sa njim nego prije, a problem mi jedino predstavlja grkljan, vrh brade i 2 madeža na licu.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.04.2020., 17:36   #363
Integrity
Registered User
 
Integrity's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Istok
Postovi: 74
Hvala, budem probao Javim dojmove
Integrity je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2020., 22:19   #364
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 234
Prešao sam sa mach 3 na safety prije godinu dana i nema boga da se vraćam natrag. Zašparam na žiletima hrpu love (astra platinum koristim), dok zagledam gilette brivice u dućanu i cijenu samo se nasmijem a brijač me koštao nekih 5€. I rezultati brijanja su bolji, treba biti malo oprezniji na početku ali s vremenom ide ko po špagi, ne sjecam se kad sam se zadnji put porezao.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2020., 22:38   #365
Integrity
Registered User
 
Integrity's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Istok
Postovi: 74
Jeste sve naručivali izvana? Ili se dosta toga može naći kod nas?
Integrity je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2020., 22:18   #366
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Imaš u mulleru King C. Gillette; brijač praktično za 120-130kn, navodno odličan, tako i četke.... Recimo ja koristim iz mullera Nom za 39kn, svinjska dlaka i meni je super, ima i jazavaca za 120-130kn, nisu to neke top četke ali sve to radi super. Tabac sapun u mulleru je 95kn u keramici, imaš ga dosta za godinu dana brijanja cca 2 puta tjedno, a refill mu je 55kn; ili neku od krema; meni su sve super - od ralona -9kn do nivee - oko 25kn, a najbolja mi je ona solea... U plodinama ima gillette platinum lamica, pa eto, uzmeš za prvu ruku a onda na ebay.... U svakom slučaju ima sve kod nas, barem za fin početak, a kad vidiš kako je to fino i uživaš u tome, onda nabavljaš kvalitetnije, skuplje i što ti više paše ako hoćeš.

Kod nas (većina muller):
Brijač: 120-130
Četka: 40-120kn
Krema/sapun: 10-100kn
Lamice (žileti): oko 10kn za 5-10komada, ovisi o dućanu i marki
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 19:17   #367
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Evo i za bradonje nešto

Braun brijač serija 9 230e+dostava

Kod nas je oko 400+ eura,ako sam dobro vidio
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 19:28   #368
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 956
Prije mjesec dana sam prešao na klasično brijanje. Ima li kakve razlike u žiletima ili je to sve isti kuki ? Trenutno koristim wilkinson sword žilete. Vidim da je netko spomenuo astru platinum...bolje/trajnije?
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 21:00   #369
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ima razlike.
Krajnji rezultat ovisi od kvalitete pripremljene pjene, brijaču kojeg koristiš, dužini brade, broju korištenja jedne britvice - neke prvi put ne briju dobro a dalje briju super, neke su za 3-4 brijanja, neke za desetak...
Najbolje da na ebayu kupiš neki set od nekoliko različitih proizvođača i isprobavaš...
Meni paše PSSI, Astra, Feather,..
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2020., 21:36   #370
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Imam nekoliko kutija Voskhod lamica (žileta) za pokloniti. Pa eto, ako ih netko iz Osijeka želi neka se javi na PM.

Meni Voskhod i Wilkinson ne odgovaraju, a najbolje su mi Gillette Platinum i Astra Super Platinum.

Astra Superior Stainless lamice mi također ne pašu.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2020., 19:30   #371
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Prije mjesec dana sam prešao na klasično brijanje. Ima li kakve razlike u žiletima ili je to sve isti kuki ? Trenutno koristim wilkinson sword žilete. Vidim da je netko spomenuo astru platinum...bolje/trajnije
Ima dosta razlike. Najbolje ti je probati najpopularnije.
Ja sam do sada probao:

Astra platinum
Feather (samo jedan komad)
Personna platinum
Gillette nacet
Rapira platinum lux
Wilkinson sword
Super max stainless (samo jedan komad)
Gilette platinum
Blubeards revange (samo jedan komad)
Gillette 7 o'clock

Ovo su mi najbolje:

1. Feather
2. Gillette nacet
3. Personna platinum
4. Astra platinum

Ja koristim 1 lamicu za 2 brijanja. Kad sam počeo; pred 14-15 mjeseci, nagdje sam vidio kako oštrica izgleda bakon 2. Brijanja- ono uvećano... Onak ko testera haha
Onda sam odlučio mijenjat žilet nakon 2 brijanja, odn 6 prijelaza.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2020., 06:07   #372
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Prije mjesec dana sam prešao na klasično brijanje. Ima li kakve razlike u žiletima ili je to sve isti kuki ? Trenutno koristim wilkinson sword žilete. Vidim da je netko spomenuo astru platinum...bolje/trajnije?
Wilkinson sword je uvjerljivo najlosiji zilet 😁
Gillette Nacet su mi top, ostre a ugodne. 3 do 4 brijanja cca.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2020., 15:44   #373
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,135
U kauflandu od 26.11 do 2.12.2020

stranica 5 https://www.kaufland.hr/aktualni-katalozi.html

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 14:04   #374
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,980
Britvice za brijanje

Trebam žilete za double edge safety razor.
Koristio sam feather stainless al mi hitno trebaju neke jer nemrem cekat s ebaya da stignu feather.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 15:05   #375
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Trebam žilete za double edge safety razor.
Koristio sam feather stainless al mi hitno trebaju neke jer nemrem cekat s ebaya da stignu feather.
Gillette platinum imaš u skoro pa svim dućanima, meni su bile ok...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 18:48   #376
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,980
Ty👍🏻
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2020., 19:20   #377
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 273
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Trebam žilete za double edge safety razor.
Koristio sam feather stainless al mi hitno trebaju neke jer nemrem cekat s ebaya da stignu feather.
Ako trebas tako neke ostrije lamice onda topla preporuka za Erbe iz Mueller-a.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
tux-scooby je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 00:00   #378
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Imaš u mulleru King C. Gillette; brijač praktično za 120-130kn, navodno odličan, tako i četke....
Apart koji inače koristim Braun CT4s Cooltec (vrhunski stroj)
Za putovanja, kada jako zarastem kada sam u divljini (planinarenje, hodanjem putovanje, ...) Phillips OneBlade (super za obrijat jako zaraslu bradu, podštucavat na neku 3 / 5 ili slićnu dužinu brade, inače teško smeće od aparata)
Za jedino pravo brijanje je britva, ali se nisam brijao sa njom već 20 godina, nemam hrabrosti za ponovo
Stoga sam koristio DE (Double Edge Safety Razor) druga najbolja stvar za super brijanje. Aparat Merkur 38c (34c mi je kratak). Stvar nije samo ekologije (nema mora one jeftine plastike i smeća nakon 2 brijanja već ono real man osjećaja) najbolje plastićne britvice su ne znam ... Twingo, bilo koji DE na žilete je barem C klasa Mercedesa.

No da se vratimo na početak, ostavio Merur 38c na Korčuli, a bio neki događaj na kojem moram biti kao iz izloga. Prolazio pored Mullera i vidio King C. Gillete, čuo priče da ga hvale i uzeo. Kikiriki, 120 kn. Red veličine Merkur 34c (svi ga hvale 42,79 €), Merkur 38c Barber Pole 50,69€ i ima neki novi koji kažu da je jako prilagodljiv Futur 700 / 701 (77 €) taj ne znam od nekog iz prve ruke kakav je.

Uglavnom King C. Gillete se fura na model iz 1901. Ni nalik Ali je super.
Dakle težina 102,7 grama (sa britvicom), 9.5 cm ručka. Merkur 38c je 113,4 grama i 10,16 cm, a Merkur 34c je 77 grama i 7,62 cm za usporedbu.
King C. Gillete lijepo leži u ruci, zadovoljavajuće dužine (moja ruka 19 cm (vrh srednjaka od zgloba i 15 cm širina dlana s ispruženim dlanom i do vrha ispruženog palca).
Aparat uredno i nježno klizi po licu. Narezi za prihvat bi mogli biti malo dublji ali iapk super drže i ne klizi u ruci. Žileti su besramno skupi 10 komada 44,50 kn. Sa aparatom se dobije njih 5. Lijepo briju i ćini mi se da su opako tanki, imam osjećaj da su duplo tanji od običnih. U smjeru i kontra smjera jedako lijepo klize bez čupkanja i zvuka da se nešto reže. Nisam aparat probao sa nekim drugim, nisam potrošio orginalne žilete (kupio još 10 kom ekstra nisam čitao da je u kutiji njih 5 ).
Preporuka. Vrijedi daleko više od tih 120 kn.

Za kavu date više, za lošu majicu date više, pošten aparat možete imati i do smrti. Ekološki svjesti, samo bacite stari žilet bez more one hebene plastike, a i pošten DE aparat ima onaj "elite", real man izgled koji budi samopouzdanje, a i osjećaj kada primite aparat u ruku je onaj idem nešto napraviti. A i opet, nabolja plastićna britivca je Twingo, ovo je Mercedes
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 21.12.2020. u 00:11.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 15:35   #379
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,135
U kauflandu od 14 do 20.1.2021 ; stranica 14 https://www.kaufland.hr/aktualni-katalozi.html

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2021., 20:51   #380
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Tko naručivao iz UKa? Kasne li? Trebam žileta a nisam siguran dolaze li paketi iz UKa s obzirom na cijelopnu situaciju.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 23:39   #381
Qvezbra
Premium
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 91
Pozdrav !
Prije nisam imao a u zadnje vrijeme imam ( godine nose svoje ) problem kad se obrijem britvicom, nekakvo crvenilo oko usta.
Dr. Mi preporučio da pređem na aparat za brijanje zbog osjetljive kože.
U biti brijem se svaki treći dan. Što kupiti ?
Nebi davao neku veliku lovu, do cca 500 kn.

Zahvaljujem !
Qvezbra je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 00:20   #382
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Iz mog iskustva, aparati za brijanje hoće perutat kožu. Tako da sam uzeo "beard trimmer" pa mogu birat dan, dva ili više dana staru bradu. S time da se brijem svaki prijestupni tjedan, kad već počnem sam sebe pikat .
(Philips BT3216, konkretno)
stef je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 11:56   #383
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Crvenilo i suha koza mi se dogadjalo dok sam se brijao ziletima i pjenama za brijanje. Mene je isto peklo oko usta. Koliko god poslije tretirao lice, rezultat brijanja je bio odlican, ali stanje koze tih nekoliko sati nakon brijanja je bilo za klinac. Nisam imao crvenilo ili ga nisam primjecivao.
Puno bolje rezultate sam imao kad sam prestao koristiti pjene za brijanje (isusivale su mi kozu) i brijao se svaki dan, vruca voda i zilet i nakon toga neka after njega. S godinama se koza/brada naviknula i dovoljno je bilo umiti se mlakom vodom i obrijati u jednu minutu. Naravno, svakodnevno brijanje, jer cim brada naraste je koma i pita za pjenu za brijanje. I tako godinama. Da, mozda nije idealno i po propisima al jbga.

Nakon skoro 10 godina presao sam na elekticni brijac s 3 glave, iskljucivo suho brijanje. Preporodio sam se!

Istina, hoce elektricni brijaci "dirati" kozu i izazvati crvenilo/perutanje ako prejako stisces ili se brijes na suho, a koza je jos vlazna ili topla/mekana od nedavnog umivanja/tusiranja. Razlog zasto sam presao na potpuno suho i svakodnevno brijanje je bas zato jer je pogodnije za osjetljivu kozu sklonu iritacijama. Rezultat je najbolji ako se obrijes "na hladno" i dok se jos nisi umio. Kruzni pokreti, bez pritiskanja i cestog vracanja na ista podrucja. Meni brijanje traje oko 40-60s sto je debelo ispod neke granice iritacije.

Nakon par godina s nekim jeftinijim Philipsom, ove godine se ponovio sa S7788 i prezadovoljan sam. Ovo sad je najblize britvicama koje sam prije koristio. Close cut, jednodnevna brada nema onaj iritantan bockav filing na dodir, komotno se mogu brijati svaka 2 dana. Da sam znao kako to moze biti bolje, davno bi investirao u nesto kvalitetnije/skuplje jer ovaj jeftiniji aparat me isto znao nekada iziritirati kad bi mu oslabile baterije pa se cesto vracas na isto podrucje itd.

Nazalost, ne znam jesu li svi ovi savjeti primjenjivi za svacija lica jer znas kako kazu - ymmv

Imamo i temu za brijace aparate
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=107320
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 14:53   #384
Qvezbra
Premium
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 91
Hvala ekipa !
Qvezbra je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 22:09   #385
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
E da, pjene za brijanje i losioni su žešće s****e.
Dove sapun i staromodna četka za brijanje ... kad je "mokro" brijanje u pitanju. Ne isušuje i ne zateže kožu, te nema iritacija, mašćenja, prišteva i sl.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 23:48   #386
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
E da, pjene za brijanje i losioni su žešće s****e.
Dove sapun i staromodna četka za brijanje ... kad je "mokro" brijanje u pitanju. Ne isušuje i ne zateže kožu, te nema iritacija, mašćenja, prišteva i sl.
Bolje neki sapun namijenjen baš za brijanje. Odličan izbor je Tabac sapun, ima u Muleru za nekih 50-ak kn, meni traje godinu dana.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2021., 16:44   #387
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,135
EDIT: delete krivi tread, mislio sam da pišem u temi Elektricni brijaci aparat

U kauflandu od presutra - cetvrtka 13.05.2021

Nemojte cekat zadnji dan , planut ce ZAGARATIRANO !

Što se tice reklamacija u Kauflandu mogu reci samo najbolje. Donio stari neispravan usisivac, pokazao racun , te sekunde dobio povrat love i nakon 3 minute doplatio 100-200 kn te kupio novi Zanusi -jev također u Kauflandu.

Upravo provjerio; Kaufland jamči: 3 godine jamstva za sve elektrouređaje!

stranica kataloga 33 https://www.kaufland.hr/aktualni-katalozi.html

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 11.05.2021. u 17:34.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2022., 23:59   #388
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,235
Tražim losion poslije brijanja alkoholni koji peče.
Onak pošteno peče.
Ralon i Pino silvestre su neki staromodni klasik.
Bio sam u Mulleru i DM pa su mi curke preporučile losion. Miris je dobar, ali da peče i hladi baš i ne. Više ko neka sveta vodica.
Preporuke.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 06:37   #389
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova
Tražim losion poslije brijanja alkoholni koji peče.
Onak pošteno peče.
Ralon i Pino silvestre su neki staromodni klasik.
Bio sam u Mulleru i DM pa su mi curke preporučile losion. Miris je dobar, ali da peče i hladi baš i ne. Više ko neka sveta vodica.
Preporuke.
Baš pošteno ti peče skoro svaki alkoholni ali prvo moraš britvicom napraviti masakr na koži
Osobno na polici imam zeleni Brut (njega imaš u večini trgovina), taj samo peče ali ne hladi. U Mulleru imaš Pitralon classic, ja imam zeleni. Taj ti uz pečenje ima i efekt hlađenja...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 10:41   #390
SinfulSaint
Premium
Moj komp
 
SinfulSaint's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 314
Pitralon classic ili Brut i neće komarci na tebe garantiram ti, a ni žene... Za pečenje teško da koji više ima toga tipa probaj jedino s čistak alkoholom ako ti je do toga.
SinfulSaint je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na