Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2008., 02:26   #91
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Vuco, jesi gledo u onom dućanu u Maksimiru, Pride neš, kaj si tražio upute jel...? One utege koje ti imaš imam i ja, odlični su!

Al onak, muškarci, jeste komplicirani... daj digni šparet par puta u mjesec dana, odi na tavan na treći kat s dve košare mokrog veša za sušenje, pocijepaj drva, razmjesti ormare i evo ti zimskog workouta.. lol /woman

Ono kaj se zakelji na noge, ima moj dragi brat, mogu ga pitat di ih je nabavio.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2008., 02:31   #92
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Gledao sam u Pride-u, no ispali su podosta skuplji nego ovi polovnjaci, sa puno manje utega. Iako, u Pride-u dosta toga i nedostaje, pa moraš naručiti.

Ono kaj se zakelji na noge imam, ali relativno nikakvih masa, mislim da je 2x800g. Al dobro, sad sam totalno zadovoljan ovime kaj sam si kupio, proširio sam si dosta mogućnosti vježbanja.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2008., 08:46   #93
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,427
pokazat cu ti vjezbe da ce ti i tih 2x800 bit dosta
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2008., 00:51   #94
ludi barty
lip, zgodan, pametan...
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: van kutije
Postovi: 11
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Vuco, jesi gledo u onom dućanu u Maksimiru, Pride neš, kaj si tražio upute jel...? One utege koje ti imaš imam i ja, odlični su!

Al onak, muškarci, jeste komplicirani... daj digni šparet par puta u mjesec dana, odi na tavan na treći kat s dve košare mokrog veša za sušenje, pocijepaj drva, razmjesti ormare i evo ti zimskog workouta.. lol /woman

Ono kaj se zakelji na noge, ima moj dragi brat, mogu ga pitat di ih je nabavio.
bez uvrede, ali neznam koji to kucanski posal moze zamjenit vjezbu za tricepse...
mozda je ipak bolje drzat se pravih utega 3X tjedno i lipo isklesati tijelo.
vuco, viruj mi zene ce vidit razliku i to znat adekvatno nagradit

Zivili!
__________________
MB Asus A7A133 MB, AMD Duron 1.8 GHz, 256MB SDRAM, SEAGATE 120 GB HDD (8MB cache, 7200rpm), ATI Readon VE 64MB DDR, Modem (HW-Intel), Pržilica TEAC, DVD TEAC, Napajanje 300W i Kučište midi tower. "ne hvalin se - p r _ _ a j _ m!"
ludi barty je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2008., 00:56   #95
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ma pusti ti Ladybug, ona tu na topiku traži muža
Samo čeka koji će se javit i reć da to može bez problema napraviti
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2008., 01:08   #96
ludi barty
lip, zgodan, pametan...
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: van kutije
Postovi: 11
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ma pusti ti Ladybug, ona tu na topiku traži muža
Samo čeka koji će se javit i reć da to može bez problema napraviti
aha... znaci jos jedna udavača ajde ovdi barem ima raje, pa nek napise sta ima i sta trazi
__________________
MB Asus A7A133 MB, AMD Duron 1.8 GHz, 256MB SDRAM, SEAGATE 120 GB HDD (8MB cache, 7200rpm), ATI Readon VE 64MB DDR, Modem (HW-Intel), Pržilica TEAC, DVD TEAC, Napajanje 300W i Kučište midi tower. "ne hvalin se - p r _ _ a j _ m!"
ludi barty je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2008., 01:22   #97
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Dajte mi 300kn mjesečno i da vidite kakve ću vam tricepse napraviti....Pffff...

Barty, nisam udavača. Vuco je inače moj dečko IRL pa se malo za*ebava s vama jel

HA!
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2008., 02:17   #98
ludi barty
lip, zgodan, pametan...
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: van kutije
Postovi: 11
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Dajte mi 300kn mjesečno i da vidite kakve ću vam tricepse napraviti....Pffff...

Barty, nisam udavača. Vuco je inače moj dečko IRL pa se malo za*ebava s vama jel

HA!
hehehe... a ili to ili on to tebe preko foruma suptilno prosi
no dobro, necu se mjesat u to...

Zivili
__________________
MB Asus A7A133 MB, AMD Duron 1.8 GHz, 256MB SDRAM, SEAGATE 120 GB HDD (8MB cache, 7200rpm), ATI Readon VE 64MB DDR, Modem (HW-Intel), Pržilica TEAC, DVD TEAC, Napajanje 300W i Kučište midi tower. "ne hvalin se - p r _ _ a j _ m!"
ludi barty je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 12:51   #99
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Evo jedna za Vucu (prva pjesma) ... http://www.myspace.com/dialf


Danas sam to pustio u teretani, pokočili smo se svi.


Svaki bilder zna, svaki bilder ko ja, kad dižeš - lakše je ako se dereš AAAAAAAAA.

Utezi su prelagani pa dižem cijele sprave

Na lat mašinu, kad ja sjedam, kako sam lijep u ogledalo se gledam.

Dižem 200 ko ništa, ne znam što mi je, svaki mišić se vidi, ja sam priručnik iz anatomije.

I dok radim prsa, svira neka brija, od silnog tog tereta i šipka se savija.


Od silnih proteina - smanjila mi se *ara, ali glavno da je na bicepsu pukla kapilara
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 14:32   #100
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,427
a svasta
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2010., 19:10   #101
Zicy
Guest
 
Postovi: n/a
AB tronic extreme

Prije svega pozdrav svima, imam par upita vezano uz doticnu spravicu jer konkretne odgovore ne mogu nac googlajuci...
Jos do prije pola godine aktivno sam se bavio nogometom, no medjutim poceo mi je faks, uz to i posao tako da jedva nadjem vremena i za samoga sebe.
Citao sam po netu da je sprava nis koristi , to se sve odnosi na ekipu koja pod hitno zeli smrsaviti , a ja to ne zelim , zelim samo da mi sprava ako je to ikako moguce koliko toliko oblikuje trbuh, ajmo rec da zelim da se vide plocice koje su zapostavljene xD
dali je to ikako moguce ?

eto volio bih da mi odg. netko tko ga je stvarno isprobao i koristio duze vrijeme po mogucnosti...
nemojte molim vas pisat , to ti je bacanje love u vjetar , sve ja to shvacam i mogu prihvatiti , ako sprava stvarno ne valja , boze moj, nekako cu morat ugurat teretanu uz sve obaveze bar ×2 tjedno...

eto ljudi molim pomoc , pa ako mi netko moze rec iz prve ruke kako sprava djeluje molim da mi pomognete
hvala unaprijed
  Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 19:16   #102
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Iz prve ruke, moguće je. Ali!
Onaj ko misli da ne mora istovremeno pazit na prehranu, vara se. Također, zaboravi da će ti se išta vidit ako ispred tih pločica imaš zavidnu količinu masnih naslaga.
AB tronic ti može zamijenit trbušnjake. To da. Međutim, da ćeš pomoću njega skinut kilažu, ne nadaj se. Isto kao ni trbušnjacima. Jedini način za skinit kilažu je trošenje veće količine kalorija nego što ih unosiš u tijelo.
I da, ovo ti govorim iz prve ruke. Isto kao što ti iz prve ruke govorim da kad ugledam čokoladu, zaboravim i na AB tronic i na teretanu, i na kalorije...
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 19:27   #103
Zicy
Guest
 
Postovi: n/a
hvala ti rivi na pomoci ,a rino molim te nemoj pisat gluposti ako nemas pametnijeg posla...
  Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 19:40   #104
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,427
kao sto kaze rivi. prvi uvjet za ravan trbuh je da nemas skembu. znaci ne smijes imati masne naslage, a to mozes rijesiti samo sa puno aerobnog treninga (trcanje, bicikla, itd). tek kada se to rijesi, onda mozes ici na trbusnjake da se vide "pločice". ABtronic i ostali derivati možda jesu učinkoviti, ali to nikako ne bi preporučao za duže korištenje. ne koštaju bezveze profesionalni alati barem 1000€, a rade to isto

svaki dan napravis 50-100 trbusnjaka, za to ti treba manje od 10minuta. i imat ces sasvim uredu trbuh, bez ikakvih abtronica i slicnih stvari.

samo ne zaboravi. paziti na prehranu, i nazalost, trebat ces trcat ili pedalirat ako zelis ravan trbuh.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 19:41   #105
b.b.
Premium
Moj komp
 
b.b.'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 113
rivi je sve rekao, ima jos jedna zanimljva stranica zove se zdrava krava da sada ne stavljam direktne linkove. malo ot ali mislim da je zanimljiva informacija.

lp
b.b. je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2010., 00:06   #106
Grummash
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Kaštela
Postovi: 0
...

I na kraju gdje se mogu nabaviti utezi za solidnu cijenu?
Imam dasku za bench tako da bi mi trebalo bar 50-60kg utega a ni 2 manje sipke ne bi bilo s gorega imati. Imam 194 cm visine i cca 100kg mase, ali zelim nabiti misicne mase pa bi mi trebale i preporuke za biceps,prsa,ledja i triceps.
Grummash je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2010., 00:01   #107
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,879
Citiraj:
Autor Grummash Pregled postova
I na kraju gdje se mogu nabaviti utezi za solidnu cijenu?
Imam dasku za bench tako da bi mi trebalo bar 50-60kg utega a ni 2 manje sipke ne bi bilo s gorega imati. Imam 194 cm visine i cca 100kg mase, ali zelim nabiti misicne mase pa bi mi trebale i preporuke za biceps,prsa,ledja i triceps.
Našao si baš pravi forum za informiranje oko treninga..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2010., 10:29   #108
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
je zna neko gdje nabaviti jeftino utege za ruke...netražim fitness/aerobic bučice nego šipku i izmjenjive utege
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2010., 23:34   #109
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Oko 150kn moš nabavit šipku i nekih 10kg brijem. Jeftinije, a novo - teško. Brijem da ti jeftinije mješat doma beton u kantice
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2010., 06:56   #110
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
I to sam imao na umu...hvala bogu imam po kući praznih plastičnih boca i onda ih filati betonom...i imati utege volumena 0.50, 0.75, 1.00, 1.50, 2.00 i 5.00

btw pretpostavljam da je još jeftinije od kućnog mješanja otić na pvu bauštelu, nać radoholičare i utrapit im 3-4 pive pa da osi smiksaju malo rjeđi cement
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 22:11   #111
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Preporuka za sobno biciklo

ne znam gdje da otvorim temu, pa rekoh da probam ovdje...
Za koji dan pocinjem sa terapijskim gladovanjem... Da bi to sve imalo efekta kako bih zelio, hocu jedno sobno biciklo... Problem je u tome sto se u to ne razumijem i znam da ne mogu uzeti svasta jer ne moze bilo koji bajk izdrzati mojih 180 kg... Dakle, moze neka preporuka za sobno biciklo koje ne bi trebalo da je skuplje od 500-600 €...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 22:35   #112
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
ne znam gdje da otvorim temu, pa rekoh da probam ovdje...
Za koji dan pocinjem sa terapijskim gladovanjem... Da bi to sve imalo efekta kako bih zelio, hocu jedno sobno biciklo... Problem je u tome sto se u to ne razumijem i znam da ne mogu uzeti svasta jer ne moze bilo koji bajk izdrzati mojih 180 kg... Dakle, moze neka preporuka za sobno biciklo koje ne bi trebalo da je skuplje od 500-600 €...
Kupi pravo biciklo za te pare. Samo ga malo ojačaj.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 22:39   #113
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
180 kazes

Po meni, najbolje da pitas na nekom fitness/teretana forumu jer vjerojatno netko vec ima takva iskustva.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 23:05   #114
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
uplatiš teretanu pa rad sa utezima, a nakon toga bicikl, e sad ako imaju bicikl koji podnosi tvoju masu...

inače, nadam se da si se posavavjetova sa nekim u vezi prehrane i nisi kupio nikakve tabletice za mršavljenje, pogotovo ne alli (ako se tako zove) i nešto slično
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 01:44   #115
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
S obzirom da 180kg nije malo, preporuka za ozbiljni proizvod. Probaj se sa ljudima iz V-Gyma dogovoriti, jer koliko vidim po konstrukciji trebalo bi bez problema izdržati tebe i još nekoga na tom biciklu.

Jer sam sam vidio kako se jeftine sprave (bicikli, orbitrek etc.) trgaju i pod puno manjom težinom.

Primjer V-gymovog bicikla:
http://www.v-gym.com/katalog/p088.html
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 01:46   #116
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
180? Da ti nisi glavom i bradom Dino Mehmeda Mujkić?

a) izbaci masno (masna hrana kao takva, ulja bezvezna, čipseve, majoneza, vrhnja, kajamake i ostala sranja..sve je to fino ali imaš 180kg)
b) izbaci gazirane sokove (hrpa šećera)
c) počni jesti zdravu hranu (riba, povrće, piletina, govedina..bilo bi ok ako možeš jesti kuhanog mesa)

Probaj sa dugim šetnjama ako ih možeš izdržati. Imho zaboravi teretanu i odi plivati.

Ja sam s gore navedenim (uz povremen iznimke) izgubio 9kg u dva mjeseca (što više imaš to više i lakše ide dolje). Nemoj se zeznuti i baciit se na neko gladovanje jer ćeš se uništiti i ako prenaglo smršaviš dobit ćeš pregaču od kože pa si opet nećeš tukija vidjeti.

Polako i pametno!

p.s zaboravi tablete, čajeve, topim-mast-ko-čvarke preparate. Ključ je promjena prehrane i fizička aktivnost. To dvoje ti mora postati stil života.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 02:37   #117
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Zdrave masti se ne smiju izbaciti, jer su važne za proizvodnju testosterona. Riba, jaja i omega3 u bilo kakvom obliku - ulja jeftinija, tablete skuplje (oprezno pri kupovini jer nisu sva ulja/tablete na kojima piše omega3 dobre).

Prave čajeve je preporuka piti jer su super antioksidansi, npr. zeleni (čajevi se mogu kupiti u posebnim dućanima).

Hodanje je ok, no iako vjerujem da si visoka osoba, ta kilaža nije zdrava za zglobove, stoga definitivno prvo srediti hranu, onda u gym na utege i tek kad padneš na 130kg i manje, možeš razmišljati o hodanju etc.

Ostalo je Hamm dobro rekao, ne gladovati, zdrava hrana ne znači govno od okusa u ustima, samo će trebati malo više kuhanja i slično, pripreme hrane uglavnom. Ako imaš doma grill toster, idealno za piletinu nabrzaka bez ulja i slično.

P.S. Koliko si visok ako nije bed reći ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 09:33   #118
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Kolega, pod čajevi sam mislio na "čang šlang" i ostale brljetine.

Pitanje: zna li možda netko za kojekakvu akciju utega u kojekavim centrima? Treba mi nešto što će mi zamijeniti baciklo kad je ovak grdo vrijeme.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 10:38   #119
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Kolega, pod čajevi sam mislio na "čang šlang" i ostale brljetine.

Pitanje: zna li možda netko za kojekakvu akciju utega u kojekavim centrima? Treba mi nešto što će mi zamijeniti baciklo kad je ovak grdo vrijeme.
Lokacija :Metro
5kg - 59,0kn
10kg - 110,69kn
15kg - 172,19kn

ima i težih samo neznam cijenu,neznam jel je to jeftino ...

Šipka za utege(180cm dužine) -135kn
Becnh klupa (145x134x123) - 701,09kn
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 10:47   #120
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,507
Za skidanje sa 180kg prvo kod doktora vadit krv i napraviti potpunu krvnu sliku da se vidi stanje u detalje. Zatim dalje sve što radiš obavezno uz liječnički nadzor, dakle redovno takodjer vadit krv, i pisati što točno jedeš i koju količinu. Plan prehrane su ovdje već spominjali a i na netu ih ima puno. Kod takve mase ako dodje do prenaglog pada stvara se poprilican šok za sam organizam koji može dovesti do jako teških stanja i posljedica. Nužna ce ti biti poprilicna kardio aktivnost a sa obzirom na masu hodanje ti je jedini izbor kao što je netko spomenuo(idealno bi bila traka i uspon,ili jeftina alternativa stepenice gore dolje), mislim da o utezima ne moras ni razmisljati jer ionako barem 18-24 mjeseca bi bio neki normalan period za spustanje mase na prihvatljiviju razinu a da ne šokiraš organizam. Onda tek može razmisljati o mršavljenju.
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na