Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2020., 13:40   #1
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
HPB SuperSmart

Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Cijela Primorsko goranska i Istarska naginje na Erste zbog poslovnica i bankomata. Ali revolute to dosta mijenja tako da ja polako prelazim na HPB. U HPB je besplatno vodjenje ziro, tekuci i mbanking. Doduse i dalje imam u erste diners HAK + visa kartice pa i kod njih drzim tekuci, barem jos neko vrijeme. Diners ima 0.5% cashback + free HAK. Vrati mi mnogostruko vise na racun HAK (zamjena i balansiranje guma free) + cashback.



OVO podebljano je cista dezinformacija. U HPB u sam desetke godina i naknada za vodjenje racuna je do neki dan bila 9kn a sad je povecana na 10kn.

Postavi neki link koji potvrdjuje tvoju tvrdnju.

osim žiro racuna nista od nabrojenog nije nikad ni bilo besplatno a od neki dan ni ziro nije besplatan u HPB.
Nema djabe ni u stare babe pa sto bi bilo u HPB...

ovo su svi korisnici HPB-a dobili neki dan pa neznam zasto ti sad ovdje tvrdis drugacije:

4. Mijenjaju se naknade za:
Vođenje:
- Tekućeg računa – s postojećih 9,00 kn/mjesečno na 10,00 kn/mjesečno
- Žiro i deviznog žiro računa – s postojećih „bez naknade“ na 5,00 kn/mjesečno
- Osnovnog računa – s postojećih 15,00 kn/mjesečno na 20,00 kn/mjesečno
Mobilno bankarstvo:
- Korištenje usluge – s postojećih 8,00 kn/mjesečno na 10,00 kn/mjesečno
Debitne kartice po računima:
Izdavanje:
- Redovno izdavanje za opunomoćenika po računu – s postojećih 15,00 kn na 20,00 kn
Ostale usluge:
- Redovna zamjena štedne knjižice – s postojećih 50,00 kn na 100,00 kn
Gotovinske transakcije u korist računa poslovnih subjekata:
- u poslovnici – s postojećih 1,83% od iznosa, min. 6,00 kn, maks. 100,00 kn na 1,83% od iznosa, min. 10,00 kn, maks. 100,00 kn
- u poštanskom uredu – s postojećih 1,83% od iznosa, min. 5,00 kn, maks. 80,00 kn na 1,83% od iznosa, min. 6,00 kn, maks. 100,00 kn
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 14:47.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 13:45   #2
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
OVO podebljano je cista dezinformacija. U HPB u sam desetke godina i naknada za vodjenje racuna je do neki dan bila 9kn a sad je povecana na 10kn. naknada za internet bankarstvo je 10kn.


to sto si mozda naletio na neku akcij pa neces par mjeseci placat naknadu ne znaci da naknada ne postoji.


Postavi neki link koji potvrdjuje tvoju tvrdnju.

osim žiro racuna nista od nabrojenog nije nikad ni bilo besplatno a od neki dan ni ziro nije besplata u HPB.
Nema djabe ni u stare babe pa sto bi bilo u HPB...

ovo su svi korisnici HPB-a dobili neki dan pa neznam zasto ti sad ovdje tvrdis drugacije:

4. Mijenjaju se naknade za:
Vođenje:
- Tekućeg računa – s postojećih 9,00 kn/mjesečno na 10,00 kn/mjesečno
- Žiro i deviznog žiro računa – s postojećih „bez naknade“ na 5,00 kn/mjesečno
- Osnovnog računa – s postojećih 15,00 kn/mjesečno na 20,00 kn/mjesečno
https://www.hpb.hr/gradanstvo/e-bank...mart-hpb-racun
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2020., 13:46   #3
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 13:50   #4
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
i kakve to ima veze s tekucim i ziro racunom?


moram prvo otvorit neki ziro ili tekuci racun da bi mogo uzet taj paket?
sto je s primanjem place na to? ide nejde?

to je debitna virtualna kartica? kao sto je i revolut?


Naknadne HPB su 10kn tekuci 5 kn žiro.

Mozda u nekoj akciji mozes ubost da ne placas odredjeno vrijeme neku naknadu al to ne zanci da HPB daje djaba vodjenje tekuceg odnosno ziro racuna
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 13:55.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 14:01   #5
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
pa procitao sam. kao i proteklih desetljeca informaciju kolko sta kosta i sto dobijes nemozes nigdje nac.


AL eto ovdje ljepo pisu naknade HPB-a.


https://www.hpb.hr/wp-content/upload...01-01-2018.pdf


Normalno da od slanja obavijesti do danas nisu stigli zamijenit na stranici postojece naknade.
ipak je proslo tek 20 dana od promjene u naknadama...to je stari postanski obicaj...


Sto se ovog paketa tice- super - nigdje ne pise dokad traje ovo bez naknade...prva godina ? zauvjek? dok se ne odluce to naplacivat 100kn ?
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 14:06.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 14:09   #6
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
Pilaš i ignoriraš jer ti ne odgovara.

Naravno da ne piše. Do kada će ti biti 10kn ili koliko ti je već naknada sada? Do onda do kada odluče izmijeniti.

Sada je bez mjesečne naknade, tekući i žiro + mbanking. Ostalo se naplaćuje, neke stvari ne možeš uopće aktivirati kao što su minus po računu ili opunomoćenika.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 14:15   #7
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Pilaš i ignoriraš jer ti ne odgovara.

Naravno da ne piše. Do kada će ti biti 10kn ili koliko ti je već naknada sada? Do onda do kada odluče izmijeniti.

Sada je bez mjesečne naknade, tekući i žiro + mbanking. Ostalo se naplaćuje, neke stvari ne možeš uopće aktivirati kao što su minus po računu ili opunomoćenika.

KAk mislis ne odgovara mi? pa vec sam napisao da placam vodjenje racuna. kak mi onda nebi odgovaralo da prestanem placat?


Eto ti si mi ovdje dao neke informacije koje ja na njihovoj stranici uopce nemogu nac. Gdje pise da nemrem opunomocit nekog? To cu saznat kad sklopim ugovor? kako da saznam uvjete prije sklapanja ugovora?


Znaci sad zatvorim svoj stari tekuci racun i otvaram novi u tom paketu i nemam nikakve naknade? ili to vazi samo za nove korisnike?


Mene kod HPB-a (a korisnik sam njihov desetljecima) smeta upravo t o- nigdje nista ne pise- skrivaju sve ko zmija noge... odes u naknade i eto pise 9 kn a u biti je 10 kuna.


Nazvacu sutra HPB pa cu valjda dobit vise informacija o paketu...trenutno pise da je paket besplatan dok ne aktiviras neku dodatnu opciju..
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 14:45.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 14:56   #8
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ne mozes otvoriti SuperSmart ako imas bilo kakav drugi racun kod niih. Takoder, ako si nekad imao Motiv Plus (stednju + udjeli u fondu) i nisi prodao udjele ili ako si tijekom studiranja imao besplatni racun ne mozes otvoriti SS.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 15:11   #9
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Ne mozes otvoriti SuperSmart ako imas bilo kakav drugi racun kod niih. Takoder, ako si nekad imao Motiv Plus (stednju + udjeli u fondu) i nisi prodao udjele ili ako si tijekom studiranja imao besplatni racun ne mozes otvoriti SS.


a na takvu HPB sam navikao.Znaci ovo je samo da privuku nove klijente...

A ja se vec ponadao kak su se promijenili...jesam naivac
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 16.02.2020. u 15:38.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2020., 15:33   #10
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Gle, pingaj ih i vidi mozes li zatvoriti trenutni racun i otvoriti SuperSmart. Nitko ti ne moze reci unaprijed.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.02.2020., 15:48   #11
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Gle, pingaj ih i vidi mozes li zatvoriti trenutni racun i otvoriti SuperSmart. Nitko ti ne moze reci unaprijed.

Vec sam uputio pitanje preko internet banakarstva pa cu vidit.
hvala za info...
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 11:56   #12
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
evo i odgovora iz HPB.

Ukoliko ste zainteresirani za super smart račun, potrebno je da zatvorite tekući račun koji trenutno imate otvoren.

Super smart račun se može otvoriti isključivo putem video-poziva koji se ostvaruje putem mHPB aplikacije, koja je dostupna za uređaje koji podržavaju operativne sustave Android i iOS.

Specifičnost ovog računa je upravo ta da je on bez naknade te se realizira isključivo video-pozivom, nije ga moguće realizirati u poslovnici Banke ili poštanskom uredu.
Uz super smart tekući račun izdaje Vam se pripadajuća debitna MasterCard kartica i mobilna aplikacija mBanking, potpuno besplatno.

Ne snosite nikakve troškove prilikom otvaranja, vođenja ili zatvaranja računa.

Po navedenom računu nije moguće ugovoriti dodatne proizvode, poput dozvoljenog prekoračenja ili kreditnih kartica, niti imati ovlaštenu osobu.

Ukoliko se dodatne usluge i ugovore(recimo usluga Internet bankarstva) tada prestaje besplatno vođenje računa i počinje se naplaćivati naknada nekih od kombinacija usluga i proizvoda Banke.
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 16:48   #13
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Otvaranje računa isključivo putem video-poziva? WTF?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2020., 17:04   #14
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
I treba to sve raditi poslije 9h jer tek od tada rade.
Probao sam prije 9h i nitko mi se nije javljao.

To je feature jer ne moraš ići u banku, od doma sve središ.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 22:16   #15
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,004
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Otvaranje računa isključivo putem video-poziva? WTF?
ovo je i meni bilo WTF, danas sam to odradio.
jedno triput je pukla veza, sve skupa trajalo 15 minuta videopozivanja dok je ženska tackala po kompjuteru.
i žalost božja - videopoziv tj njegov zvuk radi strikno preko ZVUČNIKA od mobitela. ne preko zvučnika od slušalice, ne preko jacka za slušalice, već baš zvučnika , tako da je kompletna kancelarija čula moj 15minutni razgovor s agenticom hbp-a. i dalje bolje nego da sam morao ić u grad, nać parking, čekat filu u pošti, i odradit to na šalteru dok iza mene čekaju ljudi da podignu paketić s jebeja.

u aplikaciji postoji i mtoken koji nisam skužio još čemu služi jer na tom super smart računu NEMA internet bankinga, već samo mbanking. internet bankarstvo se naplaćuje 10kn mjesečno pa nisam ni pokušavao tome pristupiti, da ne bi bilo da mi uspije pa da mi opizde naknadu.

daju mastercard debitnu. kinezi bi ju trebali prihvatiti, jer će prvenstveno za to i služiti, jedino neznam kako će bina istra reagirati na debitnu karticu, jer im se visa debit od otp-a nije svidjela ali visa credit je, tako da mi je cestarina spojena na kreditnu.

uglavnom nekako mi taj hpb djeluje zbrda zdola, kao i podizanje gotovine preko aplikacije (nije da će mi to trebat, ali neznam kako radi). kao dodatna GRATIS usluga, valjda će bit ok. kao glavnu banku - hpb bi zaobišao u širokom luku.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 22:42   #16
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Ima li app za skeniranje uplatnica i koliko je plaćanje računa?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 23:03   #17
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
Normalno mobilno bankarstvo ima, može se kao i drugi. Vrlo slično Erste, ista kuća radila .
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2020., 23:09   #18
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ima li app za skeniranje uplatnica i koliko je plaćanje računa?
Ima. 2 kn, ne znam je li minimum ili fiksno.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2020., 00:31   #19
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,521
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
u aplikaciji postoji i mtoken koji nisam skužio još čemu služi jer na tom super smart računu NEMA internet bankinga, već samo mbanking. internet bankarstvo se naplaćuje 10kn mjesečno pa nisam ni pokušavao tome pristupiti, da ne bi bilo da mi uspije pa da mi opizde naknadu.

daju mastercard debitnu. kinezi bi ju trebali prihvatiti, jer će prvenstveno za to i služiti, jedino neznam kako će bina istra reagirati na debitnu karticu, jer im se visa debit od otp-a nije svidjela ali visa credit je, tako da mi je cestarina spojena na kreditnu.

uglavnom nekako mi taj hpb djeluje zbrda zdola, kao i podizanje gotovine preko aplikacije (nije da će mi to trebat, ali neznam kako radi). kao dodatna GRATIS usluga, valjda će bit ok. kao glavnu banku - hpb bi zaobišao u širokom luku.
S mtokenom se navodno moze spojiti na egradjani i sluzi za "potpisivanje" transakcija (npr. kad ides nadoplacivati Revolut HPB karticom).
Podizanje gotovine bez kartice sam danas isprobao - u aplikaciji odaberes iznos, izbaci ti deveteroznamenkasti broj, upises taj broj na bankomatu i izbaci ti pare. Nije toliko korisno ali moze posluziti u nekim slucajevima.

@Ag008 ima. Skini si mHPB aplikaciju na mobitel, odi u Postavke i tamo imas Demo mod gdje mozes isprobati funkcionalnosti aplikacije. Aplikaciju radi ista firma (Infinum) kao i Erste i RBA. Kao bivsi korisnik Erste mogu reci da mi se aplikacija od HPB vise svidja jer ima tu ePoslovnicu, notifikacije itd.
Naknade za placanje racuna su 2kn. Naknada za A1 racun je 0kn (preko mbankinga). HEP je isto 0kn, ali samo ako platis u poslovnici ili posti.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 03:29   #20
Katarinov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Dobra večer. Otvorila sam hpb smart račun. I sada me brine ugovor. Da li to dolazi na kućnu adresu ili ne? Da li moram u banku? Jer bez potpisanog ugovora ne mogu krenuti koristiti. Kartica je došla i pin će uskoro.
Katarinov je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 08:04   #21
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,446
Zašto ne bi mogla koristiti? Koristio godinu dana, onda me zamolili da bi trebao doći potpisati ugovor u poslovnicu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 08:44   #22
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Katarinov Pregled postova
Dobra večer. Otvorila sam hpb smart račun. I sada me brine ugovor. Da li to dolazi na kućnu adresu ili ne? Da li moram u banku? Jer bez potpisanog ugovora ne mogu krenuti koristiti. Kartica je došla i pin će uskoro.
Obično kreiraju neaktivirani račun koji se aktivira nakon prve uplate s drugog računa na tvoje ime, ali aplikaciju za bankarstvo aktiviraju odmah nakon poziva. Ako nije aktivirana, zovi ponovno.
Procedura otvaranja računa prolazi i kad treba reaktivirati aplikaciju.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 19:11   #23
Katarinov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Hvala..
Katarinov je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 02:23   #24
Katarinov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Pitanje jedno. Bila u petak potpisati ugovor za supersmart račun i rekla mi je da će njima poslati da mi odblokiraju račun. 24 sata treba nakon potpisivanja ugovora. Još mi nije odblokiran. Da li se treba uplatit na račun ili nešto drugo?
Katarinov je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 09:00   #25
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,521
Kako znaš da je blokiran? Ako ti u mHPB piše Tekući račun - neaktivan, to moguće je samo naziv računa koji možeš promijeniti... Ako imaš mHPB, javi se na chat support, sve ti tamo objasne.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 13:48   #26
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Katarinov Pregled postova
Pitanje jedno. Bila u petak potpisati ugovor za supersmart račun i rekla mi je da će njima poslati da mi odblokiraju račun. 24 sata treba nakon potpisivanja ugovora. Još mi nije odblokiran. Da li se treba uplatit na račun ili nešto drugo?
Kad sam ja otvarao račun lani, procedura je bila da ti u videopozivu naprave račun (tekući, žiro) i ostave ga neaktivnog. Morao sam uplatiti bilo koji iznos (može i 1 kn) s bilo kojeg računa na moje ime u drugoj banci, nakon toga mi je račun aktiviran.
Dvaput prolazio proceduru, jednom za tekući, drugi put za žiro.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 13:50   #27
Katarinov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Kada uđem u aplikaciju piše super smart hpb račun blokiran.
Katarinov je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 20:04   #28
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,521
Zašto se jednostavno ne javiš u eposlovnicu u aplikaciji i pitaš gdje je problem?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 23:03   #29
Katarinov
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Najbolje tako da naparavim. Hvala.
Katarinov je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 11:00   #30
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Jel jos kome ne radi mHPB? Od jučer prijepodne kod pokretanja aplikacije samo stoji početni crveni ekran u nedogled.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na