Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.02.2021., 18:28   #151
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Evo i usporedbe 2020 i 2021, cini se dosta uzi u djelu motora (u gornjem pogledu se najbolje vidi kolko je uzi)

http://www.gptoday.com/full_story/vi...35M_and_MCL35/

Reno i Mercedes su imali i imaju različite koncepte rasporeda turbine i ostaloga.Mclaren je imao dosta posla da to prilagodi na novu situaciju. Vjerovatno je potrošio razvojne tokene. Još ako od prve ne uspije kompezirati prijanjanje zbog manje površine podnice,
imaće problema da ostane među 4. Gdje nam je Drug?.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 16.02.2021., 18:43   #152
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Poprilično oprezne i realne izjave sinoć.
Ali svejedno se nadam da bi mogli biti bliže RB pa da bude zanimljivo.
Mihael je offline  
Staro 16.02.2021., 19:19   #153
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Evo i usporedbe 2020 i 2021, cini se dosta uzi u djelu motora (u gornjem pogledu se najbolje vidi kolko je uzi)

http://www.gptoday.com/full_story/vi...35M_and_MCL35/

do kraja ove ere 2025-e, svi ce bolidi na kraju izgledati komercedes bolidi.



sad i mclaren ima identican nos ko mercedes, kao sto je lani preuzeo Rpoint.

stisnutiji plast preko motora zbog manjih dimenzija motora
mclaren bi morao biti jos konkurentniji astonu ove godine, a mogao (trebao) bi zapapriti i red bullu.



ako budu ko lani, to ce opet biti hit and miss sezona bez konstante.
King of 4 je offline  
Staro 16.02.2021., 19:21   #154
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Evo i usporedbe 2020 i 2021, cini se dosta uzi u djelu motora (u gornjem pogledu se najbolje vidi kolko je uzi)

http://www.gptoday.com/full_story/vi...35M_and_MCL35/

do kraja ove ere 2025-e, svi ce bolidi na kraju izgledati ko mercedes bolidi.
sad i mclaren ima identican nos ko mercedes, kao sto je lani preuzeo Rpoint.
stisnutiji plast preko motora zbog manjih dimenzija motora
mclaren bi morao biti jos konkurentniji astonu ove godine, a mogao (trebao) bi zapapriti i red bullu.



ako budu ko lani, to ce opet biti hit and miss sezona bez konstante.

jedini je mercedes kontantno jednako dobar na sve i jednoj stazi, rijetke su im slaba tocka, dok ovi ostali timovi su ono kao da voze tacke na pojedinim stazama, a onda iducu trku vrh

Zadnje izmijenjeno od: King of 4. 16.02.2021. u 19:39.
King of 4 je offline  
Staro 16.02.2021., 19:42   #155
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,928
Mclaren je jos prošle godine mjenjao i testirao nos za 2021 tako da to nije neka novost ali oni su u hendikepu zbog sistema tokena koje su morali potrošiti na prilagodbu motora tako da su dio toga morali jos prošle godine uvest i isprobat.

Tako da oni ako uspiju ostat treci vec to bi bilo super. Da napreduju dalje to bi bilo cudo ili da ubodu nesto specijalno drugacije da im se poklopi jer nemaju tokena za razvoj aerodinamike i ostalih djelova.

Pitanje samo dali ce im merc motor dobro sjest pa da ostanu pri vrhu.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 16.02.2021., 20:58   #156
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,504
Taj motor im ništa ne znači.

Red Bull je pobjeđivao i s Renaultom i Hondom, tako da nije sve u motoru.

A i Williams je kanta s tim motorom.

Volio bi da McLaren i Ferrari mogu parirati Mercedesu i Red Bullu, ali bojim se da još ove sezone ništa od toga.
A bilo bi super vidjeti ih na vrhu kao u neka druga, bolja vremena 😎

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 19.02.2021., 08:26   #157
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Evo da nam tema ne zamre.


Danas u 9.00 predstavljanje Alpha Tauri bolida. Šta ima pokazati? Nisu preuzeli zadnje
vješanje od Red Bulla, ali zato ima zadnje izdanje Hondinog motora RA621H. Tu je i
uz osrednjeg Gaslija novi vozač Yuki Tsunoda, koji je po meni obećavajući. Eto prognoziram da će od rokija, on prvi doći do prvog boda. Malo istorije. Vlasnik RB kupuje F1 tim Jaguar 2004.g te postaje RB racing. Isti vlasnik 2005.g. kupuje tim Minardi, koji je godinama na začelju, te nastaje Toro Roso, koji je od prošle godine
Alpha Tauri. Ovo govorim da se uoči napredak. Od nekad zadnji, ovaj tim se bori za
sredinu poretka, dok je stariji brat stalno pri vrhu.
Malo o RB. Napravio je po meni pošten dil sa Hondom. Nastavlja koristiti Hondine motore, a što je još jača vijest, je da će nakon te 3 godine sam (ili sa zainteresovanim
kooperantom) proizvoditi motore. Ovo je hrabar potez (pukovnik ili pokojnik). Zašto?
U F1 su se uključivali jaki proizvođači ( Tojota, BMW, Honda itd. da ne nabrajam više)
i svi su se povukli). Ja se nadam da se to neće desiti Red Bullu, jer su predani F1, zato sam malo spominjao istoriju. RB je prošli godina, klečio, molio za korištenje Merc
i Ferari motore, nisu dali.Sad će biti u situaciji ,da će i RB moći nekad prodavati svoje agregate
Nastaviće se...
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 19.02.2021. u 16:32.
begi je offline  
Staro 19.02.2021., 11:12   #158
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline  
Staro 19.02.2021., 15:26   #159
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Ne izgleda loše. Prošle godine su ga mnogi pohvalili po dizajnu, sad su ga malo zatamnili, ali je meni OK. Nadam se da će biti bolji od Wilijamsa, Hasa i Alfe. Koristiće dijelove od RB15 i biti će mnogo jači.
Uskoro i RB prezentacija. 23.2. Po meni, uz novu vozačku postavu , jedini koji mogu prekinuti niz Mercedesa.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 19.02.2021. u 16:14. Razlog: nova
begi je offline  
Staro 19.02.2021., 21:02   #160
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Evo da nam tema ne zamre.


Danas u 9.00 predstavljanje Alpha Tauri bolida. Šta ima pokazati? Nisu preuzeli zadnje
vješanje od Red Bulla, ali zato ima zadnje izdanje Hondinog motora RA621H. Tu je i
uz osrednjeg Gaslija novi vozač Yuki Tsunoda, koji je po meni obećavajući. Eto prognoziram da će od rokija, on prvi doći do prvog boda. Malo istorije. Vlasnik RB kupuje F1 tim Jaguar 2004.g te postaje RB racing. Isti vlasnik 2005.g. kupuje tim Minardi, koji je godinama na začelju, te nastaje Toro Roso, koji je od prošle godine
Alpha Tauri. Ovo govorim da se uoči napredak. Od nekad zadnji, ovaj tim se bori za
sredinu poretka, dok je stariji brat stalno pri vrhu.
Malo o RB. Napravio je po meni pošten dil sa Hondom. Nastavlja koristiti Hondine motore, a što je još jača vijest, je da će nakon te 3 godine sam (ili sa zainteresovanim
kooperantom) proizvoditi motore. Ovo je hrabar potez (pukovnik ili pokojnik). Zašto?
U F1 su se uključivali jaki proizvođači ( Tojota, BMW, Honda itd. da ne nabrajam više)
i svi su se povukli). Ja se nadam da se to neće desiti Red Bullu, jer su predani F1, zato sam malo spominjao istoriju. RB je prošli godina, klečio, molio za korištenje Merc
i Ferari motore, nisu dali.Sad će biti u situaciji ,da će i RB moći nekad prodavati svoje agregate
Nastaviće se...

-pa yuki jedini ima bolid koji je sposoban zavrsiti u top10, s cime ce hasovci u top10 gunter madrfakr je vec izjavio da bolid za 2021 je razvoj zavrsen i okrecu se 2022. Oni ce ove sezone biti zadnji, i williams ce ih prestic.
- sve si napisao za RB, napredak se vidi jer se topi ogromna lova i s godinama se skupilo vrhunska ekipa u garazi, da ne spominjemo Neweya.
- sto se tice motora, to si u pravu, i veci su propali, ne vidim za njih srece sa tom napustenom Hondom. Jedino ako gazda Matesic ne kupi pola Honde i doslovno ne stavi pod svoju placu hondine inzinjere i ne kupi cijelu tvornicu. Novce ima.
- iz doticnog razloga sam siguran da ce Aston Martin biti sve jaci i jaci, jer lova je tu, a Toto vec snima kako ce uletit u Aston za koju godinu kad proda svoj udio u Mercedesu.
-jedino mi je zao malog Schumachera sto ce se kao Russel kiseliti u krampu od bolida. Zaista mi je drago da je Russel dobio priliku vozit Mecku, nije moglo bolje ispasti.

a evo i novi F1: Drive to survive izlazi za okruglo mjesec dana.
King of 4 je offline  
Staro 19.02.2021., 23:54   #161
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
@ King of 4
Drago mi je da vidim, da pratiš detaljno formulu, a ne površno.
https://www.youtube.com/watch?v=H_dAbZaRvqE
Pogledaj prvi 10-15 min. Šta misliš o mišljenju komentatora za Mclaren?


Kad si spomenuo Neweya. Perez obilazi-upoznaje se sa pogonom RB i dolaze u njegovu kancelariju.
A tamo velika crtaća tabla, kakvom su radili inženjeri u drugom svjetskom ratu. Ali ima rezultata
i bez Autocada.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 20.02.2021. u 00:06.
begi je offline  
Staro 20.02.2021., 00:02   #162
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
@ King of 4
Drago mi je da vidim, da pratiš detaljno formulu, a ne površno.
https://www.youtube.com/watch?v=H_dAbZaRvqE
Pogledaj prvi 10-15 min. Šta misliš o mišljenju komentatora za Mclaren?

pratim pratim aktivno



budem pogledao veceras, pa se javim
King of 4 je offline  
Staro 20.02.2021., 20:14   #163
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Moje pitanje za kolegu King of 4 je glasilo ovako. Da li je Mclaren siguran da je dobro postupio što je prešao na Merc agregate. Jedan komentator Sportklub1 kaže da to nije možda najbolja odluka. Ja sam sad na 50:50 je li bolje Merc ili da su ostali na Renou.
Možda dugoročno, ali ove prve godine neće ići sigurno napred, a imali su uzlaznu putanju s Renoom. Činjenica je da Mclaren nije bio treći po brzini prošle sezone. Sjetimo se kazne BWT pink Mercedesa, ali je našao zajedničku riječ s Renoom. Moje
mišljenje je da više nema šanse da korisnik kupljenog agregata bude prvi. Zato RB rizikuje sopstvenim agregatom. Normalno je da će Merc motore sa minimalnim mehaničkim tolerancijama ostaviti sebi, a rest dati ostalima. Na kraju ove sezone ćemo
vidjeti koji proizvođač motora je uspio napraviti neku prevagu, a onda copy-paste 3 godine.Drug se ne javlja pa nagađamo.
Teško je sad komentarisati, ali poslije prvih proba znaćemo 20% odnos snaga, a nakon prve utrke nekih 75%, moje mišljenje.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 20.02.2021. u 20:24.
begi je offline  
Staro 20.02.2021., 20:20   #164
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,928
Da ali isto tako vidimo da Motor nije najbitnija stavka (hint Williams).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 20.02.2021., 20:54   #165
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Da ali isto tako vidimo da Motor nije najbitnija stavka (hint Williams).
Da, nije sve samo u motoru. Merc za razliku od Reno ti proda i mjenjače, hidraulike i
kočnice, i ako to znaš ukomponovati, eto te u sredini grida. Renou je ovo zamrzavanje dobro došlo 3god, a ako poslije s novim pravilima ne ubode od prve, nema ga nigdje,
jer dolaze novi proizvođači.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 22.02.2021., 13:32   #166
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline  
Staro 22.02.2021., 16:52   #167
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Moje pitanje za kolegu King of 4 je glasilo ovako. Da li je Mclaren siguran da je dobro postupio što je prešao na Merc agregate. Jedan komentator Sportklub1 kaže da to nije možda najbolja odluka. Ja sam sad na 50:50 je li bolje Merc ili da su ostali na Renou.
Možda dugoročno, ali ove prve godine neće ići sigurno napred, a imali su uzlaznu putanju s Renoom. Činjenica je da Mclaren nije bio treći po brzini prošle sezone. Sjetimo se kazne BWT pink Mercedesa, ali je našao zajedničku riječ s Renoom. Moje
mišljenje je da više nema šanse da korisnik kupljenog agregata bude prvi. Zato RB rizikuje sopstvenim agregatom. Normalno je da će Merc motore sa minimalnim mehaničkim tolerancijama ostaviti sebi, a rest dati ostalima. Na kraju ove sezone ćemo
vidjeti koji proizvođač motora je uspio napraviti neku prevagu, a onda copy-paste 3 godine.Drug se ne javlja pa nagađamo.
Teško je sad komentarisati, ali poslije prvih proba znaćemo 20% odnos snaga, a nakon prve utrke nekih 75%, moje mišljenje.

nisam ovo odgovorio.

mclarenovo mesetarenje s motorima ne donosi nista dok ne sklope vrhunsku sasiju. imas primjera na gridu more.
Red bull na drugu stranu ima "solidan" auto koji je zapravo tezak za voziti i potpuno je prilagodjen maksovom agresivnom stilu, a onda traze krivca u motorima za performanse, dok je mozda tu i stil voznje jedan faktor. Bubam sad.
Iskreno, najzanimljiviji dio nove sezone ce mi biti Perez u redbullu.

Perez je suprotnost u stilu voznje od Maksa, doima mi se puno smireniji, vrhunski vozi pod pritiskom, i ima osjecaj za gume, usporedjuju ga da je jedini na gridu pored hamiltona koji ima takav feel za gume i kako ih cuvati i iskoristiti.


Vidi se kakav su (ne)napredak napravili sa Hondom zadnje dvije sezone, vise pobjeda su imali sa renolom nego sa hondom.
Zapravo, Mercedes ih je toliko sviju demolirao na stazi po pitanju performansi, da je zalosno, jer umjesto da ih stizu, Mercedes se jos vise udaljava od sviju.
King of 4 je offline  
Staro 22.02.2021., 17:50   #168
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Danas sam gledao predstavljanje bolida Alfa Romea.Vidim uski nos, kao što su i najavili. Proteklo skromno, a u izjavi nema nekog optimizma, vjerovatno bi se zadovoljili malim napretkom. Bilo mi drago vidjeti Kimija koji je uspio tolike godine provesti vozeći u F1. Razmišljam o Botasu, do godine
mu ostaje Wilijams, ili negdje probni vozač.
Sutra predstavljanje RB u 20.h. Honda navodno zadovoljna podacima sa dinamometra
(mjerenje snage). Mercedes kao oprezan, pribojavaju se RBR-a. Ali to je ono kao kad se Hamilton žali na probleme u trci, a završi uglavnom prvi.
Radujem se početku ove sezone i imam veća iščekivanja nego prošle godine. Eno
Red Bulov Salzburg dva boda iza Bajerna. Nadam se da će i RB smanjiti zaostatak za
Mercedesom na minimalnu prednost po krugu cca 0,2 sec. A onda ćemo gledati pravu
borbu. Mišljenja sam kao i King da će Perez tome doprinijeti.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 22.02.2021. u 18:12.
begi je offline  
Staro 23.02.2021., 15:16   #169
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186

Mihael je offline  
Staro 23.02.2021., 16:01   #170
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova

Lijepo, sutra filmski dan. Valjda će izdržati 100km da ne stane.
https://www.youtube.com/watch?v=z_sFWOcPLa8
Vidjećemo u 20.h šta ćem nam još prikazati.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 23.02.2021. u 16:11.
begi je offline  
Staro 23.02.2021., 16:04   #171
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Navodno je kazna za Ferrari zbog "ilegalnog" motora bila smanjena količina goriva i zato su bili spori prošle sezone, barem tako kaže Mika Salo.

https://www.reddit.com/r/formula1/co...eb2x&context=3
Matoje je offline  
Staro 23.02.2021., 16:23   #172
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor Matoje Pregled postova
Navodno je kazna za Ferrari zbog "ilegalnog" motora bila smanjena količina goriva i zato su bili spori prošle sezone, barem tako kaže Mika Salo.

https://www.reddit.com/r/formula1/co...eb2x&context=3
Gorivo u F1 ima veliki uticaj, na vrijeme po krugu. Tako Mercedes sa specifikacijom Petronas goriva u startu ima prednos nad ostalima 0,2-0,5 sec, što nije malo. Obično bolja mješavina ne pravi probleme motoru radi bolje iskoristivosti-snage. Do godine mora biti 10% bio goriva i svi dobavljači goriva već rade na tom planu.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 23.02.2021., 21:59   #173
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Gorivo u F1 ima veliki uticaj, na vrijeme po krugu. Tako Mercedes sa specifikacijom Petronas goriva u startu ima prednos nad ostalima 0,2-0,5 sec, što nije malo. Obično bolja mješavina ne pravi probleme motoru radi bolje iskoristivosti-snage. Do godine mora biti 10% bio goriva i svi dobavljači goriva već rade na tom planu.

mislim da nisi shvatio dobro, oni su njima ogranicili potrosnju, a s time automatski i snagu koju motor razvija.
King of 4 je offline  
Staro 24.02.2021., 06:17   #174
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
mislim da nisi shvatio dobro, oni su njima ogranicili potrosnju, a s time automatski i snagu koju motor razvija.

U pravu si, nisam bio pročitao link. kad sam odgovarao. Mora da je 2019 Ferari
dobro zabrljao, kad su ga ovako kaznili. Ove godine imaju dobre vozače, pa će se
brzo vratiti vrhu poretka
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 24.02.2021., 09:54   #175
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Bas gledam malo po twitteru clipove Alpha Tauri-a, sad neznam koliko su tu audio podebljali/editirali, ali mi Honda cak i dobro zvuci (doduse, kad sam bio 2019. na Monzi, Honda je imala najdistinktivniji zvuk, ferrari/merc/renault su svi zvucali priguseno, osim williamsa koji je zvucao kao merc koji je na izdisaju i stat ce svaki tren haha).

Vidim da je tendencija svih timova sad uski nos, svi bi ocito dio kolaca koji je pink merc krenuo rezati nadam se zanimljivoj sezoni, da ce Max i Perec satrat Bottasa na stazi i da ce se Merc/RB klat za kontruktora ako vec Max nema sanse za WDC.

I ono cemu se najvise nadam da ce mercu tyre managemen bit u totalnoj banani bez DAS-a i da ce imat problema sa gumama opet. Nista si vise ne prizeljkujem od toga.
GoGzS je offline  
Staro 24.02.2021., 10:32   #176
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Kad su uveli turbo motore,Williams je najbolje zvučao na stazi.Iduće godine,Force India je bila također glasna.Najtiši usisavač je bio Red Bull.
Valjda će 2025 biti bolji zvuk...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 02.03.2021., 09:32   #177
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Danas Mercedes i Alpine predstavljanje, 12.00 i 16.00 h.
https://www.youtube.com/watch?v=PuJgZUDPX-U
https://www.youtube.com/watch?v=XG8xRATJmp4
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 02.03.2021., 13:39   #178
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline  
Staro 02.03.2021., 13:53   #179
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Kreativno. When in doubt...paste AMG logo everywhere
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 02.03.2021., 15:56   #180
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
nub je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na