Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2021., 13:11   #3091
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Znam da se prije moglo, ali sad sam pročitao i rečenicu na rješenju koja kaže "Napominjemo da prekršajni postupak protiv Vas, u ovom trenutku, još nije pokrenut te protiv ove obavijesti ne možete podnositi pravne lijekove"

Izgleda da ipak ne mogu podijeti žalbu, ako ja to dobro tumačim.
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 13:46   #3092
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
I ja sam dobio opomenu zbog prekoračenja brzine. Nakon godinu dana su je izbrisali tako da ću za neki manji prekršaj glede prekoračenja brzine prije opet dobiti opomenu nego kaznu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 19:21   #3093
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Citiraj:
Autor Street_Racer Pregled postova
Postoji li mogućnost da se na pristiglu kaznu na kućnu adresu podnese nekakva žalba na temelju toga što već godinama nisam dobio nikakvu kaznu ni opomenu?
Ne radi se o velikoj kazni, 14km/h prekoraćenje brzine, 500kn kazna tj. 250kn ako platim u roku od 3 dana.
Pa kako street racer i samo 14km/h prekoračenje Ali, jedno ozbiljno pitanje i meni za informaciju, pred koliko vremena se dogodio predmetni događaj?
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 19:50   #3094
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,858
Citiraj:
Autor Street_Racer Pregled postova
Postoji li mogućnost da se na pristiglu kaznu na kućnu adresu podnese nekakva žalba na temelju toga što već godinama nisam dobio nikakvu kaznu ni opomenu?
Ne radi se o velikoj kazni, 14km/h prekoraćenje brzine, 500kn kazna tj. 250kn ako platim u roku od 3 dana.
Dobio si prekršajni nalog na licu mjesta?
U njemu bi ti trebao pisati uputa o pravnom lijeku i roku od 8 dana.

Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Jasno da se slučaj od slučaja razlikuju. Isto tako i obrana nije uvijek ista, al u tom članku su nadrobili svega i svačega.

Suma sumarum, kratko i jasno.
U žalbi ne treba pisati litanije, mislim možeš ti pisati makove konake, al to je onda svršen čin. Sudac ce svoju odluku donjeti uglavnom na osnovu činjenicnog stanja koje tebi realno ne ide na ruku. Puno bolja je opcija iskoristiti pravo i svoju obranu iznjeti osobno pred sucem.

U žalbi je dovoljni navesti:
"Ovim putem u zakonskom roku ulažem žalbu na opn/pn br: taj i taj te molim sud da me sasluša na okolnosti prekršaja koji mi se stavlja na teret"
... I to je to.

Ako si kriv, kriv si. Nema ništa gore nego izbišljati nebuloze i ukopati se još više ... Takvi odmah zasluže "čelom nazad"

Sve ovisi o vašim pregovaračkim sposobnostima i konkretnom razvoju situacije pa na licu mjesta ocjenite koliko možete izvući koristi. Nema ništa loše u tome da izrazite kajanje i skrušeno 😁 zamolite za neki vid umanjenja kazne, plaćanje na rate ili čak oprost u smislu ukora ili javne opomene.

Isto tako ... u razgovoru sa sucem , neformalno se pozovite na sve što vam ide u korist, socijalni status, djeca, kredit, primanja, dosadašnje nekažnjavanje.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 20:35   #3095
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Dobio si vjerojatno obavijest kao vlasnik vozila.
Ili platiš to što si dobio, ili daš podatke vozača (svoje) pa onda slijedi kazna na ime i prezime koju možeš platiti u pola iznosa.
Svaku kaznu koju ne platiš u pola iznosa u roku tri dana, doma dobivaš naknadno iznos pune kazne +100kn troškova (ili 500kn ako je prekršajni nalog)
Na to imaš pravo žalbe.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 23:17   #3096
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Pa kako street racer i samo 14km/h prekoračenje Ali, jedno ozbiljno pitanje i meni za informaciju, pred koliko vremena se dogodio predmetni događaj?

Za sve postoji mjesto i vrijeme
Snimili su me 29.12., a jučer (3.2.) stiglo na adresu.

Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Dobio si prekršajni nalog na licu mjesta?
U njemu bi ti trebao pisati uputa o pravnom lijeku i roku od 8 dana.

Nisam dobio na licu mjesta. Snimili su me u prometu, a nisu zaustavili. Prošlo je malo više od mjesec dana dok mi rješenje nije stiglo na kućnu adresu. Kao što sam nešto ranije napisao, u tom rješenju piše da nemam pravo podnositi pravne lijekove.


Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Dobio si vjerojatno obavijest kao vlasnik vozila.
Ili platiš to što si dobio, ili daš podatke vozača (svoje) pa onda slijedi kazna na ime i prezime koju možeš platiti u pola iznosa.
Svaku kaznu koju ne platiš u pola iznosa u roku tri dana, doma dobivaš naknadno iznos pune kazne +100kn troškova (ili 500kn ako je prekršajni nalog)
Na to imaš pravo žalbe.

Nisam znao da mogu dostaviti svoje podatke pa dobiti kaznu na svoje ime. A teoretski gledano, može li ta kazna od 500kn biti preimenovana na opomenu nakon žalbe. Ovo pitam čisto teoretski, ne da mi se to ganjati, platit ću 250kn.
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 01:04   #3097
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Ček...ti bi zbog 250kn podnosio žalbu?
What the actual f?

Plati i riješeno.

Written on Note 10+
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 07:57   #3098
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Čuvaj kviska za pojas i mobitel cccc...

Svaka kazna utvđena kamerom, prvo dolazi na vlasnika tablica- ne mora vladnik biti i vozač koji je počinio prekršaj.

Tko će platiti kaznu- svejedno.
Plaćena novčana kazna se ne uzima za "zlo" u prekršajnoj evidenciji.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 09:19   #3099
Brekulja
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: abc
Postovi: 26
Prije par mjeseci mi je kralj na motoru lupio 500kn kazne, mobitel u ruci... Isli na opomenu al vec sam kaznjavan pa ide kazna 1000kn, 500 odmah.

Zanima me dokad u sustavu stoje te kazne pa da i ja nekad dobijem opomenu?


Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Brekulja je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 11:23   #3100
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
sjećam se da je godina dana bilo, nisam 100%
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 12:17   #3101
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
I ja sam dobio opomenu zbog prekoračenja brzine. Nakon godinu dana su je izbrisali tako da ću za neki manji prekršaj glede prekoračenja brzine prije opet dobiti opomenu nego kaznu.
Ali... to ovisi o dobroj volji policijskog sluzbenika?
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 15:17   #3102
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Ne.
Ako si često kažnjavan za isti prekršaj, upozorenje i nema smisla, ne
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 15:22   #3103
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Pa realno, dobro kaže kolega, ovisi o dobroj volji policajca.

Opomena je nešto što MOŽEŠ dobiti, ne moraš niti ne možeš zahtjevati.

Tako da, sve ovisi kakav je dan murjaku.

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ne.
Ako si često kažnjavan za isti prekršaj, upozorenje i nema smisla, ne
Ako je opomena obrisana, ti možeš ponovo raditi isti prekršaj i dobiti opomenu.

I tako svake godine. Ako u istoj godini napraviš isti prekrjaš 2 puta, onda da, prvo opomena, drugo kazna.

Ali nakon godine dana, možeš dobiti opomenu ponovo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 13:02   #3104
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Neznam za bolju temu pa pitam ovdje.


Imamo situaciju ispred zgrade, netko je ostavio auto bez tablica. Da li možemo što učiniti kao stanari? Po mogućnosti da ne plaćamo, iako ni to nije nemoguće.

tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 13:07   #3105
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
ja sam iscimao prometnog redara, mislim da on onda stavi obavijest i rok od par dana da se vlasnik javi, ak se ne javi, maknu ga, tak je i bilo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 13:09   #3106
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Mozete, ima neka procedura tocno u dva koraka moram je nac kako ide tocno. Komunalnom redarstvo zoves pa oni zalipe da je olupina i da je vlasnik ukloni i onda ima 7 dana rok i ako rok prode zoves nekog drugog da ga skupi. Pokusat cu nac pa updateam.

https://revijahak.hr/2020/06/13/komu...reba-ukloniti/
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 13:32   #3107
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 15:05   #3108
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa realno, dobro kaže kolega, ovisi o dobroj volji policajca.

Opomena je nešto što MOŽEŠ dobiti, ne moraš niti ne možeš zahtjevati.

Tako da, sve ovisi kakav je dan murjaku.



Ako je opomena obrisana, ti možeš ponovo raditi isti prekršaj i dobiti opomenu.

I tako svake godine. Ako u istoj godini napraviš isti prekrjaš 2 puta, onda da, prvo opomena, drugo kazna.

Ali nakon godine dana, možeš dobiti opomenu ponovo.
Ne baš. U godinu dana recimo platiš baš 5 puta kaznu za mobitel. Šesti put baš nema smisla upozorenje.
Ali da, upozorenje ide jednom godišnje, al opet nema smisla ako često kršiš propise i za to si evidentiran.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2021., 15:29   #3109
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ne baš. U godinu dana recimo platiš baš 5 puta kaznu za mobitel. Šesti put baš nema smisla upozorenje.
Ali da, upozorenje ide jednom godišnje, al opet nema smisla ako često kršiš propise i za to si evidentiran.
Ako platiš pola u roku par dana, ne ide u evidenciju.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 10:38   #3110
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Tak je. Ne "broji" se, al je evidentirano
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 10:53   #3111
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ne baš. U godinu dana recimo platiš baš 5 puta kaznu za mobitel. Šesti put baš nema smisla upozorenje.
Ali da, upozorenje ide jednom godišnje, al opet nema smisla ako često kršiš propise i za to si evidentiran.
Pričamo o nečemu što se dešava jednom godišnje.
Tako je kolega napisao.

Citiraj:
I ja sam dobio opomenu zbog prekoračenja brzine. Nakon godinu dana su je izbrisali tako da ću za neki manji prekršaj glede prekoračenja brzine prije opet dobiti opomenu nego kaznu.
Na ovo gore, je kolega napisao da ovisi o dobroj volji policajca, što je istina.

Ako jednom dobiš opomenu, u istoj godini nemaš pravo na opomenu više.

Ali ako je opomena obrisana, možeš dobiti ponovo opomenu, što ovisi SAMO o dobroj volji murjaka.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 11:06   #3112
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Tak je. Ne "broji" se, al je evidentirano
Što se suda tiče, kao da nije ni evidentirano .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 13:52   #3113
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Brekulja Pregled postova
Prije par mjeseci mi je kralj na motoru lupio 500kn kazne, mobitel u ruci... Isli na opomenu al vec sam kaznjavan pa ide kazna 1000kn, 500 odmah.

Zanima me dokad u sustavu stoje te kazne pa da i ja nekad dobijem opomenu?


Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Nakon godinu dana možeš opet dobiti opomenu, s tim da ako si dobio prije godinu dana za mobitel i opet te uhvate za mobitel, vjerojatno nećeš dobiti opomenu. Također, kod naknadnog traženja opomene... Idu toliko daleko da će ti gledati i krim evidenciju (ne sudske presude, dosje i slično nego čal i krim evidenciju), ako si ikad bio priveden... Vjerojatno ništa od opomene. Ovo nije teorija, ovo je praksa.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 21:08   #3114
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Što se suda tiče, kao da nije ni evidentirano .
E to, "kao".
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 17:16   #3115
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 579
Bok ljudi, sinoć sam imao prometnu nesreću gdje me udario auto prilikom mojeg pokušaja skretanja u ulicu na lijevo. Imao sam prednja i zadnja svjetla, biciklisticku jaknu sa onim markerima za uocljivost, nagovjestio sam rukom skretanje ulijevo, nisam ni stigao prebaciti glavu preko ramena već me auto pogodio u prednji lijevi dio govrnala ili kotača nisam sad više ni siguran, ali nije mene direktno pogodio već bicikl.

Ima dosta očevidaca, sigurno jedno 4-5, nisu mi dali da se mičem s mjesta nesreće jer sam osjetio bol u lumbalnom dijelu kralježnice, oni su zvali policiju i hitnu, kažu da je vozio prekoračenom brzinom a i dosta daleko se zaustavio. Vozač izlazi iz auta, provjerava ako sam živ, kažem mu leđa me bole i ogulil sam se. Dolazi autobus, vozačev auto smeta za promet, veli ide preparkirati te pritom ne preparkirava auto nego se udaljava s mjesta nesreće.
Mjesto je dosta malo, pa srećom ljudi ga poznaju i odma su rekli policiji o kome je riječ te se ispostavilo da isti niti nema položen vozački ispit.
Ja sam završio sa napuknućem kralješka, sreća pa sam na leđima imao ruksak u kojem sam držao laptop u torbi i neku obleku pa mi je to ublažilo pad, točno sam se ozljedio u predjelu gdje nije bilo ruksaka. Napuhao sam 0.00 iako sam popio jedno pivo oko 16:30 ali sam potom obilno jeo jer je ocu bio rođendan, nesreća se dogodila nekih 2 sata kasnije ok 18:40.
Istu većer me posjetio policajac, rekli su da imaju informacije o pojedincu te da je on kriv za nesreću, da ga terete za kazneno dijelo izazivanje prometne nesreće sa teškim tjelesnim ozljedama, da su u potrazi za njim, našli su vozilo ali on se negdje skriva..
Meni su uzeli i krv i urin, sad me malo brine jer sam napuhao nulu ali preko krvi bi se mogla vidjeti ta jedna piva pa me zanima koliko bi to moglo imati utjecaja, druge opijate nisam nikad koristio i sva sreća odbio sam apiritiv prije jela.. Rakijicu

Isti taj lik me sada uznemiruje preko FB poruka, da je morao pobjeći jer su ga "oni moji napali" iako napominjem u tom mjestu sam podstanar i ne poznajem nikoga osim najmodavca.

Odlučio sam ga tužiti pa me zanima na što bi trebal pripaziti i koje korake je najbolje poduzeti? Fasovao sam onu ortozu na minimalno 3-4 mjeseca, ali pukom srećom sam izbjegao najgore. Vele doktori na traumatologiji da se budem oporavil.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 17:50   #3116
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Uznemiravnje ignoriraj. Ne odgovaraj na to nikako, nemaš se šta raspravaljati ili se opravdavati osobi koju tužiš. Ako počne prijetiti, prijavi policiji i amen.

Urin i krv su ti uzeli da se vidi jesi li bio pod utjecajem droga. Kažeš da nisi. Ta jedna piva je nebitna i neće se ni vidjeti nakon 4-5 sati.
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 22:40   #3117
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Screenshotaj poruke, printaj i priloži uz tužbu.
Em ga policija službeno tereti + ti.

Samo sad dolazi najgori dio u HR - pravosuđe. Nadam se i držim fige da se sve riješi u sljedećih godinu dana i da lik dobije zasluženu kaznu + ti pravedno suđenje i odštetu.
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 17:58   #3118
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Eto jedne moje (prve) dogodovštine za kazne van HR.
Više-manje sam upoznat sa pravilima i procedurama vezano za isto, ali svejedno rekoh idem pojasniti i pitati čisto da vidim ako ima nekoga sa sličnim iskustvom


Prošle godine u 8. mjesecu sam autom išao na vjenčanje u italiju, i naravno negdje kod Padove na autoputu (ili na zaobilaznici) me ulovili kako sam na ograničenju od 90km/h vozio 112km/h (sa uračunatim popustom od 5%)

e sada, prvo pismo sam dobio negdje u 11. mjesecu prošle godine. Uredno prevedeno na hrv ali stiglo "kao" obično pismo. U samom pismu objašnjeno kako cijena ide gore-dole ovisno o roku moje uplate, ok sve 5. Istu sam izignorirao, jer eto...neće oni mene.

I danas dobih opet isto pismo (identicnog sadržaja) ali ovog puta došlo preporučeno, naravno sukućani uredno potpisali

E sada, čitao sam Eu odredbe vezano za pravila o izricanju pravnog lijeka ukoliko je prekršitelj van zemlje prekšraja, pa o tom Eurocar sustavu za izmjenu prometnih podataka vozača menđu clanicama itd,itd...


Moje tipično Rvacko pitanje jeste..., pošto se svašta navodi po svuda:

Osim što mi mogu pri ulasku zemlju uredno naplatiti sve potrebno, da li u cestovnom prometu ili pak na aerodromima i slično, da li oni ( i to pitam ako netko ima vlastitog iskustva) zaista budu proveli sudske postupke prema RH sudu ili pak ...kako neki pišu angažirati neke odvjetničke urede pa mene loviti ko escobara po j americi?

p.s. kazna prelazi onih 80€ zakazanih u EU odredbi i niti je na mene kazna nit auto

Zadnje izmijenjeno od: thunder11. 08.06.2021. u 18:07.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 18:30   #3119
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Šta koji moj nisi platio? Jesi vozio? Jesi. Šta oćes sad? Mentalitet nam je posto po to zahebat sistem i pravit se lud.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2021., 18:33   #3120
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Šta koji moj nisi platio? Jesi vozio? Jesi. Šta oćes sad? Mentalitet nam je posto po to zahebat sistem i pravit se lud.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
pa jel objasnio čovyk da oće probat riješit po 'rvacki? ako mu netko može dat hint nek da, netreba mu pametovanje
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na