Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2016., 15:53   #961
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pa iskreno i je Nautilus mini heh
to što ti puca je voda iz tekučine tipa e-cigaretine "premium" tekučine imaju 10% vode, preko 10W prska sve okolo preko drip tipa..
kupi neke Kts tekučine 50:50 a jeftinije su pa onda ga probaj, i počni sebi pravit tekučinu, i ja sam mislio kayfuna bacit u zid kad mi je tako počelo od te šiti tekučine..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 18:04   #962
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Nautilus je uvijek bio vrh, osim sta si morao kupovat atomizere, ali ja ti preporucam lemo 2, os lung os mtl super radi, lagano se slaze.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2016., 19:07   #963
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
samo je sreća što je lemo2 22mm i ogroman tank tako da bi stojo na egici jaako dobro, radio tako isto itd
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 12:05   #964
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Malo čačkam... Ne nalazim ga baš po HR za naručit a ne da mi se naokolo naručivat van HR... Ima li još šta slično za uzest? Dao sam jednom para za to pa ćorak, ne bih se opet zajebo...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 12:11   #965
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Imam ti ja uwell crown praktički ne korišten popareno pola tanka, sa 7 grijača. Cijenio bi oko 200kn to pa se javi ako te zanima
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 18:13   #966
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Imam ti ja uwell crown praktički ne korišten popareno pola tanka, sa 7 grijača. Cijenio bi oko 200kn to pa se javi ako te zanima

Hoces genuine goblin mini za uwella?
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 21:18   #967
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
ako tražiš Lemo 2 bio sam sarkastičan.. Lemo 2 itd neče nikako radit na ego bateriji

probaj sa Protank 3 mini, dual coil od 1.5 ohm i to je odličan mali tank.. ili gs air, i to je tu negdi.. tako neki pali i vozi i izgleda ok na bateriji, što je bitnije od izgleda tvrđe je, na egicu sam jednom iz zajebancije stavio kayfuna 4, stavio u đep i otkinilo mi navoj komplet (mislim na onaj čep sa navojima) jer je to težak ati, sličan kao i ti.
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 11:05   #968
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
ako tražiš Lemo 2 bio sam sarkastičan.. Lemo 2 itd neče nikako radit na ego bateriji

probaj sa Protank 3 mini, dual coil od 1.5 ohm i to je odličan mali tank.. ili gs air, i to je tu negdi.. tako neki pali i vozi i izgleda ok na bateriji, što je bitnije od izgleda tvrđe je, na egicu sam jednom iz zajebancije stavio kayfuna 4, stavio u đep i otkinilo mi navoj komplet (mislim na onaj čep sa navojima) jer je to težak ati, sličan kao i ti.
Znači ovo:
http://puffkalica.hr/shop/atomizeri-...-mini-2-2-bdc/

I ovo:
http://puffkalica.hr/shop/grijaci-i-...-3evod2t3dt3s/

Ne bih htio da mi opet puca,curi ovo/ono. Znalo je kad stavim stroj u torbu da ostane ležećki i kasnije problemi da popizdiš... Imam još onih Liqua ili kako se zovu tekućina. Uvjetuju li i one da stvar puca ili šta? Bio mi je najdraži traditional tobacco od njih...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 14:24   #969
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
to je Protank 3 mini da, i grijači au njegovi..
Probaj s tim, emow možda isto tako sve su to neki ok tankovi za normalno početno parenje jer već pokušavaš dugo zamjenit pušenje parenjem..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 00:14   #970
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Stalno čitam kako je to gore od smrduša a ja ih jeden ko mutav. Točno imam osjećaj kako idem u pič*u materinu. Eto...
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2016., 15:41   #971
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
inače, da se malo nadovežem. odlican leakproof tank je cubis. fakat ne curi. stajao mi je u pederici obrnuto po strani ovako onako i ne curi. nikako. medutim dava po meni prigusenu aromu a glave koje dolaze s njim su dosta "meh" , često se natope tekucinom pa treba puhat kontru da izade tekucina...

inace uzeo sam kayfun mini v3 prije nekih tjedan dana i prezadovaljan sam. kvaliteta, aroma jednostavnost setupa... ma sjajan m2l er, jedino sto nije sjajno je cijena - subjektivno, afc na dnu devicea i kapacitet od 2ml - objektivno.

Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
Hoces genuine goblin mini za uwella?
tek sad vidim ovo, hvala ne bi. to je subtank uređaj kojega treba znat dobro wickat da ne bi curio po modu . a ne da mi se pilat s pamukom niti sa subohm atty-jima

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 24.02.2016. u 15:47.
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 20:55   #972
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Imas moju preporuku za mini protank 3, ja ga imam i fenomenalan mi je niti mi ne pada napamet nesto drugo koristit (iman i russian 91% al ovo mi je jednako dobro ako ne i bolje)
Koristi glass tube, tako da ga tekucina nece pojest, inace ima tekucina koje oštećuju plasticne tankove

A sa novim dizajnom coliova, nema sanse da curi ili nesto, za reubilding su novi coilovi kompliciraniji, ali na fasttechu je 5 origigi kanger coilova 5 dolara imaš ih i sa vatom.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 24.02.2016. u 21:01.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:13   #973
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Meni nije jasna ta tekućina...piše u dodiru s kožom odmah isprati,pa sad jede plastične tankove...jel se vi pitate šta to čini plućima?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:22   #974
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne unistavaju tekucine plastiku, vec (prekomjerno) zagrijavanje tekucine unistava plastiku. A to da ne smijes polijevati tekucinu po ruci je istina. Radi nikotina, isti je u vecoj kolicini i tekucem obliku blago otrovan.

Ne toliko za odraslu osobu. Osobno sam se polio valjda 1000x bez da sam odmah reagirao ili se advekatno ocistio (recimo na vecer u kaficu kad tocim u tank). No za djecu je i vise no opasan, posebno zato jer su djeca sklona popiti iz bocice ne znajuci sta rade.

Kako imam dvije malene curice, svoje tekucine drzim u ostavi na cca 2.3m visine. Jedva ih sam dobavim, a djeca do njih ne mogu. Imam u uredu po stolu tekucina, ali ono, to je ured. I drzim iste i u autu, ali u pretincu kojem djeca ne mogu pristupiti.

Nije toliko opasno koliko se mozda cini iz mog teksta, ali kad su djeca u pitanju, onda stvarno treba poduzeti sve moguce mjere da se sprijeci bilo kakva nezgoda.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:41   #975
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ne unistavaju tekucine plastiku, vec (prekomjerno) zagrijavanje tekucine unistava plastiku.
Bome uništavaju neke tekućine plastični tank. Probaj inawerinu limetu. Razvalila mi tank na kayfunu u roku odmah. Nisam vjerovao u to dok nisam doživio.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 13:34   #976
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Bok. Noob sam u svemu ovome,kupio bi si ecigaretlin ali neznam uopće od kuda počet. Da li je ovako nešto ok za početnika?

http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-1450mah

Na što treba paziti prilikom kupnje,čitam vas al uopće ne kužim ništa

Počeo bi sa nekim malboro light tekućinama,šta je sa okusima? Lik u dućanu mi priča sve i svašta o tome.

Tnx
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 14:33   #977
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor gibo Pregled postova
Bome uništavaju neke tekućine plastični tank. Probaj inawerinu limetu. Razvalila mi tank na kayfunu u roku odmah. Nisam vjerovao u to dok nisam doživio.
Uzeo sam malo googlati, i bome si u pravu. Ali djelomicno. Limun, cimet i cola npr. su tekucine koje radi svog sastava puno lakse unistavaju plasticne tankove od ostalih tekucina. Ali opet tu zagrijavanje naravno igra ulogu najvecu. Barem tako procitah

Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Bok. Noob sam u svemu ovome,kupio bi si ecigaretlin ali neznam uopće od kuda počet. Da li je ovako nešto ok za početnika?

http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-1450mah

Na što treba paziti prilikom kupnje,čitam vas al uopće ne kužim ništa

Počeo bi sa nekim malboro light tekućinama,šta je sa okusima? Lik u dućanu mi priča sve i svašta o tome.

Tnx
Odavno ne pratim ovakve setupe, pa ti ne mogu nista reci o kvaliteti istih. Po meni se vise isplati malo dodatno potrositi odmah od pocetka, i to iz vise razloga. Prvi kako bi ti se parenje uopce svidjelo, drugo kako ne bi nakon 2-3 tjedna narucivao novi setup, itd.

Kangertech subtank mini npr. + neka baterija koja podrzava subohm parenje i na konju si od samog pocetka. Fora je u tome sto takvi setupi nisu puno skuplji od ovoga sto si ti tu nabacio. Mozes uzeti i kangertech bateriju, ili joyetech. Brendirani i provjereni, a odlicne za pocetnika.

Mislim da za cca 50-60$ mozes sve to kupiti preko neta, ili cca 600kn kod nasih dobavljaca. Ako ti nije zurbe, pronadjes preko neta sta ti treba pa kupis i pricekas da dodje.

No bez obzira na sta se odlucio, problem ce biti pronaci odgovarajuce tekucine. Tu ti vec nitko ne moze pomoci, moze ekipa nabrojati razno-razne (kvalitetnije) proizvodjace, ali ces sam morat testirati sta ti odgovara. Ako ti se sve to svidi, kad tad ces ih sam sebi po svom gustu mixati. Osjetno bolje i jeftinije
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 14:46   #978
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Bok. Noob sam u svemu ovome,kupio bi si ecigaretlin ali neznam uopće od kuda počet. Da li je ovako nešto ok za početnika?

http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-1450mah

Na što treba paziti prilikom kupnje,čitam vas al uopće ne kužim ništa

Počeo bi sa nekim malboro light tekućinama,šta je sa okusima? Lik u dućanu mi priča sve i svašta o tome.

Tnx
aj se makni od toga smeča.. ima kolega za 250kn mislim iStick 30 i Kayfun Lite Plus v2, sa tim se on skinio, odličan set (bio moj) za dobru cjenu, grijač češ skužit napravit za 10min i to radi.. kasnije ako ti se parenje itd svidi onda imaš opet dosta dobar uređaj i na njega nabiješ neki subtank i to je to, to te može držat bez problema godinu dana ako nisi neki freek pa bi stalno nešt sa oblacima pare i 200W snage
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 14:54   #979
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
aj se makni od toga smeča.. ima kolega za 250kn mislim iStick 30 i Kayfun Lite Plus v2, sa tim se on skinio, odličan set (bio moj) za dobru cjenu, grijač češ skužit napravit za 10min i to radi.. kasnije ako ti se parenje itd svidi onda imaš opet dosta dobar uređaj i na njega nabiješ neki subtank i to je to, to te može držat bez problema godinu dana ako nisi neki freek pa bi stalno nešt sa oblacima pare i 200W snage
Možeš napisat neki konkretan razlog zašto je smeće? Htio bi sakupit više informacija zašto nešto valja ili ne prije nego što uopće krenem u kupovinu.

pros and cons itd.

__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 17:04   #980
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
1. kvaliteta nikakva
2. pročito sam da dolazi sa 0.3 i 0.5 grijačem. sa 0.3 grijačem baterija će ti trajat cca pola sata. s tim da na tom grijaču cjela stvar če se grijat ko blesava (primaš iz iskustva sa atlantisom 2 i velocitijem koju su namjenjeni za to i griju se ko mutavi )
3. cijena. kad si več u toj trgovini i toga izgleda ti je bolje uzeti Subvod ili iJust 2 tu su i po cijeni. provjereni setovi oboje
4. grijači su dual coil i tako male ih nečeš rebildat, čak i gore navedeni setupi imaju RBA bazu koju kupiš i meter žice, komad vate i imaš par mjeseci (puno je jeftinije čak i kod nas..)

mislim to je sad koliko mi se da pisat, što se mene tiće kupi i onu što izgleda ko cigara.. tvoj novac i izbor
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 19:37   #981
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Evo ja ti nebi preporučio subox mini. Meni su kangerove glave curile i to svaka i od 1.2 pogotovo 0.5. Možda da uzmeš ego c zwist i protank mini ili tako nešto. Mislim da je za početnika prikladniji above ohm grijač jer svi pušači instinktivno puse m2l a tu je above ohm bolji.
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 19:49   #982
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Meni nije jasna ta tekućina...piše u dodiru s kožom odmah isprati,pa sad jede plastične tankove...jel se vi pitate šta to čini plućima?
Jedan od razloga zašto sam ja prestao sa svime time prije pet mjeseci...počela me smetati "električna", nisam disao više dobro u večernjim satima nakon cijeloga dana parenja...jbg.
Grlo mi je bilo otečeno, jezik...ono, baš kao u prehladi, a čim bih se prisilio i kroz dan manje pariti, navečer puno bolja situacija.
Znam da mnoge ne smeta, no ja sam možda jedan od rijetkih koji razvija nekakvu blažu kontaktnu alergijsku reakciju na tekućinu, probao sam mijenjati svašta, net je pun savjeta, ali meni nije bilo bolje.
Pario sam uglavnom ove tekućine koje se mogu kupiti kod nas u shopovima (da sada ne prozivam nikoga, ne mislim da ima veze sa bilo kojim brandom konkretno, više ima veze sa mojim imunološkim sustavom) ili od sastojaka pa sam sam slagao tekućine...
Pariti manje meni u glavi bilo je jednako pokušaju pušiti manje cigareta...je, može se, ali onda većinu dana samo mmislim o tome kada ću si "dopustiti" pljugu (nekada) ili paru za povući... čisti psihoteror.
Zato je i pala odluka, zapravo i nisam imao nekoga izbora.
Eto.
Neki dan sam sanjao da opet pušim i osjećaj krivnje je bio tolio jak da sam se probudio kao kod noćne more...smijao sam se kao budala sam sebi sutra čitav dan

Ne želim vam kvariti gušt parenja, to nikako, nemojte me krivo shvatiti ali ako primjetite neke neuobičajene simptome, pomislite i na tu vezu sa parenjem, nikad se ne zna...

  Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 19:56   #983
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
I koji je rezime. Jesi se vratio cigarima?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 21:51   #984
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ne, prijatelju, nisam.
Već ranije sam imao problema sa želučanim refluksom i palpitacijama srca, to se pogoršavalo uz cigarete i bilo je jedan od okidača da se prebacim na "struju" pred par godina (između ostalih 100 razloga,koje valjda svaki pušač ima, jel' ...kod mene su se ti razlozi množili kroz 20+ god. pušačkoga staža, nije teško zamisliti...).
Bilo je OK jedno vrijeme (točnije do ljetos) kada sam prvi put počeo priimjećivati to oticanje...prvo sam mislio da je neka hrana ili nešto, bio kod doktora, izbacivao stvar po stvar od pića i hrane pa smo došli do e-cigarete...

Nemojte samo ovo shvatiti da vas nagovaram na nešto, TB je postavio pitanje koje je i mene mučilo i sve te oznake na ambalaži, iskreno, počeo sam primjećivati i o njima razmišljati tek kada sam skužio da moji problemi imaju veze sa parenjem...kockica po kockica i...evo, pet mjeseci sam "čist"
Nisam htio postati ranije moje iskustvo ovdje jer mi nije bilo svejedno kako ćete me shvatiti. Još se dobro sjećam kako su mi pojedinci išli na živce, još dok sam pušio, sa svojim "savjetima" o zdravlju
No sada, kada je netko drugi potegao jedno od tih pitanja, odlučio sam pregristi i napisati vam svoje iskustvo, u najboljoj namjeri..

P.S.
I dalje mislim da, ako treba birati između "klasike" i "elektrike", ova drugonavedena je bolji izbor...samo je pitanje koliko bolji, zapravo.

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 25.02.2016. u 22:06.
  Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 22:08   #985
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Evo ja ti nebi preporučio subox mini. Meni su kangerove glave curile i to svaka i od 1.2 pogotovo 0.5. Možda da uzmeš ego c zwist i protank mini ili tako nešto. Mislim da je za početnika prikladniji above ohm grijač jer svi pušači instinktivno puse m2l a tu je above ohm bolji.

meni ni jedna, probo dam od 0.5, 1.2 i 1.5.. rebildo sam vertikalno 1.5 na 1.3 i ne curi, RBA je retardirana malo malo više.. pogotovo jer uvjek pravim vertikalni grijač 0.6ohm pa dok 8 puta pokušavam sa količinom vate itd.. ali onda po par tjedana bude setup sa ofarbanom crvenom Red Astaire bez problema
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 23:05   #986
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Nemojte samo ovo shvatiti da vas nagovaram na nešto, TB je postavio pitanje koje je i mene mučilo i sve te oznake na ambalaži, iskreno, počeo sam primjećivati i o njima razmišljati tek kada sam skužio da moji problemi imaju veze sa parenjem...kockica po kockica i...evo, pet mjeseci sam "čist"
Nisam htio postati ranije moje iskustvo ovdje jer mi nije bilo svejedno kako ćete me shvatiti. Još se dobro sjećam kako su mi pojedinci išli na živce, još dok sam pušio, sa svojim "savjetima" o zdravlju
No sada, kada je netko drugi potegao jedno od tih pitanja, odlučio sam pregristi i napisati vam svoje iskustvo, u najboljoj namjeri..

P.S.
I dalje mislim da, ako treba birati između "klasike" i "elektrike", ova drugonavedena je bolji izbor...samo je pitanje koliko bolji, zapravo.
Pa ne vidim razlog zašto ne bi napisao svoje iskustvo. Vjerovao ili ne, nije mali postotak ljudi koji imaju problema od e-cig. Ja si sam radim tekućine jedno 4 god. Počeo sam iz razloga što sam i ja imao problema. Ako je tekućina čisti VG grlo mi ode kvragu. S druge strane od previše PG-a u tekućini mi procuri nos. Previše nikotina zna izazivati žgaravicu (dosta frendova mi se potužilo na to). Ja si mućkam 30/70 PG-VG tekućinu sa 6 mg nikotina i nemam nikakvih problema sa tim omjerom.
Da se razumijemo, e-cig nije zdrava. Vrijeme će pokazati koliko je štetna.
Ja ju vidim kao manje štetnu alternativu pušenju. Da li sam u krivu, vidjeti ću kroz koju godinu.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 08:31   #987
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
meni ni jedna, probo dam od 0.5, 1.2 i 1.5.. rebildo sam vertikalno 1.5 na 1.3 i ne curi, RBA je retardirana malo malo više.. pogotovo jer uvjek pravim vertikalni grijač 0.6ohm pa dok 8 puta pokušavam sa količinom vate itd.. ali onda po par tjedana bude setup sa ofarbanom crvenom Red Astaire bez problema
Ok. Ništa ja nisam skužio Početnik sam od nule. Nikada nisam navlačio paru. Uložio bi do 300kn.

ijust2 ili Kanger Subvod. Mene zanima zašto je jedan dobar,a drugi nije i da li uopće ima razlike u njima?

Eventualno nekad u budućnosti ako skroz ne prestanem ću razmisliti o jačim strujama,ohm-ovima i mućkanju tekućina.
Oba su cijenovno oko 280kn.
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 09:27   #988
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Ajmo ljudi pomognite i meni.
Ne zelim, odnosno ne da mi se zezati sa slaganjem grijaca, zelim neki setup koji se lako koristi i puni.
Treba mi baterija i taj clearomizer, mogu naruciti online nije bed.
Cijena oko 300kn max za bateriju, taj tank za tekucinu i par grijaca za rezervu. Jel se moze slozit sta?
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 09:48   #989
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ajmo ljudi pomognite i meni.
Ne zelim, odnosno ne da mi se zezati sa slaganjem grijaca, zelim neki setup koji se lako koristi i puni.
Treba mi baterija i taj clearomizer, mogu naruciti online nije bed.
Cijena oko 300kn max za bateriju, taj tank za tekucinu i par grijaca za rezervu. Jel se moze slozit sta?
eVic VTC mini i cubis tank... cca 45USD ( ovdje se mora sačekat) ali možeš i odma negdje nać pojedinačno u rangu navedene cijene. Carina ... ako te klepi još cca 100kn ali možeš i proć lišo, zavisi od sriće.


Ovo gore bi ti bija neki trenutni best buy.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 12:38   #990
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ne, prijatelju, nisam.
Već ranije sam imao problema sa želučanim refluksom i palpitacijama srca, to se pogoršavalo uz cigarete i bilo je jedan od okidača da se prebacim na "struju" pred par godina (između ostalih 100 razloga,koje valjda svaki pušač ima, jel' ...kod mene su se ti razlozi množili kroz 20+ god. pušačkoga staža, nije teško zamisliti...).
Bilo je OK jedno vrijeme (točnije do ljetos) kada sam prvi put počeo priimjećivati to oticanje...prvo sam mislio da je neka hrana ili nešto, bio kod doktora, izbacivao stvar po stvar od pića i hrane pa smo došli do e-cigarete...

Nemojte samo ovo shvatiti da vas nagovaram na nešto, TB je postavio pitanje koje je i mene mučilo i sve te oznake na ambalaži, iskreno, počeo sam primjećivati i o njima razmišljati tek kada sam skužio da moji problemi imaju veze sa parenjem...kockica po kockica i...evo, pet mjeseci sam "čist"
Nisam htio postati ranije moje iskustvo ovdje jer mi nije bilo svejedno kako ćete me shvatiti. Još se dobro sjećam kako su mi pojedinci išli na živce, još dok sam pušio, sa svojim "savjetima" o zdravlju
No sada, kada je netko drugi potegao jedno od tih pitanja, odlučio sam pregristi i napisati vam svoje iskustvo, u najboljoj namjeri..

P.S.
I dalje mislim da, ako treba birati između "klasike" i "elektrike", ova drugonavedena je bolji izbor...samo je pitanje koliko bolji, zapravo.
Zasto bi se bilo tko naljutio na ovo?

Osobno sam imao problema ako tekucina ima previse nikotina. Oko jezika sva koza popucala, grlo promuklo. Kako sam tada bio pocetnik, nisam shvacao u cemu je problem. Malo experimentiranja i skuzio sam da nikotina ne mogu preko 9mg nikako. Ako koristim 12mg npr, grlo otekne u roku od 2 dana, a kasnije problemi sa ustima.

Naravno, ocito ima i osjetljivijih dusa od moje, pa moze biti da im parenje opcenito ne odgovara.

Mislim da se ovakva iskustva moraju podijeliti, jer doci ce jos pocetnika koji nece kuziti u cemu je tocno problem. Neki ce na zalost morat bacit parenje, a nekima ce ovakva iskustva pomoci da skuze u cemu je problem. Na zalost baciti parenje kazem jer ce se pocetnik u 99,99% situacija vratiti cigaretama.

Opcenito je lakse baciti parenje nego cigare. Jedno milijun puta lakse. Kad god ostanem bez baterije ili ecig opcenito, nije mi problem izdrzati ni par dana. Dok sam pusio, nisam mogao bez cigare izdrzati ni par sati, kamo li par dana.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na