Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2007., 20:19   #1
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
XBOX 360 - To be or not to bE

360 za 1.5k kuna. Isplati li se? Od igrica bi mozda zaigra malo geras of war , ali nista ozbiljno. Uglavnom zamjenjiva bi mi HTPC. Koliko je dobar u tome ? Koliko san vidia ima 3 GHz procesor, nelosu grafu i 20gb hdd, podrzava HD rezoluciju. Uglavnom, uskoro stize plazma pa san mislia da bi to onda bas pasalo jedno drugome, a jos iman i manje sestre koje bi se sigurno na to igrale. __________________
-->
Prijatelj mi nudi skoro pa novi xbox 360 za 1.5k kuna. Isplati li se? Od igrica bi mozda zaigra malo geras of war , ali nista ozbiljno. Uglavnom zamjenjiva bi mi HTPC. Koliko je dobar u tome ? Koliko san vidia ima 3 GHz procesor, nelosu grafu i 20gb hdd, podrzava HD rezoluciju. Uglavnom, uskoro stize plazma pa san mislia da bi to onda bas pasalo jedno drugome, a jos iman i manje sestre koje bi se sigurno na to igrale. __________________
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 21:32   #2
toni_hr
Premium
 
toni_hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 116
Prvo ga pitaj je li konzola modana, jer ako je microsoftov centar registrirao tu konzolu pri online igranju onda je ona blokirana za online igranje, ovo ti govorim sve pod uvjetom ako te zanima njihov Live, ako ne mislis igrati na mrezi onda kupuj...
toni_hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2007., 22:13   #3
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Konzola je bice jedan put upaljena, cak ni daljinski nije bia izvadia iz folije.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 22:32   #4
toni_hr
Premium
 
toni_hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 116
Dobro, to je vrlo dobro, pitaj ga isto jeli modana, jer se i takve prodavaju kao nove...Ako je, nemoj slucajno s njom na net dok ne izadje novi hack koji zaobilazi Gatesovu kontrolu, ako nije, jos bolje, jer si sam rekao da ces igrati malo igara na njoj, kupi Gears of War original i peglaj...Ako se pitas zasto ti stalno spominjem online igranje, viruj mi to je za mene bio jedini razlog kupovine jer je LIVE doslovno savrsen, nitko kao microsoft od konzola nije to sjajno napravio kao oni, jedanput kad se zakacis vise ne odustajes, zivi protivnici, chatanje, bodovanje, samo te tira naprid...Cijena ti je izvrsna, nemas se sto misliti...Uzivaj !
toni_hr je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2007., 22:37   #5
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Hvala na odgovorima. I ja san mislia mozda uzet "pravi" gears of war jer san tia malo provat live. Placa li se ista live ? Prvenstveno bi uzea xbox za gledanje dvd-a na plazmi - je li dobar za to ?
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 00:12   #6
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kupi onda dvd player koji će ti biti 10x bolji i kvalitetniji i praktičniji .. da ne spominjem i jeftiniji...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 00:41   #7
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
ma dobro ovo je već relativno povoljno i može se i poigrat nije samo dvd playr,ali naravno i dvd je dobra varijanta(jeftina)
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 19:38   #8
toni_hr
Premium
 
toni_hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 116
Strasne ste mu odgovore dali, covik je naisa na stvarno povoljnu cijenu, a vi odma da uzme dvd player...Pa to nema veze jedno s drugim, to je nebo i zemlja, danas-sutra moze uzeti eksterni HD-DVD player, oko tisucu kuna, i gleda filmove u visokoj rezoluciji...Dalje, da odgovorim na njegovo pitanje - naravno da se LIVE placa, najisplativije ti je uzet prepaid bon od 6 miseci ili godinu dana, radi na principu kao simpa bon....Plazma ti i je idealna za takve igre jer su one vecinom u 720p rezi, spoji komponentnim kabelom koji dobijes uz konzolu, stavi sklopku na HDTV i pici...Cekaju te sati i sati zabave, uzivaj !
toni_hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2007., 21:42   #9
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
A ako slucajno odustanes od kupnje, javi se meni.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 09:15   #10
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
1500 Kn je VRLO povoljna cijena. Još ako nije modan - milina.

Osobno mislim - uzmi !
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na