Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2007., 18:00   #61
kiwwy
Premium
Moj komp
 
kiwwy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZgB
Postovi: 158
evo sada koristim mis genius ergo 525 mislim nije firma ali je mis ok i sad bi si htio nekog novog kupit i kak se bas u to ne kuzim a dao bi malo vise para a i toppic mi je vec tu da kupim razer deathadder ili da dam malo vise i kupim novi model i sve naj lachesis sad stvarno neznam

p.s logitech ne dolazi u obzir ajde pliz nek neko da svoje misljenje nema veze sto ovaj novi sose 509 kn zanimaju me performanse i to
kiwwy je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2007., 21:33   #62
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Performanse... Ovako. 4000 dpija nikada nećeš koristiti, a lachesis je neugodan užasno. Plitak, uzak, simetričan i dugačak. Imaš osjećaj kao da držiš daljinski, a ne miš.
Dobiva redovito niže ocjene od deathaddera.
Također, vele da ima gadnih problema sa mekanim podlogama:
Citiraj:
Autor www.xsreviews.co.uk
However, the Lachesis harbours a deeper and more serious issue. The mouse sensor is no longer an infra-red LED as seen on the Death Adder or Krait but a laser version, hence the much higher DPI. Unfortunately, the laser sensor appears to be aimed directly downwards rather than at an angle like most other optical mice. This for the most part is fine for normal usage, and you won’t notice anything wrong with the mouse. But, if you use a soft mouse mat then when you click the mouse button, the cursor moves slightly, which is most likely due to the placement of the sensor. This problem doesn’t materialise on a hard surface, and is only prevalent on cloth mats, which leads me to believe that the mouse mat surface bends ever so slightly when you click the mouse button and the sensor picks this up as intentional movement. This becomes increasingly annoying as you begin to miss buttons; the issue getting worse on the higher DPI settings.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 11.12.2007. u 21:49.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2007., 17:46   #63
kiwwy
Premium
Moj komp
 
kiwwy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZgB
Postovi: 158
sad neznam dal da uzmem radi performansa i tog lachesisa ili ne neznam jel ima jos ko ko ce mi ovo potvrdit jel mi je sad svejedno tih 100kn ak dobim nes puuuuno bolje p.s i uz taj mis kojeg bi kupio koji podlogu da uzmem nemora bit razer ali neka dobra do 200 kn vise manje
kiwwy je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2007., 12:28   #64
MatNinja
Ninja WarChief!
 
MatNinja's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Evo da se i ja ubacim

evo vam jedan review za razer lachesis:

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/p...zer-lachesis/1
__________________
AMD Athlon X2 4600+
DFI Infinity ULTRAII-m2
1 GB Kingmax DDR2 800 MHz
Ati Radeon 1950GT 256MB + Zalman VF900
HDD WD 80GB 7200rpm
Razer Tarantula + Logitech MX500
Samsung 206BW
MatNinja je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2007., 12:51   #65
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Ma nije zbog dpi-ja, mislija san da je velik, al prevarija san se. Iman veliku šapu tako da mi ni on, a ni ova dva sta si spomenija nece bas odgovarat. Copperhead san proba, nije mi bas po gustu, prelagan mi je. A koliko sam vidija, u nas nema nabavit onaj Razer Pro Tools s kojim mogu dodavat tezinu na isti.
Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
ima lachesis u feniksu za nikeih 500tinjak kn..nego ljevaci daj mi recitel kak koristite tipkovnicu, jedino logicno bi bilo da su tipke pl;' umjesto wasd posto je inace apsolutno sve nezgrapno?!

upravo u fenixu ima i pro kit (120kn) za razera pa cooperhead time postaje TESKO oruzje

za ljevake imam samo jedno rjesenje. ne odvise skupo, rijesava te puno briga i nevolja, a bogme je prije svega PREfunkcionalno. to je z-board. nemozes pogrijesiti. odlicna double tipkovnica koja objedinjava i rad i uzitak citaj igranje u jednom. a bogme je i punooo jeftinija od razvikanih lcd baljezgarija na trzistu

pogledaj kako to izgleda na http://www.ideazon.com/europe/produc...ngkeyboard.asp . cijena joj je 399 kn u algoritmu, a s indexom 10% niza. naravno, imas i raznih tematskih key setova...poput coda, bfa guild warsa itd..

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Heh, ja sam ljevak ali od uvijek koristim miš s desnom rukom, jednostavno ako želiš kvalitetne miševe danas moraš uzimati "desne".
sasvim bezvezno razmisljanje. jos odavna sam koristio mx310 i bio sam sasvim zadovoljan. sada trljam cooperheada po funzu i opet sam zadovoljan. istina je da su ljevaci zapostavljeni, no to je valjda kaj desnjaci ne zele priznati da su ljevaci inteligentniji hehe
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2007., 17:12   #66
kiwwy
Premium
Moj komp
 
kiwwy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZgB
Postovi: 158
Evo bio jucer navecer u feniksu tamo kod krasa i ima za probat misa lachesisa i coperheada moram reci da je lachesis predobar cjeli gumeni i sve naj samo sto mi bas ne pase u ruci mislim mogo bi se naviknut ali neznam jos cu razmislit.Coperhead je isto super sam kaj bi si onda rade uzeo DeathAddera.Jel ima negdje i njega za probat da vidim ak mi bolje stoji uz ruku njega bi suzeo.Mislim misevi su svi tamo predobri od razera. i ne bi se slozio da je predugacak lachesis taman je
kiwwy je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2007., 22:54   #67
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Hm... Kolega na linksovom forumu ima problema koje sam već vidio po netu:
http://forum.links.hr/viewtopic.php?t=12758
Naime, onaj gumeni pokrov na maskama G9 se nenormalno brzo guli. Ne do bog da ti nokat zapne.
Ovo me zaista čudi. Bar je logitech bio sinonim za kvalitetu (dosad)...
Valjda je stvar u seriji...
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2007., 23:13   #68
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
aj nemoj me plasiti...danas ga dobio za zamjenu posto je moj stari g7 otisao u vjecna lovista...doduse kaj je taj sve miš izdržao, trebalo bi mu spomenik dignuti...recimo probao sam onaj krait ili kako se vec zove sto ga mos dobiti za 300kn s podlogom u profilu i nikako mi ne pase sto se egronomije tice...ovaj g9 mi je taman glas logitechu
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2007., 23:23   #69
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Vasili Pregled postova
Logitech Pilot na podlozi od izglancanog stola je najbolji miš ever
Imao sam Logitech Pilot +
Odlican miš..
Sada imam MX1000..prijašnji je bolji.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2007., 20:48   #70
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Apsolutno potpisujem.
Ja sam korisnik logitecha jako dugo i nedavno sam na nekom lokalnom DotA turniru imao priliku koristiti DA na nekoj gamerskoj podlozi..............totalna perverzija, vrijedi svake kune. DA je 99,8% moj sljedeci mis i tu dvojbe nema.
di to?

Bio sam na dosta dota turnira do sad, no nitko osim mene nije imao deathaddera...
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 12.01.2008., 00:31   #71
Luffy
čika spasoje
Moj komp
 
Luffy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: SB
Postovi: 20
Već 3 godine koristim Mx510 i nemam sta reći protiv tog miša, 800DPI kome treba više . Jedino što taj miš za koji dan ode burajzu, ja si sad razmišljam uzet G5 ili deathAddera
Luffy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 16:45   #72
RAZERcoku......
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 18
Kompa kupi lachesisa ili coperheda jer su to naj jaci misevi na svijetskom trzistu imao sam i g5 i mx 518 brdo miseva i to je sve smece vjeruj mi samo neznam kakav je g9 ali mislim i vjerujem da ga lachesis pegla i bilo kojem pogledu znaci u odazivu tipki pa do pixela i 3G TEHNOLOGIJE NA 4000 DPI mis je zakon i ne mjenjam ga za nista!!! uzmi si RAZER podlogu -exact mat dual side control and speed-
RAZERcoku...... je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 09:01   #73
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor RAZERcoku...... Pregled postova
Kompa kupi lachesisa ili coperheda jer su to naj jaci misevi na svijetskom trzistu imao sam i g5 i mx 518 brdo miseva i to je sve smece vjeruj mi samo neznam kakav je g9 ali mislim i vjerujem da ga lachesis pegla i bilo kojem pogledu znaci u odazivu tipki pa do pixela i 3G TEHNOLOGIJE NA 4000 DPI mis je zakon i ne mjenjam ga za nista!!! uzmi si RAZER podlogu -exact mat dual side control and speed-
Omg. Mislim da će mi mozak eksplodirat od fanboyizma ><
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 17:13   #74
RAZERcoku......
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 18
E i da naglasim da je RAZER lachesis dobio ocjenu 98,9 od 100 u gaming kulturi 2008 godine u cijelom svijetu i svim lan partyjima a LOGITECH g9 93.4 ocjenu mozda vam to pomogne za odabir dobrog misa za gejmanje!!!
RAZERcoku...... je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 17:43   #75
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Simptomi:
  1. Caps Lock
  2. Nedostatak interpukcijskih znakova
  3. Deranje
  4. Navođenje "činjenica" bez izvora
Hmm... Da... Tipični sindromi...
Žao mi je što vam moram reći, no patite od kroničnog fanboyititisa.
Evo da vam napišem uputnicu na specijalistički pregled moderatoru...
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 14:24   #76
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

Citiraj:
Autor RAZERcoku...... Pregled postova
Kompa kupi lachesisa ili coperheda jer su to naj jaci misevi na svijetskom trzistu imao sam i g5 i mx 518 brdo miseva i to je sve smece vjeruj mi samo neznam kakav je g9 ali mislim i vjerujem da ga lachesis pegla i bilo kojem pogledu znaci u odazivu tipki pa do pixela i 3G TEHNOLOGIJE NA 4000 DPI mis je zakon i ne mjenjam ga za nista!!! uzmi si RAZER podlogu -exact mat dual side control and speed-
ja cu te nazalost opovrgnuti...

naime imam DeathAddera i bolji je od burazovog copperheada (puno bolji dizajn, bolje lezi u ruci... performanse jednake)
sto se pak tice lachesisa... za performanse neznam, ali meni u ruci nikako ne lezi (iako imam jako veliku ruku, a miš je dosta veci)

sto se pak podloge tice, buraz ima exact-mat dok ja imam func1030 i moja je bolja... (exact-mat je nekako kao hrapavi papir, a i ona strana podloge koja se ne koristi nije toliko zasticena kao kod funca)
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 15:10   #77
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Imam Lachesisa i nisam zadovoljan. Dosta je bugovit. Desi se da se sam pomakne lijevo-desno za nekoliko piksela i isto tako vertical axis (ne znam kako da ovo nazovem na 'rvackom jeziku) zna otkazat na pola sekunde. Ne izgleda puno, al kad se desi, jako zivcira. Skinio sam nove beta drivere i firmware koji to navodno ispravljaju, al to je samo pogoršalo situaciju. Inače, koristim Coolermasterovu podlogu( http://www.cpu3d.com/content/view/2564/51/ ), al proba sam na jos par, ista stvar.

Ovo nije izolirani slucaj, dosta ljudi po netu zali se na ovu istu stvar.

Zadnje izmijenjeno od: NortonCommander. 18.01.2008. u 15:20.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:06   #78
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Hehe. Ova coolermasterova je potpuno ista zapravo kao exactmat.
2 nalijepljene površine na aluminijsku plohu i 4 gumene nožice
Doduše moram priznat da mi je lijepša ta coolermasterova. Crni aluminij i 2 boje
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 22:02   #79
DanielDJ
Premium
Moj komp
 
DanielDJ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Đakovo
Postovi: 250
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Imam Lachesisa i nisam zadovoljan. Dosta je bugovit. Desi se da se sam pomakne lijevo-desno za nekoliko piksela i isto tako vertical axis (ne znam kako da ovo nazovem na 'rvackom jeziku) zna otkazat na pola sekunde. Ne izgleda puno, al kad se desi, jako zivcira. Skinio sam nove beta drivere i firmware koji to navodno ispravljaju, al to je samo pogoršalo situaciju. Inače, koristim Coolermasterovu podlogu( http://www.cpu3d.com/content/view/2564/51/ ), al proba sam na jos par, ista stvar.

Ovo nije izolirani slucaj, dosta ljudi po netu zali se na ovu istu stvar.
Na Hrvatskom se kaze "os Y"

P.S. Mozda sam u krivu ali sam po forumu/ima vidio da ljudi vise imaju problema sa Razerima nego sa Logitechom.
DanielDJ je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 23:08   #80
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Citiraj:
Autor DanielDJ Pregled postova
Na Hrvatskom se kaze "os Y"

A jbg, počea san i razmisljat na engl. jeziku, lagano zaboravljan hrvatske izraze.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2008., 11:11   #81
Meow
Premium
 
Meow's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 93
Lachesis se po mom misljenju ne isplati uzimat. Jos je dosta novi mis, previse problema. 4000 dpi neces nikad koristit.

MX500 -> MX510 -> Copperhead -> DeathAdder je moj "history" sto se tice miseva. I mogu reci da je DA najbolji mis koji sam imao prilike koristit. Odlicno lezi u ruci, tipke su velike i udobne i tipke sa strane su daleko bolje od onih na Copperheadu. Jedino sto mi fali je on-board memory tako da zapamti profile za druge kompove, ali ako gledam sve probleme koje Lachesis ima nema sanse da zamijenim svoj DA trenutno.

Problem sa vecinom Razerovih stvari je da im treba par mjeseci da usavrse firmware nakon sto je mis vec u prodaji. Prvi Copperhead koji sam dobio je crko nakon mjesec dana, I imao je poprilicnih negative / positive acc problem (ne sjecam se vise). No Copperhead koji sam dobio za zamjenu do dan danas radi sa zadnjim firmwareom bez ikakvih problema (stavio sam ga na drugi komp).

Istu stvar sam imao sa DeathAdderom. Prvi ili drugi firmware su s***ali gumb na dnu misa. Kad bi ga se stisnulo prebrzo mis bi jednostavno crko. I kao sa Copperheadom, zamjenski mis i zadnji firmware rade bez ikakvih problema (mada taj gumb vise ne diram ).

Sto se tice G9, to je prvi mis od MX500 serije koji mi se ponovo svida. Nazalost izgleda da Sujoy trenutno bas i nema vremena, a ja bas i nebi dao 600kn za mis ako nisam siguran da ce biti slican / bolji od DA sto se tice performansi.
Meow je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 11:22   #82
RAZERcoku......
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 18
ljudi ovako lashesis nije bugovit nego ti se skupi prasine na 3g laseru i on se naravno gubi to ti je ista stvar kad vozis auto i neko ti odjedamput stavi zid na cestu i ti se zabijes u njega i moras ga popraviti e tako ti je kod misa moras samo puhnuti u 3g laser i on normalno radi, a sto se tice podloge ako je control hrapava postoji podloga speed s druge strane koja je glatka ko papir ali nema veze necu se vise mjesati jer vidim da nikome ne odgovara taj mis!!! ja zadovoljan jer sam isprobao sve miseve od razera osim boomslenga,cak i od logitecha ukljucujuci i mx revolution i cak sam imao i genius ergo 252 ali sta je. TU JE GOTOV SLUCAJ
RAZERcoku...... je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 12:27   #83
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Znam da se skupi prasina i nije u tome problem, ista stvar se desava i kad je sve čisto. Isto tako koristim Speed stranu podloge.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 17:54   #84
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor RAZERcoku...... Pregled postova
ljudi ovako lashesis nije bugovit nego ti se skupi prasine na 3g laseru i on se naravno gubi to ti je ista stvar kad vozis auto i neko ti odjedamput stavi zid na cestu i ti se zabijes u njega i moras ga popraviti e tako ti je kod misa moras samo puhnuti u 3g laser i on normalno radi, a sto se tice podloge ako je control hrapava postoji podloga speed s druge strane koja je glatka ko papir ali nema veze necu se vise mjesati jer vidim da nikome ne odgovara taj mis!!! ja zadovoljan jer sam isprobao sve miseve od razera osim boomslenga,cak i od logitecha ukljucujuci i mx revolution i cak sam imao i genius ergo 252 ali sta je. TU JE GOTOV SLUCAJ


Dečko, koliko imaš godina? 10? 12?

Ma nije bitno, glavno da ti imaš svoj... *bubnjevi*

[tv_prodaja_glas]3G LASER™!
*Aplauz*

Razerov 3G LASER™ je bio dugo razvijan u našim laboratorijima...
*Scena "znanstvenika" kako pilje u ekran sa vrtećim 3d mišem i zadovoljno klimaju glavom*

...i napravljen je od posebnog Razertanium™ materijala koji poboljšava vašu vještinu u igrama za čak 1000x!
*publika: OOOH... AAAH...*

To je najbolji miš koji ćete ikada imati! I lako se čisti! Samo puhnite u njega, i njegov 3G LASER™ je čist u trenu!
*Crno bijela scena. Znojavi tip sa papagajkom čisti kuglični miš*

Ako naručite odmah, dobiti ćete i ovu SUPER PODLOGU koja je glatka kao bebina guza!
*Scena žene kako trlja mousepad po licu sa smješkom*

Zato, nemojte više trošiti vaše vrijeme i novac na loše miševe, kupite Razer Lachesis sa 3G LASER™-om sada!
[/tv_prodaja_glas]

Ispričavam se ekipa no morao sam...
Btw, Norton, gdje si kupio tu coolermasterovu podlogu?

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 23.01.2008. u 18:04.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 18:39   #85
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Citiraj:
Autor Punio4 Pregled postova
Btw, Norton, gdje si kupio tu coolermasterovu podlogu?
U Linksa, oko 130kn. Prezadovoljan sam, miš klizi kao na ledu po Speed strani, a Precision strana je dusu dala za Photoshop.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2008., 00:38   #86
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Zynaps Pregled postova
Oni koji su probali G9, kakav je kotacic, okolo se zale da je jako tvrd za pritiskanje i kakav je za pomicanje lijevo-desno (tilt fore).
posto sam neko vrijeme vlasnik G9 , a promjenio sam vecinu ovdje spominjanih miseva , zadnji mi je bio razer diamondback, a prije toga mx510/518 , mx revolution i jos mnoge, a gotovo da nema misa kojeg nisam probao, evo par rijeci i od mene..

da.. nazalost je pretvrd srednji gumb.. iako , posto vec duze igram cod2 online , mogu ti reci da se na to naviknes i na ovom mišu, cak osobno sad kad sam se naviknuo to gledam kao future u igri kad si ionako sav tvrd i u adrenalinu..

mis je ergonomski najbolji od svih koje sam do sad probao , eventualno usporediv s revolutionom -to vrijedi za mene jel

nije savrsen, ali po meni jako jako dobro pogodjen...

osobno sam dodatno podesio tezinu i drzim ga na drugoj verziji COVERa koji je malo grublji i manji ..onaj mi je malo vise za rad na desktopu , dok ovog moze se dobro drzat..

posto se spominju i drugi misevi jos par rjeci od mene...

razer diamondback sam dugo koristio i osobno me jako smetala neergonomicnost, sto dovodi do grcenja ruke, i ne dovoljno dobrih pokreta zbog istih grcenja , ali to je i zato sto je za moj ukus prelagan..

mx518/510 su mi solidni misevi , ali ne dovoljno dobre ergonomije sto se kod mene ocitovalo nakon duzeg rada u kocenju prsta za desni klik , iako taj mis u biti preporucam svakome kao sasvim solidan

mx3xx/4xx , g1 i sl ne preporucam kao ni razer diamondback/krait i sl , opet ako kupujete sami procjenite sta zelite , pa tko voli neka izvoli jel
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2008., 10:09   #87
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
da imam dovoljno novaca, definitivno bih kupio Logitech G9, toliko od mene
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 13:21   #88
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Moze li netko reci koji je od svih tih silnih Razera najbolji za pucacine??
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 13:25   #89
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Moze li netko reci koji je od svih tih silnih Razera najbolji za pucacine??

Odmah da ti kažem, nisam nijednog probao ali dečki iz grada koji igraju COD2 užasno hvale Deathaddera .....
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 13:37   #90
Sava css
Premium
Moj komp
 
Sava css's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Odmah da ti kažem, nisam nijednog probao ali dečki iz grada koji igraju COD2 užasno hvale Deathaddera .....
Yep imam ga ja i mogu rec da je fenomenalan - svjetlosnu godinu ispred G5 i Copperheada(ta dva sam imal prije njega). Takodjer i prvi mis kojeg ne mislim promjenit nakon 5-6 mjeseci upotrebe - ako mu se i dogodi neki kvar ili let u zid opet cu uzet istog.
Sava css je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na