Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.11.2007., 12:21   #1
wintersun
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 59
Question Razer/Logitech - Ne mogu se odluci :S

evo dvoumim se izmedju 2 spomenuta misa Razer Copperheada i Death Adder-a


cito sam 4 dana okolo i naokolo recenzije izmedju G5,MX518,Copperheada,Addera...i nisam skontao nikakvu bitniju razliku koju ljudi spominju osim velicine misa,i eventualno ako se negdje spomene dpi i dal je laser il optika...

trenutno imam mx518,i ne znam koji da od tri navedena uzmem...

100kn +/- ne predstavlja problem,samo da je mis kvalitetan i zadovoljavajuc...i da naravno potreban je definitivno za gameing...
wintersun je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 12:43   #2
Micko
Peachwize=mudra breskva
Moj komp
 
Micko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 210
Ja imam copperheada i kad sam kupovao ljudi su mi govorili da je bolji od death addera i g5 .I nisam se zaje.. g5 ima frend i po meni copper je puno bolji izbor.
Micko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2007., 13:09   #3
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Ja bi iso na Death Adder samo mi je jedini nedostatak kaj nemozes direkt na njemu rezoluciju postavljat vec moras softverski i ima zicu (to meni i nije nedostatak ak ti netreba bas bezicni)
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 13:19   #4
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Meni je preciznost cooperheada savrsenstvo ali mi je malen(imam malo vecu ruku)sad koristim G9 i odlicno mi sjeda u ruku ali mi nije ni priblizno precizan kao razer,mozda je stvar navike jer ga tek tjedan dana koristim!sto se mene tice ja bi od ta dva misa napravio jedan i dobio bi savrsen mis.
Edit-izaso je novi razer!
http://www.alternate.de/html/product...3&artno=nmzv48
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 13:21   #5
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Ako kupujes Razera onda placas logo(nebi vjerovo, ali na nekoj podlozi od njih u specs je naveden Razer logo) što dosta govori....da kupujem gamerski miš gledao bi ponudu Logitecha...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 13:49   #6
Micko
Peachwize=mudra breskva
Moj komp
 
Micko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Ako kupujes Razera onda placas logo(nebi vjerovo, ali na nekoj podlozi od njih u specs je naveden Razer logo) što dosta govori....da kupujem gamerski miš gledao bi ponudu Logitecha...

jesi ti igrao kad šta sa razerom ili to tek tako kažeš,jer si negdje pročitao.
Micko je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 14:00   #7
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Micko Pregled postova
jesi ti igrao kad šta sa razerom ili to tek tako kažeš,jer si negdje pročitao.
Pa izgleda da nije nikad koristio Razera.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 14:04   #8
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
opet se provlaci pitanje,amd/intel, ati/nvidia, razer/logitech.


ne postoji bolji i losi,samo moras vidjet sta tebi odgovara.i razerovi i logitechovi misevi su trenutno najbolji misevi u svijetu,samo moras vidjet dali ti odgovara logitechov dizajn,ili pak razerov.

osobno imam copperheada i nebi ga mjenjao za nijednog misonju ovog svijeta,na LAN-ovima kad dobijem logitecha zbljuje mi se,taj mis mi jednostavno ne odgovara.

stoga trk u ducan,probaj oba modela,te se konacno odluci koji ti vise lezi
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 14:19   #9
Micko
Peachwize=mudra breskva
Moj komp
 
Micko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 210
mene samo užasno živcira kad neko kaže kod razera plaćaš ime,a 99% tih koji to izjavljuju nisu nikad ga držali u ruci.
Micko je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 14:20   #10
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ima sam priliku koristit neki razer (neznam koji model, malo stariji top of the line optički) i osobno mi je logitech bolji, kako po obliku tako po kvaliteti izrade.

Ne sumnjam da su Razeri vrlo precizni, no mislim da ti je najbolje isprobati oblik jer su po preciznosti tu negdje (nevjerujem da ćeš osjetiti ikakvu razliku u senzoru, prije do postavki i ergonomije).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2007., 14:56   #11
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,816
Nisam nikad koristio Razera, ali mogu ti reci da mi je G9 prvi laserski mis od Logitecha koji je vise nego dostojan zamjeniti mog MX510.

Zato, palac gore za G9.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 15:29   #12
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
eto da se i ja umiješam

do nedavno sam koristio logi MX510,služio me 2 godine
i miš je predobar,al mi vrag u novčaniku nije dal mira i kupio sam Razera-death adder...

nebi baš htio direktno uspoređivat sa 2 godine starim logijem,ali stvarno ovaj razer je prehebeno dobar i kvalitetan miš! več na defalult postavkama rastura logija za duplo,pogotovo u kombinaciji sa eXactmatX razerovom podlogom

trebalo mi je da se malo naviknem na dizajn i na brzinu miša!

preporučam DeathAddera al mislim da ni s jednim kvalitetnijim mišem nečeš fulat!
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 17:16   #13
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
opet se provlaci pitanje,amd/intel, ati/nvidia, razer/logitech.


ne postoji bolji i losi,samo moras vidjet sta tebi odgovara.i razerovi i logitechovi misevi su trenutno najbolji misevi u svijetu,samo moras vidjet dali ti odgovara logitechov dizajn,ili pak razerov.

osobno imam copperheada i nebi ga mjenjao za nijednog misonju ovog svijeta,na LAN-ovima kad dobijem logitecha zbljuje mi se,taj mis mi jednostavno ne odgovara.

stoga trk u ducan,probaj oba modela,te se konacno odluci koji ti vise lezi
ovaj čovjeki dobro zbori...svak će za svog konja.
najbolje sam isprobaj i vidi što ti se više sviđa.
kad su obje strane vrhunske.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 17:32   #14
-Tito-
Bob Sinclar RULZ!!!
Moj komp
 
-Tito-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 110
ajd ovako da i ja nekaj velim.kao prvo glupo mi kad čovjek kaže da kod razera plačaš ime,kao da kod logitecha ne plačaš,mercedesa,bmw-a,lacoste,dolche&gabbana sve u svemu svagdje dosta se plača ime.a sad koji je bolji je neznam,oba su tu negdje nekom bolji logitech nekome razer.osobno imam logitecha mx400 i ne paše mi nakon sat do dva igranja me boli ruka,tako da ću morat uzet razera copperhead jer je manji pa mi bolje paše za ruku.ovisi o tome kakvu ruku imaš,kojeg god uzmes nebudes fulao to je sigurno,izbor je na tebi i ne postoji sad neki posebni razlog zbog kojeg je koji bolji od drugog,pusti se tih priča tipa moj tata je bolji od tvoga.kao sto ti covjek kaze odes lijepo u ducan stavis oba u ruku,lijepo isprobas kako ti koji sjedi i toga si uzmes.eto to je to od mene
__________________
!!!ROCK THIS PARTY!!!
-Tito- je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 21:49   #15
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Eto neda mi se quatat sve kaj ste me popljuvali....nisam napisao da kod razera placas logo vec procitajte bolje i skuzit ce te da pricam o podlozi na kojom među specsima nalazi da je posebna zbog logo-a.....razer nisam nikada koristio ali sam copperhead imao priliku isprobati i ne lezi mi u ruci....logitech ima bolju ergonomiju(barem meni) i totalno ste krenuli u krivom smjeru...
tech je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 23:14   #16
wintersun
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 59
da,lagano je reci probas...bas je u tome stvar sto sam u osijeku i ovdje nema mogucnosti isporbat razerovu ponudu miseva...u tome i je veliki problem...
sad koristim 518 i malo je velik,al nakon god.dana malo se naviknes s vremenom,jel...

takodjer sam uz odabir razerovog misa razmisljao o kupnji njihove eXactmatX podloge,citao sam razne recenzije i kolko da se vjeruje tome dosta ljudi je u toj kombinaciji zadovoljno s obje stvari...

samo daljnje pitanje ostaje copp/adder...logija cemo eliminirati jer ga sad koristim...
wintersun je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 23:26   #17
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
pa ti već imaš gamerski miš !!!!
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 23:29   #18
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
gle što sam htio reć ja već 2 god imam taj mx518 i koji god drugi sam probao bilo logi bilo razer jednostavno mi nije pasao u ruku ko taj 518.Stvar navike aj samo plz reci što ti se ne sviđa kod tog 518 da kupuješ drugi?
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2007., 23:29   #19
wintersun
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 59
da i kakve veze sto ja imam gamerski mis ? :S cemu ovaj post :S

iskreno,dosadio mi je malo...a sto me zivcira...tipke za promjenu dpi-a ,od kako je izaso cod4 non stop me j**u te 2 male tipke,jer kad je frka neka slucajno mi se desava da si smanjim dpi-je i nema vise pokretljivosti ili se ubrza...inace mis jos sad super obavlja svoju funkciju,al imam mogucnosti za novo i svidja mi se razorova ponuda tako da jos jedan razlog zasto se odlucujem na odabir novog misa...
wintersun je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2007., 13:37   #20
Zynaps
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: dalmacija
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Salko01 Pregled postova
Meni je preciznost cooperheada savrsenstvo ali mi je malen(imam malo vecu ruku)sad koristim G9 i odlicno mi sjeda u ruku ali mi nije ni priblizno precizan kao razer,mozda je stvar navike jer ga tek tjedan dana koristim!sto se mene tice ja bi od ta dva misa napravio jedan i dobio bi savrsen mis.
Na testovima kazu da je precizan. mozes li malo vise o ovome (jel preskace ili nesto drugo) i cudno mi je da ti odgovara na veliku ruku jer je ovo dosta kratak mis.
Zynaps je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2007., 16:14   #21
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
G9 je dosta kratak mis ali je zato sirok i nisu mi prsti stalno u zrako nego ga mozes fino obuhvatiti sa cijelom sakom,sto sa razero nisam mogo.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2007., 16:52   #22
Stab
Banned, problemi na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor wintersun Pregled postova
da i kakve veze sto ja imam gamerski mis ? :S cemu ovaj post :S

iskreno,dosadio mi je malo...a sto me zivcira...tipke za promjenu dpi-a ,od kako je izaso cod4 non stop me j**u te 2 male tipke,jer kad je frka neka slucajno mi se desava da si smanjim dpi-je i nema vise pokretljivosti ili se ubrza...inace mis jos sad super obavlja svoju funkciju,al imam mogucnosti za novo i svidja mi se razorova ponuda tako da jos jedan razlog zasto se odlucujem na odabir novog misa...
Pozdrav kao prvo da te rijesim muka kaj se tice DPI-a,fino otvori set point i ugasi te dvije tipke za dpi ako te smetaju.Kao drugo vidim da si neudlucan do ibera.Gle imo sam Logitech MX518,Logitech G3,Logitech G5,Logitech G7 i sad Logitech G9,od Razera sam imo Copperheada i Diamondbacka.E sad kaj se tice po meni je Razer svjetlece USA govance koje fakat ne vrijedi tih para pogotovo kaj se tice Copperheada mish kosta 500 kn onak neznam kao da drzim komad cigle a ne misa od 500 kn.Definitivno ti je najbolji izbor Logitech G9 ako imash malo vecu ruku (širu).Logitech G5 je po meni top 2 mis,dakle velika prednost nasprem Razeru je ta kaj teflon feet(ili ti teflonse nozice) puno duze traju i pokrivaju cjeli mish ,nisu sitna govanca .Nemogu reci da razer mishevi nevaljaju po performansama ali su nekomfortibilni totlano "bar meni".Odi fino u ducan izaberi si mis koji ti odgovora po ergonomiji tako i po performansama ,ali definitivno ako imas para moj izbor ti je Logitech G9,bar imas 5 godina garancije.Pozdrav
Stab je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2007., 09:20   #23
wintersun
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 59
gledao sam i G9 ne previse bas radi cijene,jer sam htjeo i podlogu si uzet pa bi me na kraju ispalo cca.750kn kao i G9...al sad o njemu,nisam ga probao,ima ga u osijeku za probat,i mogao bih sutra otic i vidit...al na prvi pogled mi se cinio nekako kratak i sirok...neobican mi je nekako,bas cu u pon.otic da vidim kakav je...

a sto se tice zasto sam tolko zapeo na copperheada,svidio mi se na prvi pogled,i nije stvar tolko oko love,cura mi ga kupuje za bozic pa da znam,ak ne valja da joj kazem neki drugi,a ipak ovo je i meni malo skupo a kamoli njoj....

jos jedna stvar kad smo kod tako skupit komada periferije....dok se igram,ipak mi je mis u saci,a ne volim gubit...a kolko znam da garancija ne pokriva razbijanje stvari
wintersun je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2007., 09:55   #24
Nammoth
Premium
Moj komp
 
Nammoth's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 215
Potpuno se slazem sa stabom. Imaso sam mx310, nakon toga presao mx518. Bio sam prezadovoljan misem. Nakon sto mi je crkla mx518-ica uzeo sam razer diamondback. Mis je bio nesto manji, ergonomski katastrofalan, nikako se nisam mogao naviknuti na feel. Dao sam razeru jos jednu sansu i uzeo Razer (Microsoft) Habu. IMO ergonomski jos gori mis, obicno prstima klikam po rubu tipkice na msiu, a ovdje se na rubu nalazi kao nekakvo malo uzdignuce. Ukratko - katastrofa. Na kraju sam prodao oba misa i opet uzeo mx518 - po meni nenad***iv mis.
Nammoth je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2007., 15:04   #25
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Ja osobno imam deathaddera.
Probao sam i mx518/g5, i mogu reći da mi je deathadder puno ugodniji.
Probao sam također i copperheada , no miš je simetričan i neugodan za ruku. Tj, potpuno je neergonomičan. (krait i diamondback su na istu šemu)

Deathadder je za dešnjake, ima 2 ogromne tipke (protežu se prek pola miša), koje su još malo udubljene i proširene pri vrhu, tako da ti prsti fino "sjednu". Bočne tipke su bolje i od G5v2, a kotačić je najbolji koji sam koristio. Miljama ispred mx518-ovog. G9 i mxRevo doduše imaju isto jako dobri scroll, iako neprilagođen za igre radi glupog tilt-wheela.
Probao sam i G9, i moram reći da je jako dobar, no nije mi *bolji* od deathaddera, a dođe ~700 kn, naspram addera koji je ~400. A i ne znam kome treba 3200 dpi-ja... Za usporedbu, to je ~1000 px na pomak od ~0.75 cm. Neupotrebljivo. Također, DA mi je ugodniji puno.

Na kraju se sve svodi na osobni odabir, no zašto je meni DeathAdder bolji od G5:
-oblik mi više odgovara (niži je)
-tipke su mi ugodnije, a i scroll (mekši, širi, taktilniji)
-bolji senzor (ovo nije neki veliki plus, razlike su neprimjetne, osim što laser ne tracka po nekim podlogama tako dobro)

Koje su prednosti G5?
Pa definitivno dpi switching i profili (razer ima samo 1 gumb za cycleanje profila, ne i dpi), utezi, bolji kabel (braidani), te driveri.

Uglavnom, moja preporuka je ili Deathadder (nikako neki drugi razerov - neisplativo "blještavo USA smeće )) ili eventualno G9, ako si baš kontra razera.

[EDIT]
Evo ti još 2, po meni, najobjektivnija reviewa:
G9
Deathadder

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 02.12.2007. u 15:46.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2007., 02:54   #26
Zynaps
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: dalmacija
Postovi: 39
Oni koji su probali G9, kakav je kotacic, okolo se zale da je jako tvrd za pritiskanje i kakav je za pomicanje lijevo-desno (tilt fore).
Zynaps je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2007., 06:57   #27
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Ako se dobro sjećam, lakše se tiltne u stranu, nego middle clicka :P
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2007., 07:27   #28
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Dečki...

1)Gejmerski=marketing
2)Najbolji miš je onaj koji najbolje sjeda u ruci a ne onaj koji ima više DPI-a.
3)Da je svaki brzi miš gejmerski onda bi to bio i Codegen za 20kn kad mu u opcijama staviš ubrzanje na max
tomek@vz je online   Reply With Quote
Staro 03.12.2007., 07:43   #29
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Dečki...

1)Gejmerski=marketing
2)Najbolji miš je onaj koji najbolje sjeda u ruci a ne onaj koji ima više DPI-a.
3)Da je svaki brzi miš gejmerski onda bi to bio i Codegen za 20kn kad mu u opcijama staviš ubrzanje na max



ja imam neki logitechov od 40 kn,sasvim običan,kupljen prije par godina i dobar za igranje,ne žalim se
a ovo gejmerski,ja mislim da samo noobovi to uzimaju misleći da će biti bolji u igranju,ili nije tako?
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2007., 08:26   #30
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor veki19 Pregled postova
a ovo gejmerski,ja mislim da samo noobovi to uzimaju misleći da će biti bolji u igranju,ili nije tako?
Ne bih se slozio da samo noobovi kupuju skuplje miseve, kao ni da bolji mis znaci bolja igra. Imho postoje posve drugi razlozi za kupnju takvih miseva. Meni je uz dobar monitor najbitnija stvar dobra tipkovnica i posebno dobar mis. Ipak je to nesto sto koristis apsolutno cijelo vrijeme dok si ispred racunala. Takoder ti skuplji "gamerski" misevi kao npr. mx518 su tako napravljeni da ih mozes korisititi i 10h bez da osjecas nekakav zamor. Samo igranje je kudikamo ugodnije, a i opcenito rad u win okruzenju.
Nedvojbeno su bolji za gaming. Ne povecavaju tvoj skill ali ti npr. omogucuju da nades kombinaciju koja ce ti najbolje pasati. Npr. u nekom FPS-u za precizno ciljanje ide odlicno nizak sensitivity u igri a visok DPI na misu. Za gadanje na daljinu na ovaj nacin imas izuzetno precizno ciljanje. itd. Tu su zatim dodatne tipke, u igrama iskoristive, u online gamingu nezamjenjive...
Ne znam, nikad nisam cuo da se netko sa "gamerskog" misa vratio na neki od 40kn, zato jer je htio...

Sto se tice Logitech vs Razer? Kao sto je vec napisano postoje odlicni razer i odlicni logitech modeli i mislim da je jedina razlika kako ce kome "pasati" koji mis u ruci te stvar navike. Tesko ce koji dugogodisnji "Logitechas" prec na Razer i obrnuto, a i ako prede nek ima na umu dugo vrijeme prilagodbe i pljuvanje po razlikama prvih par dana.

Zadnje izmijenjeno od: E.T.. 03.12.2007. u 08:40.
E.T. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na