Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2017., 21:37   #1
xraven13
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 143
(riješeno) "Windows 10 is restarting" zaslon nakon 10 sekundi

Bok ekipa, nakon sto se logiram sa userom, racunalo se restarta nakon 10 sekundi rada. Restart nije instantan nego se prikaze standardan restarting zaslon i nakon toga se ponovno pokrene.

Moguce da je problem u Windows 10 updejtsima jer se bas prije ovog problema pojavljivao ekran "Windows 10 is updating".

Takodjer sumnjam da virus jer mi je taj "Windows 10 is updating" zaslon izgledao malo sumnjivo, naime na pocetku je pisalo 100% pa je nakon toga krenuo od nule. Prije toga sam skinuo fake file sa torrenta (Sonic Mania, zbog delaya) i pokrenuo fake .exe. Nisam siguran da li je povezano, ali eto.

U Safe Modeu sam pokrenuo Windows Defender i pregledao sve, ali nije nista pronasao. Ali navodno je trazenje virusa u safe modu beskorisno.

Nemam backup, Windows 10 koristim u trial verziji.

Pokrenuo sam Windowse bez interneta i tijekom restarta aktivirala se Steam aplikacija jer se nije mogla spojiti na internet. Tako da se restart interruptao. Nakon toga sam pronasao slican nacin da ga zaustavim da se restarta, otvorim task manager i kliknem na lock pa se nakon toga opet logiram. Uglavnom, kupio sam Windows activation key i skidam updejtove. Nadam se da ce to + Defender rjesiti problem.

Zadnje izmijenjeno od: nino. 19.08.2017. u 23:43.
xraven13 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2017., 13:08   #2
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Skini i Malwarebytes Anti malware i proskeniraj sa njim, ako ne nadje ili ne popravi, skini Kaspersky Rescue Disk 10
OuttaControl je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.08.2017., 03:10   #3
xraven13
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 143
Problem je bio u Windows updates. Uspio sam interruptati restart i nakon toga sam maknuo par zadnjih updejtova i sada radi sve.
xraven13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na