Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2020., 00:37   #2131
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Pevec je Pevec
Hoces reci "Pevex je Pevec"

Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
ide s nižim cijenama i 3 godine jamstva umjesto 5 kod nas
Ovo mi je isto jedan od faktora zbog kojeg cu ipak kupiti kod nas.

Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Gorenje ploče dolaze bez kabela, a ti onda kupiš kabel i spojiš je na monofazni priključak (ploča radi s ograničenom snagom) ili trofazni (u biti dvije faze i nula) priključak i ploča radi punom snagom.
Ovo nisam znao, hvala za info
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2020., 09:54   #2132
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Kako se virmanski plaća na edigitalu? U kojem trenu mi pošalju podatke za uplatu?

Dobio sam već 3 maila od kad sam poklikao košaricu ali nigdje podataka za uplatu. Status je "Čeka na zaprimanju".

Nesjećam se da je zadnji put bila ta shema.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2020., 14:05   #2133
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kako se virmanski plaća na edigitalu? U kojem trenu mi pošalju podatke za uplatu?

Dobio sam već 3 maila od kad sam poklikao košaricu ali nigdje podataka za uplatu. Status je "Čeka na zaprimanju".

Nesjećam se da je zadnji put bila ta shema.
da i meni isto,čekao sam 3 dana i došao račun uplatio i to je to...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2020., 14:06   #2134
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Aha, dodje račun na kraju. Puno hvala za info.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2020., 14:57   #2135
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Aha, dodje račun na kraju. Puno hvala za info.
jep.np.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 08:12   #2136
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Poz. ekipa. Dobija sam rođendanski kod od 5% a trenutno nemam potrebe za kupnju pa ako kome treba vrijedi još danas i mislim sutra. Kod: 849d57
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 01:18   #2137
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Meni nikako nije jasno kako neki artikli u Edigitala mogu biti od 50% do 100+%! jeftiniji nego u prvom shopu u hrvatskoj, a kamo li "poznatijem" shopu. Ok razumjem nek marzu uzme dobavljac, nek marzu uzme prodavac, al to isto i edigital radi, neka nemaju nikakvih troskova na reklamacije jer ih zaboli neka stvar za reklamaciju, pdv je u HU veci nego u nas, tako da nije ni to, stvarno mi nije jasno jel nas dobavljaci/prodavači bas toliko deru, da uzimaju marze od 50-100+%?
Banalni primjer mikrovalna koju sad gledam MO20A3X u Emmezete(tamo sam je isao mjerit) je 750kn u edigitala je 450kn. 66% marze na edigitalovu cijenu.
Isto tako sam kupio indukcijsku plocu EIT61443B za 1800 kn a u emezete je bila 3500 kn kad sam kupovao. To je 95% a i edigital zivi od neceg valjda
Stvarno mi nije jasno jel to sve samo marza il sta? kako oni mogu prodavati proizvode tako jeftino?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 06:55   #2138
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Eto ga opet.
Nedavno se isto netko isčuđavao cijenama mikrovalni, indukcijskih ploča i sl.. pa je krenula rasprava na 10 str. o mađarskoj ekonomiji.
Ako je jeftino naruči i gotovo, nemoj se puno pitati kako i šta, bezveze će se zaspamati tema.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 08:49   #2139
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
i jamstvo vrijedi iskljucivo u madarskoj. ali tako je i u Protisu pa dode na isto
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 08:55   #2140
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Meni nikako nije jasno kako neki artikli u Edigitala mogu biti od 50% do 100+%! jeftiniji nego u prvom shopu u hrvatskoj, a kamo li "poznatijem" shopu. Ok razumjem nek marzu uzme dobavljac, nek marzu uzme prodavac, al to isto i edigital radi, neka nemaju nikakvih troskova na reklamacije jer ih zaboli neka stvar za reklamaciju, pdv je u HU veci nego u nas, tako da nije ni to, stvarno mi nije jasno jel nas dobavljaci/prodavači bas toliko deru, da uzimaju marze od 50-100+%?
Banalni primjer mikrovalna koju sad gledam MO20A3X u Emmezete(tamo sam je isao mjerit) je 750kn u edigitala je 450kn. 66% marze na edigitalovu cijenu.
Isto tako sam kupio indukcijsku plocu EIT61443B za 1800 kn a u emezete je bila 3500 kn kad sam kupovao. To je 95% a i edigital zivi od neceg valjda
Stvarno mi nije jasno jel to sve samo marza il sta? kako oni mogu prodavati proizvode tako jeftino?
Nisam u branši pa više pogađam nego što imam iskustva, ali pretpostavljam da većina trgovaca u RH kupuje iste od ovlaštenog distributera i uglavnom ih nema na svom skladištu, ili ako ima, ima nekoliko komada. To znači da kupuju po redovnim cijenama, osim ako je aktivna neka akcija kod distributera.

ED možda ne kupuje od ovlaštenog distributera nego kupi veću količinu na skladište kada je akcija, ili kupuje na rasprodajama kada se mijenja model, viškove zaliha, kupuje zalihe propalih tvrtki, ili nešto slično, pa onda ima i nižu cijenu od ostalih, ali artikl ima dostupan dok ne proda zalihu i to je to.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 11:45   #2141
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Eto ga opet.
Nedavno se isto netko isčuđavao cijenama mikrovalni, indukcijskih ploča i sl.. pa je krenula rasprava na 10 str. o mađarskoj ekonomiji.
Ako je jeftino naruči i gotovo, nemoj se puno pitati kako i šta, bezveze će se zaspamati tema.
Slobodno ne čitaj ako te ne zanima :*

Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
i jamstvo vrijedi iskljucivo u madarskoj. ali tako je i u Protisu pa dode na isto
Pa da i ja sam sa Hrvatskim trgovinama imao ne baš najbolja iskustva. Links mi je bio uvik super, ADM katastrofa, Mobis(jel on za nokiu bio?) katastrofa, Uzi i Futura top topova, ali doduse u IT-u nisu razlike u cijeni kao i bijela tehnika pa se ni ne isplati uzimat u mađara, dok bijelu tehniku, ako i crkne uzmem drugu za skoro isto para. Ali npr ni sa emezetom nisam bas bajan s reklamacijama, doguram do svog na kraju al ono, borba bude. Npr za luster mi nisu poslali dvi metalne sipkice u kutiji, jednostavno sam odustao, i kupio u peveca i sam izrezao po duljini.

Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Nisam u branši pa više pogađam nego što imam iskustva, ali pretpostavljam da većina trgovaca u RH kupuje iste od ovlaštenog distributera i uglavnom ih nema na svom skladištu, ili ako ima, ima nekoliko komada. To znači da kupuju po redovnim cijenama, osim ako je aktivna neka akcija kod distributera.

ED možda ne kupuje od ovlaštenog distributera nego kupi veću količinu na skladište kada je akcija, ili kupuje na rasprodajama kada se mijenja model, viškove zaliha, kupuje zalihe propalih tvrtki, ili nešto slično, pa onda ima i nižu cijenu od ostalih, ali artikl ima dostupan dok ne proda zalihu i to je to.
Pa da i meni to zvuci kao neko logicno objasnjenje iako mi cudno da i naši nikad ništa na dobroj akciji ne uzmu
Svjestan sam naravno rizika uzimanja u ED, ali kupujuci u njih prihvacam rizik jer se nekad stvarno isplati jer razlika nije figurativna nego bas je ima. A ako crkne probat cu popravit u njih a ako ne uspije sta sad uzet cu novo
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 08:29   #2142
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
i jamstvo vrijedi iskljucivo u madarskoj. ali tako je i u Protisu pa dode na isto

To znači da nemamo garanciju kad uzmemo nešto kod njih ili?
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 09:56   #2143
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Proudcroat Pregled postova
To znači da nemamo garanciju kad uzmemo nešto kod njih ili?

imamo, ali iskljucivo preko ducana gdje je kupljeno uz duzi rok rješavanja. Kupovao sam u edigital sve i svasta, ali Bogu hvala jos nije bilo reklamacija pa ne mogu o tome.
i naravno jamstveni rok iskljucivo onaj koji daje ducan, a ne proizvodac.

Sto se protisa tice, to ce ici u odgovarajucu temu kad zavrsi.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2020., 08:17   #2144
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
imamo, ali iskljucivo preko ducana gdje je kupljeno uz duzi rok rješavanja. Kupovao sam u edigital sve i svasta, ali Bogu hvala jos nije bilo reklamacija pa ne mogu o tome.
i naravno jamstveni rok iskljucivo onaj koji daje ducan, a ne proizvodac.

Sto se protisa tice, to ce ici u odgovarajucu temu kad zavrsi.

Nažalost i kod drugih je duže rješavanje pa je to najmanji problem. Po svemu šta se piše ispada da nema garancije
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2020., 08:31   #2145
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
IMHO mislim da se ekipa puno previše loži na garanciju i iskustva sa istom. Kupio sam kroz život pun k stvari ko i svi drugi, mislim da je možda 5%, ajde 10% proizvoda, imalo posla sa jamstvom. Jamstvo je naravno bitna stvar ali mislim da puno ljudi zanemaruje koliko rijetko u stvari isto prakticiraju.

Po meni ako je cjenovna ušteda adekvatna, isplati se uzeti u eDigital sve i da osobno moraš voziti u Budimpeštu zbog jamstva.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2020., 10:21   #2146
Wiz3m4n
Premium
Moj komp
 
Wiz3m4n's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 216
Uzeo prije 1g. monitor kod njih, plačanje pouzećem, sve 5, neki dan naručio tv, jeftiniji 2500kn nego kod nas, došao, sve uredno, račun i jamstveni list požigan, dostava u roku 3 dana, nemam šta reći loše.

Srećom sve je ok, ne moram ništa reklamirat, no vidim da na mailove i upite odgovaraju ažurno...ne znam kako je sa telefonom sada, zadnji puta mi se neki naš mađar javio kao da je iz Daruvara pa živio pola kod nas a pola kod njih...tako je i pričao...
Wiz3m4n je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 09:44   #2147
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
IMHO mislim da se ekipa puno previše loži na garanciju i iskustva sa istom. Kupio sam kroz život pun k stvari ko i svi drugi, mislim da je možda 5%, ajde 10% proizvoda, imalo posla sa jamstvom. Jamstvo je naravno bitna stvar ali mislim da puno ljudi zanemaruje koliko rijetko u stvari isto prakticiraju.

Po meni ako je cjenovna ušteda adekvatna, isplati se uzeti u eDigital sve i da osobno moraš voziti u Budimpeštu zbog jamstva.

Ovisi šta uzimaš i kolike je cijenovne vrijednosti. Nešto do 3000 kn je ok al svari preko i npr 10000 kn jako mi je bitna garancija bar meni osobno
A razlike u cijeni bar stvari koje sam ja gleda budu 10% jeftinije i po meni se ne isplati riskirat na skupim stvarima ako baš znaju zajebavat kako ljudi pišu.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 10:03   #2148
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Proudcroat Pregled postova
Ovisi šta uzimaš i kolike je cijenovne vrijednosti. Nešto do 3000 kn je ok al svari preko i npr 10000 kn jako mi je bitna garancija bar meni osobno
A razlike u cijeni bar stvari koje sam ja gleda budu 10% jeftinije i po meni se ne isplati riskirat na skupim stvarima ako baš znaju zajebavat kako ljudi pišu.
Znam šta hoćeš reći i stoji ali opet, moje osobni iskustvo je takvo da garancija većinu puta bude niš koristi, što je i dobro haha. Evo npr uzeo sam u nas, baš zbog tih razloga kako ti kažeš, OLED 65 platio 15k i još uzeo produženo jamstvo za 1000kn, 7 godina garancije i jebo me pas ako neće ni trepnut bez greške svih 7 godina.

A što se tiče zajebancije oko garancije, pa kod nas i lokalni i svi zajebavaju. :-P
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 10:24   #2149
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Ne, desit ce ti se burn in nakon 2 godine, odnit ces na garanciju i pajdasi ce rec e pajdo nije ti to pokriveno sa produženom to ti je samo bilo u ove prve 2. Idi doma gledat urezane logo-e narednih 5 godina

Pa za 10% razlike nebi ni ja u njih uzimao, ali za 30-40-50, naravno da ocu.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 10:34   #2150
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ne, desit ce ti se burn in nakon 2 godine, odnit ces na garanciju i pajdasi ce rec e pajdo nije ti to pokriveno sa produženom to ti je samo bilo u ove prve 2. Idi doma gledat urezane logo-e narednih 5 godina

Pa za 10% razlike nebi ni ja u njih uzimao, ali za 30-40-50, naravno da ocu.
Taj burn-in je čista taktika plašenja ljudi koji zbog nekog čudnog razloga ne vole OLED ili si tako pravdaju što ga ne mogu trenutno kupit jer je zaista preskup. Imam plazmu preko 15 godina staru, gejmao na njoj satima, odradila hiljade i hilade sati, nikakv burn-in i dan danas radi. LG Oled nakon što radi po 4h u komadu idući put kad ga ugasiš, prije nego isključi panel pokrene pixel refresher. Čim primjeti da je slika statična, TV pokrene screensaver automatski. Zaista su mislili na taj problem i po meni moraš biti žešći debil da ti se išta burn-ina ako koristiš iole normalno TV. A tko se plaši toga neka mu je sa srećom, ne mora svatko uživati u najboljoj stvari što se dogodila display tehnologiji u ne znam koliko godina.

I da, svjesno sam pristao na produljeno jamstvo koje ne pokriva burn in. Isti me ni najmanje ne brine. I ovako tih 5 godina sam uzeo ko bedak jer sam se htio zaštiti jeri mi se ruka tresla kad je trebalo provući karticu za svu tu lovu. Tad mi je tih 1000kn bilo sića naspram 15000. Da se mogu vratiti nazad ne bi uzeo, ali ne zbog burn ina.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 11:24   #2151
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Imam i ja lg-jev C9 oled cisto informativno.

Da nece se dogodit u normalnom usecase-u, ali kul je sad sto postoje stotine i tisuće aplikacija, koje se znaju zamrznit, a drže "screen on" kad se zbugaju, odnosno ne daju tv-u da upali screen saver jer kao nešto reproduciraju(nas divni plex, neke iptv aplikacije - HRTi itd)
ako ista slika ostane fiksno određen veći broj sati, iso miki

Imamo na poslu Samsung Galaxy Anešto sa OLED ekranom na automatskom testu, nakon cca tjedan dana je burnin već bio na ekranu. Možda je bio i prije nisam gledao. I ja na mobu starom dvije godine ga vec imam. A LG C7 je imala gadnih problema sa Burn In-om samo sreca garancija je pokrivala. Tako da burn-in is real bro i nije taktika plašeja ljudi, ali nije drama ko što neki kukaju.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 11:31   #2152
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Imam i ja lg-jev C9 oled cisto informativno.

Da nece se dogodit u normalnom usecase-u, ali kul je sad sto postoje stotine i tisuće aplikacija, koje se znaju zamrznit, a drže "screen on" kad se zbugaju, odnosno ne daju tv-u da upali screen saver jer kao nešto reproduciraju(nas divni plex, neke iptv aplikacije - HRTi itd)
ako ista slika ostane fiksno određen veći broj sati, iso miki

Imamo na poslu Samsung Galaxy Anešto sa OLED ekranom na automatskom testu, nakon cca tjedan dana je burnin već bio na ekranu. Možda je bio i prije nisam gledao. I ja na mobu starom dvije godine ga vec imam. A LG C7 je imala gadnih problema sa Burn In-om samo sreca garancija je pokrivala. Tako da burn-in is real bro i nije taktika plašeja ljudi, ali nije drama ko što neki kukaju.
Čestitam.

Gle, strepiti hoće mi se neka aplikacija zalediti a ja baš neću biti kući satima i satima, mi je isto ko da strepim hoće mi puknut cijev i napraviti poplavu a mene nema doma da zatvorim vodu. Mogućnost postoji ali po meni je toliko minimalna da je zanemariva i svakako nije razlog za ne uzeti OLED. Koristim i Plex i HRTi i MaxTV i Smart IPTV nije mi se nikad ništa zaledilo. Možda C9 ima više RAMa od nekih starijih, ne znam.


S9 2 godine, S8 kod žene ćera 3 godine, nema burn ina.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 12:40   #2153
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Nema vidljivog burin-ina, ali da li je kvaliteta slike i nijanse boja iste kad staviš pored ganc novoga oled mobitela?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 12:51   #2154
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Nema vidljivog burin-ina, ali da li je kvaliteta slike i nijanse boja iste kad staviš pored ganc novoga oled mobitela?
Ne znam, meni je i dalje OK, ne mislim ga mjenjati dok ne rikne.

Ali ja sam se iskreno izlječio od opsesije da u tehnici "tražim" probleme. Nekad bi kad kupim npr novi monitor prvo pojačao svjetlinu, crna pozadina, traži bleeding, mrtve piksele, viewing angle, ovo, ono...sada upalim i koristim, ako je slika dobra to je to kraj priče. Ako nema problema ja ih ne tražim više. Iskreno nisam na mobitelu nakon 2 godine ni tražio burn in ali ja ga ne primjetim i to mi je dovoljno. Možda i ima neki blagi ali u neznanju je spas.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 08:47   #2155
jazzwa
Premium
Moj komp
 
jazzwa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 92
Našao sam TV kod njih 1300-2000 kn jeftiniji od svih ostalih u HR, ima li netko tko je kod njih kupio televizor, koliko ste dugo čekali dostavu, dali je sve stiglo uredno, zapakirano, da nije neki izložbeni model sa ne znam ni ja koliko sati rada?!
jazzwa je online   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 09:09   #2156
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor jazzwa Pregled postova
Našao sam TV kod njih 1300-2000 kn jeftiniji od svih ostalih u HR, ima li netko tko je kod njih kupio televizor, koliko ste dugo čekali dostavu, dali je sve stiglo uredno, zapakirano, da nije neki izložbeni model sa ne znam ni ja koliko sati rada?!
Već smo to prošli 100 puta.
Uredno zapakirano, brza dostava, nikakvih problema nisam imao s njima. Dostava u roku dan-dva.
Naručio rame, monitor, ssd-ove, kafe aparate, sve novo.
Ako je izložbeni primjerak, mora pisati u opisu, nije to nekakava trgovina "na placu", jedino je reklamacija s njima problem jer kupuješ iz Mađarske.

Reklamacija, e to je već druga priča...

NAPOMENA:
Kupujem sve što nije podložno reklamacijama, jer, čak i prije ove situacije, reklamacija TV-a u HR dućanima se čekala po mjesec-dva.

Uzmi u obzir da njihova reklamacija traje od 100-200% duže nego HR i izvan ovih vremena.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 11:17   #2157
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Kolega s posla kupio JVC tv kod njih. Tv došao kroz 5-6 radnih dana, prvo paljenje i primjećuje razlomljenu sliku. Prijavljuje i čeka mislim 3 tjedna da pokupe tv. Nije imao sreće
mamikulcic je online   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 16:28   #2158
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,396
Lik kod mene nije nikad LG telku uspio reklamirat....
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 09:36   #2159
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Koji doktori su ovi iz Overseasa, čekamo taj ovlaživač zraka što smo uzeli iz edigitala kao ozebli sunce, cijeli dan smo doma i žena i ja, i stiže poruka od Overseasa da paket nije isporučen jer naručitelja nije bilo doma

Pa jebemti kakvi likovi xD
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 22:32   #2160
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Već smo to prošli 100 puta.
Uredno zapakirano, brza dostava, nikakvih problema nisam imao s njima. Dostava u roku dan-dva.
Naručio rame, monitor, ssd-ove, kafe aparate, sve novo.
Ako je izložbeni primjerak, mora pisati u opisu, nije to nekakava trgovina "na placu", jedino je reklamacija s njima problem jer kupuješ iz Mađarske.

Reklamacija, e to je već druga priča...

NAPOMENA:
Kupujem sve što nije podložno reklamacijama, jer, čak i prije ove situacije, reklamacija TV-a u HR dućanima se čekala po mjesec-dva.

Uzmi u obzir da njihova reklamacija traje od 100-200% duže nego HR i izvan ovih vremena.

ja sam kod njih uzeo prije cca 5 godina kod njih samsungov TV starcima za pod bor, nikakvih problema, radi i dan danas
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na