Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2024., 21:36   #1741
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 598
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Ako naručujete nešto sa baterijom sa amazon.de, probajte nakon par dana od supporta dobiti free upgrade na express shipping.

normalni shipping stvari sa baterijama ne prolazi u 90% slučajeva bez obzira što vam dopušta da naručite

Evo ja čekam Kindl 4 mjeseca trenutno
2x uzimao Iphone, nikad problema. Onda uzeo četkicu za zube električnu, problemi. Sad isto problem sa wireless headsetom..

Mailboxde je riješio problem s četkicom, riješit će ga i s headsetom, lako moguće da će i njemu to popravit problem ako stavi Njemačku adresu..
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 12:34   #1742
Jaffa
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: ZG
Postovi: 3
Ja sam uzeo iPhone 15 i još par artikala početkom drugog mjeseca sa Amazon.it gdje je za ekspress dostavu pisao rok isporuke između 12. i 29.02.

2 artikla su dostavljena prije 2 tjedna dok je za iPhone sada stavljen konačan rok isporuke na 29.02. ali još uvijek nema broja pošiljke niti je obrađeno kod njih u sustavu.
Novce su odmah uzeli, a podrška samo javlja da su uvjereni kako će biti isporučeno na vrijeme. Exspress dostava je plaćena ali sada ne vjerujem da će biti dostavljen kada čitam postove na forumu..
Jaffa je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 11:04   #1743
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Stornirali su narudžbu iz 2.1. za Pixel 7a, plaćenu na amazon.de (google store).

Napravili su i povrat love, makar isti nije tražen. Status stoji preparing to dispatch. Nisu niti odgovorili na dodatni upit. Dosta loše iskustvo. Tko je točno krivac mi je manje bitno. Još u siječnju je lik iz cs rekao da je problem u skladištu za ovu regiju. Bitno da i dalje nude navedeni artikl, pa i druge za HR, in stock je 7a non stop. No, interes sam izgubio skroz za 7a, tako da se ne mislim dalje žaliti. Jer im je komunikacija s kupcima čista nula.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 12:27   #1744
Jaffa
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: ZG
Postovi: 3
Post

Meni su javili mailom da je za artikl promijenjen rok isporuke i novi rok je u aplikaciji pisao od 06.03. do 08.04. Očekivao sam ovo čim artikl nije bio ni poslan do 29.02. kako je stajao krajnji rok.

Svejedno sam razočaran Amazonom, a pogotovo njihovom beskorisnom podrškom koja stalno piše da narudžba sigurno stiže i da ni oni ne mogu otkazati narudžbu jer je već ušla u proces otpreme.

Dobio sam i povrat novca kojeg su uzeli još prije mjesec dana. Ali sve u svemu jako loše iskustvo. Sve što ima lithium-ion i slične baterije očito ne žele ili nemaju kako poslati trenutno u Hrvatsku.
Jaffa je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 13:23   #1745
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Mislim da to nesto hebe google store ili tako nesto na toj relaciji. Kolega isto ceka Pixel 8 jos od prednarudzbe kada je isao u bundleu sa satom. Nisu mu ga nikad poslali, ali nisu ni stornirali.

Prije godinu dana moj bundle Pixel 7 + slusalice je isto bio zaglavio jedno mjesec dana, ali sam ih tlacio danima i na kraju sam ga dobio. Seller je bio amazon, nije imalo veze sa googleom, bundle je isao bas preko amazona. Nakon toga kupio bundle Pixel 6a + Chromecast na amazon.it (isto amazon bundle, nista google) i to je stiglo normalno.

Ne bi rekao da to ima veze s baterijama. Pixel 7 mi je donio UPS, Pixel 6a mi je donio HP (veljaca 2023)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2024., 21:49   #1746
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Naručio sam rabljenu knjigu s američkog Amazon
Poslana je ali bez trackinga
Danas mi je trebala bit dostavljena al ništa
Jel se trebam nadati da će ikada stići il?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 10:47   #1747
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Kad naručuješ drito s Amazona to kod nas dostavlja HP?
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 11:15   #1748
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
U pravilu da. Ako izaberes skuplji/brzi shipping i ako imas srece, doci ce ti UPS-om. Makar mene je par puta zajebalo pa je opet islo sa HP-om tako da vise ne idem na tu opciju.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 11:38   #1749
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
Prije 3 dana mi stigla pošiljka s Amazona (DE) i dostavljena je putem HP-a... Tracking je funkcionirao za 5, točne i ažurirane informacije... Ukupno je od narudžbe na Amazonu do dostave prošlo 7 dana...



Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Kad naručuješ drito s Amazona to kod nas dostavlja HP?
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 12:48   #1750
Dragonchaser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Ne znam jel to nešto novo ali mi je na amazon.de počelo nuditi besplatnu dostavu u HR za stvari skuplje od 40ak € i kad je dispatched from amazon.
Ne znam jel to neka promocija ili će tako ostati za stalno. Nemam prime, običan account.

Sent from my 2304FPN6DG using Tapatalk
Dragonchaser je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 13:15   #1751
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Bome istina, meni kosarica stoji puna par tjedana i sjecam se da je shipping bio oko 20 eura (puno nekih sitnica). Sad je free! Hvala ti za ovaj info
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2024., 22:05   #1752
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Evo moje nedavno iskustvo.

Narucio artikal 28.01 i pislao je dleiveri cca 14 dana (jedna artikl 129 EUR) i nakon 20 dana stalno su odgadjali "delivery date" da bi nakon cetvrtog promasenog deliveri datea koji su si sami zadali (nikad nije ni poslano samo su odgadjali za 4-5 dana svkai slijedeci put) danas mi javi kao da otkazem narudzbu i narucim ponovo pa ce onda to raditi jer iz nekog cudnog ralog acustomer support nemoze vidit di je zapelo (Amazon.de).

I kad sam to napravio i narucio ponovo sad kaze da nemoze poslati na moju adresu i banana nemogu uopce naruciti taj artikl vise pa kao sad zadnji izgovor je da mozda ima neke materijale/opasne tvari koje se nemogu slati iz DE u HR ilu opcenito u EU. Uglanvom customer support je bio besmislen svo ovo vrijeme i na kraju sam ocito izvisio (pare su vratili ali ja sam zelio proizvod)..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2024., 23:38   #1753
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Naručio traperice koje sam prije isprobao u Europi 92, tamo su 90 eura a na Amazonu 37 eura.
Uzeo različite boje, bila je mala razlika u košarici tj veća cijena.
Zanimljivo kako Amazon za svaku veličinu ima drugu cijenu.
A cijena se mijenja svaki dan.
Jedna boja, sličan model je bila 24 eura, za dva dana 65eura, sada 44 eura.

Uzeo boje koje mi odgovaraju, za veličinu koju znam da je dobra jer sam prve kupio kod nas.
Prva narudžba, free dostava je super, vidjeti ću kada će doći.
Valjda veličina i model bude ok
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2024., 17:58   #1754
aCiD Mac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Naručio traperice koje sam prije isprobao u Europi 92, tamo su 90 eura a na Amazonu 37 eura.
Uzeo različite boje, bila je mala razlika u košarici tj veća cijena.
Zanimljivo kako Amazon za svaku veličinu ima drugu cijenu.
A cijena se mijenja svaki dan.
Jedna boja, sličan model je bila 24 eura, za dva dana 65eura, sada 44 eura.

Uzeo boje koje mi odgovaraju, za veličinu koju znam da je dobra jer sam prve kupio kod nas.
Prva narudžba, free dostava je super, vidjeti ću kada će doći.
Valjda veličina i model bude ok
Ista stvar, već 2-3 godine tako kupujem. Sve super, ne brini.

Sent from my Xiaomi Poco X3 NFC using Tapatalk
aCiD Mac je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na