Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2019., 10:01   #1
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Jeftinija Teamviewer licenca za firme?

Postoji li način za kupiti jeftiniju lifetime licencu za TV za malu firmu (5-6 kompova) ?
Ova službena je 200kn/mj. s tim da treba platit i dodatne addonove poput mobilne aplikacije pa vjerojatno ispadne i više, a treba nam i pristup preko mobitela.

Gledam neke licence na Ebayu, ali oni vjerojatno ne mogu ispostaviti R1 račun ? A i ne znam koliko je to sigurno...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 10:27   #2
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Sa verzijom 12 (ako se ne varam) su izbacili lifetime licencu i ubacili ovaj kriminal
Ako je to skupo (a je) onda se baci u potragu za alternativama.

Ako negdje i nađeš lifetime licencu onda je to max verzija 12 što je opet pušiona, ove preactivated gluposti zaobiđi.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2019., 11:39   #3
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Postoji li način za kupiti jeftiniju lifetime licencu za TV za malu firmu (5-6 kompova) ?

Ova službena je 200kn/mj. s tim da treba platit i dodatne addonove poput mobilne aplikacije pa vjerojatno ispadne i više, a treba nam i pristup preko mobitela.



Gledam neke licence na Ebayu, ali oni vjerojatno ne mogu ispostaviti R1 račun ? A i ne znam koliko je to sigurno...


Best bang for buck je srednja pretplata gdje imas 3 istovremene konekcije, neograniceno instalacija(kompovi, mobiteli), neograniceno korisnika. Cifra je oko 9600kn +pdv godisnje.

Ova za 200kn ne uzimaj nikako jer mozes instalirati na max 3 racunala, samo jedan korisnik.
Ja je prvo uzeo, nakon 3 dana cimao teamviewer da me nadograde na jacu pretplatu
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 11:47   #4
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Kakvih 9600kn 😅
Zvao onaj 01 broj na njihovoj stranici, mislio dobit ću neku našu firmu koja je službeni TV predstavnik, kad ono javlja se lik u Engleskoj ili gdje već.
Rekao mu da mi treba licenca za do 10 kompjutera (oni to zovu end points).

Kaže to vam je onda ova basic licenca, 2300kn godišnje i još mi dao 300kn popusta sa kuponom, za prvu godinu.

Finalno 2000kn s PDV-om.

Addon licenca za mobitele se dodatno plaća ali samo ako se spajaš s kompa na mob, za obratno (što nama treba) ti ne treba licenca za mobitele.

Također je napomenuo da se sa plaćenog kompa možeš spajati na beskonačno kompova sa free licencom, ali sa free licence se ne možeš beskonačno spajati na druge kompove.

____________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 14:21   #5
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kakvih 9600kn 😅
Zvao onaj 01 broj na njihovoj stranici, mislio dobit ću neku našu firmu koja je službeni TV predstavnik, kad ono javlja se lik u Engleskoj ili gdje već.
Rekao mu da mi treba licenca za do 10 kompjutera (oni to zovu end points).

Kaže to vam je onda ova basic licenca, 2300kn godišnje i još mi dao 300kn popusta sa kuponom, za prvu godinu.

Finalno 2000kn s PDV-om.

Addon licenca za mobitele se dodatno plaća ali samo ako se spajaš s kompa na mob, za obratno (što nama treba) ti ne treba licenca za mobitele.

Također je napomenuo da se sa plaćenog kompa možeš spajati na beskonačno kompova sa free licencom, ali sa free licence se ne možeš beskonačno spajati na druge kompove.

____________
Sent from my mobile using Tapatalk

Na temelju prvog posta sam zaključio da ti treba licencirana instalacija teamviewera na 5-6 kompova.

Da li je to točno ili ne?
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 14:33   #6
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Trebam se moći spojiti na 5-6 kompova, s jednog na drugog i obratno u svim smjerovima.

____________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 14:44   #7
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Gile je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 16:19   #8
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
RDP nije opcija?
domis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 17:15   #9
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Rdp ?

____________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 17:17   #10
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Remote Desktop...
Inovator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2019., 17:23   #11
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Trebam se moći spojiti na 5-6 kompova, s jednog na drugog i obratno u svim smjerovima.

____________
Sent from my mobile using Tapatalk
Anydesk.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 20:12   #12
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Također sam se prebacio na AnyDesk i zadovoljan sam.
Ima unattened opciju isto kao TeamViewer zato mi se sviđa kao alternativa.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 20:43   #13
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Trebam se moći spojiti na 5-6 kompova, s jednog na drugog i obratno u svim smjerovima.

____________
Sent from my mobile using Tapatalk
Onda ti ova licenca za 2k kn nece biti dobra jer mozes licencirati samo 3 kompa sa kojih ces se spajati na druga racunala
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 21:44   #14
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Da, ali AnyDesk isto ima ograničenja po broju kompova odnosno istovremenih konekcija. Kod njih se plaća svaka dodatna konekcija....

I sam razmatram opciju micanja od TV.a ali ...
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:09   #15
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Teamviewer i jeftino nazalost vise neidu u istu recenicu od kad je prselo na pretplatu.
Kolko vidim ni AnyDesk vise nema perpetual nego sam mjesecno/godisnje. Svi bi neke pretplate danas (adobe pošast ih zahvatila ).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:26   #16
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
Onda ti ova licenca za 2k kn nece biti dobra jer mozes licencirati samo 3 kompa sa kojih ces se spajati na druga racunala
Ovaj TV je gori od hrvatske birokracije...
Toliko zamki i malih slova

Znači ova licenca od 2k kn ti vrijedi za 3 kompjutera, ali s njih možeš upravljat do 200 kompova sa free licencama ?

Ako ja sad, hipotetski, imam u firmi 3 kompa koji su u istom accountu i dođem doma i sa svog privatnog kompa se moram spajat na neki od ova 3 u firmu, da li će mi TV zabranit to?

Ne kužim baš ove njihove licence. Te "seats", te "sessions", te "endpoints", te "devices"...napravili su minsko polje i noćnu moru za nekog ko nema živaca proučavat njihov sustav nego želi bit miran da sa 5-6 kompova uvijek može pristupit drugima, i sa drugima njima.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:44   #17
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ako ja sad, hipotetski, imam u firmi 3 kompa koji su u istom accountu i dođem doma i sa svog privatnog kompa se moram spajat na neki od ova 3 u firmu, da li će mi TV zabranit to?
Ja sam imao setup 3 kompa u lokalnoj mrezi, workstaiton i dva renderslavea, instalirao TeamViewer free na njega i sluzio mi je samo da pokrenem render node na render slaveu i stisnem par klikova, cisto da nemoram palit monitor na renderslaveu.
Koristio sam ga tako godinama 2-3 puta mjesecno po 4-5 provjera. Nisam se uopce spajao remote, samo kroz local mrezu (ukljuceni su bili local settingsi u postavkama).

Ali od verzije 14 TV mi je odlucio "zabranit" spajanje na renderslave 1 (na njega sam se spajao vecinom a RS2 sam spajao samo da napravim shutdown/restart) jer je zakljucio da ga korisitim u komercijalne svrhe, spajanje na RS2 je i dalje radilo a na RS1 vise nije htio.

Tada sam ga odlucio pobrisat i vozi dalje. Skinuo Anydesk free verziju da proucim jel mi pashe a i ako se odlucim da mi treba PRO jeftinija je pretplata .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:46   #18
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ja bi preporučio ovaj
http://www.ammyy.com/en/
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:49   #19
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ja sam imao setup 3 kompa u lokalnoj mrezi, workstaiton i dva renderslavea, instalirao TeamViewer free na njega i sluzio mi je samo da pokrenem render node na render slaveu i stisnem par klikova, cisto da nemoram palit monitor na renderslaveu.
Koristio sam ga tako godinama 2-3 puta mjesecno po 4-5 provjera. Nisam se uopce spajao remote, samo kroz local mrezu (ukljuceni su bili local settingsi u postavkama).

Ali od verzije 14 TV mi je odlucio "zabranit" spajanje na renderslave 1 (na njega sam se spajao vecinom a RS2 sam spajao samo da napravim shutdown/restart) jer je zakljucio da ga korisitim u komercijalne svrhe, spajanje na RS2 je i dalje radilo a na RS1 vise nije htio.

Tada sam ga odlucio pobrisat i vozi dalje. Skinuo Anydesk free verziju da proucim jel mi pashe a i ako se odlucim da mi treba PRO jeftinija je pretplata .
Mene zanima kako TV skuži da komp koristiš u komercijalne svrhe.
Logika nalaže da je to nemoguće bez da ti narušavaju privatnost, a to baš i nije legalno.

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
ja bi preporučio ovaj
http://www.ammyy.com/en/
Da li ima neku vrstu liste kompova za brzo spajanje ?
Da li ima mobilni klijent?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 22:52   #20
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Mene zanima kako TV skuži da komp koristiš u komercijalne svrhe.
Logika nalaže da je to nemoguće bez da ti narušavaju privatnost, a to baš i nije legalno.
Neznam, ali ocito je da "prati" na neki nacin broj spajanja ili koji vrag, vjerojanto ko i windowsi nesto svako malo salje "kuci" povratni info da je broj 123456789 spojen 15 puta u proslom mjesecu i otud valjda ideja da je "komercijalno".
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 23:05   #21
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ovaj TV je gori od hrvatske birokracije...
Toliko zamki i malih slova

Znači ova licenca od 2k kn ti vrijedi za 3 kompjutera, ali s njih možeš upravljat do 200 kompova sa free licencama ?

Ako ja sad, hipotetski, imam u firmi 3 kompa koji su u istom accountu i dođem doma i sa svog privatnog kompa se moram spajat na neki od ova 3 u firmu, da li će mi TV zabranit to?

Ne kužim baš ove njihove licence. Te "seats", te "sessions", te "endpoints", te "devices"...napravili su minsko polje i noćnu moru za nekog ko nema živaca proučavat njihov sustav nego želi bit miran da sa 5-6 kompova uvijek može pristupit drugima, i sa drugima njima.

SEAT = korisnik
Sessions = koliko korisnika istovremeno moze biti spojeno na neko racunalo i raditi preko teamviewera

To su ti jedine dvije bitne stavke


Ovako
Instaliras teamviewer na komp 1-3, logiras se na svaki sa svojim korisnickim imenom i passwordom
Dodjes na 4ti komp, pokusas isto, dobivas odmah odjeb i pise ti da ne moze jer si potrosio sve instalacije. Mozes 2x godisnje skinuti jedan komp i dodijeliti drugi kroz admin panel teamviewera.

To im ne pise nigdje na stranici(tj pise, ali malim slovima i nije bas vidljivo). Ja popusio, platio tu licencu, drugi dan shvatio da mi to nije to i onda ih kontaktirao da mi naprave upgrade licence na corporate (neograniceno instalacija/korisnika, 3 istovremene konekcije). Skinuli su mi cijenu te licence za iznos koji sam platio za ovu prvu i dali jos neki popust. Mislim da me ispalo za godinu dana oko 8900kn.

Ako je tebi OK jedna konekcija na neki komp istovremeno onda gledaj premium licence, to isto mozes instalirati na bezbroj uredjaja, podrzava vise korisnika (kroz admin panel kreiras korisnike komp 1, komp 2, komp 3), mozete sherati address book za spajanje na kompove van firme i/ili svaki ima svoj dodatni address book.

To sam koristio u bivsoj firmi recimo jer mi je to bilo dovoljno za mene i kolegu, udaljeno smo podrzavali oko 20tak racunala. Oko 4800kn za godinu dana.

U svakom slucaju, moras se odluciti i vidjeti sto ti tocno treba i onda na osnovi toga odabrati software.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 23:07   #22
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Neznam, ali ocito je da "prati" na neki nacin broj spajanja ili koji vrag, vjerojanto ko i windowsi nesto svako malo salje "kuci" povratni info da je broj 123456789 spojen 15 puta u proslom mjesecu i otud valjda ideja da je "komercijalno".
Ima par kriterija, broj spajanja, pa onda ako se spojis na racunalo na kojem je odabrano prilikom instalacije da se koristi za poslao i kucnu upotrebu isto logira, pa ako se na isto racunalo spojio netko sa licencom itd itd itd.
Na osnovi svega toga ti prije ili kasnije baca ono upozorenje da ne koristis tv u kucne svrhe pa krene sa limitiranjem vremena sesije.
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 23:45   #23
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor RainZG Pregled postova
Ima par kriterija
Ima kriterij da jede *ovna

Pun je net takvih loših pokušaja od strane TV da prislite ekipu da kupi program.
Jedan mail njima rješava ovaj problem...

Inače ja koristim Supremo i naravno da nije ni blizu TVu (mislim da niti jedan nije) i mogu reć da sam zadovoljan sa trenutnim stanjem.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 12:49   #24
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Znači 23.10. telefonski razgovaram sa TV agentom koji kaže da mi može napraviti licencu na 2000kn. Ja zatražim ponudu i on kaže da će poslati ponudu i podatke za uplatu na email.
Sve regularno.

Međutim isti dan popodne on umjesto ponude šalje račun i email u kojem piše da nam je usluga aktivirana i da je možemo odmah početi koristiti.

Ja sam to ignorirao, prvo jer smo tražili ponudu, a ne račun. Drugo jer smo taman počeli uštimavati Anydesk za naše potrebe, pa na kraju odustali od TV i zaboravili uopće na taj razgovor.

Jutros stiže sljedeći email:


WTF? Jel ovo vama normalno? Oni su aktivirali uslugu bez da smo im platili, poslali račun i sada nas reketare za taj račun iako smo samo tražili ponudu?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 15:02   #25
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Da, da, cak imaju i neku reketarsku firmu u HR koja te kao "utuzuje".

Adarna d.o.o. se zove.

Nakon mog drugog dopisa, ciji je kraj sadrzavao:

Citiraj:
Također, budete li nas kontaktirali po tom pitanju ponovno bez valjanih dokaza, podnijet ćemo kaznene prijave zbog iznude, uznemiravanja i povrede ugleda.
nisu se vise javljali.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 16:19   #26
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Jel to ovo?
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=174744

Kad se sjetim, kako smo bili mladi i glupi, jos me malo sramota zbog tog topica.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:07   #27
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Da, da, cak imaju i neku reketarsku firmu u HR koja te kao "utuzuje".

Adarna d.o.o. se zove.

Nakon mog drugog dopisa, ciji je kraj sadrzavao:



nisu se vise javljali.
Sviđaju mi se takvi odgovori
Znači ne mogu vjerovat da tako velika i naizgled ozbiljna firma ovako posluje. Koji klošari. Nikad više TV, makar morali golube pismonoše slat.

Nego, sada od raznih ljudi dobivam različita mišljenja. Neki kažu da TV pretplate funkcioniraju po principu "Ugovora", u koji možete uć i telefonski (kao mi), i kao onda se automatski računa da ste ušli u Ugovor i odlučili se za tu pretplatu, te time automatski pristajete na njihovu EULU u kojoj piše sve šta piše (platiti u roku 7 dana ili otkazati unutar toga roka, itd.).

Sad više nisam siguran da li 100% imam pravnog osnova reći im da se napuše k. i poslat im ovo šta si im i ti napisao ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:16   #28
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Na 5-6 kompova jel' se nebi dalo složit Chrome remote desktop?
Koliko vidim ide i s mobitela na PC.
Pa pogledaj, ako ništa drugo čabe je...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 21:56   #29
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,974
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Na 5-6 kompova jel' se nebi dalo složit Chrome remote desktop?
Koliko vidim ide i s mobitela na PC.
Pa pogledaj, ako ništa drugo čabe je...
Probao.
Ne radi baš.

Izgleda zanimljivo, šteta.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 22:01   #30
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Sad više nisam siguran da li 100% imam pravnog osnova reći im da se napuše k. i poslat im ovo šta si im i ti napisao ?
Ako ti se ikada obrate, kontaktiraj me i sa zadovoljstvom cu ti srociti lirsko epsko pravni dopis nabijanja na kurac.

I da, da su cobani, jesu, itekakvi.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na