Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2010., 22:34   #1
neumrli
Dubwise
Moj komp
 
neumrli's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
WebMoney

Evo sta kazu ljudi iz nacionalnog CERT-a o WebMoneyu.

Citiraj:
WebMoney je također sustav za plaćanje elektroničkim novcem. Osnovan je 1998. godine i njegovo središte se nalazi u Belizu (Središnja Amerika). U početku su ciljani korisnici bili ruski klijenti, no sada je dostupna svim korisnicima diljem svijeta. Svaki se račun vodi u valuti koja je ekvivalent zlatu, američkim dolarima, rubljima, eurima ili hrivnjama (ukrajinska valuta). Računi se identificiraju prema nizu znakova zvanim WM-ID. Vlasnici računa su međusobno potpuno anonimni. Primanje i slanje WM-jedinica (novca koji je ekvivalent jednoj od nabrojanih valuta) između korisnika je besplatno. Slanje WM-jedinica na druge račune uključuje proviziju od 0.8%. Sredstva se mogu staviti ili povući s WebMoney računa upotrebom naloga za prijenos novca, prijenosom preko banke (eng. wire transfer), pretvorbom iz drugih elektroničkih valuta ili gotovinskim transakcijama u ovlaštenim mjenjačnicama (naravno uz određenu proviziju). WebMoney transakcije ne zahtijevaju upotrebu kreditnih kartica ili bankovnih računa.
Zanima me jeli itko sa foruma koristio ovaj servis ? Ako je, molio bih ga da napise svoje misljenje o ovome, te me zanima je li netko zainteresiran napraviti uslugu tako da bi platio nesto preko WebMoneya za mene, uz proviziju sa moje strane ?

Nazalost ovo je jedini moguci nacin kupnje odredjene stvari koja mi je potrebna, kupac se nalazi u Ukrajini i ne prihvaca PayPal ili Moneybookers.
neumrli je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 09:08   #2
back2quick
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: righthere
Postovi: 441
ima li tko webmoney? treba mi usluga, u pitanju je hosting koji prima samo paypal. šaljem WMZ. detalji u inbox.
back2quick je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na