Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.12.2007., 12:49   #61
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Hehe, Hamm care.

Inače lokaciju imam napisanu ispod avatara. Ne bojim se krađe identiteta, moje mjesto ima 5000 stanovnika pa sad ak me nađete svaka vam dala. Tko želi stavit neg stavi, ali biti paranoidan zbog toga nema smisla. Mislim da bi bilo potrebnije na tržnici, ali tamo ionako pojedinci ne stavljaju ni osnovne podatke o garanciji i starosti kupo-prodajnog objekta, a kamoli da će reći i odkuda su.
Hehehehe nemoj da te nadjem kod slasticarnice Dinamo pored one prodavaonice cipela na kruznome toku... Jelte

Inace... Ja imam upisanu lokaciju, a da je potrebna i nije. Kao sto je netko rekao ako nešto kupuješ i treba ti, nije neki problem poslat PM prodavaču i uz ostala pitanja postavit i pitanje o lokaciji i načinu isporuke
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2007., 14:48   #62
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Najbolje da se onda napravi nekav "formular" (nemrem nači bolju riejč trenutno) kod otvaranja nove teme na tržnici.. tj. da moraš popuniti podatke da možeše postati novu temu
npr.
- naziv proizvoda
- garancija
- cijena
- lokacija
- način preuzimanja , razmjene robe
- ostalo

itd ...
Quick22 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na