Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.06.2006., 00:28   #31
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Fleks
Daj ne trkeljajte curice. Ovako je dobro kako je. Ak vam je tak vazno tko ima kolko postova, napravite da se postovi na svastari ne ubrajaju u broj postova. Iako je to meni glupo, ali dobro.

.
evo ovo je super ideja!
podrzavam ju 101 posto!

tak je to na jednom drugom forumu i funkcionira.


@pomo
ja nemam nikakve komplexe da bi ih trebo nadoknadivat autom , auti , motori i sl se vole zato sto se vole , enam tu nikakvog logickog objasnjenja , isto ko i nogomet npr.

ugl muski to vole, sad ima iznimaka svakako.
kolko vidiim jedna od njih si ti

a i imas moj glas da ti se omoguci da ne vidis pod new posts postove pisane u svastari

ja vidim da tebe jako zabrinjavaju te asocijacije i kaladont..neznam zas samo?
ja ih nisam ni pogledo , a clan sam ovog foruma apr mjeseci.
otkad sam naletio na ovaj tvoj topic , em sam otiso u kaladont , em sam posto tam
loool koja ironija
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.06.2006., 00:50   #32
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor Pomo
. Evo bar za kalodont i asocijacije mislim da bi ih stvarno trebalo maknut na ovaj forum (hvala Dawaru na linku):
http://imothep.10.forumer.com/index.php
Nigdje drugdje na ovoj planeti im jednostavno nije mjesto.
No problem :clap:
__________________
Dawar je offline  
Staro 11.06.2006., 01:18   #33
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor tor
Curu? Što je to? Na koliko volta radi? Jel se grije jako?
Looooooooooooooooooooooooooooool legendo...
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline  
Staro 11.06.2006., 01:51   #34
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Ima previse sranja na svastari, da mi skuzate na jeziku.
YouTube svaka druga tema. Ali zare je bas sve sto je na youtube je smijesno i mora se drugima pokazati?
Eto, kako je i Bubba rekao za mene, prebacite se na forum.hr,
tamo ce rado primiti takve bedastoce. I puno vise puta ce napisati LOL.
Cak i vise nego mat, koji svastaru i druge korisnike naziva spamerima. Ironicno?
Na svastari imam doslovno par tema koje posjecujem, a ostale ne mogu niti pogledati jer se izgubim u toni gluposti. Cak ima i vise gluposti nego u rapsravama Bubbe, Visagea i MasterX-a. A mislio sam da je to nemoguce.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 11.06.2006., 04:19   #35
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Evo ja ne mogu da se ne slozim sa Pomom..mislim svastara je ALI nekakav red mora postojati....Ja cu prvi priznat da san posta na glupe teme tipa kalodont i asocijajcija...sta i zbilja jesu i to vise iz razloga samo da postam...a ne sta mi je uistinu stalo do mog posta...zvuci glupo ali mislim cemu forum sluzi nego da neka misljenja iznesemo vani i raščistimo ih... i time pomognemo ostalima i pojedincu ;naravno necemo svasta iznosit sve sta mi padne na pamet i time bacat broj postova gore.... Neki od nas citaju (ili im je to duznost pa moraju) veliku vecinu postova ako ne i svaku ali i tom neredu mora postojati red...mislim da je najtezi posao dodjeljen samome moderatoru koji mora procijenit kvalitetu posta i njegov tijek i konac... Zvuci glupo ali sve se na to svodi...
G0RKI je offline  
Staro 11.06.2006., 06:24   #36
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz
ja vidim da tebe jako zabrinjavaju te asocijacije i kaladont..neznam zas samo?
Zato što imam osjećaj da će se takve gluposti razmnožit do te mjere da ću biti prisiljen jednostavno otić s foruma. Ovo mi je jedini forum gdje sam aktivan sa više od par postova i shvaćam potrebu za svaštarom, znam i ja nabacit koji spam post, ali ako ovaj forum ode u qurac ja nemam zamjenu.
I da rasprave o autima i nogometu uglavnom ne mogu smislit, isto kao što ne mogu smislit kladionice, narodnjake, primitivce i politiku. Imam par tema koje me živciraju, i ovo mi je bilo mjesto gdje sam bio koliko-toliko siguran da ih neću morati slušati/gledat/čitat. Evo čekam da netko otvori topik kladionice-tips and tricks za početnike u klađenju : giljotin
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 11.06.2006., 09:47   #37
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
Ajde o nogometu se može razgovarat, ali je zato stavljen sticky da se komentira sve na jednom mjestu.
kako bi izgledalo da za svaku utakmicu postoji jedan thread??
__________________
terminator je offline  
Staro 11.06.2006., 10:33   #38
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
JEDNOSTAWNO JE NEKA SE NE ZBRAJAJU POSTOVI U SVAŠTARI...
TomG je offline  
Staro 11.06.2006., 11:08   #39
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Na kraju je i ovaj thread postao primjer kako se začas natrkelja hrpa gluposti...

Čovjek je tražio da se napravi opcija da pojedini thread možeš "isključiti", da ga uopće ne vidiš.. Nitko ne govori da se trebaju brisati threadovi ili ograničiti tematiku postova u svaštari..

samo uvedite "ignore" opciju za thread, i sve super, ja ću biti presretan..

toliko od mene..
Gabre je offline  
Staro 11.06.2006., 11:19   #40
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Ignore thread opcije? I onda pogledas naslov, obicno po njemu nista ne skuzis jer ljudi ne znaju naci pametan naslov za nesto, pa pola sata izgubis za stavljanje topice na ignore listu, sa time bez da se zapitas jeli takvo sto izvedivo na ovoj vrsti foruma? Zanimljivo.
Tomy. Uopce nije rijec o broju postova, nego o zagusenju cijelog foruma sa 10 toliko bezveznih tema x 10 postova po svakoj temi kroz neko kratko vrijeme da jednostavno glava boli do te mjere da ti dodje sve pobrisati.
Trebalo bi uvesti restrikciju i pravila. Makar je i pisanje pravila bezvezno, kada ljudi ne mogu uopce razluciti sto je za ovu vrstu foruma, a sto ne.
Klik me za povecanje velicine qrca je stvarno nepotreban, jelda? Ili neki smatraju da je to tocno ono sto je potrebno na ovome forumu?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 11.06.2006., 12:28   #41
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Gabre
Na kraju je i ovaj thread postao primjer kako se začas natrkelja hrpa gluposti...

Čovjek je tražio da se napravi opcija da pojedini thread možeš "isključiti", da ga uopće ne vidiš.. Nitko ne govori da se trebaju brisati threadovi ili ograničiti tematiku postova u svaštari..

samo uvedite "ignore" opciju za thread, i sve super, ja ću biti presretan..

toliko od mene..

ma moze i to , al kad smo vec tu , zas se nebi stabilo da se ne broje postovi u svastari?
tak ekipa sam nabija postove.not that I care , al ono ..

Citiraj:
I da rasprave o autima i nogometu uglavnom ne mogu smislit, isto kao što ne mogu smislit kladionice, narodnjake, primitivce i politiku. Imam par tema koje me živciraju, i ovo mi je bilo mjesto gdje sam bio koliko-toliko siguran da ih neću morati slušati/gledat/čitat. Evo čekam da netko otvori topik kladionice-tips and tricks za početnike u klađenju
lol lol i lol.
volim i nogomet i aute i narodnjake i kladionice i politiku jedino primitivce ne.

al dobro , zato sam tolko priseban da nebih otvorio temu o t&t za kladionicu ovdje , ima na forum.hr mjesta da
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.06.2006., 13:31   #42
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Jedno pitanje. Zakaj ste uopće tak zapeli da se postovi ne zbrajaju. Kaj imate od toga da pokraj vas piše 10000 postova? Osjećate se pametnije? Kaj se mene tiče morete mi staviti postove na 0. Uopće se nebum plakal.
Kaj se tiče svaštare mogao bi se možda napraviti neki "filter" da to svaš