Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.03.2007., 20:45   #91
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
bilo bi korektno prema svim članovima foruma koji su trpjeli kojekakve glupe komentare na svoj račun da se objavi lista ili "stup srama" sa imenima tih ljigavaca pa ih sad javno vidimo. nek stoji par tjedana pa ju obriši.
Ovo je brutalno no podrzavam
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline  
Staro 13.03.2007., 21:16   #92
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
žalosno je što su reputation zlorabili baš oni koji su ga najviše imali. šerifi.

Moram priznati da ne kužim na koga misliš???
Na moderatore?

Arhiva svih komentara i dalje postoji, lako se provjeri tko je kaj pisao
Posebno je zanimljivo pogledati kakve su neg. komentare davali oni koji su jednog moderatora i prozvali šerifom.
(ti isti su se na tog moderatora mogli požaliti Toru, Horzi, meni-ali nisu)

Ne mislim pritom na "šerifa" nego na usere koji im se nisu sviđali iz bilo kojeg razloga.


Netko im je bio glup, netko idiot, netko iz Požege, netko suprotnog spola...
Jadno.

Baš me zanima tko bu se sve javil a misli da nema "putra na glavi"

Jer-ja ću onda staviti komentare tih usera za pozitivnu/negativnu reputaciju na forum pa makar me banali
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 13.03.2007., 21:28   #93
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Da, nažalost. Stvarno, kakvih ovdje članova ima pa to je strašno. Likovi koji se skrivaju iza reputacije s takvim uvredama i bljuvotinama, a javno na forumu prave male bebice, cinizam do bola. Strašno.
Neka se onda i javno sazna tko je kakav
morph je offline  
Staro 13.03.2007., 21:34   #94
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja sam iskreno par puta lupio poz. reputaciju (kao i većina 4uma), a koliko se sjećam nikome nisam sprašio crvenjaka
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 13.03.2007., 22:59   #95
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Cini mi se da je reputacija otisla u ropotarnicu povijesti... tj. nestala je... glupo je sto su se ljudi toliko zakacili za to, ja moram priznati da mi je nekad bio gust pomagati i davati savjete ljudima smao da vidim ako ce mi dati pozitivnu reputaciju (nije da inace to ne bi napravio, ali bio mi je to motiv vise). A s druge strane su useri koji su izmisljali razloge pa nabijali dobre reputacije i dijelili "crvenkote" bezveze... a to su vam ljudi, jedva cekaju da nekog za***avaju... balkanizam....
JC Denton je offline  
Staro 13.03.2007., 23:01   #96
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
ja sam znao lupiti crveno par puta , ali iz razloga ako netko otvara temu o klokanju a i sam pise da to nikad nije probao , a sticky pogledao nije , ili ako netko pravila ne postuje , ili ako netko nesto mulja/laze/glupira se i misli da smo svi maloumni tu .
i iz svakog od tih stojim , a ako sam kome da krivo onda neka mi se jave da se ispricam da sam pogrijesio jer nekad me zbog modema znalo zezati dobro/lose i krivo primiti .
a podrazavam isto da se javno imenuju ti zbog kojih je sustav pao i da se podzmu sankcije .
Router je offline  
Staro 13.03.2007., 23:03   #97
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Moram priznati da ne kužim na koga misliš???
Na moderatore?

Arhiva svih komentara i dalje postoji, lako se provjeri tko je kaj pisao
Posebno je zanimljivo pogledati kakve su neg. komentare davali oni koji su jednog moderatora i prozvali šerifom.
(ti isti su se na tog moderatora mogli požaliti Toru, Horzi, meni-ali nisu)

Ne mislim pritom na "šerifa" nego na usere koji im se nisu sviđali iz bilo kojeg razloga.


Netko im je bio glup, netko idiot, netko iz Požege, netko suprotnog spola...
Jadno.

Baš me zanima tko bu se sve javil a misli da nema "putra na glavi"

Jer-ja ću onda staviti komentare tih usera za pozitivnu/negativnu reputaciju na forum pa makar me banali
znaju oni dobro koji su. mogli su se potpisat kad su mi davali rep. dobivao sam i po -5 a možda i više. jednostavna jednadžba. to su članovi sa visokim repom. kad sam dobio -1 s razlogom, ok, napisao sam nešto krivo, možda me netko krivo shvatio, nije bed. ali kad dobim -5 zato jer sam postao ss u 3d mark06 rezultatima s komentarom "odlično!" e to fakat onda nije ok. ili kad su u metrou bili samsung226bw na akciji prvi u europi uredno sam rekao ljudima da radim u tom dućanu i da ću rezervirati (čuvati) nekome ak je zainteresiran što sam i učinio. a dobio sam mislim -5 i odgovor "nebi te kontaktirao ni da mi čuvaš pokvarena jaja". e pa majmune koji si to napisao dvojici s ovog foruma sam osigurao monitor. i lijepo su se zahvalili i sve pet.
ak imam dobre volje kaj moram dobit takav odgovor?

pa sad je vrijeme za brutalnost. sve objavi!
__________________

tomifish2002 je offline  
Staro 13.03.2007., 23:12   #98
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Gle, nismo ukinuli reputaciju da bi sad otvorili drugu slavinu sa sranjima. Dosta više o tome, neuspio eksperimant, većina se slaže da je bilo beskorisno i da nije ispunilo svrhu. Ja dobro znam tko je ta ekipa koja se "zabavljala" s reputacijama, neće biti javnog linča iz jednostavnog razloga što ne želimo od foruma napraviti britiju "ko je meni, kom sam ja" no da ću to imati na umu kod prvog, pa makar i blažeg sranja, s njihove strane - e pa bogme budem.
No, tu pravdu ću ja provoditi bez prozivke i ostalog. A sad zaboravite na reputaciju, nema je više, dosta, zatvoreno.
tor je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na