Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2012., 20:41   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,349
(riješeno) HP EliteBook 8540w neće instalirat GPU drivere

Dakle windowsi su 7 64 bit Pro. friško danas instalirani i svi driveri uspješno osim grafičke. Za nju drivere nisam išao skidat sa HP-ovog sajta nego sa nvidijinog pošto su tamo na HP-ovoj stranici stariji i instalirao ih uspješno, ali pisalo je svako malo graphic driver has crashed and recover i flicka-o mi je ekran nakon tog svako malo šta god da kliknuo. Pokušao sam uninstalirat drivere i očistit iz registrija i svih folder također onda na kraju i driver sweeperom i u win i u safe modu i kad pokušam instalirat ponovno drivere kaže pod poljem graphic drivers failed installation i pod onim nview i ostalim stvarima, također sam probao i sa starijom verzijom drivera i sa onima sa HP-ove stranice i ista stvar, grafička ja Quadro FX 880M.

EDIT:
Mislim da nešto sa grafičkom nevalja, od kako je došo mu je to problem bio mislio sam da je do drivera, al očito nije kad sam sve živo isprobao.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 05.07.2012. u 21:23.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2012., 08:35   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,617
Aj ti opali jedan format + install na čisto + drajvere isključivo sa supporta po poznatom rasporedu.
Ako i tada bude isto ponovi radnju ali sa W7 x32, a ako i tada bude blema nosi na servis.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2012., 09:09   #3
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,349
Isto se događa i nakon nove instalacije i to drugih win 7 64 ultimate ovaj put i isto, ide na servis nije mi se ni dalo 32 bitne instalirat.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na