Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2009., 14:16   #241
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor armus Pregled postova
Evo link na jedan blog na kojem se recenzira Windows 7, Internet Explorer 8, Live platforma, Live programi, Dream Spark i sva ostala cuda sto Microsoft nudi (i to uglavnom besplatne, LEGALNE stvari)!

Dajte priliku blogu i pogledajte ga, link je :

http://saggys.net

U biti je napravljen i pise se tako da ga moze razumjeti svatko, pa cak i oni koji u biti nemaju previse znanja o racunalima.. Jos je uvjek "mlad", jos nema punih mjesec dana..

Napomena, prikaz je zadnjih 10-ak postova, a s lijeve strane imate kategorije u kojima pisu svi postovi, i nemojte zaboraviti na link "Pročitaj više" ispod svakog posta!

LP
Lijepo, no takve teme u ovaj topic.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 19:38   #242
_hmp_
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Hrvatska udruga korisnika BSD sustava

Pozdrav,

iskoristit ću priliku pa predstavit web koji će pratit proces osnivanja i rad Hrvatske Udruge Korisnika BSD Sustava.

Radi se o projektu koji bi na našim prostorima povećao broj korisnika *BSD sustava, te promovirao isti kroz razne seminare i radionice. Ovaj projekt je nešto novo kod nas, zadnji je stao na mailing listi kojeg je pokrenuo cijenjeni Ivan Voras, dipl.ing., vjerojatno jedan od najpotkovanijih ljudi kada su u pitanju *BSD sustavi kod nas.

Projekt nije ciljan samo na postojeće korisnike i gurue, već i na ljude koji još nikada nisu vidjeli BSD sustav, te za njih predstavlja nešto sasvim novo. Kada projekt malo krene priprema se jedno uvodno predavanje o *BSD sustavima, koje ćemo pokušati snimiti u cijelosti tako da i oni koji neće moći fizički prisustvovati predavanju dobiju sliku o čemu se opće radi. Predavanje će za cilj imati upoznavanje novih korisnika s prednostima ovo operacijskog sustava. Cijeli projekt je još u alpha fazi, te se traže članovi kako bismo organizirali Udrugu.

Kontaktirao sam gosp. Vorasa, dobio njegovu podršku u projektu, te smo krenuli u potragu za članovima. Hrvatska Udruga Korisnika BSD Sustava je u procesu registracije, a kada završi mogli bismo reći da je i projekt službeno počeo. BSD sustavi su bezrazložno zapostavljeni, pogotovo kod nas, te mi to mislimo ispraviti. *BSD sustavi su vjerojatno najbolje serverske platforme, ali mogu predstavljati i odličan desktop OS, ukoliko ste spremni na neka ograničenja. Sve o tome, ali i više ćemo Vam prestaviti na našem uvodnom predavanju o BSD-u.

Prije nego Vam dam link na site, moram reć da mi web development nije jača strana, te je web site dosta skroman, ali vjerujem dovoljno funkcionalan. Naravno web-site nije ni blizu kraja, te nas očekuje puno posla, ali svaki dan se nešto radi, pa se nadamo da neće trajati predugo.

Ukoliko imate iskustva s sustavom i željeli bi pomoć, slobodno se javite na pm ili tamo na forum, mail ili bilo koji drugi način. Bilo kakve konstruktivne kritike su dobrodošle, pa ih možete dojaviti na iste načine.

Hvala što se pročitali ovo do kraja, a evo i linka:
BSD Hrvatska
_hmp_ je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 29.04.2009., 20:56   #243
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
www.katana-kas.hr

Konacno je postavljena sa .hr domenom na srever, sad cekam jos botove da naprave svoje i to je to.

www.katana-kas.hr
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2009., 11:11   #244
PPM Antun
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1
PowerPlay Menadžer

Pozdrav,
Htio bih vam preporučiti interesantan online sportski projekt na adresi http://www.powerplaymanager.com. To je set online sportskih menadžera. Možete se iskušati u hokeju, nogometu, košarci, tenisu, rukometu, formuli, odbojci, bejzbolu ili biatlonu.

Prošli mjesec je lansiran novi PowerPlay Hokej manager kojeg je hokejaška zajednica s nestrpljenjem očekivala više od godinu dana. Sve što trebate učiniti je registrirat se i vidjeti kakve su vaše menadžerske sposobnosti u usporedbi sa stotinama tisuća drugih igrača iz cijeloga svijeta.

Pridružite nam se. Što nas je više, to će nam igra biti zanimljivija.

Vidimo se u igri.
PPM Antun je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2009., 11:28   #245
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
izgleda zanimljivo...

btw. čestitam jer si jedan od rijetkih koji ne zaspamaju cijeli forum time
makar, mislim da bi thread spadal u podforum igre

malo me podsjeća na ovaj csm
http://www1.cs-manager.com/
domis je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 06:02   #246
zvijer
Premium
Moj komp
 
zvijer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 59
Evo i moje stranice, foto galerije hrvatskih turističkih mjesta; trenutno je malo siromašna ali s vremenom će se dodati još toga; prihvaćam sve kritike

www.breathecroatia.com
__________________
SoltekNV400-64|1700+@2300MHz|1GBTwinmos| Saphire 9800PRO|Maxtor 60Gb + 160Gb|
LG DVD + LGcd/rw + NEC3500|SkyStar2
zvijer je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 10:22   #247
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
prilicno dobro izgleda, ugodno za oko, preglednost je odlicna i nije pretrpana

s tim da bi mogao prevesti stranicu na jos nekoliko jezika ( npr DE, IT )
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 13:55   #248
zvijer
Premium
Moj komp
 
zvijer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 59
Hvala, u planu je prevest barem na DE i IT, biti će jednog dana, nadam se
__________________
SoltekNV400-64|1700+@2300MHz|1GBTwinmos| Saphire 9800PRO|Maxtor 60Gb + 160Gb|
LG DVD + LGcd/rw + NEC3500|SkyStar2
zvijer je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2009., 20:58   #249
tesla2
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Cool Hrvatski web portal o elektronici, robotici i tehnologijama ( novi portal )

Mnogi ljudi vole elektroniku, robotiku i nove tehnologije. I baš zbog toga sam došao na ideju da napravim Hrvatski web portal o elektronici, robotici i tehnologijama ( ERT Portal ). Portal je jako zanimljiv ( tako bar kažu dosadašnji posjetitelji ). Još nema mnogo postova, to je zato što je portal nov. A ukoliko vas zanima i želite vidjeti portal posjetite ga: ERT Portal

Portal ima i vlastiti forum. Sve komentare pišiite na forumu na mojoj stranici ! tako da ne smetamo ovom forumu !!!

Pristup forumu preko stranice ili jednostavnim klikom OVDJE
tesla2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2009., 20:16   #250
FigoZG
Registered User
 
FigoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Cool Web stranica,fotografi i forum

mala promocija stranica fotograf-team`a

http://www.pinkshoes-entertainment.com

i forum sve o fotografiji + univerzalni oglasnik

http://www.pinkshoes-entertainment.com/forum/index.php
FigoZG je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 06.07.2009., 22:01   #251
Vido
[SW]'V^idO
Moj komp
 
Vido's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 424
Evo stranice posvećene mom hobiju, možda ima još grešaka jer ju nisam stigao skroz testirati, svi komentari dobrodošli

http://vidosprojects.freei.me/

__________________


Member of [SW]' CoD2 clan. Join us!

Moji DIY projekti i sl.: http://vidosprojects.freei.me/
Vido je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 18:09   #252
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Evo ja sam otvorio prvi hrvatski forum o satovima. Forum je još mlad, ali članovi koji su gore su jako upoznati sa satovima i vjerujem da budu pomogli u bilo kojem slučaju.
Stoga ako vas zanimaju satovi, ili nemate pojima o njima a želite naučiti, ili pak želite kupiti sat a nemate pojima koji, registrirajte se na forum i diskutirajte

http://www.portalsatova.com/
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2009., 13:06   #253
Damir-28
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 1
Golden Klub - forex forum , indikatori sistemi itd

Pozdrav svima, evo pocinjemo sa radom u 9 mjesecu, bit ce sve potrebno da bi naucili zaradjivat na forexu, od besplatnih signala, do raznih sistema indikatora informacija o brokerima itd.

Link:http://goldenklub.freeforums.org/index.php

pozdrav,

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 21.08.2009. u 13:20.
Damir-28 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2009., 20:03   #254
nticaric
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Croatia
Postovi: 5
Pitalica - nova stranica

Nedavno smo ja i frend pokrenuli novu stranicu http://www.pitalica.net pa bih vas molio za prijedloge i komentare, sve sto mislite

da bi valjalo popraviti ili zamijeniti.
__________________
Ripper
nticaric je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2009., 20:21   #255
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ova zamisao nece funkcionirati.
Trebali bi imati puno ljudi koji ce nadzirati pitanja i odgovore.
Jer vidim da vec sad ima puno kretenskih pitanja i isto takvih odgovora.
Osim toga, treba vam ogromna baza korisnika, jer nitko ne zeli cekati 5 dana na odgovor.

A da ne spominjem da danas, kad postoji google, wikipedia i forum.hr gdje se mogu naci doslovno odgovori na sve, vi radite ovakav sajt.

Mislim da nece ici.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 18:14   #256
crosatelite
Banned
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 7
Igre za Djevojčice

http://www.djevojcice.info

Nova stranica gdje se nalaze samo igre za djevojčice. Bojanke, Oblačenje, Bratz, Barbie, Makeover, MakeUp, Kuhanje, Sue Winx, Životinje, Puzzle i mnoge druge.

Igre za Djevojčice
crosatelite je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2009., 20:45   #257
geniusgaming
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: croatia
Postovi: 1
Thumbs up GeniusGaming Croatian RPG Server SA:MP

Poštovani!

Nedavno je otvoren još jedan balkanski SA-MP RPG RL server - Genius-Gaming Server je otvoren 20/8/2009. Njegova IP Adresa je 85.25.124.155:7782, a web adresa foruma www.geniusgaming.co.cc is available

OSNOVNE INORMACIJE O SERVERU
Server je smješten u Los Santosu, RPG je (Role Play), što znači da ima poslove, organizacije, bizzeve, kuće i ostale stvari koje RPG serveri imaju. Krenuli smo od Godfather moda, no sav je preuređen. Mjenjane su postojeće stvari, nadodavane druge, mjenjani su i načini funkcioniranja moda. Naravno, sve u modu je prevedeno na hrvatski!

ZAŠTITE I HACKOVI
Što se zaštite tiće, računali smo na sve! Stavljene su razne skripte, zaštite i fore koje onemogućavaju gotovo sve vrste hacka koje idu preko servera. Recimo, kod nas ne radi onaj hack da se postavite za admina, ne rade neki programi poput Sobeita, imamo auto kickeve za SPAM i za nepravilne nickove itd. A dok nema admina na serveru, uključen je i mod koji isključuje sve admin komande za davanje/oduzimanje nečega.

POČETAK NA SERVERU
Spawn mjesto servera je pokraj airporta, a odmah kada se spawnate imate /guide da mozete ako ste sasvim novi u SA:MPu se lakse snalazit. Ispred spawna imamo rent-a-bike gdje mozete rentat motor, cijena nije jako skupa a ima mnogo vrsta motora. Kad dodete na server javite se na /report da vam admin stavi lvl 5 i da dobijete nesto novaca, jer sad su poneki igraci do lvl 7 pa da budete u skladu s lvlima i s novcima.

POSEBNOST OVOGA SERVERA
Po ćemu je ovaj server poseban? Pa osim što imamo većinu stvari koje imaju standardni serveri, imamo i mnoge jedinstvene stvari koje nema nijedan server na Balkanu, pa neke čak ni na svijetu! Navesti ću neke prednosti:

VEHICLE OWNERSHIP - Vehicle Ownership je skripta koja vam omogucuje da imate svoje vozilo(mozete imati do 3 svoja vozila) vozilo mozete kupiti na razlicitim lokacijama u gradu, a to ce vam pokazat admini. Cijene vozila se krecu od 5000$ pa do 500000$, od Bicikla do Turisma.

SPREMANJE ORUZJA U AUTU - osim u svoj poseban inventory u kojem ce oruzje ostati kod vas cak i kada odete sa servera, imamo tu i CarInventory, to je skripta da mozete stavit oruzje(do 5 oruzja) i mozete stavit armor u haubu automobila.

DRIVE'N BY - Server ima takoder drive'n by kod Burga sto je fenomenalna skripta za vozilo.

KVAR AUTA - na naš server je uvedena mogućnost i da vam se auto pokvari sam od sebe. Naravno, mogućnosti su jako male, ali može se dogoditi i ćim sjednete u auto, budući da je to u skripti stavljeno kao slučajni izbor (random). Sve je to, naravno, popračeno sa odgovarajućim animacijama i zvukovima. Kad vam se auto pokvari, možete nazvati mehaničara koji vam ga popravi, ili se možete koristiti tehnikom šlepanja (vuće) - da vas drugi igrač svojim autom vuće do Repair garaže ili do mehaničara, o kojoj ću sada nešto reći!

ŠLEPANJE (VUĆA) AUTA - naime, uskriptali smo komande kojom bilo koji igrač autom može vući auto drugog igrača, ukoliko se pokvarilo, ili za zabavu. Naravno, budući da svemu težimo da bude što realnije, ovisno o težini auta kojeg vučete, usporava vaš auto, tako da ukoliko mislite šlepati 10-ak auta koji su pokvareni, zaboravite!

NOTEZI - na serveru smo ubacili i skriptu noteza, mozete pisati u svoj notez, brisati neke podatke... sve to pomocu raznih komanda a pomoc za noteze mozete pogledat na /notehelp. Takoder ti textovi vam ostaju kad otidete sa servera pa opet udete.

SISTEM OBUCE - na serveru ima i sistem obuce takoder, to je jedan ducan u kojem se mozete presvuci, ima oko 40 skina za presvuci.

NOVI SISTEM DILANJA DROGE - stari sistem dilanje droge bio je non-RP, pa smo slozili novi. Tu je farma droge u mjestu zvanom "Blueberry", Ilegalni farmer mora posijati i pokupiti drogu i pohraniti ju u "banku droge". Tada Drogu preuzme Diler Droge u "banci droge" i prodaje ju.

NOVI SISTEM MOBITELA - Imamo poboljšan sistem mobitela. Možete nazvati i neidentificirani broj kao nepoznata osoba. Svaki mobitel mozete i ukljuciti i iskljuciti. Takoder donatori imaju opciju /hidenumber da ih drugi igraci nemogu pronaci u imeniku. Dodani brojevi kao /call 111 - nazoves Pizzaboya koji ti donese pizzu, /call 444 - nazoves taxi ...

SISTEM MASKA - Imamo sistem maska, igraci koji su lvl 5 mogu kupiti masku u 24/7. Ako nosis tu masku nitko, bas nitko cak ni admini nemogu vidjet tvoje ime(idealno za otmice). Takoder ako zelite nekog /tie , morate kupiti uze u 24/7 da bi nekog mogli zavezat.

SISTEM PUSENJA - Da bi mogli pusiti, trebate kupiti cigarete i upaljač u 24 / 7. Pusenje traje 1 minutu i vi cete dobit +15 hp kad popusite cigaretu.

To su samo neke od stvari koje krase naš server! Za ostale stvari, dođite na naš server i pogledajte sami!

ORGANIZACIJE, BANDE, MAFIJE, POSLOVI, BIZZEVI, EVENTI
Kao što smo rekli, ovo je RPG server pa imamo brojne organizacije. Neke od njih su: Policija, FBI, SWAT, Hitna, RTL Studio, Licenseri, Surenos Banda, La Famiglia Sinatra, 47th Street Sainst Famillia i East Beach Bloods Banda. Sve prijave, chatovi, dogovori i ostalo vrši se na forumu.

Naravno, to su i poslovi, a imamo ih dosta:

-Detektiv
-Prostitutka
-Diler Droge
-Kradljivac Automobila
-AutoMehanicar
-BodyGuard
-Diler Oruzja
-Diler Automobila
-Boxac
-Vozac Busa
-Raznosac Novina
-Vozac Kamiona-Kamiondija(posao radi)
-Pizza Boy(raznosac pizza)
-Farmer
-Ilegalni Farmer
-Dostavljac Droge
-Smetlar
-Dostavljac Materijala
-Gun Maker(pravljenje oruzja)
Više o poslovima pronađite na našem web sajtu-www.geniusgaming.co.cc!

Kakav bi to server bio da nema eventa i raznih organiziranih događaja? Imamo Street Race (duž LS-a), Rally (po šumama i brdima), Plane Race (utrke avionima), Padobran Race (utrke s padobranima - skakanje sa najviše zgrade u LS); osim utrka standardnim vozilima, tu se organizira i utrka kosilicama). Naravno svaki event ima svoje skripte, ništa nije ručno! Tu je automatsko uključivanje u event svih igrača koji stoje na Start poziciji, automatsko odbrojavanje (igrači se, dok se odbrojava, automatski freeze-aju - blokiraju sa strane skripte da netko nebi krenuo prije), objavljivanje rezultata itd.

Tu su i razni bizzevi, poput: barova, slastičarnice, banke, burgera, fast fooda itd. Koje možete kupiti i posjedovati te zarađivati od njih!

OSNOVNI PODATCI
IP ADRESA SERVERA: 85.25.124.155:7782
Website: www.geniusgaming.co.cc is available
Forum: www.geniusgaming.co.cc is available
Head Admini: Sky_Razor, Sale_Sovietov, Marko_Primorac
Tekst napisao: Sky_Razor

Veliko otvorenje servera u nedjelju(13.09.09) - DODITE!

GG Admin Team
geniusgaming je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2009., 22:01   #258
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Meni ne radi website
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 15:04   #259
crosatelite
Banned
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 7
Novosti247.com - Sve na jednom mjestu

www.novosti247.com je nova stranica koja sakuplja sve vijesti sa portala, teme i postove sa foruma, članke sa blogova i sav youtube domaći video. Na jednom mjestu možete doći do hrupu novih i starih informacija koje vas zanimaju. Stranica je još u fazi izrade, a uskoro će biti i drugih kategorija kao što su zabava (igre, vicevi, slike) i druge kategorije.

Novosti
crosatelite je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 02:03   #260
markaV
Premium
Moj komp
 
markaV's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pozega
Postovi: 93
CroBasic - mozda ce nekoga zanimati

http://veicmarko.spaces.live.com/blog/cns!610FE1C923F8CB3D!255.entry
Pridružite se grupi CroBasic na Facebook-u!

Jos malo pa cu izbaciti svoju prvu verziju mBasica. Pripremam i 200-tinjak sample-ova pisanih u njemu. Biti ce ubaceno jos objekaa, a među njima i Report. Web stranica je u izradi, no trazim sponzora za hosting i domenu. Program je FREE i tek je u alpha verziji, no neumorno udaram po njemu...
EDIT : mbasic mijenja ime u CroBasic
www.crobasic.com




KLIKNI pa vidi

Zadnje izmijenjeno od: markaV. 09.10.2009. u 00:07.
markaV je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 00:51   #261
markaV
Premium
Moj komp
 
markaV's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pozega
Postovi: 93
mBasic = CroBasic

mBasic mijenja ime u CroBasic, da nebi bilo nekih zamjena za microbasic.
Na adresi http://www.crobasic.com/ mozete pogledati moj uradak i skinuti aplha verziju koja ne sadrži runtime!

Zadnje izmijenjeno od: markaV. 09.10.2009. u 00:06.
markaV je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2009., 16:56   #262
kreso7
Premium
Moj komp
 
kreso7's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 179
http://www.serijala.com/

TV sajt, namijenjen prvenstveno stranim tv serijama koje trenutno idu u US of A i, u manjem dijelu, britanskim i kanadskim.
Probat cemo cim vise pisati recenzije, kolumne, najave, preglede... ali jasno biti ce konstantno razno-raznih vijesti.
Tek poceli, objavljeno neki dan, pa zasad nema detaljna baza serija i slicne stvari, no biti ce polako.
Ako netko ima zelju pisati (pogotovo onakav sadrzaj kao sto sam spomenuo, recenzije i to), dobrodosao je.
kreso7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2009., 12:36   #263
gunjac
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Kastel Sucurac
Postovi: 1
Balkan SA:MP

Pozdrav svima

Za sve koji neznaju otvorio se novi balkanski forum Balkan SA:MP na kojem mozete nauciti sve o skriptanju, SA:MP-u, CoD, Counter Stirkeu, o serverima i jos mnogo toga. Na forumu se nalazi tim strucnjaka koji ce vam u najkracem mogucem roku odgovoriti na postavljeno pitanje. Potrebno je samo se registrirati na forum www.balkan-samp.com i poceti uciti...
gunjac je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 00:04   #264
markaV
Premium
Moj komp
 
markaV's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pozega
Postovi: 93
Konacno web stranica

www.crobasic.com - nova stranica crobasic-a.
Novi croBasic sadrzi brojne sample-ove integrirane u sam ide. Dodan je properties na visual kotrolama.
Pridruzite se na forumu!
Pogledajte na YouTube-u Hello World u CroBasic:
http://www.youtube.com/watch?v=JO3EpvaAmKk

markaV je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 16:22   #265
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Arrow SeeBlocks.com - Video portal

Drago drustvo,

ovim putem vas zelim obavijestiti o pocetku rada novog video portala, SeeBlocks.com.

Ukratko, radi se o interaktivnom video portalu sa više tematskih stranica. Portal je trenutno na engleskom jeziku ali je u fazi prijevoda i na hrvatski jezik, a i mnoge druge jezike.

Bilo mi bi drago da bacite oko i da cujem kritike, bilo pozitivne ili negativne (dal vam je site razumljiv, ako nije zasto, itd).

zivili

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 12.10.2009. u 16:35. Razlog: tipfeler
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 22:22   #266
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Evo zavrsio sam jos jedan web, fokus je na dizajn:
http://www.bar-wine.com/
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 08:54   #267
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
meni super izgleda. fora je kako se preklapaju kokteli sa stranicom
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2009., 01:29   #268
AlexM
Banned
 
AlexM's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 17
http://www.bicikl-portal.com Za sve ljubitelje biciklizma
AlexM je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2009., 14:25   #269
ranGO
Premium
Moj komp
 
ranGO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 315
www.apps-java.com

Ovdje ce se nalaziti Java aplikacije moje proizvodnje, uglavnom orijentirane za Java ME platformu.

Stranica je tek u izradi, i za sada je na njoj SubnetCalculator za mobitele.
__________________



AMD II X4 620/AC Freezer 64 pro
AsRock A785GHX
Baracuda 7200.10 250 gb
4GB DDR2 800 Patriot Viper
HD4200
Chieftec Aegis Black / Coolermaster 430W
Logitech tipkovnica/Razer Diamond Black 3G
Samsung 931bw




HP 9470m
ranGO je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 16:53   #270
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Anoniman SMS (http://sms.pitalica.info)

Anoniman SMS

Nova stranica, za zabavu korišten HTML, CSS i PHP
sustav u potpunosti iskodiran s moje strane.
svebee je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na