Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2010., 09:13   #271
tinolovka
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 1
Bok svima, koristim priliku za predstaviti jednu stranicu koja bi trebala biti mini portal.
http://www.tinolovka-news.com
tinolovka je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2010., 09:15   #272
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor tinolovka Pregled postova
Bok svima, koristim priliku za predstaviti jednu stranicu koja bi trebala biti mini portal.
http://www.tinolovka-news.com
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2010., 02:31   #273
csx
Premium
Moj komp
 
csx's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: .
Postovi: 875
a svrha stranice je da naucis raditi sa joomlom ili ti je samo dosadno? : /
csx je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2010., 10:10   #274
nbbv
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ss
Postovi: 3
cudaprirode.com - impresionirajte se prirodom

cudaprirode.com - Vaša početna stranica prirode, znanosti i tehnologije!

http://cudaprirode.com
nbbv je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2010., 08:07   #275
ZeljkoF1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Arrow Opterećenja - izračun vanjskih djelovanja na konstrukcije

Opterećenja v.1.2.1.0 - freeware
Građevinski software za računanje vanjskih djelovanja na konstrukcije.

Download, opis, screenshotovi ...:
http://sites.google.com/site/erefhom...mi/opterecenja

Željko

Zadnje izmijenjeno od: ZeljkoF1. 09.06.2010. u 10:16.
ZeljkoF1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2010., 22:02   #276
udip
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Udruga dizajnera i programera

Udruga dizajnera i programera je osnovana 2009. godine u svrhu promicanja novih tehnologija, edukacije javnosti i podizanja kvalitete informacijskih tehnologija. Cilj nam je okupiti ljude zainteresirane za web dizajn i programiranje i pružiti im mogućnost rada u timu na većim projektima i upoznavanja ljudi sličnih interesa. Na taj način bi omogućili mladim ljudima skupljanje znanja, iskustva i dobrih referenci.

U projekte koje planiramo provesti spada razvoj aplikacija za udruge i neprofitne organizacije, razvoj open source softwarea, organizacija radionica i tečajeva, pružanje besplatnog hostinga i što god nam još padne na pamet.
udip je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 08:45   #277
ZeljkoF1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Opterecenja v.1.3.0.0 - Nova verzija!
sa ugrađenom bazom sekundarnih nosača (beton, čelik i drvo).
Pišite mi na mail ako smatrate da bi se još neki profil mogao ubaciti.

Preuzimanje i povijest razvoja | Novosti | Pomoć

Pozdrav,
Željko

Pozdrav
Pomalo ugrađujem vaše prijedloge u Opterećenja (prioritetom broja glasova), korigiram par sitnica, optimiziram , ali i dalje mi svako malo doleti pitanje tipa:
Na koji način Opterećenja to računaju (formule…)?

Eto da skratim razne mail odgovore, a da bi opet svi imali koristi od toga natipkao sam par interesantnih postova. Nadam se da će nekima ovo pružiti dobar početak.
Postovi pokrivaju područje normativa koje govori o: vlastitoj težini, snijegu i vjetru. Za sada su tu stavljene samo osnovne stvari o normi EN(V) 1991, ali svakako ću s vremenom to proširivati i polako razjasniti ovu podužu temu.
Željko

Opterećenja v.1.3.5.0

U ovu verziju je ugrađeno je nekoliko vaših želja sa liste prijedloga, ali i puno drugih novosti:
  • Poboljšana analiza opterećenja sa selektivnim prikazom i ispisom
  • Opcija unos nagiba krovnih ploha u postocima
  • Popis pokrova izveden sa generičkim nazivima
  • Brojne druge izmjene i korekcije o kojima više na donjem linku
Preuzimanje i popis svih novostiLista prijedloga za buduće verzije

Željko

Opterecenja v.1.3.6.0 se nalaze na web siteu

U ovoj verziji nisam htio ulaziti u neke velike novosti iz razloga dolazećih nam praznika te u zadnje vrijeme vrlo aktivnog rada na još jednom projektu pa ne bih ni imao vremena za poliranje većih novosti.
Ono sto sam zato konačno mogao napraviti i što već neko vrijeme čeka na red je ispravak starih i novih grešaka (bugova). Ne računajući duplikate bilo je dvadesetak različitih vrsta grešaka, što većih što manjih. Popis nekih bitnijih ispravaka možete vidjeti na web stranici.

Promijenio sam i par algoritama kako bi izvedba programa u nekim dijelovima bila brza no oni koji me znaju, znaju da to ionako radim konstantno

Zahvaljujem se svim korisnicima koji su mi slali izvještaje o grešci te tim putem pomogli unaprijediti Opterecenja.
Također se zahvaljujem i svim korisnicima koji su mi slali razne prijedloge i komentare na mail i slično vezano na tu temu.

Svima koji ovo čitaju želim Sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini.

Pozdrav, Željko

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2012. u 13:41.
ZeljkoF1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2010., 21:39   #278
sun tzu
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor nbbv Pregled postova
cudaprirode.com - Vaša početna stranica prirode, znanosti i tehnologije!

http://cudaprirode.com
Sviđa mi se područje kojim se bavi stranica. Što se tiče dizajna,nije loš,pregledno je i čitko,jedino mislim da bi se banner mogao puno bolje napraviti,s obzirom na područje kojim se bavi stranica. Sve u svemu,mislim da ću posjećivat s vremena na vrijeme...
sun tzu je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 20:10   #279
Zakpu
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 19
Predah

Dakle, Predah je nova web stranica koja se bavi zanimljivostima. Svakog dana na internetu se pojavi gomila novog sadržaja, najbolji izbor zabavnih i zanimljivih članaka, filmića i galerija možete pronaći upravo ovdje.

www.predah.com

Dizajn kao takav nije 100% dovršen, još treba ukomponirat logo koji će izgledati otprilike ovako:

logo


Imamo razne ideje poput tjednog kratkog stripa u par sličica i sl. , ali to je sve u razradi

Mišljenja, dojmovi, kritike, pohvale, ideje, sve skupa i više nego poželjno
i nadam se da je to prava sekcija za ovako nešto
Zakpu je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2010., 23:03   #280
nbbv
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: ss
Postovi: 3
Citiraj:
Autor sun tzu Pregled postova
Sviđa mi se područje kojim se bavi stranica. Što se tiče dizajna,nije loš,pregledno je i čitko,jedino mislim da bi se banner mogao puno bolje napraviti,s obzirom na područje kojim se bavi stranica. Sve u svemu,mislim da ću posjećivat s vremena na vrijeme...
od sada cudaprirode.com ima novi dizajn, pozdrav!
nbbv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2010., 00:56   #281
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 10:12   #282
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Redizajn

Evo redizajnirao sam stranicu da se rješim flasha (jQuery je sad in ) i implementirao sam CMS (WordPress) s tim da je kompletan set .PHP fajlova dorađen i customiziran kao i .CSS od WP-a. Inaće je stranica bila skzoz tamna (moj stil) ali je klijent zahtjevao bijelu i svjetlu stranicu.

SS starog weba:


Još fale poveznice za twitter i linkedin i eventualno ispravljanje grešaka u PHP-u ako nabasam na koju.

http://www.bar-wine.com/


_
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 13:33   #283
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Uber Gosu
Za rađenje ovakve stranice koliko treba vremena otprilike uloziti da se nauci takvo sto?
Može li se takva stranica napraviti pomoću progrma za rađenje stranica umjesto sve pisati kodom ?

Tražem neke tvoje objektivne odgovore, sve okvirno nista konkretno, jer je sve subjektivno kolko imaš volje i koliko ti zapravo to treba.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 14:21   #284
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Uber Gosu
Za rađenje ovakve stranice koliko treba vremena otprilike uloziti da se nauci takvo sto?
Ako imaš volje oko godinu dana (jer trebaš znat i malo dizajnirat u Photoshopu, malo PHP, SQL, jQuery, CMS osnova itd.).
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Može li se takva stranica napraviti pomoću progrma za rađenje stranica umjesto sve pisati kodom ?
Možeš napraviti 2/3 stvari, za prilagodbu PHP-a layoutu stranice i finese oko dizajna moraš ručno petljat po kodu...nažalost, NIŠTA TEŠKOGA, ali treba proć neke osnove onda ide puno lakše (vidi dole).
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Tražem neke tvoje objektivne odgovore, sve okvirno nista konkretno, jer je sve subjektivno kolko imaš volje i koliko ti zapravo to treba.
Najosnovnije je kvalitetno shvatit HTML i CSS (cca 2-3 tjedna normalnog učenja), kad to znaš onda sve znanje koje dalje stječeš se nadovezuje i dobijaš ideje, nije teško ali treba prakse, a kad se ufuraš radiš kaj oćeš

PS
Nađi si od Lynda.com i Totaltraining.com video tutoriale za Photoshop, Flash, DW, CSS, itd... uvjerljivo najbolji način za učenje (nemoj bacati novac na kojekakve tečajeve vezano za web dizajn, ovi videi su ti 95% znanja a onih 5% češ sam skontat po putu).

Ako neznaš kako naći ove tutoriale cimni me na PM
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2011., 18:05   #285
Miro1
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
webdizajner.hr


» webdizajner.hr

Dizajn web stranica, promocija proizvoda ili usluga na društvenim mrežama, e-mail marketing, optimizacija stranica za tražilice, oglašavanje koristeći internet servise ili analiza Vaših postojećih stranica samo su dio usluga koje Vam nudimo.

Brzo, jednostavno i povoljno postavljamo Vaš brand na internet. Bez stresa i brige oko tehničkih detalja, omogućujući da se uz našu pomoć usredotočite na bitno - predstavljanje usluge ili proizvoda.

Provjerite listu naših zadovoljnih klijenata Portfolio
Miro1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 03:03   #286
kay-cee
Banned
Moj komp
 
kay-cee's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rab
Postovi: 48
www.euro-vrata.com
EuroVrata bavi se prodajom, ugradnjom i servisom:
protuprovalnih vrata, sekcijskih garažnih vrata, automatike za dvorišna vrata, garažnih rolo vrata, daljinskog upravljanja, cestovnih barijera (rampe i lančane barijere), senzorska automatska staklena vrata, naplata parkinga, daljinski upravljači raznih proizvođača i motora za industrijska garažna vrata.

www.rab-transfers.com
Mi smo obrt koji već dugi niz godina uspješno vodi poslovanje autoprijevoza, sa sjedištem na otoku Rabu. Na našoj stranici nudimo vam mogućnost rezerviranja transfera putnika sa terminala(avionskog, autobusnog, željezničkog ili brodskog).

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.03.2012. u 13:42.
kay-cee je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2011., 19:53   #287
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
www.babyburza.com.hr

ovim putem pomažem svojoj ženi da ima neki hobi dok je na porodiljnom.

Stranica pokrenuta tek jučer. Istina, Joomla je, istina, treba još svašta doraditi... No poanta je u pravilu u samoj tematici, jedno mjesto za prodaju isključivo dječje opreme.

Kritike i savjeti su uvijek dobrodošli, registracija i korištenje još i više.

Znam da ima tu friskih tata i mama, bilo bi ok da pomognete da stranica malko zaživi. Dat cu da me ubijete u COD-u ako se registrirate
perich je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2011., 04:47   #288
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Link

Evo nesto sto sam ja napravio, i prodao naravno inace moja prva web stranica, radio sam je u iWebu na MacBook-u pro. Pa ako koga zanima neka baci oko inace stranica je za jedno apartmansko naselje u Milni na otoku Bracu
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 18:38   #289
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 308
pava je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 10:21   #290
b@legar
Registered User
 
b@legar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9
Još jedan forum...svaštara....

http://crofan.org/
b@legar je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 10:44   #291
n3r3d
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 4
Evo da vam predstavim stranicu na kojoj radim u zadnje vrijeme. Jedostavan dizajn i jos jednostavnije korištenje i navigacija. Odaberete igru koju zelite skinuti, netreba vam emulator sve je već u paketu, samo pokrenete aplikaciju i igra starta. Nije potrebno nikakvo podešavanje. I još možete igrat GameBoy igre online. Kritike dobrodošle.

Lijep pozdrav

evo linka

www.igrajmose.com.hr
n3r3d je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 12:55   #292
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407
Moj Portal,moga grada..
boris87 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 17:50   #293
bobby_r
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1
Društvena mreža za ljubitelje i vlasnike automobila.

http://www.cincilator.net
bobby_r je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2011., 15:33   #294
mosec
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: split
Postovi: 16
Novi smartphone blog

Ekipa navratite i bacite oko na novi blog o smartphonima i tabletima. Smartphonehrvatska
Pozdrav
mosec je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 17:04   #295
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Evo jedan projekt kojim otvaram nadam se uspješnu karijeru i vlastiti brand za razvoj weba, .

Otkup Zlata i Srebra

Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2012., 11:37   #296
MarkTypeS
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Arrow DIN-SPED Web Trgovina

Dragi forumaši,

od nedavno je u pogonu naša i Vaša DIN-SPED Web Trgovina. Povodom službeno-virtualnog otvorenja pripremili smo za Vas program nagrađivanja i brojne kvizove kojima ćete ubiti dosadu kod kuće ili na poslu, i pri tome popuniti svoje domove raznim gadgetima ili istima razveseliti svoje najmilije. Svi kvizovi i nagradna događanja će se odvijati na našoj facebook stranici gdje možete također vrlo jednostavno shoppingirati putem Facebook aplikacije . To je idealno rješenje za sve one koji se ne „skidaju“ sa omiljene društvene mreže, a pri tom su baš poželjeli odvojiti svotu od prekovremenih za obnovu elektroničke opreme.
Uskoro kreće prvi krug nagradne pitalice „Ti nas, Mi tebe“ tako da nas svakako pratite! Vrijeme početka će biti objavljeno također nekoliko dana prije na facebook-u. Pitanja će stvarno biti lagana, tako da će brzina i snalažljivost biti ključni u osvajanju bodova.
Onaj tko prvi osvoji ukupno 100 bodova, osvaja brzinca pozamašnog kapaciteta zvanog PATRIOT Extreme Performance Line X-Porter XT Boost 32GB. Kako nebi mislili da svi oni koji marljivo osvajaju bodove neće dobiti ništa, bodovi će se pratiti za svakog sudionika te će tako oni koji imaju bodove otprije imati veću šansu osvojiti nagradu u narednim kvizovima. Na Vama je samo da se nakon uspješno odigranog kviza registrirate na shop kako bi Vam mogli dodijeliti vrijedno zaslužene bodove. Svakim osvajanjem nagrade bodovi Vam se brišu kako bi i drugi imali priliku osvojiti nešto, što naravno ne znači kako i dalje ne možete sudjelovati i osvajati bodove.

No, da bi se trenutno malo zagrijali i uveli u kompletnu priču te vidjeli kako to sve skupa izgleda i funkcionira, za početak ćemo odmah nekoga obradovati. Naime, onaj koji okrene 200-ti like na facebook stranici: DIN-SPED facebook biti će opremljen setom gadgeta Gigatech za stolno ili prijenosno računalo. Set uključuje: Miš, usisavač tipkovnice te USB pepeljaru. Naravno da ni ostali neće biti zanemareni jer će svaki like biti nagrađen sa po 10 bodova za nadolazeće kvizove. Za kraj moram samo napomenuti da se ne zaboravite registrirati na shop kako bi Vam mogli dodijeliti zaslužene bodove za lajkanje .

Srdačan pozdrav želi Vam DIN-SPED Web Trgovina

MarkTypeS je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2012., 17:38   #297
BatmanBG
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 16
Oglašavajte svoj proizvod i uslugu besplatno.

Želite oglašavati svoju Uslugu ili Proizvod to možete učiniti besplatno u probnom periodu na ADRun Kontekstualnoj Ads mreži.

50 novih korisnika koji se regaju sa PcExpert foruma dobiva bonus od 5.00$ za oglašavanje.

Aktivacija računa i bonusa u roku 24 sata.
Kreitajte svoj oglas Ovdje

ps. nadam se da ne kršim pravila foruma!.
BatmanBG je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 14:40   #298
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
www.antebacak.com

Jedan fotografski sajt - atenšn hejterima fleša

Ante Bacak Photography

Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2012., 12:17   #299
skolakompjutera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: sarajevo
Postovi: 1
skola kompjutera

otvoren je novi domaci sajt na kome ce te naci dosta toga korisnog, tutoriale, download programa, rijesenje raznih problema, a poceli smo i sa video tutorialima
mozete vidjeti kako da napravite facebook cover kao na nasem fab page-u. Svakakao vrijedi pogledati i svako ce naci nesto za sebe

stranica:
www.skola-kompjutera.tk

FAN PAGE:
www.facebook.com/skolakompjutera
skolakompjutera je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2012., 11:57   #300
marko272
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: hr
Postovi: 1
Smile kviz site - kvizoteka.net

isprobajte svoje znanje i osvojite nagradu...

kviz site na kvizoteka.net
marko272 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na