Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2014., 15:14   #811
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Meni su ponudili popust na tarifu L 115kn prvih 12 mjeseci i dalje 165kn uz uređaj normalno sve i na tarifu XL prvih 12 mjeseci 150kn i dalje 225kn i opet uređaj i rate sve normalno.

Tako da mi se bas i ne isplati uzimati ovo, uzet cu na webshopu tarifu L koja je tamo 135kn x24mjeseca + sony Z1 za 1200kn, ispadne me jeftinije gledajuci sva 24 mjeseca.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:17   #812
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Pitam na webshopu kako doć do ove L tarife i 50% popusta, zovem szk, oni pojma nemaju, odem u t-centar, ni oni pojma nemaju o cem pricam. pa pi**a vam materina vise. jos jedan hit, na web shopu su mi otvorene samo l,xl i xxl tarife - od s,m i plana za mlade ni traga ni glasa. idem sad opet zivkat
Objasnim im di da gledaju. Navodi ih do cjenika i stranice 85 i eto.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2014., 15:18   #813
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Objasnim im di da gledaju. Navodi ih do cjenika i stranice 85 i eto.
jesam, nevjerovatno nešto. il su idioti il nevjerovatno dobro glume idiote
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:19   #814
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Glume.
Pa kaj su ti rekli kad su vidli u cjeniku? Ovi u tcentru me zanima kaj su ti rekli
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:24   #815
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
da ne znaju o cemu pricam, da ako to postoji bi dobili službenu poruku i da to možda ne spada u njihovo odjeljenje, morat cu to sranje isprintat i doc im s tim crno na bijelo pa ako opet budu zajebavali tražit da me šalju više u lancu (da, i šefica im isto nema pojma o cemu pricam) glupaca nezna ni sta im je to "službeni cjenik mobilnih usluga ht-a"
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:25   #816
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Trebao si odmah.
Ne bi otisao dok god taj za salterom ne bi otvorio cjenik.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:28   #817
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
a pazi, ruke su mi vezane jer je taj broj stariji od boga i uzet je još dok sam bio maloljetan pa mi stoji na oca, moram doć sa starim u centar da bi trust mozgova prebacio broj na moje ime i išta mogao sam poduzeti, a dok se starom bude dalo s njima zajebavat necu vise ni moc uzet nesto tipa plan za mlade

EDIT:
evo sam opet zvao szk i jednostavno poricu postojanje ove ponude i šalju me natrag u t-centar jer to kao vrijedi samo za njih. pa sam ga pitao da li on to kaže da se tu radi o slučaju lažnog oglašavanja il su jednostavno neinformirani da bi i on ostao zbunjen i bez daljnih argumenata. želim nekako doći do ovog popusta, al majke mi ne vidim kako. morat ću večeras otić sa starim da prebaci broj na mene, a potom opizdit žešći show za prisutne djelatnike

Zadnje izmijenjeno od: zhecky. 02.06.2014. u 15:47.
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:44   #818
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Prespojili su me 2 puta jer sam tražio raskid ugovora i rekla mi je da se gubi broj i da moramo ponovi novi broj tražiti pa sam rekao da to nije točno pa mi je opet rekla da počekam malo i na kraju je rekla da se može to u iznimnim! slučajevima samo otkazati da broj ostane i eto, sad mi je ugovor podneses administraciji kao da oni to rješe tj. raskinu.
Bila je agresivna baš ova s kojom sam se razgovaral, onako mi je odrješito rekla da ne mogu to jer gubim broj i da mi se ne isplati i da bolje da ostanem.

I da, najbolje vam je preko SZK to rješavati, očito oni mogu nesto više nego ovi sa webshopa, tamo mi je rekla da je sve kako je i bilo i da se preko webshopa ne moze ugovor raskinut nego samo u tcentru ili preko SZK.

Zna netko koja mi onda tarifa ostaje nakon raskida? Da li ostaje ista samo bez ugovora ili me prebace na bonove ili što?
I koliko dugo otprilike treba da se to riješi?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Matijac. 02.06.2014. u 15:51.
Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:57   #819
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Stvarno neznam kako ide ovo s gubljenjem broja, kad sam ja pitao prije koji mjesec onda sam dobio odgovor da se u slucaju raskida gubi broj, osim ako se ne prijeđe na neku drugu mrežu, onda narafski ostaje, samo u drugog operatera (što ti i ja svesrdno preporučam ako ne namjeravaš uzimat novi mob)

Mislim da će drug brko postat nešto tipa narodni heroj ako mu je sve prošlo glatko kako je trebalo
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 15:59   #820
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ajd da ponovim još jednom kako se to radi, očito 2 puta nije bilo dosta.

1. Odite u T-Centar i tražite poništavanje ugovorne obveze. Ne ugovora, nego ugovorne obveze. Dakle, da vam skinu penale. To moraju. I to je to. I otiđite iz T-Centra.

2. Za pola sata do sat, zovite SZK. Recite da ste bili u tom i tom T-Centru, da vam je službenik u centru to napravio i pitajte ih je li ugovorna obveza skinuta i da ste u Vip/Tele2/BonBon centru i da radite prenos broja, pa vam je bitno da znate je to riješeno pa da se prebacite.
Tada će vam određena osoba s kojom razgovarate odjednom ozdravit od amnezije i ponudit vam ono što sam napisao - 500 minuta, 600 smsova, flat internet za 75 kn (+harač). Ili se dalje cjenkajte i pregovarajte onda, prihvaćajte, ne prihvaćajte, što god želite...

Govorim vam iz svog jutarnjeg iskustva, nije nikakva muljaža.

Kao što rekoh, ako dođete u T-Centar ili zovete SZK sa tom forom "čuo sam, Brko i Đus su mi rekli, vidio sam na forumu...", tak jasno da će vas odje. Moraju vas odje.

Probajte ovo pa javite kak je prošlo.

I apeliram i napominjem, ne izdrkavajte se i ne galamite na djelatnike T-Centara i studente u SZK jer nisu oni krivi što su im nadređeni gnjusovi. Budite cool, pristojni i uglađeni. Lijepa riječ svaka vrata otvara.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2014., 16:00   #821
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Možda netko može potvrditi, ali znam da je pisalo ovdje prije par stranica netko je stavio da nemaju pravo da ti maknu broj, ja kad sam to rekao mi je rekla da broj može ostati samo u iznimnim slučajevima, pa je ovo možda izniman slučaj?

Planiram uzet novi mob, a ovo preko webshopa mi se okej ponuda cini pa cu vjerovatno tako
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 16:01   #822
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
a gledaj pakla, razumijem da zajebaju ljude koji im žele uteć iz kompanije, al mene zajebaju oko produženja ugovora!
zhecky je offline   Reply With Quote