Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2009., 18:36   #91
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Nemam pojma koji snajper, defaultni valjd XD i jos ima jedan poluautomatika samo je slab.
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 22:30   #92
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
bilo kakvo njihanje nišana je nepotrebno jer su puške same po sebi neprecizne dok ne kleknes ili odes u prone...
BF2 nije COD, niti zeli biti... A nece pola ljudi sjedit u tenkovima, zar si zaboravio helikoptere, avione, a na kraju krajeva i INF only, koji je i vise nego popularan u bf2... Ako cemo vec ici do tog nivoa realnosti, onda bi F35 jednim prolazom sravnio mapu, a jedan sniperski claymore pobio barem 30 neprijatelja svojim šrapnelima... Stvar je samo navike i skilla, jer te u stvari tjera da radis preciznije hice, sto po meni nikako nije nedostatak.. Uostalom ako ti to toliko smeta, koristi dragunov SVD...
Razlicite klase u BF2 imaju razlicit armor, vjerujem da ce i ovdje biti isto. Malo se informiraj prije nego krenes napadat. BF2 je bio odlicno balansiran, nijedna klasa nije imala prednost nad ostalim.
a netko je napadnut ?

Da hvala na informaciji, ali znam da razlicite klase imaju razlicit armor u bf-u, ali ja sam pokusao sugerirati da bi eventualno samo na Jednoj od njih isti mogao biti dovoljno jak da prezivi sniper shot u tijelo. To bi imalo smisla jer takve armore u stvarnosti sigurno nece nositi scout, special op. ili obicni assault vojak, jer bi u njima bili prakticki nepokretni.

Sto se Claymoice tiche, da.. ako nagurash 30 ljudi da stoje savrsheno rasporedjeni u njenom 'konzervativnom' radijusu, sto se u stvarnosti, ili pak u BC2 nikad nece dogoditi.

Sto se F35 tice.. ah.. pa airforce gameplay vrlo lako moze ostati dosljedan, ako ga se ogranici na specificni 'payload' koji je prilagodjen velicini mape i urbanom terenu koji vrvi od friendly's-a. Uostalom to je i irelevantno, jer kontrolabilnih aviona nece biti u bc2, ..informiraj se Btw, pretpostavljam da uopce spominjes letjelice jer su one izrazeno najranjivije i najcesce zrtve 'overpowered' sniper pusaka

p.s. ne znam zasto izvlacis paralele sa cod'om iskljucivo jer sam njegov 'last stand' uzeo kao ilustraciju kako bi nesto Tehnicki moglo biti rijeseno. U svakom slucaju hvala ti na poucku o toploj vodi
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2009., 22:33   #93
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Samo koliko sam vidio mislim da se na svakom sniperu mora maknuti sa zooma prije nego sto repetira, bar na ova dva pocetna, tak mi se cini, nisam siguran 100%...
to je sasvim okej.. prakticno, jedino je u lezecem polozaju, ili sa vrlo solidnim naslonom moguce repetirati pusku bez odmaka oka sa optike.

edit; pogledao filmove.. Predobro ! Koja atmosfera.. a zvuk je tek abnormalno dobar.. mislim da ce biti puno ptsp'ovaca sljedece god. Zadovoljan sam cak i prezentacijom snipera.. sasvim je ucinkovit. Najmoment je u prvom filmu, kad ona dva tipa otpice u hummeru, a ovaj ih ceznutljivo gleda, u stilu; "i ja sam se htio povest" i onda.. 30 m dalje ode Hummer u 3 pm Rofl..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..

Zadnje izmijenjeno od: Visitor Q. 23.11.2009. u 23:17.
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 10:46   #94
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Nije mi bas jasno, ali bude sad na kraju PC beta ili idu direktno na demo koji izlazi pocetkom 2010?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2009., 11:54   #95
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Nekakav info, kaj nas ocekuje u beti i opcenito u igri, DX11 podrska (vec vidim da bu se vuklo ko krepana macka )...
http://blogs.battlefield.ea.com/batt...lling-not.aspx
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 20:20   #96
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 04:34   #97
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
pricalo se o snajpovima..

daj pogledajte ovu 'kompilaciju', tocnije ovog tipa..

http://www.youtube.com/watch?v=sYyt-puk9a4
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:27   #98
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
lako mu je ovako kada poviše svakog neprijatelja ima crveni trokutić. I ne mora ga vidit, ali trokutić se uvijek vidi...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:43   #99
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
pricalo se o snajpovima..

daj pogledajte ovu 'kompilaciju', tocnije ovog tipa..

http://www.youtube.com/watch?v=sYyt-puk9a4
WTF?
Čekam ovu igru ko ozeblo sunce i onda vidim TO?
Kakve su to fore s trokutom,i ruši helikopter jednim pogotkom snipera??
Pa kao da gledam CoD 6,samo još fali "press X to fire".
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:48   #100
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Pa trokuti se pojave kada spazis nekoga ili ako ga netko iz tvoga tima oznaci inace se nevidi nista, moze lik ispod tebe hodati ako ga nepogledas direktno nebus vidio trokut niti bu ti bio na radaru
Samo smrad ima novi gamepad, ja na svome pregazenom starome 3g nemogu ovako osjecajno namjestati na glave
Isss idem malo nabaciti

A neznam cemu cudenje, ovo je za konzole tu ima neko polu automatsko nisanjenje, tj ako gadas pokraj lika 10cm on to rega kao da njega gadas, toga nebu bilo na kompu
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas