Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2010., 16:16   #1
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Unhappy Pomoć miš lag - Logitech Marathon M705

Daklem,

kupio sam Logitech Maraton M705 miš...i primjetio sam mali lag nakon sto mis ostavim 10 sek na miru na stolu... lag se ocituje kao pomak od 1 mm miša na stolu i manifestira se nakon cca koju milisekundu ...

znam da sve pise mili -ovo, mili ono, ali se primjeti i ide mi na zivce. Kolega ima isti mis, nema ni mirko, ne mili, nego niti makro laga ... ufff...sve iste postavke...druga ploca

Ploca je ... trazio sam neke one opcije kao usb power saving, svi briju na ekologiju, pa sam mislio da je to toga, ali sve postavke su ok...

prije sam imao VX nano mis, isto wifi, nista, laga ni pod razno, oba su misa 2.4 GB recieveri...

u cemu bi mogao biti problem? Napravio i Bios update, nista...

Hvala!
EdSe je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 13:37   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Probaj ga ponovno povezati na drugi USB port.
Možda ti je senzor malo prljav isto pa i to provjeri.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2010., 13:38   #3
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Ma probao 4 USB-a ... mis nov izasao iz kutije preključer
EdSe je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 16:08   #4
Marino0407
Premium
Moj komp
 
Marino0407's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 25
Uzorak nekih površina (npr drveni stol ili mramor) zna uzrokovati takve probleme, neznam dali ga koristiš s podlogom ili bez podloge...

Inače ja sam baš zainteresiran za taj miš pa me zanima di si ga kupio, koja je cijena, fizičke dimenzije, koliko DPI ima i kako leži u ruci?

Unaprijed zahvaljujem na informacijama i nadm se da ćeš rješit problem sa svojim mišem!
Marino0407 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 16:19   #5
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Bok... koristim ga na drvenom stolu, kao i prosli mis (VX) koji je radio besprekorno... probat cu staviti poglogu

mis kosta od 300 do 450 kn, ovisi gdje, ali vjeruj mi, nitko ih nema ispod 400 kn, lazu ko stoke! ... kupio sam u www.adm.hr... lezi super, prekrasan, kvalitetan, 1000 dpi, baterija 3 godine ... ja imam veliku sapu i MX mi je prije bio bolji, ali ovaj je za mene isto ok,... ergonomija je odlicna, tihi klik, super soft... super mis!

Danas podloga, pa cemo vidjeti, neka sugava podloga prvo... jao ako ne proradi kako treba! bacit cu ga!
EdSe je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 16:55   #6
Marino0407
Premium
Moj komp
 
Marino0407's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 25
Napisao si najprije VX pa MX, pretpostavljam da misliš na Revolution modele... Koji si na kraju onda imao? Ja sam oba dva koristio pa me baš zanima kakav je Marathon u odnosu na njih?

Probaj svojega s podlogom i nadam se da će radit, iako bi takvi miševi trebali radit na biločemu (osim stakla i slično). Inače nemaš druge nego prijavit grešku pod garancijom da se to riješi.
Marino0407 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2010., 22:06   #7
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Imao sam prije MX, pa VX Nano, pa sad ovaj... dakle tri misa, ovaj zafrkava... sad sam stavio podlogu, malo je bolje, jos testiram, ako se ne popravi, vracam ga i kupujem G500 i bok, zica je zica Nišan je nišan

uglavnom, oprez svima, ili je mis ili ploca, nesto zafrkava...
EdSe je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2010., 23:39   #8
EdSe
Premium
Moj komp
 
EdSe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Nasao sam zasto je radio probleme, reciever je bio duboko iza stola, a i trebao sam podlogu staviti jer mi stol lakiran, a dijeli ga jos dvije 4 cm daske, cim sam ga stavio blize, sve 5... ali mis mi na kraju ne pase, premali je...

idem opet na MX...

Zadnje izmijenjeno od: EdSe. 30.05.2010. u 17:41.
EdSe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na