Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.04.2014., 15:57   #6931
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Iskreno, ne volim preporuke mobitela kada ih čovjek nema u rukama i kada se to temlji samo na čitanju stranih kineskih foruma.
Često cijena s dostavom ne odgovara onoj na kineskom tržištu, najavljenoj, razno razni kineski "ebayjevi" se moraju tražiti da se nađe proizvod za naručiti uz upitno jamstvo.
To što je neki mobitel prodavan u Kini ne mora značiti da je dobar. Brojni modeli mobitela koji mi kupujemo u specijaliziranim dućanima ne postoje u nikakvom smislu ni pod drugim imenom u Kini a samim time se ne može usporediti mobitele i prodaju.
Kinezi kao i mi kupuju po tome što se najviše nudi za određeni novac pa prema tome biraju mobitele. Ako na tržištu online dućana postoje mobiteli koji zadovoljavaju slične ili iste zahtjeve nije potrebno pretraživati razne prave kineske shopove, ZOL i druge forume u potrazi za mobitelom.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 28.04.2014., 16:39   #6932
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Citiraj:
Autor goodye Pregled postova
Ljudi, moze sada malo o UMI S1, nakon mjesec koristenja.
Uzeo bih mobiteli nasam sam na pandi S1, nigdje ga drugo nema, pa bih ga uzeo, ali me zanima jel ima kakvih vecih mana?
Očito imaš love za kockati se pa na pandi misliš uzeti mob. Mob je inače odličan.
puding22 je offline  
Staro 28.04.2014., 16:48   #6933
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Iskreno, ne volim preporuke mobitela kada ih čovjek nema u rukama i kada se to temlji samo na čitanju stranih kineskih foruma.
Često cijena s dostavom ne odgovara onoj na kineskom tržištu, najavljenoj, razno razni kineski "ebayjevi" se moraju tražiti da se nađe proizvod za naručiti uz upitno jamstvo.
To što je neki mobitel prodavan u Kini ne mora značiti da je dobar. Brojni modeli mobitela koji mi kupujemo u specijaliziranim dućanima ne postoje u nikakvom smislu ni pod drugim imenom u Kini a samim time se ne može usporediti mobitele i prodaju.
Kinezi kao i mi kupuju po tome što se najviše nudi za određeni novac pa prema tome biraju mobitele. Ako na tržištu online dućana postoje mobiteli koji zadovoljavaju slične ili iste zahtjeve nije potrebno pretraživati razne prave kineske shopove, ZOL i druge forume u potrazi za mobitelom.
ZOL je dosta dobar pokazatelj, pratio sam malo koliko ljudi imaju problema s uređajima u korelaciji s time koliko je popularan u Kini i veza je jasna. Ovaj argument da neki modeli ne postoje u Kini rijetko drži vodu, jer za internacionalno tržište najčešće samo rebrandaju nešto što se prodaje u Kini. Iz očitog razloga da se nešto što se zove Čing-Čong-Čung phone ne bi nikako prodavalo izvan Kine. Tako da je jako dobra ideja baciti oko na to što kinezi kažu. Posebno iz razloga što u većini slučajeva znatno prije imaju uređaje u ruci nego ostatak svijeta pa ako postoje određeni problemi oni ih dotad uoče, a često i riješe. U gomili proizvoda upitne kvalitete sigurno je bolja ideja kupiti popularniji, ako ništa drugo zato što više ljudi aktivno razvija rješenja za probleme koje ti uređaji potencijalno imaju.
bg_4_l je offline  
Staro 28.04.2014., 17:07   #6934
goodye
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Google u ruke, pa traži. S obzirom na to da je na tržištu preko godinu dana vjerujem da ćeš naći gomilu informacija. Imaš i na domaćim forumima par vlasnika pa ih kontaktiraj.
Ako si mislio na x1 pro - nije ništa posebno. Upotrebljiv mobitel s doslovno očajnom kamerom.
Gledao sam par reviewa, ali opet volio bih od naseg covijeka cuti, ono iskreno.
Mislim na S1 ne na x1

Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Očito imaš love za kockati se pa na pandi misliš uzeti mob. Mob je inače odličan.
nemam bas, prodajem svoj Huawei g300 pa cu uzeti S1, ili nesto bolje...
Na Bug forumu sam vidio par dobrih iskustava sa Pandawilla, pa sam mislio zasto ne, a tamo dode 108 $

Bio je i Elephone P7 mini u igri, ali ima manju rezoluciju, jos uvijek se mislim

Zadnje izmijenjeno od: goodye. 28.04.2014. u 17:20.
goodye je offline  
Staro 28.04.2014., 17:36   #6935
kolibri
Premium
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: rvacka
Postovi: 126
Inace, nasao sam info da Coolpad F1 nema kompas i ziroskop... meni je to dealbreak... sad sam opet blizi Huawei Honor 3C.
Ma, sto vise kopam to vise minusa nalazim. Profesionalna deformacija.
kolibri je offline  
Staro 28.04.2014., 18:23   #6936
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
To i mene muči za F1. GPS je uvijek bolji ako ima i kompas.
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 18:25   #6937
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Xiaomi MI3 za 270$. Samo da mi se još snaći s ovim kineskim na stranici..
Wuchko je offline  
Staro 28.04.2014., 18:31   #6938
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
.....

Daj da te malo izanaliziram, može?

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Iskreno, ne volim preporuke mobitela kada ih čovjek nema u rukama i kada se to temlji samo na čitanju stranih kineskih foruma.
Mda, hebo ti komentare par desetaka tisuća kineskih kupaca i to stranih, kad imaš nepristranu ocjenu par domaćih vlasnika. Nepristranih isto. I te prodajne statistike, kineske. To moš objesit mačku orep.

Evo, za taj sumnjivi F1 jedan podatak:

TaoBao - 24000 komada prodano ovaj tjedan (ispred su samo ajfon 4s s 36000 i Hongmi 28000 komada)

Bolje pročitat domaći forum i vidit da je npr. X6 dobar jer je jako jeftin i lijepo izgleda, a bit će još bolji kad se recenzira on.

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Često cijena s dostavom ne odgovara onoj na kineskom tržištu, najavljenoj,
Nemoguće!!! Zar se plaća dostava i trgovac računa proviziju?


Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
razno razni kineski "ebayjevi" se moraju tražiti da se nađe proizvod za naručiti uz upitno jamstvo.
Ovo ne kužim? Zašto bi se netko trudio dobiti jamstvo na pretraživanje kineskih gigantskih B2C portala? Mislim, kužim te ali opet ne kužim

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Brojni modeli mobitela koji mi kupujemo u specijaliziranim dućanima ne postoje u nikakvom smislu ni pod drugim imenom u Kini a samim time se ne može usporediti mobitele i prodaju.
Odlična primjedba, zapravo u tome i jest poanta. Te specijalizirane trgovine (čast rijetkim iznimkama) guraju u prvi plan mobitele na koje imaju najveću maržu. Kako se takva politika odražava na prodaju stvarnih kineskih brendova i zašto onda nemamo domaćih iskustava s originalima - mislim da je jasno. Jasno je i kome to najviše odgovara.

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ako na tržištu online dućana postoje mobiteli koji zadovoljavaju slične ili iste zahtjeve nije potrebno pretraživati razne prave kineske shopove, ZOL i druge forume u potrazi za mobitelom
Jbg, nemaju svi korisnici mobitela iste zahtjeve. Jedni vole promijenit desetak različitih romova, imat na raspolaganju službene nadogradnje firmvera, desetak tipova folije za ekran ili futrola, drugi opet vole da tvornica vrši rigoroznu kontrolu kvalitete i koristi kvalitetne materijale. Treći vole kad im mobitel traje par godina bez problema ili da zadržava vrijednost dovoljno dugo. Ima nas svakakvih

Problem je što za takav luksuz treba isprsit fakin 50 kuna više
Iako su cifre van-kineske prodaje nekog brenda tanke u odnosu na domicilnu, radije dajem jen više vrijednim inženjerima iz R&D odjela nego 10 dolara marketinškim stručnjacima.
Eto

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dakokčino, jesi ti imao u rukama Coolpad F1? Čitao sam negdje da je taj coolpad otprilike kao i Xiaomi po kvaliteti i prodanim mobitelima.
U zraku je iznad Dubaija trenutno. Kvalitet je vrlo dobar. Sad ne znam kako usporedit kvalitet 150 raznih modela Coolpada i 5 modela Xiaomija. Po globalnoj prodaji, Coolpad je u 2013 bio iza Huaweija i Lenova, ne znam sad za ZTE, ali bolji od Xiaomija (koji je doduše vrlo friški brend). Ako računamo i vodeće svjetske marke, Coolpad se zadnjih par godina vrti negdje od 7-10 pozicije, blizu Sonyja.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 28.04.2014. u 18:43.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 18:49   #6939
Eyekool_CN
n00bmate
Moj komp
 
Eyekool_CN's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Daj da te malo izanaliziram, može?

Ne znam kak ti se više da, svaka ti čast
Eyekool_CN je offline  
Staro 28.04.2014., 18:52   #6940
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor Eyekool_CN Pregled postova
Ne znam kak ti se više da, svaka ti čast
Ma samo za premijernu predstavu. Neću visje
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 18:52   #6941
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Znaš li možda na što utječe/može utjecati nedostatak kompasa i žiroskopa u F1?
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 18:59   #6942
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ako ćeš u šumu, morat ćeš ponijeti mrvice ili kamenčiće. Za svaki slučaj.

Kompas na MTK mobitelu bolje zaboravi za išta ozbiljnije. Bolje da ga za takve potrebe i nemaš. Za žiroskop ne znam.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 19:00   #6943
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Ako netko kupi Jiayu G5s nek javi dojmove.

Ili ima još koji kinez sa max 4.5 inča i octa core?
rodriguez je offline  
Staro 28.04.2014., 19:01   #6944
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Zar se ne koristi žiroskop u mobitelima i za igrice "naginjanjem" ekrana? Na jednom videu se vidi kako neko igra na Coolpadu F1 i "vrti" ekran uredno.
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 19:14   #6945
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Kompas na MTK mobitelu bolje zaboravi za išta ozbiljnije. Bolje da ga za takve potrebe i nemaš. Za žiroskop ne znam.
Mislim da generaliziraš. Zašto kompas ne bi bio dobar?
Imam doma jedan prastari MT6573 i kompas radi najnormalnije i pokazuje dosta precizno. To što su pojedini proizvođači kasnije odlučili uštedjeti i izbacili taj senzor je druga priča.

Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Zar se ne koristi žiroskop u mobitelima i za igrice "naginjanjem" ekrana? Na jednom videu se vidi kako neko igra na Coolpadu F1 i "vrti" ekran uredno.
Koristi se žiroskop i za stabilizaciju slike kod snimanja na nekim mobačima, za video sigurno, za obične slike ne znam.
c-shadow je offline  
Staro 28.04.2014., 19:16   #6946
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Zar se ne koristi žiroskop u mobitelima i za igrice "naginjanjem" ekrana? Na jednom videu se vidi kako neko igra na Coolpadu F1 i "vrti" ekran uredno.
Za naginjanje tj rotaciju ekrana sluzi "accelerometar" koji svi mobiteli imaju.
stops je offline  
Staro 28.04.2014., 19:21   #6947
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Zna li netko homepage za Coolpad F1 mobitel? Mjerodavne specifikacije.
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 19:22   #6948
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čitao sam negdje da je taj coolpad otprilike kao i Xiaomi po kvaliteti i prodanim mobitelima.
Sumnjam, po prodaji coolpad vjerovatno prednjači (ne vjerujem dugo), ali mislim da su to različite klase uređaja.
GoodLooker je offline  
Staro 28.04.2014., 19:43   #6949
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
@dakok
Kada tvoj F1 stiže? Treba mi mišljenje "iz prve ruke".
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 19:55   #6950
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
2014-04-24 16:33, SINGAPORE, SINGAPORE S05, Insert item into bag

U vezi kompasa - jesam generalizirao
U svakom slučaju me kompas na par mobitela malo razočarao. Da li je u pitanju bio mobitel ili kakva devijacija polja - vrag bi ga znao
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 20:14   #6951
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ponekad je potrebno doslovno protresti mobitel da bi kompas proradio. Ili ga okrenuti naopako par sekundi.
No nije se dobro previše pouzdati u njega. Za nezahtjevnog će biti dovoljan.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 28.04.2014., 20:33   #6952
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Zna li netko homepage za Coolpad F1 mobitel? Mjerodavne specifikacije.
Specifikacije

Druga riječ odmah ispod slike i sličica u galeriji, a i na slikama na početku imaš dosta informacija - npr. blenda f/2.0 itd
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 28.04.2014. u 20:38.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 20:57   #6953
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
2014-04-24 16:33, SINGAPORE, SINGAPORE S05, Insert item into bag

U vezi kompasa - jesam generalizirao
U svakom slučaju me kompas na par mobitela malo razočarao. Da li je u pitanju bio mobitel ili kakva devijacija polja - vrag bi ga znao
Da, takvo zaključivanje ti se zove nepotpuna indukcija - kad na temelju ograničenog broja primjeraka zaključiš da svi ne valjaju
Vjerojatno si naletio na koji loš primjeraka.
c-shadow je offline  
Staro 28.04.2014., 21:17   #6954
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Specifikacije

Druga riječ odmah ispod slike i sličica u galeriji, a i na slikama na početku imaš dosta informacija - npr. blenda f/2.0 itd
Nigdje se ne spominje gyroscope. Izgleda ga stvarno nema.
Čekam tvoj osvrt kad stigne. Možda to i nije neki nedostatak.
fora je offline  
Staro 28.04.2014., 21:17   #6955
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Znaš li možda na što utječe/može utjecati nedostatak kompasa i žiroskopa u F1?
Okrene ti strelicu u GPS aplikaciji kako je mob okrenut, ako nema kompasa onda može biti okrenuta samo u dva smjera paralelno s cestom .
boris1408 je offline  
Staro 28.04.2014., 21:43   #6956
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Da, takvo zaključivanje ti se zove nepotpuna indukcija
Možda su baš senzori na mobu patili od nepotpune indukcije. Meni je bitno da mi je dedukcija OK
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 28.04.2014., 22:07   #6957
kolibri
Premium
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: rvacka
Postovi: 126
Jedno pitanje...
Kako se trenutno dvoumim izmedju Coolpada F1 i Huawei Honor 3C, zanima me kako stoje stvari sa evemtualnim servisom Huaweia kod nas? Jel se prizna garancija?
kolibri je offline  
Staro 28.04.2014., 22:11   #6958
beba1982
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Ovo bi mogla biti cijena cole link

Zadnje izmijenjeno od: beba1982. 28.04.2014. u 22:12. Razlog: ispravak linka
beba1982 je offline  
Staro 28.04.2014., 22:16   #6959
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ne priznaje se garancija na kineske mobitele u HR.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 28.04.2014., 22:17   #6960
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
2014-04-24 16:33, SINGAPORE, SINGAPORE S05, Insert item into bag

U vezi kompasa - jesam generalizirao
U svakom slučaju me kompas na par mobitela malo razočarao. Da li je u pitanju bio mobitel ili kakva devijacija polja - vrag bi ga znao
Na mom Samsungu Mini 2 od 250kn kompas radi ko urica. GPS odmah i to na WCu a programima kaj ga koriste treba 3-5 sekundi da krenu sa mjerenjima. Zalosno je to na tim Kinezima i to me odbilo od njih. Nisu ni ovi malo brediraniji tipa Prestigio imuni na slicne probleme sa GPSom, imal sam i trebalo mu je sto godina da uhvati..
Vagal sam te Kineze neko vrijeme i odustao sam zbog ove teme. Nije normalno da ima tolko problema, moje misljenje i to sa tak bitnim stvarima kao GPS, WIFI i sl..
MAGARAC je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na