Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2008., 01:50   #31
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Iss, vi iz oststk Hrvatse s te ocarani Zagrebom, curama u njemu, opcenito ljudima..Sve vam je to krivi dojam, ja sa isto tako prije, ali otako zivim tu 5 godina, nekako sam promjenio misljenje..Cure zgodne?? Ne nego su sredjene, nasminkane (neke nasmrkane), ali nema tu ljepote..

back on topic

Dajte neke slike da vidim sta se tamo ima vidjet..

hvala
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 11:20   #32
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
vidi srale.prvo sto ne podnosim na curi to je 6456494 kila sminke tako da to izostavi.
mozda u osijeku ni ne pratim toliko,al znam da sam dobro vidio haha.
a ovo za krivi dojam je moguce.jebla jos znam sebe koliki sam avanturist mogao bi se svakih mj dana seliti dalje haha
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 11:16   #33
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
bio veceras poslije faksa, slabo je izlozeno, glazba i multimedija na samo dva paviljona i to ona mala, interliber u 2 paviljona s tim da se svi veci i bitniji izdavaci ponavljaju u oba paviljona... lose, al eto nasao sam si jednu knjigu i to je sve... besplatan ulaz ali slabo ima ljudi unatoc tome, mozda zato sto je srijeda... uglavnom u nedostatu slicnih dogadjanja i ovo je ok za upotpuniti vremensku rupu od max 3 sata
ma preloše, jedva 2 paviljona( iako je bila dosta sa đitrama, i sviranja je bilo za poslusat...)

Knjige sam malo prešao, nisam nista kupio..uvijek si pozelim kupit vlastitu 20 000 milja pod morem, ali...
Halos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na