Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.11.2008., 14:43   #1
maky_zg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 181
posao za studente

Ako ste student i imate viska vremena a zelite zaraditi i pritom nesto i nauciti, sad imate priliku! Radi se o razlicitim poslovima (a najvise o razvoju softvera za strano trziste).
Sami odabirete sto, kad i koliko cete raditi!

Što se traži od kandidata?
Interes za stjecanje poslovnog iskustva. Radoznalost. Proaktivnost. Komunikativnost i snalaženje u timu.
Osobno računalo, znanje engleskog jezika i pristup Internetu (svi poslovi se rade preko Interneta).
Razina programerskog znanja nije bitna.

Projekti su iz svih domena kojima se tvrtka kao proizvodjac i izvoznik softwera bavi: npr. marketing, sales, software development, software testing, human resources, design, itd.
Za svakoga se moze naci ponesto!

Da bih vam poslao detalje sa sluzbene stranice i kako postati suradnik(jer ne zelim reklamirati na forumu zbog pravila) posaljite mi svoj e-mail u Privatne Poruke i dobit cete povratni e-mail sa svim detaljima.

(nadam se da nisam prekrsio niti jedno pravilo foruma, u suprotnom nek moderator brise)
maky_zg je offline  
Staro 10.11.2008., 20:36   #2
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
to je za polar.hr ?

gledao sam za to i lijepo se na početku veli da razina programiranja nije bitna, a kasnije piše da prije uzmimaju studente s fakseva gdje se uči programiranje i da ih samo oko 10% dobije neki posao
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2008., 21:15   #3
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
to je za polar.hr ?

gledao sam za to i lijepo se na početku veli da razina programiranja nije bitna, a kasnije piše da prije uzmimaju studente s fakseva gdje se uči programiranje i da ih samo oko 10% dobije neki posao
A gle, to je i za ocekivat, ali nista ne kosta probat..
srale7 je offline  
Staro 10.11.2008., 21:18   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Inače nisam baš za ovakav tip "oglašavanja", a je ovaj još i korektno napravljen, no svejedno moram zatvoriti ovako nešto jer bi moglo njih malo više doći na ovakve i slične ideje pa ovo pretvoriti u nekakv oglasnik. Topic ostaje, nek ti se javi onaj tko želi no daljnje rasprave na ovu temu nema.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na