Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.04.2011., 13:22   #1
tonymontana2
Registered User
Moj komp
 
tonymontana2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 92
Za registraciju potreban email(od providera)

zelim se registrirati na jednu web stranicu ali ne mogu posto mi ne prihvaca moj mail (yahoo.com)
pise ovo na uputama za registraciju :
za registraciju je potrebna email adresa koju ste dobili od providera preko kojeg se spajate na internet
sta sada da napravim da bi se mogo registrirati na tu stranicu (audiofil.net-forum)
sta je to provider i di naci taj email
mogu li se nekako na drugi nacin registrirati
help
tonymontana2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2011., 13:32   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor tonymontana2 Pregled postova
sta je to provider i di naci taj email
ISUSATI...

Provajder je onaj kom plaćaš za korištenje neta, u tvom slučaju to je valjda t-com.

Dakle onu adresu sa ugovora
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2011., 10:44   #3
Yo!Gurth
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Split
Postovi: 35
Ajme koje gluposti, ne mogu vjerovat da su to počeli raditi. I ja sam imao problema sa skidanjem securew2 kad sam isto tako trebao ukucati mail providera, što sam i učinio ni tad nije radilo. Tad sam probao barem 100 drugim mailova stavit, i uspjelo je na kraju.
Yo!Gurth je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2011., 10:49   #4
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
meni je to skroz okej ako stranica brije na ne-anonimnost svojih članova. i mi smo to radili kad su nam klinci počeli otvarati hrpetinu profila sa gmail, yahoo, itd. adresama i kenjat po forumu. a onda smo izvukli malo težu artiljeriju pa vratili da se smije s bilo kojom adresom otvorit, a u slučaju da netko kenja, zovem doma starce i objasnim da im potomstvo krši zakon i da će oni odgovarati za to jer je čeljade maloljetno.
a ako ih ne mogu dobiti, onda je t-comov abuse na speed-dialu
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2011., 15:01   #5
Yo!Gurth
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Split
Postovi: 35
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
meni je to skroz okej ako stranica brije na ne-anonimnost svojih članova. i mi smo to radili kad su nam klinci počeli otvarati hrpetinu profila sa gmail, yahoo, itd. adresama i kenjat po forumu. a onda smo izvukli malo težu artiljeriju pa vratili da se smije s bilo kojom adresom otvorit, a u slučaju da netko kenja, zovem doma starce i objasnim da im potomstvo krši zakon i da će oni odgovarati za to jer je čeljade maloljetno.
a ako ih ne mogu dobiti, onda je t-comov abuse na speed-dialu
Al gledaj to i s korisničke strane, zašto bi ja nekome tko ima neku stranicu dao svoje osobne podatke, što će mu, tko zna tko je taj kome ih dajem i kako će upravljat njima. Tko mi može garantirat da se neće zlouporabit. Internet je pre opasno mjesto da bi svugdje davao svoje osobne podatke
Yo!Gurth je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2011., 02:02   #6
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Yo!Gurth Pregled postova
Al gledaj to i s korisničke strane, zašto bi ja nekome tko ima neku stranicu dao svoje osobne podatke, što će mu, tko zna tko je taj kome ih dajem i kako će upravljat njima. Tko mi može garantirat da se neće zlouporabit. Internet je pre opasno mjesto da bi svugdje davao svoje osobne podatke
nenenenene. web stranice nisu komunalno dobro. one su privatno vlasništvo. stoga, ako netko ne želi da mu budeš posjetitelj zato što mu odbijaš reći kako se zoveš jer mu ne vjeruješ - sve 5. to je skroz okej. i nemam pojma zašto bi to bilo imalo loše. onak... gledam iz perspektive nekog prodavača koji ima neku stranicu. kažem: želim znati tko su mi svi klijenti. na to imam puno pravo, isto kao što konobar u bircu ima puno pravo odbiti poslužiti piće bilo kome tko mu se ne želi identificirati stvarnim podacima. i ne vidim ništa loše u tome. a na nama kao posjetiteljima je da odlučimo znači li nam ta stranica dovoljno da joj odamo identitet. ako ne znači, onda onak... trebam razmislit zašto sam uopće došao na nj.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2011., 08:14   #7
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
iskreno, to je ista stvar ko i s kladarama i bankama gdje nutra nesmijes uci zamaskiran
domis je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2011., 11:42   #8
Yo!Gurth
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Split
Postovi: 35
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
nenenenene. web stranice nisu komunalno dobro. one su privatno vlasništvo. stoga, ako netko ne želi da mu budeš posjetitelj zato što mu odbijaš reći kako se zoveš jer mu ne vjeruješ - sve 5. to je skroz okej. i nemam pojma zašto bi to bilo imalo loše. onak... gledam iz perspektive nekog prodavača koji ima neku stranicu. kažem: želim znati tko su mi svi klijenti. na to imam puno pravo, isto kao što konobar u bircu ima puno pravo odbiti poslužiti piće bilo kome tko mu se ne želi identificirati stvarnim podacima. i ne vidim ništa loše u tome. a na nama kao posjetiteljima je da odlučimo znači li nam ta stranica dovoljno da joj odamo identitet. ako ne znači, onda onak... trebam razmislit zašto sam uopće došao na nj.
Da, slažem se, ipak je na nama korisnicima da odlučimo, hoćemo li dati podatke ili ne. Ja osobno, mjesečno se moram registrirati na barem 1 site, do sad sam ih skupio stvarno puno. Uvijek ti treba za registracija za nešto, neku glupost. Pri tom ne mislim naravno na ozbiljne stranice, tu je stvarno razumljivo da ću im dat podatke. I tako barem kod mene, kad me stranica traži pre osobne podatke, mene neće dobit za korisnika (osim ako meni zaista jako treba) a sigurno ima još dosta korisnika koje neće pridobiti. Sad je stvar u tome, želi li stranica pridobiti korisnike ili ne...Svi znamo da žele...Pogledaj što se sa podacima desilo u Sony-u i još na puno mjesta. Kad netko traži tvoje podatke morao bi garantirati za njihovo čuvanje i objasniti točno zašto mu treba. Razumljivo je da ponekad trebaju neki podatak, ali često žele i one koji ne trebaju, čisto da im stoje u bazi...to je apsurdno po meni.

I ovo što se konobara tiće, još me nikad konobar nije tražio osobne podatke Pogotovo nisam vidio da je odbio nekome donit piće jer mu nije dao podatke, zamisli šta bi to bilo
Yo!Gurth je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2011., 14:22   #9
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Yo!Gurth Pregled postova
I ovo što se konobara tiće, još me nikad konobar nije tražio osobne podatke Pogotovo nisam vidio da je odbio nekome donit piće jer mu nije dao podatke, zamisli šta bi to bilo
zaboravljas da maloljetnicima nesmije tociti alkohol il prodavati cigarete
prosle godine sam zaboravil osobnu negde na moru pa mi cigan nije htel donesti pivo
domis je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2011., 14:49   #10
Yo!Gurth
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Split
Postovi: 35
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
zaboravljas da maloljetnicima nesmije tociti alkohol il prodavati cigarete
prosle godine sam zaboravil osobnu negde na moru pa mi cigan nije htel donesti pivo
Razumijem, to je eto dobar primjer uzimanja osobnog podatka i naravno NUŽAN, zakonski...Al recimo bilo bi glupo da mu konobar ne želi dati piće jer mu ovaj ne želi reč ime majke, sestre...neki od ne nužnih podataka za to što se želi postići (osim naravno ako se konbaru sestra sviđa...)
Yo!Gurth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na