Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2011., 00:09   #1
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Iskustvo sa trgovinama na njuskalu (SKYNET)

Pozdrav!

Dali ima tko da je kupovao u doticnoj trgovini (SKYNET) pa da mi javi kako je trgovina prosla,osobno mislim kupovati neke komponente,a covjek s kojim sam se tamo cuo daje mi racun od svoje zene da uplacivam tamo,pa nezna kad ce poslat..ugl malo mi sumljicavo pa pitam.
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 08:31   #2
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Preko njuškala je uvijek rizik kupovat ako se paket šalje poštom, jer nikad neznaš što je unutra.. Osim ako se nadješ sa prodavačem i vidiš što i kako..

Što se tiče kupovine, osobno nikad nisam imao problema (kupujem/prodajem svako toliko) a što se tiče prodaje, u par navrata mi se vraćao paket jer ljudi su glupi i misle da mogu otvorit paket prije nego što plate poštarinu na pošti, i onda kad im djelatnik kaže, "morate prvo platit da preuzmete paket" odustanu od toga i vrati mi se paket.. U tom slučaju moram sam platit slanje paketa i povrat paketa, ma katastrofa..
Tako da sam odlučio ništa više prodavat dok se novac ne uplati na moj račun..

Probaj malo izvidit teren, dostava preko nekog tko vozi prema tvome mjestu (od mjesta prodaje), napravi sve da izbjegneš plaćanje unaprijed rizik je velik, to je očito..

Neznam ako sam ti dobro odgovorio na pitanje jer si u zagradu stavio (SKYNET) pa me to malo zbunilo..
Sretno

EDIT: baš sam panj, skynet je očito trgovina koja se oglašava na njušaklu, boo..
Kupovao sam od sličnih trgovina, nosač za desire, tinte, djelove za auto i ok je sve bilo..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2011., 09:15   #3
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Luce Pregled postova
Pozdrav!

Dali ima tko da je kupovao u doticnoj trgovini (SKYNET) pa da mi javi kako je trgovina prosla,osobno mislim kupovati neke komponente,a covjek s kojim sam se tamo cuo daje mi racun od svoje zene da uplacivam tamo,pa nezna kad ce poslat..ugl malo mi sumljicavo pa pitam.
Ja sam od dotičnog isto mislio kupit procesor i dosta je navaljivao za uplatu isto mi je dao račun od knjigovođe navodno jer firma još nije nešto profunkcioniralala!???

Na kraju sam ipak odustao bio mi sumljiv!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 11:57   #4
DJVoste
Registered User
 
DJVoste's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Ja sam od dotičnog isto mislio kupit procesor i dosta je navaljivao za uplatu isto mi je dao račun od knjigovođe navodno jer firma još nije nešto profunkcioniralala!???

Na kraju sam ipak odustao bio mi sumljiv!
Bok,

Nemaju niti web, a malo prije gledao, te ne mogu niti doći do proizvoda dok sam prije mogao. Mislim da i ja odustajem od njih iako sam si složio na popisu 2-3 stvari, al ovako mi se sve to čini kao kupovina u mutnom i na slijepo.

Tko zna o čemu se tu radi..
Možda je samo
DJVoste je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 13:00   #5
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
EDIT: baš sam panj, skynet je očito trgovina koja se oglašava na njušaklu, boo..
HAXAHA dobar si... XD


Tako je i meni bilo cudno,al tek kad je trazio da uplatim lovu na neki 3. racun,a na netu nisam uspio naci nista o toj firmi.
Pogotovo je cudno kako covjek koji vodi i radi u firmi nema racun,a ja ko djete od 15 sam ga imao..
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na