Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2017., 12:21   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Blokada servisa u win 7 usporava internet?

Reinstalirao sam windoze 7 x64, updejtirao sa svime osim uptejtovima za telemetriju i pripremu za upgrade na win 10 te stavio ESET Internet security te podesio firewall na interaktivni mod rada.

FW je odmah počeo prijavljivati kojekakve pokušaje slanja podataka Microsoftu i to sam sve blokirao.
No problem koji sam uočio je sporo i slabo reagiranje Internet veze. Recimo neke stranice se uopće ne učitavaju a neke se vuku i vuku a onda se odjednom učitaju. To je vidljivo najviše na YT gdje se video čeka da se uopće učita a onda kad krene često zna stati i čekati. Refresh stranice nekad pomogne a nekad ne. Također sam primijetio da ako upalim više videa da se učitavaju dok gledam trenutni, nakon par upaljenih tabova se slika od videa više ne prikazuje već se čuje samo zvuk, kao da komp ne može probaviti sliku!? No ako smanjim broj tabova i refresham, neki znaju proraditi. S druge strane neki videi rade bez ikakvog problema i količine upaljenih videa.

Ima li tko ideju što mi uzrokuje probleme?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2017., 22:59   #2
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Teško je pomoći ovako bez puno informacija. Pogledaj što si sve blokirao, da nisi previše toga. Uvijek možeš obrisat ESET i probat bez njega, da vidiš dal je u njemu problem. Pa ga opet instalirat.
dur je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na