Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2008., 16:04   #1381
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Kad dođe Costa i podjeli koju
bit će im žao
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 16:32   #1382
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Sad sam se vratio sa tibeta, nemogu ponovo

Nego kupujem externu zvucnu. I gledam sto uzeti. Nisam pametan. Emu nebi jer je to creative i od toga bjezim ko vrag od tamjana. Mislim bolje od creativa, al im ista hrpa debila radi driver.

M-audio fasttrack se namece kao izbor, al opet, to je kartica za snimanje, a ne hifi reprodukciji, ili se varam? Tocnije - mozda je i dosta dobra kao nesto samo i iskljucivo za reprodukciju.

Prijatelj mi je naveo i ESI juli@ karticu kao prijedlog, ali opet to je PCI kartica koja je za nekakvu polu prof. studijsku recording upotrebu...

Nisam pametan, a nisam ni pametan kolko bi novaca izdvojio. Radje dam koju kunu vise, pa nesto dobro ubodem. E sad sto je dobro. Nemoram napominjat da vecina toga sto uzimam/gledam je nedobavljiva u zatucanom hr info. trzistu, dakle nemoguce cut/opipat. Takodjer sam bacio oko na auditrak rijesenja, ali me ulijevaju neko dozu respekta kad vidim izradu, pa cak i na slikama.

Bio bi zahvalan i na dobrom linku.

E, da, DACovi odpadaju, sve sto valjda kosta puno previse. masa toga je china bez nekog dobrog slova koje bi nesto jamcilo. Tak da... To isto otpada. Izrada isto, jer za neki normalan novac (<1500kn) mozes zaboravit kvalitetnu izradu. Dakle previse nerviranja lotanja i plakanja.

pa sad ti budi pametan....
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2008., 16:46   #1383
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ne znam baš koliko je Creative dobra investicija, neki dan su objavili da će otpustiti skoro sve zaposlene u EU, bude ostala samo podružnica u Irskoj...baš im i neide nešto
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 16:54   #1384
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ne znam baš koliko je Creative dobra investicija, neki dan su objavili da će otpustiti skoro sve zaposlene u EU, bude ostala samo podružnica u Irskoj...baš im i neide nešto
Rekoh da odbacujem e-mu.

Gledam ovo:

http://www.m-audio.com/products/en_us/FastTrackUSB.html

al nisam bas pametan kolko je to dobro za reprodukciju.

I jos jedna stvar sto me muci je to sto nema dodatno napajanje, no dobro.... Neznam ni sam kolko je to bitno...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 17:09   #1385
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Koji put je zgodno pročitat i kaj drugi napišu o sličnom ardveru...

http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=225

Dupe lijeno
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 18:03   #1386
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Koji put je zgodno pročitat i kaj drugi napišu o sličnom ardveru...

http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=225

Dupe lijeno
Ma to mi bas nije nesto puno texta i nisam bas nista pametnog zaznao...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 18:19   #1387
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ma to mi bas nije nesto puno texta i nisam bas nista pametnog zaznao...
Pa, mogao si ga pingat...valda je prošnjofao kaj sve ima na tržištu

Ja bi rađe nekaj od ove firme:

http://www.terratec.net/en/products/..._USB_2084.html
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 19:27   #1388
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa, mogao si ga pingat...valda je prošnjofao kaj sve ima na tržištu

Ja bi rađe nekaj od ove firme:

http://www.terratec.net/en/products/..._USB_2084.html

jebemu 350 baksi... malo puno...

Bio bi najsretniji da nadjem nesto malo ipak jeftinije. makar ovo dobro zgleda...

Fleks.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 21:15   #1389
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ma to mi bas nije nesto puno texta i nisam bas nista pametnog zaznao...
Da probam u danas modernom stilu:
Zvučna je mrak. Svira onako...do jaja. Rastura. Kupi. E-mu rulz. Creative do groba. Sve ostalo je sranje.
Ili u inteligentnijem modernom stilu:
Zvuk iz nje odiše mekoćom, ukusno je, prhko i lahko. Sinergija sa mojim Altecima samo pomaže ovoj harmoniji. Ukusno napravljeno kučište u moderno sivoj odaje dojam ozbiljnog uređaja.

Neka fala.
Iako te ne zanima E-mu da javim dojam nakon mjesec-dva; radi kao švajcarski sat. Neprimjetno, nenapadno, čuči kraj monitora i radi svoj posao.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 21:26   #1390
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Da probam u danas modernom stilu:
Zvučna je mrak. Svira onako...do jaja. Rastura. Kupi. E-mu rulz. Creative do groba. Sve ostalo je sranje.
Ili u inteligentnijem modernom stilu:
Zvuk iz nje odiše mekoćom, ukusno je, prhko i lahko. Sinergija sa mojim Altecima samo pomaže ovoj harmoniji. Ukusno napravljeno kučište u moderno sivoj odaje dojam ozbiljnog uređaja.

Neka fala.
Iako te ne zanima E-mu da javim dojam nakon mjesec-dva; radi kao švajcarski sat. Neprimjetno, nenapadno, čuči kraj monitora i radi svoj posao.


Svaka čast za ovaj post.

Tek sad vidim cijenu. Azuentechica je dobila konkurenciju, valjda će jedna od njih past na sljedećoj plaći.
Mišljenja? Koliko vidim EMU nema mane, zanima me kakva je u usporedbi s Azuentechom? Ne mislim toliko na zvuk, to može biti dosta subjektivno; znači mogućnosti, prvenstveno spajanja...itd..ako me kužite. A i razlika u cijeni nije baš zanemariva.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.09.2008., 22:12   #1391
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
jebemu 350 baksi... malo puno...

Bio bi najsretniji da nadjem nesto malo ipak jeftinije. makar ovo dobro zgleda...
Na to sam prvo naletio...
Ovo je povoljno:
http://www.terratec.net/en/products/...K_II_2120.html
ali su se koliko se sjećam ljudi dosta žalili na tu drugu reviziju..


Citiraj:
Autor newalss
Zvučna je mrak. Svira onako...do jaja. Rastura. Kupi. E-mu rulz. Creative do groba. Sve ostalo je sranje.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:47   #1392
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Da probam u danas modernom stilu:
Zvučna je mrak. Svira onako...do jaja. Rastura. Kupi. E-mu rulz. Creative do groba. Sve ostalo je sranje.
Ili u inteligentnijem modernom stilu:
Zvuk iz nje odiše mekoćom, ukusno je, prhko i lahko. Sinergija sa mojim Altecima samo pomaže ovoj harmoniji. Ukusno napravljeno kučište u moderno sivoj odaje dojam ozbiljnog uređaja.

Neka fala.
Iako te ne zanima E-mu da javim dojam nakon mjesec-dva; radi kao švajcarski sat. Neprimjetno, nenapadno, čuči kraj monitora i radi svoj posao.
E sad sam vise manje doznao sve sto me zanima

Mislim da cu ipak neku maudio ubost, al i ova je u razmatranju. Naravno ako se pokaze bolje od auzentichice, ako ne - ide na bubanj.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:48   #1393
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova


Svaka čast za ovaj post.

Tek sad vidim cijenu. Azuentechica je dobila konkurenciju, valjda će jedna od njih past na sljedećoj plaći.
Mišljenja? Koliko vidim EMU nema mane, zanima me kakva je u usporedbi s Azuentechom? Ne mislim toliko na zvuk, to može biti dosta subjektivno; znači mogućnosti, prvenstveno spajanja...itd..ako me kužite. A i razlika u cijeni nije baš zanemariva.
ovo također i mene zanima jer ce placa uskoro
btw fleks ako kupis novu zvucnu hoces mozda prodavat auzentechicu?
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:51   #1394
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
ovo također i mene zanima jer ce placa uskoro
btw fleks ako kupis novu zvucnu hoces mozda prodavat auzentechicu?
Auzentechica ima vec kupca, a i kartica nova kad padne ako necu biti zadovoljan ide kod jednog covjeka za simbolicno manju cijenu nego sto cu ja platiti. Tako da je to za mene win-win kombinacija.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 22:53   #1395
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
ah,vec mislio nesto proci jeftinije kad kanim kupiti to...steta
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 23:06   #1396
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
ah,vec mislio nesto proci jeftinije kad kanim kupiti to...steta
Hebiga. Samnom i trgovinom ti nema srece, ja sve gledam prodat u krugu poznanika. Radje prodam tu karticu nekom frendu za 400kn nego da ju za 50kn vise stavljam na PCE i moram citat PMove forumskih lešinara. jednostavno me to vise nervira, nego ''izgubiti'' tih par kuna.

A i za 650kn je ta kartica jako dobar izbor. Zapravo jedini izbor ako nezelist pure stereo, sto je moj sljedeci izbor.

Imao sam vagon zvucnih i cijelu creative gamu doma i niti jedna nije tako krasno svirala kao ovo cudo. Cak se usudim reci da svira u klasi boljih entry level CD playera (naravno sa losslesom), pa ti vidi. Nisam mogao vjeroravati kolki pomak sam cuo na svojim starima z2300. Na hifiu mislim da se ta razlika cuje jos vise. Trebao bi opet usporedbu na ovome sto sad imam napraviti sa nekim Xfiem. To nije kartica za gaymere i klince, to je vec ozbiljan komad zvucne opreme na kojoj se stvarno mozes naslusati i naslusati muzike. Stavi drivere (koji su odlicni, stavis i zaboravis, mali kompaktni i rade upravo ono sto trebaju) i zaboravis na nju.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 23:25   #1397
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Cak se usudim reci da svira u klasi boljih entry level CD playera (naravno sa losslesom), pa ti vidi. Nisam mogao vjeroravati kolki pomak sam cuo na svojim starima z2300. Na hifiu mislim da se ta razlika cuje jos vise. Trebao bi opet usporedbu na ovome sto sad imam napraviti sa nekim Xfiem. To nije kartica za gaymere i klince, to je vec ozbiljan komad zvucne opreme na kojoj se stvarno mozes naslusati i naslusati muzike. Stavi drivere (koji su odlicni, stavis i zaboravis, mali kompaktni i rade upravo ono sto trebaju) i zaboravis na nju.


Pitam se da li bi ju tako okarakterizirao da imaš pošteniji CD player i 200-300 originalnih diskova.
Sve te zvučne kartice koliko god koštale i kakve god performanse imale na papiru su opet samo zvučne kartice namjenjene slušanju mp3 i lossles formata, i uvijek će biti samo povod da se računalo može spojiti na kvalitetnije pojačalo i zvučnike, jer nažalost, većina posjeduje glazbu samo u mp3 formatu, ako i ima lossles formata na disku, to je nešto sitno skinuto s neta ilegalnim putevima i tako se opravdava samom sebi da se sve to ipak isplati.
Bilo bi pomalo suludo složiti setup za 10ak tisuća kuna a pokraj njega na polici imati samo 3 originalna CD-a. A i ritam života nam jednostavno ne dozvoljava da nam je fonoteka tako siromašna.
Radije kombinacija solidne hrpe originala plus DVD player + aktivni zvučnici nego vrhunsko pojačalo spojeno na vrhunski pc sa vrhunskom zvučnom karticom. To nema veze sa kvalitetom, nego sa samim pojmom posvećivanja glazbi.
Jedno je razmetanje sa tehnikom, razglabanje o istoj, a sasvim drugo je doživljaj glazbe, pozitivno raspoloženje, čak i oduševljenost nekom izvedbom, bilo nakon slušanja, ili nakon nekog koncerta.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 00:29   #1398
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Pitam se da li bi ju tako okarakterizirao da imaš pošteniji CD player i 200-300 originalnih diskova.
Sve te zvučne kartice koliko god koštale i kakve god performanse imale na papiru su opet samo zvučne kartice namjenjene slušanju mp3 i lossles formata, i uvijek će biti samo povod da se računalo može spojiti na kvalitetnije pojačalo i zvučnike, jer nažalost, većina posjeduje glazbu samo u mp3 formatu, ako i ima lossles formata na disku, to je nešto sitno skinuto s neta ilegalnim putevima i tako se opravdava samom sebi da se sve to ipak isplati.
Bilo bi pomalo suludo složiti setup za 10ak tisuća kuna a pokraj njega na polici imati samo 3 originalna CD-a. A i ritam života nam jednostavno ne dozvoljava da nam je fonoteka tako siromašna.
Radije kombinacija solidne hrpe originala plus DVD player + aktivni zvučnici nego vrhunsko pojačalo spojeno na vrhunski pc sa vrhunskom zvučnom karticom. To nema veze sa kvalitetom, nego sa samim pojmom posvećivanja glazbi.
Jedno je razmetanje sa tehnikom, razglabanje o istoj, a sasvim drugo je doživljaj glazbe, pozitivno raspoloženje, čak i oduševljenost nekom izvedbom, bilo nakon slušanja, ili nakon nekog koncerta.
amen
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 01:47   #1399
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Evo konacno sam uz neke izmjene u rasporedu po sobi uspio dobit Bowerse da sviraju onako kako zelim. Sad je zvuk, prirodan, srednjetonsko podrucje je isplivalo na povrsinu, bommy bas se pojavljuje rijetko, stage je konacno skroz simetrican, uglavnom jako sam zadovoljan pomakom u zvuku koji je nastao tima (malim) razmjestajem..Netko je prije rekao da poslikam, evo:

[56k warning]


http://www.imagesforme.com/show.php/165908_DSC02043.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/165915_DSC02044.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/165918_DSC02045.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/165922_DSC02046.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/165929_DSC02047.JPG

Slike su takve kakve jesu, nije mi se dalo smanjivat, a zaboravio sam toi napravit na Ifm-u..ionako svi vec imam dsl


E da, Sys, kupujem nove zvucnike, naravno necu ti reci koje, budes vidio kad dodju u sobu

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 26.09.2008. u 02:02. Razlog: 10 megi slika...
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 04:35   #1400
Isbjorn
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Vrlo zanimljiv thead.Evo i mog HI-FI sistema, Wharfedale Diamond 9.3 /Wharfedale Diamond SW150 Sub /Harman Kardon 3380 stereo pojacalo 2x80w/Tannoy stalci/Van Den Hul kablovi & Logitech z-5500 spojeni na PC. U nabavci sam za boljim CD Playerom pa bih molio par dobrih savjeta . Hvala!

http://www.imagesforme.com/show.php/166712_P9260015.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/166711_P9260012.JPG

Zadnje izmijenjeno od: Isbjorn. 26.09.2008. u 04:47.
Isbjorn je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 08:19   #1401
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
Ček, to si ih ovako postavio za slikanje ili...?
Nije valjda ih ovako i slušaš?
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 08:27   #1402
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Danas mi stizu novi zvucnici, al ne i stalci tak da nista od mene jos 7 dana. Sad slusam muziku na tannoykama koje mi stoje na stolu, jer su mi jucer otisli jamoti skupa sa stalcima i kablovima...

Gledam sad malo ampove i nisam pametan sto uopče gledat. marantz mi se najvise sviđa, makar je cujno mozda i nad ugodoniji. Nijednog ni drugog nemogu dobit na slusanje doma, pa nisam bas prepametan...

Od harman kardona u kombi sa novim zvucnicima sam cuo jedan model stereo recivera i osim onog blingbling efekta nije ostavio nesto utiska na mene, ali ipak vidim da se nudi jedean polovni hk970 za najvjerojatnije male pare.

Citiraj:
Autor newalss Pregled postova
Ček, to si ih ovako postavio za slikanje ili...?
Nije valjda ih ovako i slušaš?
Cek malo ?? sto ti imas protiv takvog razmjestaja?? Pa bitno da ruši ! Jos jedan sub i to je to !
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 10:27   #1403
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Srale, k'o da su mi stalci preniski. Ali dobro ako si zadovoljan, onda nije toliko bitno

Kaj, Jamoti nisu bili dovoljno dobri e?
Što nisi rekao jednom da bi rado Sherwooda uzeo?
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 10:37   #1404
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Srale, k'o da su mi stalci preniski. Ali dobro ako si zadovoljan, onda nije toliko bitno

Kaj, Jamoti nisu bili dovoljno dobri e?
Što nisi rekao jednom da bi rado Sherwooda uzeo?
Jamoti su dobri, ali idemo sad na nesto bolje. Odlucio sam svakih 6 mjeseci preci na duplo skuplji sistem

A kaj ja znam za sherwooda, vise me to tolko ne impresionira. Mislim da to i nije neki pomak sa sonya...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 11:24   #1405
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Isbjorn Pregled postova
Vrlo zanimljiv thead.Evo i mog HI-FI sistema, Wharfedale Diamond 9.3 /Wharfedale Diamond SW150 Sub /Harman Kardon 3380 stereo pojacalo 2x80w/Tannoy stalci/Van Den Hul kablovi & Logitech z-5500 spojeni na PC. U nabavci sam za boljim CD Playerom pa bih molio par dobrih savjeta . Hvala!

http://www.imagesforme.com/show.php/166712_P9260015.JPG

http://www.imagesforme.com/show.php/166711_P9260012.JPG

To nije sw150 nego mission m3as.

BTW, da li to stvarno tako stoji na hrpi ko u izlogu.

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Jamoti su dobri, ali idemo sad na nesto bolje. Odlucio sam svakih 6 mjeseci preci na duplo skuplji sistem

A kaj ja znam za sherwooda, vise me to tolko ne impresionira. Mislim da to i nije neki pomak sa sonya...
Za 6 mjeseci kupuješ za 6000 pojačalo, nagodinu za 12, a iduće blagdane amp za 25 somova kuna. A izvor je?
Gdje je ona tvrdnja da svi u klasi zvuče otprilike jednako i da proizvođači najviše ulažu u entry level klasu a ostalo su samo nijanse koje se masno plaćaju.


Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
marantz mi se najvise sviđa, makar je cujno mozda i nad ugodoniji. Nijednog ni drugog nemogu dobit na slusanje doma, pa nisam bas prepametan...


Cek malo ?? sto ti imas protiv takvog razmjestaja?? Pa bitno da ruši ! Jos jedan sub i to je to !
Marantz je ljepši, a nad je ružan i nema metalnu prednju stranicu, pa je neprihvatljiv.
Dakle, nije bitno da ruši, nego je bitno da dobro izgleda i da je zvučeće ime, jer ionako svi sviraju isto.








Juan je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 11:41   #1406
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Za 6 mjeseci kupuješ za 6000 pojačalo, nagodinu za 12, a iduće blagdane amp za 25 somova kuna. A izvor je?
Gdje je ona tvrdnja da svi u klasi zvuče otprilike jednako i da proizvođači najviše ulažu u entry level klasu a ostalo su samo nijanse koje se masno plaćaju.
EMO, primjeti smajlija ( ) na kraju recenice.

Nisam lud da dam 1k€ za amp. Isto tako nisam lud da dam 1k€ za zvucnike. I ti isto tako dobro znas da se tamo placa drveni finiš i zlatni konektori.

Citiraj:
Marantz je ljepši, a nad je ružan i nema metalnu prednju stranicu, pa je neprihvatljiv.
Dakle, nije bitno da ruši, nego je bitno da dobro izgleda i da je zvučeće ime, jer ionako svi sviraju isto.
Cek malo, a ti za te novce ne ocekujes ipak da ima malo pleha na sebi. Nad je ruzan ko noc, al dobro, svira lijepo. Al sad dal svira tolko bolje od marantz u istom rangu (cijenovnom!) je velki upitnik. jednog kraj drugog doma imati na probi mi je neizvedivo, zato i pitam.

Kakav je uopče onaj najjeftiniji marantz (1700kn - tehno max) u odnosu na nada 315?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 11:53   #1407
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
iss Fleks - stvarno briješ u ekstreme...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 12:10   #1408
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
iss Fleks - stvarno briješ u ekstreme...

Pa poznato je ja je Fleks extremist, sva sreca nije islamski, jer bi bilo mrtvih po forumu. Pa Fleks, jebemu kolace, pa jel ti nisi nista naucio u ovih par mjeseci?
Imas Sonya od 2x50w koji kosta 1100 kn(i koje je nelose pojacalo) i on bi sad kupio marantza za 1600 kn.. To ti je realni pomak kao da imas yuguca 45 sa i bez naljepnica..bolje stedi pare i onda kupi nesto bolje..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 12:23   #1409
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Fleks da se javis koji put....I necem onog tvog sonya, nedopusta mi vjera
I kaj si uzeo od zvucnjaka?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 12:36   #1410
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Uzeo je Wharfedale Diamond 9.2, ja mu govorim da zadrzi tog sonya, to je ok entry level pojacalo, a on bi uzeo marantza za 1600 kn..
srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na