Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2014., 22:13   #301
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Nisu baš vaal gemovi beskorisni (vaal haste je meni jedan od korisnijih gemova u igri), a u corrupted dijelu mape mogu dropati atziri map fragmenti, a bome nađe se i krasnih itema, unique itema itd jedino end boss nekad zna biti pain in the ass.
Do sada igra nije bila baš noob friendly(kad sam počeo igrati sj***o sam 5 likova dok nisam skužio neke stvari i passive skill tree), ali sa novim patchom malo će olakšati igranje ekipi koja nema volje grindati valutu i peglati mape dok ne padne neki bolji item. Uvode kraftanje koje će donekle smanjiti abnormalne cijene itema, ugl. mislim da će biti zanimljivo. Trenutno peglam standard ligu imam 2 vještice 87 i 85 lvl i duelista unarmed 80 lvl, jedino kako je ekipa pisala gore standard liga je brutalno dosadna, mislim na nas koji smo se orjentirali na prodaju itema i ingame valute. Od kad su završile prošle lige privreda mi funkcionira kao privreda u našoj državi....
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2014., 22:56   #302
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Uf taj skill tree, ni sam ne znam gdje da krenem i stanem. I ja haharim sa vješticom 23 lvl ali odlučit se za koji skill sada postaje sve teže i teže. Svaki put naletim na neki novi spell ili item koji zahtjeva totalno drugi build za korištenje. Ali valjda biudem pohvatao što mi treba a što ne
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 12:47   #303
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Uf taj skill tree, ni sam ne znam gdje da krenem i stanem.
I ja takodjer, malo je kompliciran Btw ja sam nešto malo počeo igrati (opet, nisam par mjeseci) i jučer saznao da će 20-og ako se ne varam novi patch sa novi skill tree-om i da će resetirat passive skillove tako da reko sačekat ću još par dana xd
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 13:00   #304
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
I ja takodjer, malo je kompliciran Btw ja sam nešto malo počeo igrati (opet, nisam par mjeseci) i jučer saznao da će 20-og ako se ne varam novi patch sa novi skill tree-om i da će resetirat passive skillove tako da reko sačekat ću još par dana xd
Izasao je novi skill tree, patch je u srijedu u ponoc. Savjetujem vam da testirate malo i igrate do srijede na standardu (ili cekate 5 dana) i onda u nakon patcha krece nova liga koja je bolja igrati od standarda, svi krecu od nule, lakse je tradeati, svi igraci ce kreirati novog lika i levelati, hrpa novih dodataka itd itd. Liga je neusporedivo bolja od standarda
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 14:40   #305
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Ako radite svoje buildove i početnici ste onda nemate šanse napraviti dobrog lika, probao nekoliko puta i naravno nisam uspio. Na službenom forumu ima odličnih buildova neki su jednostavni, neki komplicirani, neki jeftini, a neki i brutalno skupi, ovo zadnje je jako bitno ako tek počinjete igrati i nemate valute. Recimo ja igram Arc vješticu čiji build košta 10-20 exalted orbova dok kolega pegla isto Arc vješticu sa RF, ali njegova oprema vrijedi jedno 100-150 exalted orbova, a u konačnici učinak je skoro isti. Igra vam se svodi na brutalno grindanje i skupljanje sitne valute i opreme koju kasnije preprodate na forumu ili trade kanalu, ili kupovina sitne valute i kasnija preprodaja. Recimo otvorite trade kanal i napišete da kupujete 10 chromatic orbova za 1 chaos, imat ćete dosta ponuda, kad kupite gomilu chromatica, onda vi dajete oglas da prodajete 210 chromatica za 1 exalted orb. Računica je čista 210 chromatica ste platili 21 chaos, kasnije ste to preprodali za 1 exalted i u konačnici zaradili 10-11 chaos orbova, ako prodate exalted orb za 31-32 chaosa, i tako radite sa svim orbovima. Sa opremom situacija je nešto drukčija i predugo mi je ovdje za pisati. Skill tree će resetirati samo shadowu, vještici i rangeru, ostalim likovima neće.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 18:00   #306
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Ajme meni gdje sam ja od trgovine. Prvo trebam vidjeti koji mi itemi trebaju a koji ne jer ih za sada sve spremam kao hrčak u stash. Stvarno imam puno toga u igri za naučiti, pa nedavno sam sam tek skužio da mogu u one korumpirane levele po Vaal iteme. Plus tek imam 20h igranja (tako čika Steam veli).
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 19:25   #307
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Ajme meni gdje sam ja od trgovine. Prvo trebam vidjeti koji mi itemi trebaju a koji ne jer ih za sada sve spremam kao hrčak u stash. Stvarno imam puno toga u igri za naučiti, pa nedavno sam sam tek skužio da mogu u one korumpirane levele po Vaal iteme. Plus tek imam 20h igranja (tako čika Steam veli).
99% itema su smeće, to prodaj sve vendoru. Meni steam kaže 1102 odigrana sata.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 19:46   #308
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
black35 može link za dobre buildove? nemam ja živaca planirat to previše tj sam svoj build napravit jer znam da bi zasrao
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 20:59   #309
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
99% itema su smeće, to prodaj sve vendoru. Meni steam kaže 1102 odigrana sata.
Ajme meni, pa s čim budem radio nove sockete na štitu ili bilo čim drugim? Daj mi reci vrijedi li skupljati scrollove of wisdom? Znam da s njima se neke stvari mogu kupiti i za one unindentified iteme. Kad otprilike će se "pošteni" itemi početi dropati tj. na kojem levelu ili i to budem moram kupovati?
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2014., 22:30   #310
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
black35 može link za dobre buildove? nemam ja živaca planirat to previše tj sam svoj build napravit jer znam da bi zasrao
Mogy ti si sa nama peglao LoL pa si dolazio na naš TS, doleti i pitaj što te zanima.

Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Ajme meni, pa s čim budem radio nove sockete na štitu ili bilo čim drugim? Daj mi reci vrijedi li skupljati scrollove of wisdom? Znam da s njima se neke stvari mogu kupiti i za one unindentified iteme. Kad otprilike će se "pošteni" itemi početi dropati tj. na kojem levelu ili i to budem moram kupovati?
Sockete radiš jewelers orbovima, povezuješ ih fusing orbovima, boje mjenjaš chromatic orbovima. Samo na dvoručnom oružju i oklopu možeš dobiti 6 socketa, na jednoručnom oružju i štitovima 3 socketa, na kacigi, rukavicama i cipelama po 4 socketa. Broj socketa koji se može dobiti na pojedinom itemu ovisi o levelu istoga, ne o levelu na kojem ga ti možeš nositi. Svaki item u igri ima requirements lvl i item lvl.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2014., 10:10   #311
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ovo mi je rekord za bilo koju igru........ikad


...iako nije sve čisti gamepley, često bi ostavija igru upaljenu a ja bio afk a isto tako često bi upalija igru samo da popricam se frendovima u igri
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 12:04   #312
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
komentari na novo skill stablo ?
koliko san čita dosad Arc, Cast on crit, Spectrall throw i jos neki skilovi su dobili nerf šta je bilo vrlo očekivano (bar meni)

skill stablo od vještice i šadova je prilično izmjenjeno a prvo šta meni upada u oko su krit nodovi i cold dmg.....sad samo iz stabla možeš izvuč 20% chance to freeze šta je povečanje za cjelih 15% + extra chill&freeze duration
aure su takođe dobile nerf iako nikakve detalje neznam....
na prvi pogled reka bi i da je energy shield dobio solidan buff..

melee nisan ni gleda jer me ne zanima...moje generalno mišljenje je da je two-hand treba dobit buff a dual-wield nerf.....bar sam ja dobio takav dojam igrajući..

ps; cyclone neigram vise nikad.....sa ili bez multistrike....potpuno svejedno
zadnji build je zavrsija brisanjem dueliste koji mi je samo uspija pojest sve zivce sa desinkom iako san ima bringer of rain, 6s 5l wings of entrophy i jos dobre opreme ali koliki dps radiš kad igra ne registrira hit ? zero dps


https://poebuilder.com/ - tu se da bacit oko na novo stablo....
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 13:42   #313
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
komentari na novo skill stablo ?
koliko san čita dosad Arc, Cast on crit, Spectrall throw i jos neki skilovi su dobili nerf šta je bilo vrlo očekivano (bar meni)

skill stablo od vještice i šadova je prilično izmjenjeno a prvo šta meni upada u oko su krit nodovi i cold dmg.....sad samo iz stabla možeš izvuč 20% chance to freeze šta je povečanje za cjelih 15% + extra chill&freeze duration
aure su takođe dobile nerf iako nikakve detalje neznam....
na prvi pogled reka bi i da je energy shield dobio solidan buff..

melee nisan ni gleda jer me ne zanima...moje generalno mišljenje je da je two-hand treba dobit buff a dual-wield nerf.....bar sam ja dobio takav dojam igrajući..

ps; cyclone neigram vise nikad.....sa ili bez multistrike....potpuno svejedno
zadnji build je zavrsija brisanjem dueliste koji mi je samo uspija pojest sve zivce sa desinkom iako san ima bringer of rain, 6s 5l wings of entrophy i jos dobre opreme ali koliki dps radiš kad igra ne registrira hit ? zero dps


https://poebuilder.com/ - tu se da bacit oko na novo stablo....
Ovaj nerf Arc-a mi se nikako ne sviđa, ode moj lightning ninja u vječna lovišta.... Nerf aura, jbg radi RF-a su sjebali i ostale aure, promjenili su skill tree na način da je sad do nodova koji su pojačavali djelovanje kastanih aura teže doći, moja vještičetina sa ovim novim skill tree-om nema smisla. Melee lika imam jednog sa facebreakerom i bringer of rainom, očito će se to morati početi jače peglati, ili mara sa 10k hp-a i jedno 15k oklopa, i sve to zaokružiti sa RF-om!!
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 14:03   #314
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
komentari na novo skill stablo ?
koliko san čita dosad Arc, Cast on crit, Spectrall throw i jos neki skilovi su dobili nerf šta je bilo vrlo očekivano (bar meni)

skill stablo od vještice i šadova je prilično izmjenjeno a prvo šta meni upada u oko su krit nodovi i cold dmg.....sad samo iz stabla možeš izvuč 20% chance to freeze šta je povečanje za cjelih 15% + extra chill&freeze duration
aure su takođe dobile nerf iako nikakve detalje neznam....
na prvi pogled reka bi i da je energy shield dobio solidan buff..

melee nisan ni gleda jer me ne zanima...moje generalno mišljenje je da je two-hand treba dobit buff a dual-wield nerf.....bar sam ja dobio takav dojam igrajući..

ps; cyclone neigram vise nikad.....sa ili bez multistrike....potpuno svejedno
zadnji build je zavrsija brisanjem dueliste koji mi je samo uspija pojest sve zivce sa desinkom iako san ima bringer of rain, 6s 5l wings of entrophy i jos dobre opreme ali koliki dps radiš kad igra ne registrira hit ? zero dps


https://poebuilder.com/ - tu se da bacit oko na novo stablo....
Ice spear i freezing pulse build se trenutno cini vrlo nebalansirano, ogroman su buff dobili. Dual wield je cak buffan i s ovim novim treeijem bi trebao biti jos jaci, malo je jedino teze pokupiti resiste posebno ako planiras bor ali naglaba se da su nerfali dosta lategamea. I mene strasno nervira melee+desync, umro sam xxx puta zbog toga. Shadow tree mi se cini vrlo primamljiv i mislim da cu rolati ek shadow ili ice spear witch u novoj ligi (softcore, ne igram hardc zbog desynca), mislio sam elemental rangerku ali mi se ne svidjaju nerfovi na aurama
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 19:00   #315
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Baš mi je čudan novi skill tree za viješticu. Tek sam se navikao na stari. Pošto sam još friški igrač mislim da ne budem nigdje pogriješio jer na temelju vaših iskustava imam još 4 lika za upropastiti.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 19:26   #316
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Baš mi je čudan novi skill tree za viješticu. Tek sam se navikao na stari. Pošto sam još friški igrač mislim da ne budem nigdje pogriješio jer na temelju vaših iskustava imam još 4 lika za upropastiti.
Ma ne zabrinjavaj se toliko uzivaj u igri, cak i ako vidis da si totalno zeznuo lika imas hrpu pointsa od questova za ispraviti a i praviti novog lika pa ga levelati nabrzaka je zanimljivo
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 20:24   #317
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor The_Void Pregled postova
Ma ne zabrinjavaj se toliko uzivaj u igri, cak i ako vidis da si totalno zeznuo lika imas hrpu pointsa od questova za ispraviti a i praviti novog lika pa ga levelati nabrzaka je zanimljivo
Ma upravo to i radim, znam da ima buildova i dobrih savjeta na netu koliko mi srce želi ali nema većega gušta nego to sve sam isprobavati i učiti na greškama.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2014., 14:38   #318
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Nikako mi se ne sviđa novo skill stablo, recimo marauder kojeg "kao" nisu dirali izgubio je gomilu nodova za hp regen, izgubio je jedan vrlo bitan nod elemental adaptation, što je veliki minus ako ga igrate sa righteous fire, znači ako nemate fire rezist oko 90% i hp regen oko 1k po sec lik je totalno neupotrebljiv. Skill tree za vještice je totalno izmjenjen, vidjet ću kako će to funkcionirati kad dođe patch...... Evo na službenom forumu podforum class discussion imate gomilu buildova, samo dobro pročitajte svaki build, da slučajno nije star, i najbitnije vam je pročitati koliko košta build i što su ostali igrači rekli o njemu. http://www.pathofexile.com/forum
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2014., 17:22   #319
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
Ako netko želi/ima vremena, može pratiti g.docs nastajanje 1.2.0 patch notes-a koje je Chris objavio:

https://docs.google.com/document/d/1...pli=1&sle=true

Također, ako netko bude zainteresiran, ja ću polagano igrat Beyond (HC) ligu.

Lp
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2014., 18:22   #320
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
pročita san cjeli dokument....dvaput .........mmmmmm stvarno hrpetina informacija...
ono sta je meni upalo u oko;

snapshotting - gone
shock - no longer stack
cold snap - ogromnih 50% veci dmg
cyclone - vise se nemoze linkat sa multistrike
shockwave totem - napokon se konta ko spell i dmg povecan ogromnih 50%
ball lightening - dmg povecan 30%.....ovo treba čekirat, nisan siguran da 30% bude dovoljno jer mi se skill cini beskoristan koliko malo dmg-a radi
freezing pulse - dmg povecan (i projektil speed)
ice spear - dmg povecan
skeltoni - ogromnih 50% vise dmg-a
arc - nerfan 15%
clarity - rezervirana mana povecana
spectral throw - 8% nerf
cast on crit - 20% nerf
discharge - odsad šljaka samo ako imas čarđeve

to bi bilo ukratko šta je meni upalo u oko.....sad san vec prilicno nabrijan
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2014., 00:28   #321
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ekipa ako slučajno neko ima viška za dat/trejdat trebaju mi sljedeći

support skill gemovi:
1. "Life Gain on Hit"
2. "Melee Physical Damage"
3. "Fire Physical Damage"
4. Faster Attacks x2

skill gemovi:

ENDURING CRY

ENFEEBLE

Ako ima neko viška bilo koji gem neka javi plz
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2014., 07:48   #322
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Ekipa ako slučajno neko ima viška za dat/trejdat trebaju mi sljedeći

support skill gemovi:
1. "Life Gain on Hit"
2. "Melee Physical Damage"
3. "Fire Physical Damage"
4. Faster Attacks x2

skill gemovi:

ENDURING CRY

ENFEEBLE

Ako ima neko viška bilo koji gem neka javi plz
Navedeno možeš dobiti u standard ligi, u ovim novim ligama još uvijek je pustoš u stashu.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2014., 09:00   #323
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
Navedeno možeš dobiti u standard ligi, u ovim novim ligama još uvijek je pustoš u stashu.
Čut ćemo se popodne za ts pa doletim malo pa ćemo se zajebavat i komentirat

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 22.08.2014. u 09:32.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 11:51   #324
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
Igra možda netko Beyond i zainteresiran je za malo partija?

Btw. kakvi su dojmovi od novog patcha?
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 13:33   #325
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor S3arch1ng Pregled postova
Igra možda netko Beyond i zainteresiran je za malo partija?

Btw. kakvi su dojmovi od novog patcha?
Ja sam nazalost na rampageu, ne igra mi se beyond zbog desynca. Ok patch nista revolucionarno kao prosli, ne svidja mi se toliko mastersi jer se treba grindat ali sve u svemu svjeza liga je uvijek dobra, dosta ljudi svjeza ekonomija itd
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 13:59   #326
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Probao obje nove lige, odustao i vratio se u standard ligu. Očito sam ja bio totalni nesretnik kojem do lvl 41 nije pao niti jedan upotrebljiv item i samo jedan gem od kojega sam imao koristi.
Novo skill stablo mi je uništilo Righteous Fire maraudera,premalo hp regena za sav onaj silni dmg koji sam sebi radim, na lvl 81 imam 900 hp regena po sekundi, ali je to još uvijek malo. Vještice je malo lakše igrati tako da sam si složio hibridnu vješticu sa brdom hp-a i energy shielda (3500 hp-a i 3700 energy shielda), na njoj koristim summon raging spirit na 6l staff-u i isporučujem brdo dps-a, prvo spell totem sa arcom, zatim elemental weaknes i enfeeble i na kraju oko 20 raging spirita, i najjači boss u igri nema šanse, zasada sam zadovoljan sa vješticom.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 17:52   #327
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
shebali su drop jer oče da se kraftaju itemi kod mastera.....i ne, nisi ti jedini nesretnik....imam rukavice od act 2 normal jer bolje nisan uspija lootat

http://pathofexile.gamepedia.com/Ase...s_Gentle_Touch

sad sam lvl 67 i bolje nisan uspija nač ni u mapama a igram ih od lvl 60
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2014., 18:48   #328
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
shebali su drop jer oče da se kraftaju itemi kod mastera.....

Tko zna što su oni sjebali.... meni u standardu itemi padaju kao ludi. Mastere sam digao na lvl 6, ali krafting nije baš jeftin i povoljan!!
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 12:32   #329
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
vidim nikog ne zanima al to me nece sprječit.....dakle;

"Path of Exile: The Awakening is ready for release when the countdown hits zero. We will take the servers down two hours before then. After half an hour or so, you'll be able to start patching. Once the countdown hits zero, The Awakening's servers will come up and the new Warbands and Tempest challenge leagues will start."

Znaci, po našem vremenu veceras u 9 pocima nova liga uz novu expanziju koja donosi i dugo očekivani act4.
Promjena je hrpa i svima koji misle igrat ozbiljnije od prec igru jednom na normal diff preporučam da dobro pročitaju komplet changelog.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1304441

Takođe nešto za dodatnu motivaciju; https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1302121

Osobno igram dosta ali nisam hardcore igrač (najveci char ikad mi je lvl 89) i jedva čekam 9pm
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2015., 12:23   #330
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Imam 5 likova svi + 60 lvl... idem otpočetka vješticu bacit... mislim da ću ovu non HC ligu... pročitao changelog, izgleda mi da su dosta toga promijenili no otom potom
burmuz je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na