Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2014., 21:18   #1471
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Sretno i obvezno javi :-)
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 14:42   #1472
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Ovo je za Linksov dućan u Varaždinu

pohvala na preporukama za više stvari koje sam tamo kupio, vidi se tko prati i zna preporučiti komponente, a ne samo skupa složiti tek toliko da radi

iako inaće ne smiju, čovjek mi je otvorio kutiju od coolermaster tipkovnice da probam kako se tipka po mehaničkoj tipkovnici
iako nisu najjeftiniji nekad je usluga i savjet bolji od par kn niže cijene
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 15:00   #1473
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Kažu - to ne smiju?
A ovo može bez problema? Platim tipkovnicu, izvadim isprobam i vratim pod uvjetom 8 dana za povrat novaca.

Logika im je prejaka, oni i njihove kvaziusluge koje lome na leđima kupaca.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 02:13   #1474
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
koliko znam tih 8 dana je samo za narudžbe preko web dućana što links nije
a logično da ne žele /ne smiju sve raspakirati jer znaš da jednom otpakirano je ponekad teško opet tako lijepo složiti i vidi se da je bilo otvoreno
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 11:14   #1475
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
7 dana bez da navedes razlog je kod kupnje na daljinu - zakonska obveza. 8 dana je rok koji je politika firme u Linksa ako kupuješ i u poslovnici. Svaki uređaj koji možeš vratiti u prvobitno stanje Links ti nudi ili zamjenu za drugi uređaj ili povrat novaca.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 12:12   #1476
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Ma je ali je vjerovatno jako mali postotak ljudi koji nakon kupnje vraćaju nešto u trgovinu, dok im s druge strane masa ljudi svaki dan uđe u trgovinu koji "samo gledaju" i kad bi svakome raspakirali, vadili iz kutija i sl. to opet ne bi valjalo niti bi bilo u redu prodavat pod novo nešto što je dosta njih isprobavalo, pa makar i samo u trgovini.
Udovoljit se ne može svima, zato je ta politika od 8 dana po meni bezveze, to treba ukinit.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 23:10   #1477
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Iskren da budem nisi ni sam svjestan koliko ima ljudi koji to iskorištavaju kupe da probaju i onda vrate.
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2014., 17:27   #1478
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Evo jedna pohvala.
Kupovao danas polovnu grafu a momak izgubio račun.
U dućanu valjda ne smiju/mogu više davati kopije računa ali mi je teta na online podršci uredno po serijskom broju poslala pdf i grafa opet ima garanciju
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2014., 16:50   #1479
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Znači smijeh i jad u Linksu Trešnjevka.
Odem pogledat Dell U2414H. Nađem ga sa trgovcem, gledam ekran i vidim da puštaju neku bijednu rezoluciju na njega i sve je mutno. Pitam čovjeka dal može prikopčat laptop na njega da vidim pravu FullHD i veličinu pixela pa da se odlučim dal mi je dovoljno dobar za rad da ga mogu kupit. Pita lik: "Ooo, imate laptop?". Odgovorim da trenutno nemam al da se on sigurno može snaći jer ima pun dućan upaljenih laptopa. Veli lik da ne može i ode.

The end.

Oni hoće da im se da 340kn premiuma, najskuplji su u HR koji drže taj monitor, a nemre ga prištekat na laptop da ga vidim, a izložen je.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2014., 11:18   #1480
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Znači smijeh i jad u Linksu Trešnjevka.
Odem pogledat Dell U2414H. Nađem ga sa trgovcem, gledam ekran i vidim da puštaju neku bijednu rezoluciju na njega i sve je mutno. Pitam čovjeka dal može prikopčat laptop na njega da vidim pravu FullHD i veličinu pixela pa da se odlučim dal mi je dovoljno dobar za rad da ga mogu kupit. Pita lik: "Ooo, imate laptop?". Odgovorim da trenutno nemam al da se on sigurno može snaći jer ima pun dućan upaljenih laptopa. Veli lik da ne može i ode.

The end.

Oni hoće da im se da 340kn premiuma, najskuplji su u HR koji drže taj monitor, a nemre ga prištekat na laptop da ga vidim, a izložen je.
Ja u Linksu nisam imao loših iskustava (btw, oni znaju reći dobar dan) ali ovo kaj su napravili nije u redu. Jel taj monitor gore kod onih "golobradih" ili dole u podrumu kod stare garde? Meni stvarno nije jasno zašto su tako napravili..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2014., 20:16   #1481
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
riknula mi matična, pa u slučaju da mi links ne prizna garancija da znam. hvala unaprijed.
Ima li neki poseban razlog zašto ti ne bi priznali garanciju?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 00:46   #1482
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Daj smiri se..4 dana lol. Vjerojatno je tek u servis došla, a još su ti ponudili zamjensku
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 01:23   #1483
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Da neide to takvom brzinom kako si zamislio

Pošalju uvozniku pa on odobri/pošalju zamjenu tako da strpi se jos koji dan nema razloga da ti se odbije garancija.
A ovo za uzimanje lošijeg modela pa to ti je vrhunska bedastoća,
trazis isto ak nema onda ti ponude nešto lošije nemoj od onoga što si imao nego trazi novce nazad ako ponude nešto što ti ne odgovara.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 02:39   #1484
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ak nema Links ce mu sam ponudit novce nazad. Meni oni nisu nikad ni pokusali prodavat takve fore. Ak su mu vec zaprimili plocu, vjerojatno ce proc sve bez problema jer tam isto pregledavaju ploce pol sata kad ih preuzimaju...

Dobro da se uopce imaju gdje monitori vidit u zivo pa makar i sa takvom slikom. Dolje je samo jedan laptop ali taj je za kupce da mogu gledat njihov web i ne mice se. Mene vise smeta kak su lose poslozeni monitori i TNci koji su tak postavljeni da se bas vidi kak imaju los kut.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 03:04   #1485
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova

Dobro da se uopce imaju gdje monitori vidit u zivo pa makar i sa takvom slikom. Dolje je samo jedan laptop ali taj je za kupce da mogu gledat njihov web i ne mice se. Mene vise smeta kak su lose poslozeni monitori i TNci koji su tak postavljeni da se bas vidi kak imaju los kut.
ma kako loše, to je zapravo izvrsno!
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 07:53   #1486
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
pozdrav, zanima me dal mi netko pored linksa i net.coma može savijetovat neki pc shop koji vrijedi posjetiti u rijeci. riknula mi matična, pa u slučaju da mi links ne prizna garancija da znam. hvala unaprijed.
Nije da bas imas nesto preveliki izbor u Rijeci, i jos da je prihvatljivije cijenom. Tu je jos jedino i Ventex, makar vjerujem da ce ti u Linksu to rijesiti. Samo malo strpljivosti, nije to tako puno vremena.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 09:45   #1487
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ukoliko ti naprave zamjenu unutar 2 tjedna to je sasvim Ok. Rok im je 45 dana ili kako zakon definira - razumni rok.
Ako ti se žuri kupi polovnu (ili novu) čim dođe tvoja prodaj. Nova matična će ti imati jamstvo ispočetka pa će prodajna vrijednost biti dobra. Osim ako ne uzmeš jeftiniju.. A neznam zašto bi to uradio, biraš neku koja je cjenovno u rangu tvoje ili pare nazad...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 11:01   #1488
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Alfa, što nije da ti se produžuje garancija samo na onoliko dana koliko je bio u servisu? Jer sam bio imao mobitel na garanciji u T-Comu prije nekih 3mj, pa me zanima, nisam valjda opet dobio 24mj garanciju
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 11:03   #1489
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
a tebi je normalno, da oni jednu komponentu mjenjaju dva tjedna ili tjedan dana? sory meni nije, to neka oni riješavaju s uvoznikom a meni neka daju odmah nešto što im je na lageru, to je jedina logika koja kod mene pali, a ne da ja čekam njih i uvoznika. nemam komp, a treba mi primam e.mail naruđbe koje ne mogu baš preko mobitela objašnjavat i odgovarat. zato sam nestrpljiv, jer nije baš da mi se čeka dva tjedna da riješe zamjenu tog proizvoda.
To jest normalno. Ako želiš išta brže, to se plaća. Najčešće takve komponente niti stoje na lageru niti imaju odobrenje servisa za zamjenu.

Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
očito je procedura za te stvari komplicirana, a ja stvarno nemam živaca to toliko čekat, da ne govorim da moram nabit barbara do paragon 100 prije ekspanzije da pokupim one bonuse, sada sam na 83 i ne mogu igrat, sve se urotilo protiv mene, smak svijeta je blizu.
Nikog nije briga imaš li živaca.

Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
ma znam da u rijeci nema, .ebote blago ovim purgerima pa oni imaju dućana ko u priči, meni nije jasno kako to da mi imamo tako malu ponudu i sve je više manej skupo a ne ko u purgerlandu gdje imaš po 200-300 kuna jeftinije komponente, ne moraš ni ići u EU niti naručivat poštom jer su cjiene praktički iste ko i vani, a i lakše je riješit ovakve probleme ako nastanu ne moraš ništa slat poštom već pošalješ u lokalni servis, lijepo je biti purger.
Problem je što se lokalnim trgovinama ne isplati imati velike lagere, a marže su iovako male. Nažalost nisu neka vremena za prodaju hardvera.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 11:04   #1490
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Nova komponenta = nova garancija
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 11:25   #1491
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Ako ti je toliko bitno za poslovanje, zašto nisi uzeo zamjensku?! U velikom broju dućana, osobito jeftinih, u kako ti kažeš purgerlandu ti takvu uslugu ne bi ni u snu ponudili. Inače se za takve stvari, kad poslovanje ovisi o funkcioniranju nekog jeftinog uređaja, stvari uvijek imaju duplo ili se kod predavanja na garanciju odmah kupuje novo.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 12:16   #1492
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
.... lijepo je biti purger.
Apsolutno potpisujem....dođi i ti k nama na 18 posto pa ce i tebi biti lijepo...

Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 12:27   #1493
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
.... a ja stvarno nemam živaca to toliko čekat, da ne govorim da moram nabit barbara do paragon 100 prije ekspanzije da pokupim one bonuse, sada sam na 83 i ne mogu igrat...
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Ako ti je toliko bitno za poslovanje, zašto nisi uzeo zamjensku?!..
Jedino ako ga plaćaju da igra
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 12:37   #1494
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Nisam znao da se za to primaju e-mail narudžbe
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 12:40   #1495
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
ma znam da u rijeci nema, .ebote blago ovim purgerima pa oni imaju dućana ko u priči, meni nije jasno kako to da mi imamo tako malu ponudu i sve je više manej skupo a ne ko u purgerlandu gdje imaš po 200-300 kuna jeftinije komponente, ne moraš ni ići u EU niti naručivat poštom jer su cjiene praktički iste ko i vani, a i lakše je riješit ovakve probleme ako nastanu ne moraš ništa slat poštom već pošalješ u lokalni servis, lijepo je biti purger.
Nije ni tu više kako je nekad bilo. Prije krize 2008. je ponuda hardwarea bila bogata. Nema šta nema, sve se moglo naći na lageru.

2013. se ponuda srozala kao ne znam kad prije. Na lageru se drže samo jeftinije stvari koje se lakše prodaju, a onih boljih stvari često nema ni kod uvoznika. Kad se nešto pojavi razgrabi se. Kupovao sam 7970 prije dva mjeseca i jedva sam je našao, uzeo sam zadnju iz IQ Zagrije preko Diskonta24. Poslije toga nekih 2-3 tjedna nije bilo niti jedne 7970 niti 280X.

Links se još drži iako se i na njima vidi da premium komponenata baš i nema, a asortiman se prorijedio. Tu prvenstveno mislim na neka bolja napajanja, drže samo low-end i srednju klasu npr.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 19:38   #1496
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Spusti se na zemlju i prouči zakone o reklamaciji, nisi ti jedina mušterija u hrvatskoj koja je poslala nešto na rma pa će se samo za tebe sve obavit po žurnom postupku, mogu tu tvoju matičnu popravljat mjesec ipo dana ako žele.

Ponuditi nekome zamjensku matičnu je stvarno iznenađujuće i za svaku pohvalu od njih, prvi put čujem da to netko radi, znam da daju zamjenske laptope ali nisam znao za matične.
A to što si ti izbirljiv pa još mudruješ što bi u zamjenu i imaš potrebu pljuvat po firmi koja ti izlazi u susret je najblaže rečeno nevjerovatno.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 19:43   #1497
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
zašto zato jer sam spavo kad me tip zvao, i zato jer mi je nudio matičnu koju ne želim nudio mi je performance fatality, koja nema gold caps, a to ne podnosim.
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
primam narudžbe za apartmane od švaba, od toga živim najveći dio godine, a sada ne mogu odgovarat ljudima jer nema smisla to radit preko mobitela, a i ne da mi se. sačekat ću dok mi ovaj problem ne riješe, oni se ponašaju ko da čovjek ima rezervno računalo, pa je to sasvim svejedno hoće li problem biti riješen za tjedan dva tri ili možda i pol godine, kad bude gotovo bude gotovo, u međuvremenu budi strpljiv i moli krunicu.
samo ova dva kvota su dovoljna da kažem ROFLMAO NA KUBIK

neću se objašnjavati pošto sam mod... a mogao bih i to jako opširno.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 20:03   #1498
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Dakle, da rezimiramo:

- treba ti komp za posao, ali odbijaš zamjensku komponentu koja ti ga može osposobiti.
- par dana ti je komponenta na servisu i već zamjeraš Linksu da su spori.
- ne možeš svojim gostima odgovarati sa moba na mailove, ali možeš pisati kilometarske postove na forumu.

Gle, nemoj me krivo shvatiti, ali tebi je Diablo 3 popio mozak.

PS. 18 posto je prirez kojeg mi "purgeri" koji radimo plaćamo, a koji je niži u Rijeci i samim time manji dio plaće dajete državi.
Garro je online   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 20:15   #1499
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
samo ova dva kvota su dovoljna da kažem ROFLMAO NA KUBIK

neću se objašnjavati pošto sam mod... a mogao bih i to jako opširno.
I ja se suzdrzavam prijetelju od ovakvih ala Praskaton, ON i sve drugo orbitira oko njega,......ali dati ću mu jedan savjet, prijatelju ako ti je komp za posao a vidim da si iz RI i puno ti je davati za novo? Ima jedna firma na Srdočima, neću reklamirati, za cca 800KN imaš rabljeni Lenovo M58 sa 2 god jamstva, a za 1000KN tu mašinu i originalan Win 7 Home Premium, vjeruj mi ove izjave pati mi poslao i sl. su lanjski snijeg i sam neznaš koliko smiješan ispadaš,...jer tko nije probao raditi u informatici jednostavno nezna procedure i nije to samo 5 min da se isproba!

No nebitno, uglavnom pred cca 2 tjedna predao sam svoj godinu dana stari G700 Miš, zbog doubleclick ili drag'n drop problema, uglavnom istrošen microswitch, zove me neka uljudna curka iz Links Servisa i kaže "nama je dobavljač ponudio G700s, dali Vam odgovara?" to je bilo već pred par dana, ja mislim ponedjeljak, no pošto sam iz Rijeke došao je jučer, dečki iz Linksa Ri javili da je stigao, ono sve 5 i pohvale

Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Dakle, da rezimiramo:

- treba ti komp za posao, ali odbijaš zamjensku komponentu koja ti ga može osposobiti.
- par dana ti je komponenta na servisu i već zamjeraš Linksu da su spori.
- ne možeš svojim gostima odgovarati sa moba na mailove, ali možeš pisati kilometarske postove na forumu.

Gle, nemoj me krivo shvatiti, ali tebi je Diablo 3 popio mozak.

PS. 18 posto je prirez kojeg mi "purgeri" koji radimo plaćamo, a koji je niži u Rijeci i samim time manji dio plaće dajete državi.
Bez obzira na to šta plaćate državi više, razlika između prosječne plače u RI i ZG, govorimo o NETO - koliko ti ostane, je tolika da se ja ponekad zapitam "Pa dali mi živimo u istoj državi???" da su neka druga vremena sutra bi isao u ZG

Zadnje izmijenjeno od: virus1. 06.02.2014. u 20:37.
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2014., 20:49   #1500
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
dva puta mi je pregoril fan kontroler iz linksa(zapravo prvi puta je pregoril a drugi puta nisu svi davali struju),znam da su mi odbili prvi puta reklamaciju jer se vidi oštećenje ali su rekli da pišem mail podršci ili neznam kome,nesjećam se više,slikali su itd.,neznam koliko sam čekao ali bilo je ajmo reć dosta brzo,priznali su mi nakraju obje reklamacije
Kad nešto ima vidljiva oštećenja(izgori itd.) onda teže priznaju garanciju.
Strpi se malo,ovo je ipak matična ploča i nemogu ti riješit za jedan dan.
esc je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na