Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2023., 10:09   #1
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
Centar-Tehnike.hr (informacije i iskustva) ‎

pozdrav.

kakva su vasa iskustva sa doticnim, pogotovo sto se tice povrata?

pred cca godinu dana sam uzeo kod njih koncar susilicu rublja i to je proteklo sve za 5.


cijene su im cesto jako dobre za razno razne artikle.




trenutno sam u procesu razmisljanja da cu vratiti TV TCL 55" C645 jer nisam bas zadovoljan pa me interesira dali mogu naletiti na neki problem.

TV je kupljen na daljinu. pazljivo je otpakiran i folija sa ekrana nije dirana, znaci original je sve gore.

uz TV sam uzeo i ono dodatno jamstvo 2+3. dali i za to dobivam povrat obzirom da to nije aktivirano uopce jos (rok je 10dana)?


edit: zaboravih napomenuti, mozda nekome dobro dode, ja sam na prvu narucio TCL 55" c635 i naknadno su mi javili da doticni nije available i na moj prijedlog su pristali da mi za tu istu cijenu posalju nesto skuplji c645. nisam mislio da ce to pristati i tu su me ugodno iznenadili. razlika je bila 30e (2+3 garanija i dostava uracunati u oba slucaja).

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 25.11.2023. u 12:05.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 11:58   #2
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 491
ja uzeo pec nedavno, i frizider prije par god, sve ok, za povrat ne znam srecom
the-rider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2023., 12:05   #3
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
evo uprav radim obrazac i njihov i saljem, pa cu naknadno upisati kako je proslo.
nadam se da nece raditi probleme jer namjeravam od njih u buducnosti uzimati cesto, obzirom da imaju nize cijene od ostalih najcesce.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 12:20   #4
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Daj info zakaj nisi zadovoljan?
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 12:52   #5
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Daj info zakaj nisi zadovoljan?

citaj tu, imas i tip ak ti pomogne:


http://forum.pcekspert.com/showthrea...56#post3711756




TV je u globalu ok za tu lovu IMO (ja sam amater tak da...), al meni jednostavno ne lezi. kad upalim stari sammy i jedan kraj drugoga su meni sve na sammy-u izgleda bolje/ljepse. osim sto on ima bolesni clouding al na to sam se naviko od novoga jos i to se prijemijeti samo u mrklom mraku i kod crne slike.

najvise me smeta ta grozna kvaliteta 720p/1080p materijala koje imam, a imam dosta toga.
osobno da se jos moze, rado bi uzeo 50-55" 1080p TV.




Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 25.11.2023. u 12:59.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 16:00   #6
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
danas su mi odg i pocelo je opet sa onim da kad dobiju TV natrag, troclana komisija i pregledava i pocinje potencjalno odbijanje temeljem na stetu.
e sad, kolko ce oni meni to odbiti posto od cijene na ostecen celofan/najlon od daljinskog i 2 nozice TV koje eto moras otpakirati da bi isprobao vrazji TV ?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 16:10   #7
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
danas su mi odg i pocelo je opet sa onim da kad dobiju TV natrag, troclana komisija i pregledava i pocinje potencjalno odbijanje temeljem na stetu.
e sad, kolko ce oni meni to odbiti posto od cijene na ostecen celofan/najlon od daljinskog i 2 nozice TV koje eto moras otpakirati da bi isprobao vrazji TV ?
Ništa
Kupac je odgovoran za smanjenje vrijednosti robe ako je do smanjenja vrijednosti došlo zbog ponašanja koje nije nužno neophodno za utvrđivanje prirode, svojstava i performansi proizvoda

Poslano sa mog 2306EPN60G koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 16:12   #8
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Uz svo dužno poštovanje, ja stvarno ne znam što bi dućani trebali s artiklom kojem je prerezana ona zaštitna naljepnica na kutiji, potrgan celofan od daljinskog i ostalog. Čuo sam da je čovjek kupio laptop, otvorio sve, instalirao Windowse, koristio tjedan dana i onda htio vratiti u roku 14 dana, onak kak ti padne to na pamet.

I onda kad nam trgovina pošalje pod novo nešto što je očito kod nekoga već bilo ne paše nam jer nije "novo".


Za mene je vraćanje u roku 14 dana netaknuta kutija tj. vraćena kakva je i došla i tjt.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 16:17   #9
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
vracanje netaknuta kutija? jel razumijes koja je to glupost. kako ces isprobati artikl ako nisi otpakiro kutiju ??


iskreno me zaboli sta ce oni stime. ako u zakonu EU pise kako pise onda se trebaju drzati toga, kao sto se i ja drzim.



kao sto sam napisao sve je u najboljem redu, ekran i okvir sa original folijama, ali glavna kutija/ambalaza je otvorena i daljinski i 2 nozice su izvadene iz celofana jer jelte bez toga nemres isprobati.


problem sad nastaje oko te vrazje dostave jer neznam kak to njima poslati nazad a da dode u komadu.


mislim ja se nadam da su to njihovi default odg jer naravno da ima ljudi koji kao da nogomet odigraju stim artiklima i onda vracaju, i naravno da onda tu ima problema.


geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 16:21   #10
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Pa kužiš koliko to nema smisla. Otvaraš, diraš, trgaš folije, ostavljaš otiske prstiju i onda vraćaš. Zamisli da ti imaš dućan i da ti ljudi vraćaju 50% otvorene robe.


Ja da kupujem novi TV ne bi htio taj tvoj jer ne znam što si radio s njime niti je za mene novi. Automatski je dućan na gubitku radi tvog isprobavanja. Čuj isprobavaš već treći TV.. pa di to ima.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2023., 16:53   #11
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
ne isprobavam 3. TV covjece.

2 TV-a sam vratio pred vise od 10g. u razmacima. bilo je razloga zasto sam ih vracao i vratio bih opet, jer su bili gofno krcano greskama i tad sam si rekao da vise nedam preko 500-550€ jer tu pricamo o TV-ima koju su kostali ko svetog petra lijevi testis.



sad vracam novi TV. jedan (1).


opet ponavljam, boli me k sta ce oni stim TV-om iako mi je tip rekao da to ide u prodaju kao izlozbeni primjerak.

vjeruj mi ja, kolko god kompliciran i pazim na detalje, da mogu dobit ovak hendlan "izlozbeni" primjerak kao sto sam ja hendlao ovoga, odma bi ga uzeo, al nemos to znat da je tak hendlan bez da vidis, a nemos vidit kod webshopa.



jel ti kuzis da je to sve po zakonu, da kupac ima pravo na to itd...

ti da odes u jednu USofA ti bi pao u nesvjest sta se tamo radi i kakva prava kupac tamo ima.


a ovo da ljudima posalju otvoreno pod novo to se meni iskreno nije desilo i nece se ni desiti, niti si jedan respektabilan ducan IMO to smije/moze dopustiti, prije neg je obavjestio kupca o tome.


edit:

odgovor ducana ako ikog zanima:
budući da je prema Vašem opisu TV otvaran i korišten, isti ne može biti poslan drugome kupcu te se isti prodaje kao izložbeni primjerak u našim trgovinama (ukoliko je sve uredu sa njime); sukladno navedenome niti povrat sredstava nije u punoj cijeni uređaja.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 27.11.2023. u 17:02.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 17:38   #12
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
odgovor ducana ako ikog zanima:
budući da je prema Vašem opisu TV otvaran i korišten, isti ne može biti poslan drugome kupcu te se isti prodaje kao izložbeni primjerak u našim trgovinama (ukoliko je sve uredu sa njime); sukladno navedenome niti povrat sredstava nije u punoj cijeni uređaja.

Pa rekao bi da je to sasvim u redu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 22:45   #13
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ja na tvojem mjestu to ne bi vraćao...pošta ti taj tv bu kutiju sigurno oštetila i tu si sigurno na 10-15% odbitka od cijene + poštarina...ode papa lova za čas. Razmisli dobro da li ti se to isplati....osigiranje pošte ne vrijedi ništa jer za 2mj ti budu rekli da je tvoja krivica...da si tv trebo spakirati u jos dvije veće kutije itd itd

Preporuka da odeš u https://www.mbe.hr/ imaš ih u Rijeci.... i vidiš s njima kako najbolje poslati i koliko bi koštalo...možda da i zapakiraju malo i osiguraju bolje....
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 23:15   #14
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
e hebga stari moj. za 30e bas i nebi ocekivo takvo sranje od usluge da prostis, al da, to je rvacka posta.



naravno ambalazu poslikavam prije slanja i vec sam poslao u centar tehnike.


nikad cuo za taj mbe al bum poslal upit sad da vidim sta kazu.



strasno da ispada u ovo danasnje doba nemres dobit dobru dostavu da ti nest stigne neosteceno i jos to platis debelo.
ispada da svi ducani se igraju kocke oce im tv stic cijeli musterijama. ludilo.


evo mojim starcima pred 10ak dana doso novi TV sa vise od tjedan dana zakasnjenja sa raskvašenom ambalazom. valjda deckici od DPD-a to pustili na podu u skladistu u lokvi vode i otisli pit. sjetili se toga za tjedan dana .


geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2023., 23:26   #15
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Zakon o zaštiti potrošača, u članku 77, stavak 5, lijepo kaže da je potrošač odgovoran za svako umanjenje vrijednosti robe koje je posljedica rukovanja - osim onog koje je bilo potrebno za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe.

Ne možeš isprobati funkcionalnost bez paljenja niti upaliti bez otpakiravanja

Traži puno iznos ili ćeš ih prijaviti inspekciji .


Poslano sa mog 2306EPN60G koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2023., 08:39   #16
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
To više nije članak 77 već članak već 84 stavka 6. Kao i sve u zakonu, dosta često se sve krivo tumači.

Ukratko, ne smiješ koristiti proizvod koji si kupio i to je jedino pravilno.

Ne smiješ kupiti usisisvać, 10 dana čistiti po kući i vratiti ga nazad. Ne smiješ kupiti bušilicu, bušiti okolo pa vratiti. Ne smiješ kupiti printer, ugraditi toner i printati. Ne smiješ kupiti bicikli djetetu, i nek se ono vozika po selu da vidi jel mu ok. Ne smiješ kupiti grafičku, poskidati sve folije s njom, igrati se 10 dana da bi vidio jel ima dosta fps ili nema pa da si uzmeš jaču/slabiju. I ne, ne smijes kupiti TV/Monitor, poskidati folije s njega, otvoriti daljinski i gledati par dana jel tebi slika ok ili nije ok jer ti tipke na daljinskom pašu ili ne pašu.

Ukratko drugi dio, sve kaj bi ti dali u trgovini da napraviš s tim što kupuješ, tako isto i kada kupiš online imaš pravo. Ne buš došo u trgovinu, reko oću ovaj blender, izvadio iz džepa bananu i blendao pred njima da vidiš jel ti je ok. Niti sve ovo ostalo gore što sam nabrojao.

Stvar je jednostavna, nemojte ju komplicirati, pročitajte specifikacije, recenzije itd o predmetu kojeg kupujete ako ti paše to, kupiš...kada dobiješ, otvoriš i pregledaš jel to to, da je sve ok i ne oštećeno, da ti paše boja, izgled itd.... i amen

Pa nisu velike trgovine blesave, imaju svoje pravnike, imali su xxx puta inspekcije i nadzore, da nešto nije točno ne bi se sigurno zezali i kršili zakon.

Ekupi, links, instar, mikronis itd, svi oni uredno umanjuju vrijednost prilikom povrata i onda taj artikl prodaju kao korišten, otvoren itd...da nije točno što pišem, pa sve te firme bi davni dana bile zatvorene jer eto, po ovom članku, kao, krše zakon.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2023., 09:34   #17
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
To više nije članak 77 već članak već 84 stavka 6. Kao i sve u zakonu, dosta često se sve krivo tumači.

Ukratko, ne smiješ koristiti proizvod koji si kupio i to je jedino pravilno.

Ne smiješ kupiti usisisvać, 10 dana čistiti po kući i vratiti ga nazad. Ne smiješ kupiti bušilicu, bušiti okolo pa vratiti. Ne smiješ kupiti printer, ugraditi toner i printati. Ne smiješ kupiti bicikli djetetu, i nek se ono vozika po selu da vidi jel mu ok. Ne smiješ kupiti grafičku, poskidati sve folije s njom, igrati se 10 dana da bi vidio jel ima dosta fps ili nema pa da si uzmeš jaču/slabiju. I ne, ne smijes kupiti TV/Monitor, poskidati folije s njega, otvoriti daljinski i gledati par dana jel tebi slika ok ili nije ok jer ti tipke na daljinskom pašu ili ne pašu.

Ukratko drugi dio, sve kaj bi ti dali u trgovini da napraviš s tim što kupuješ, tako isto i kada kupiš online imaš pravo. Ne buš došo u trgovinu, reko oću ovaj blender, izvadio iz džepa bananu i blendao pred njima da vidiš jel ti je ok. Niti sve ovo ostalo gore što sam nabrojao.

Stvar je jednostavna, nemojte ju komplicirati, pročitajte specifikacije, recenzije itd o predmetu kojeg kupujete ako ti paše to, kupiš...kada dobiješ, otvoriš i pregledaš jel to to, da je sve ok i ne oštećeno, da ti paše boja, izgled itd.... i amen

Pa nisu velike trgovine blesave, imaju svoje pravnike, imali su xxx puta inspekcije i nadzore, da nešto nije točno ne bi se sigurno zezali i kršili zakon.

Ekupi, links, instar, mikronis itd, svi oni uredno umanjuju vrijednost prilikom povrata i onda taj artikl prodaju kao korišten, otvoren itd...da nije točno što pišem, pa sve te firme bi davni dana bile zatvorene jer eto, po ovom članku, kao, krše zakon.

__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2023., 09:38   #18
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
hmmm...ovdje mnogi savjetuju kupovinu prek weba čak i više različitih itema (ne u poslovnici) pa sa "lako vrati ako ti neki ne paše (znam da je često slučaj u temi o monitorima) "ne paše" (šta got to značilo) no niko nije kasnije ovdje rekao dal je tako napravio - kupio pa nakon 10 dana korištenja vratio i dal je dobio puni iznos natrag
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2023., 09:52   #19
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Čisto kao neko pitanje, u USA možeš na ovaj način vratit robu? Zakonski ili dobra volja trgovca?

Pa dobro, istrpi to umanjenje, ne kužim što se žališ. Treba imati malo obzira i ono glavno, ne radi drugima ono što ne želiš da rade tebi. Izašli su ti u susret i poslali što ti kažeš skuplji TV za iste novce. Ponuda im je najniža na nabavi. Misliš da su puno zaradili?

Sad bi ti da plate poštarinu nazad i vrate ti sav novac, a što da oni rade s TV-om s kojim je sve OK, ali ga drugi neće htjeti po toj cijeni jer je otpakiran?

Misliš da će drugima izlaziti u susret i poslovati s minusom ili se Protisirati jer očito odnos prema kupcu nema veze kad ovi drmaju već 20 godina?!

Kupio si socijalni QLED 4K TV da bi gledao 720p sadržaj. Ne znam što si očekivao? Ja imam 4K 32" monitor, koristim ga sa 135% scalingom i jbg, sve što je stari sadržaj gledam na dijelu monitora.
FitzTN je online   Reply With Quote
Staro 29.11.2023., 10:00   #20
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,268
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
hmmm...ovdje mnogi savjetuju kupovinu prek weba čak i više različitih itema (ne u poslovnici) pa sa "lako vrati ako ti neki ne paše (znam da je često slučaj u temi o monitorima) "ne paše" (šta got to značilo) no niko nije kasnije ovdje rekao dal je tako napravio - kupio pa nakon 10 dana korištenja vratio i dal je dobio puni iznos natrag
Ja sam prošle godine vratio Acer Nitro 5 u ekupi nakon par dana korištenja i dobio puni iznos bez ikakvih problema, naravno da nije bilo novo jer je bilo otvoreno ali nisam skidao folije oko ekrana i slično i sve ostale sačuvanom, nisam ni one vezice sa kabela punjača skidao.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2023., 10:28   #21
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Sad mene čisto zanima, prijatelj je imao situaciju, kupio je samsung TV, taj samsung TV ima bug koji ubija njegovu lokalnu Wifi mrežu, znači ddos radi na router sa paketima koje on nemoze obradit. Ja mislim da taj covik ima pravo na povrat.

Ili na primjer uzmes monitor koji ima 2 mrtva piskela, a proizvođač pod garancijom prima tek od 3 mrtva piskela. Zašto bi ti morao brinuti za ikakvo umanjenje vrijednosti.

Sad sto je geronimo tocno radio pojma nemam, al pošto je kupio tv online, znači da ga nije imao prilike vidjeti u živo. To znači da ima pravo upaliti taj tv i vidjeti što je kupio i ako mu se ne sviđa i vratiti.
To je poanta ja mislim te mogucnosti povrata online u roku od 14 dana da imas priliku vidit šta si kupio.

Naravno ocekuje se da proizvod bude vraćen kao što je primljen, bez ikakve ogrebotinice, bez slomljenog stiropola, da se moze zapakirati nazad prakticki ko novi ne vidim razloga za umanjenje vrijednosti.

Koliko mi se čini trgovine su u zadnje vrijeme skuzile da se nece bas lako ljudi bakćat sa našim inspekciajma, a i ako oće, neće baš rezultirat sa nečim pošto njih bokli k. pa često testiraju granice. Završilo je doba kupac je uvik u pravu, iako je u Hrvatskoj to trajalo jako kratko nekih 10tak godina

Ali isto tako su i ljudi postali assholes u zadnje vrijeme, pa sam cuo slucaj di je tip kupio digitalni fotoaparat za put, poslikao se na putu i vratio ga uredno nazad u roku od 14 dana i ti priča smijući se na sav glas pa nije ni čudno da trgovine isto testiraju granice....

Alii što se tiče Centra-Tehnike koliko ja vidim iz ovog posta oni su bili super korektni, em su ti dali skuplji tv, em su transparentni...
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 29.11.2023., 13:00   #22
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
@Fritz,
nisam kupio socjalni LCD, bar ja to tak ne gledam. socjalni bi bio neki iz reda 300ak €, tipa p635 il nest takvoga. ovo je za mene neka niza srednja klasa. istrazio ga jesam, googlo danima kao i sve drugo sto kupujem, gledao review-e.

da sam se zahebo, jesam,iz razloga sto nisam shvatio da mi ipak treba 120Hz iako ne igram na njemu, iz razloga koji pisu na onoj drugoj temi + sto mi ne radi pod win7 (rusi se adrenalin) + sto 720p/1080p source izgleda puno losije neg na sadasnjem 1080p LCD-u. za to sam pretpostavljao, al nisam bas ocekivao toliku razliku al to je nest sto cu eventually morat prihvatit obzirom da 1080p TV vise nemrem kupit, bar ne 55" kolko vidim.



u USofA ljudi kupe kosilicu, koriste je danima i onda vrate. to znam za sigurno jer znam ljude koji su tamo radili na projektima i tako zivjeli. isto to vrijedi i za drugo (u velikim prodajnim lancima, neznam za male). nemojmo se snjima usporedivati jer tamo su sasvim neka druga pravila i cijene. oni imaju puno zasticenije kupce i puno nize cijene.

naravno da se to puno puta iskoristava na ruzne nacine al to je tak. ne treba zbog toga kaznjavati svih.


kada budem kupovao sljedeci TV bit ce 120Hz i to je to. jos skuplji od ovog. mozda c735.



gdje si ti vidio da sam ja rekao da ocu postarinu nazad molim te lijepo ?
postarinu placam ja i za ovamo (cca 18e) i za tamo (25e) i tu ne kazem a.
prema tome ja sam isto u minusu, al to je rizik poslovanja.


centar tehnike je za sada max fer bio i vjerujem kako ce kompletan iznos biti vracen jer je ambalaza i uredaj u perfektnom stanju. nekome bi izgledalo koda ni nije nikad otvarano. jos sam si dao i truda i troska da to jucer furam u MBE i placam povecu sifru da se to zastiti u jos jednu ambalazu kos slanja da nebi bilo jedne crtice na kutiji.


dali su zaradili na meni, pa to je njihova poslovna stvar. ako im ne pase uvjek mogu zatvorit poslovnice jel tak .


previse se sudi ljude za neke stvari, a samo se drzim pravila. nit sam ih pisao nit sam ih donosio.
meni nije drago za ovakve stvari, al da se trebam osjecat previse lose zbog toga jer sam mozda ostetio jedan trgovacki lanac za par kuna, ma molim te...


geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2023., 12:23   #23
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
centar tehnike zaprimio TV.
kazu da je sve u savrsenom redu i sljedi isplata u najkracem roku.
daklem MBE je ocito odradio dobro delo.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na