Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.07.2019., 22:50   #10021
dyas
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: pula
Postovi: 10
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova


A zvučnike nisam kvalificiran da ti preporučim, sam gradim svoje, tak da nemam pojma što je u budžetnom rangu dobro, a kako sam zahtjevniji od tebe mnogima bih našao zamjerku, pa čak i tima koje si linkao.

ovima ne bi nasao zamjerku
https://www.njuskalo.hr/zvucnici/b-w...oglas-25410775
tako me pale, vec mjesec dana razmisljam bi li se upustio u takvu stednju... skupljam za muziku radeci na zidariji i mislim si ako ovo kupim na taj nacin, budala sam
uglavnom ustedit cu jos malo... bolje skupit jos 2 soma jer razlika u kvaliteti je sigurno velika svakom tisucom pa cu uzet ili yamahu ili nesto od b & w
hvala na pomoci
dyas je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2019., 22:58   #10022
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Imao sam tu seriju, cijeli surround. Može se njima bez problema štošta zamjerit, ako preferiraš neutralan zvuk definitivno nisu dobar izbor.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2019., 23:07   #10023
dyas
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: pula
Postovi: 10
haha, imao si tu seriju cijeli surround i dalje trazis zvucnike ti si neki ozbiljniji audiofil....
ajd valjda ces nac nesto za par soma eura ahaha
ne znam sto je neutralan zvuk, trebao bih cut pa usporedit ali citam ona yamaha ima neutralan i nekoko mi se svidja taj opis zvuka...

uzet cu ja lijepo ymaha rx-v485 i par ns-f51 zvucnika pa kasnije nadogradit ako treba, mislim da mi je to najbolja opcija
dyas je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2019., 23:17   #10024
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Krivo si me pročitao, ne tražim uopće komercijalne zvučnike, nit ih gledam, nego pravim svoje, al to što ću napravit će više ličit na ormar nego na zvučnik.


A što se tiče te serije bowersa, siguran sam da ćeš biti zadovoljan s njima. Ali ako imaš prilike svakako poslušaj pokoji par zvučnika prije kupnje.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2019., 23:20   #10025
dyas
Registered User
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: pula
Postovi: 10
e to je ono najgore, sto nemam prilike... zato i dosadjujem ovdje nadajuci se da je neko htio isto sto i ja i skupio iskustva probama..
ne mogu ic u zg poslusat zvucnike a kod mene u puli nema nist, tako da mi ostaje opcija citat kritike i pohvale za sve moguce pa odlucit sta bi mi osobno bilo najbolje i narucit preko neta
a i to slusanje po tim muzickim centrima je sve vjerojatno u nekim akusticnim sobama... vjerojatno nebo i zemlja tamo i kad donesem doma u sobu
dyas je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2019., 23:30   #10026
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Da, sobe za slušanje i smještaj zvučnika u njima će uglavnom bit bolji nego u tipičnoj dnevnoj sobi.
Ali loš zvučnik će zvučat loše i u jednoj i u drugoj.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2019., 10:04   #10027
nhooyd
Premium
 
nhooyd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zg
Postovi: 51
Citiraj:
Autor dyas Pregled postova
haha, imao si tu seriju cijeli surround i dalje trazis zvucnike ti si neki ozbiljniji audiofil....
ajd valjda ces nac nesto za par soma eura ahaha
ne znam sto je neutralan zvuk, trebao bih cut pa usporedit ali citam ona yamaha ima neutralan i nekoko mi se svidja taj opis zvuka...

uzet cu ja lijepo ymaha rx-v485 i par ns-f51 zvucnika pa kasnije nadogradit ako treba, mislim da mi je to najbolja opcija
Ako mozes, uzmi umjesto yamaha dali zensor 3, po mojem mišljenju i kasnije eksterni subwoofer i šta već hoces za kucno kino.

Imao sam nsf51, fora su.. par dana, kasnije nisam bio baš zadovoljan, nekako su mi vrištale. Šteta što ne mozes ici probati pa da vidiš ako ovo što kazem ima smisla.
nhooyd je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 22:09   #10028
purple_girl
Registered User
 
purple_girl's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Upomoć!
Imam Marantz PM 6004 i Marantz NA 7004. Sada sam spojila Samsung q8 TV s NA 7004 putem optičkog kabla. Problem je u tome što je na istom volume-u zvuk prilično tiši s TV-a od prijenosnog računala koje je također spojeno na NA 7004 putem USB priključka.
Primjer... Kada slušam isti radio ili isti video, znači kvaliteta zapisa ista, digitalni in USB-u (prijenosno računalo) prilično je glasnije, potpunije i kvalitetnije od digitalnog in OPT-u (TV).
Postoji li rješenje za to.
Hvala vam!
purple_girl je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 10:13   #10029
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
bok,

s obzirom da imam vintage pojačalo sa FM tunerom, želim spojiti vanjsku antenu. problem je u tome kaj nema nigdje u Zagrebu za kupiti takvu antenu s tim konektorom ili barem konektor..

vidi sliku:



pa me zanima, dali smijem u utore gurnuti žicu umjesto konektora.

hvala
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 13:39   #10030
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
@purple_girl
Provjeri da li je opticki izlaz na tv-u varijabilan, ako je, pojacaj na max ili na level koji dolazi iz laptopa.

@chief_wolfinjo
Smijes, nemoj bas preduboko i nemoj u uticnicu u zidu
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2019., 15:51   #10031
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
@purple_girl
Provjeri da li je opticki izlaz na tv-u varijabilan, ako je, pojacaj na max ili na level koji dolazi iz laptopa.

@chief_wolfinjo
Smijes, nemoj bas preduboko i nemoj u uticnicu u zidu
ok
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2019., 16:08   #10032
mlac99
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
ok

Baci oko na ovo, pa nabavi negdje. na to onda možeš spojiti FM antenu.
https://picclick.co.uk/75-ohm-coaxia...081975369.html
mlac99 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 13:15   #10033
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor mlac99 Pregled postova
Baci oko na ovo, pa nabavi negdje. na to onda možeš spojiti FM antenu.
https://picclick.co.uk/75-ohm-coaxia...081975369.html
https://www.ebay.co.uk/itm/283527168...m=283527168269
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:39   #10034
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor mlac99 Pregled postova
Baci oko na ovo, pa nabavi negdje. na to onda možeš spojiti FM antenu.
https://picclick.co.uk/75-ohm-coaxia...081975369.html
malo skupo

probao sam žicom od usb kabela, i radi normalno. samo sada moram smilsiti kako to napraviti, da žica ne ispada van iz utora.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 15:57   #10035
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Možda jedno malo neobično pitanje, ali relevantno za ovu temu...

Molio bih procjenu i/ili iskreno mišljenje... Imam Pioneer CS-656 zvučnike koje sam nedavno nabavio. Trosistemci, u odličnom stanju (manji problemi sa furnirom na drvenim kutijama, ali to je za očekivati s obzirom na njihovu starost).

Obje kutije imaju zaštitnu mrežicu i dobar ovjes, te neoštećene membrane. Koliko takvi zvučnici uopće vrijede, te da li postoji interes za takvo nešto? Slika dolje je sa interneta, za ilustraciju (ali izgledaju slično, ako ne i identično kao i ovi kod mene)

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 24.07.2019. u 16:56.
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 17:20   #10036
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Brzo guglanje mi ih je smjestilo između 30-50€, čak imaju na nekom talijanskom oglasniku jedni poluispravni nedavno stavljeni za 30€.


https://www.hifishark.com/model/pioneer-cs-656


A interes...sumnjam, slabo...njuška je pretrpana brdom jeftinih zvučnika
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 17:49   #10037
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Brzo guglanje mi ih je smjestilo između 30-50€, čak imaju na nekom talijanskom oglasniku jedni poluispravni nedavno stavljeni za 30€.


https://www.hifishark.com/model/pioneer-cs-656


A interes...sumnjam, slabo...njuška je pretrpana brdom jeftinih zvučnika
Ništa onda, hvala u svakom slučaju... Mislio sam ih prodati preko Njuške (cca 850kn?) i kupiti natrag male bookshelf zvučnike kakve sam prije koristio, a razliku iskoristiti za nabavku pojačala.

Pioneer su odlični, ali previše za ono što mi treba. Iskreno, zauzumaju dosta prostora, a ionako nemam "mašineriju" za upogoniti ih, trenutno su mi spojeni na prastaru Sony mini HiFi liniju iz negdje 1998, 1999. godine.
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 17:56   #10038
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
A niš te ne košta, stavi neku cijenu pa možda dobiješ ponudu.


EDIT:
http://www.kallhovde.com/pioneer/doc...%20Systems.htm


Ovaj izvor ima dosta informacija o vintage opremi. Pa piše da se taj tvoj proizvodio 1981-1982 i cijena je bila 160$.
A s obzirom na starost i ovisno o tome što je unutra, možda treba kondiće zamjenit.

Zadnje izmijenjeno od: donkimizer. 24.07.2019. u 18:02.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 18:27   #10039
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
A niš te ne košta, stavi neku cijenu pa možda dobiješ ponudu.


EDIT:
http://www.kallhovde.com/pioneer/doc...%20Systems.htm


Ovaj izvor ima dosta informacija o vintage opremi. Pa piše da se taj tvoj proizvodio 1981-1982 i cijena je bila 160$.
A s obzirom na starost i ovisno o tome što je unutra, možda treba kondiće zamjenit.
Možda bi servis dao nešto više ukupne vrijednosti, ali sumnjam da bi igralo veliku ulogu ... Naime, zvuče jako dobro - nisam primjetio nikakva izobličenja zvuka. A uostalom, prodavaonica (gdje sam ih nabavio) ih je čak koristila za puštanje glazbe, kao i testiranje HiFi komponenti. Tako da su možda čak i servisirani. Top stanje, u svakom slučaju.

I hvala ... budem si još razmislio pa ih možda stavim. Ne bih želio da se oglas rasteže mjesecima, mislio sam to napraviti kroz mjesec ili dva najviše. Eventualno čak mijenjati CS-656 za vintage pojačalo sa manjim zvučnicima. Puno je opcija, treba biti dosta kreativan kad želiš dobar HiFi bez love
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 18:59   #10040
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Nećeš čuti izobličenja nego promjenu frekvencijske krivulje, a to može proći i neopaženo ako se navikneš na zvuk ili ako nemaš referencu. A pa kad si ti to kupio? Možda stvarno i ne trebaju nikakvo prčkanje, a realno, servis im neće dodati puno na već nisku cijenu.


Al teško je za siću da. Aj danas za kikiriki možeš biti apsurdno zadovoljan nekakvim kineskim ampom, ali zvučnicima malo teže. Na njuškalu naći dobar deal je najrealnija opcija. Evo i ja sam iz zajebancije nedavno za minimum para pokušao izgraditi ok mali zvučnik...i jedva prošao malo niže od soma kuna za sve materijale.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 19:28   #10041
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Nećeš čuti izobličenja nego promjenu frekvencijske krivulje, a to može proći i neopaženo ako se navikneš na zvuk ili ako nemaš referencu. A pa kad si ti to kupio? Možda stvarno i ne trebaju nikakvo prčkanje, a realno, servis im neće dodati puno na već nisku cijenu.


Al teško je za siću da. Aj danas za kikiriki možeš biti apsurdno zadovoljan nekakvim kineskim ampom, ali zvučnicima malo teže. Na njuškalu naći dobar deal je najrealnija opcija. Evo i ja sam iz zajebancije nedavno za minimum para pokušao izgraditi ok mali zvučnik...i jedva prošao malo niže od soma kuna za sve materijale.
Nabavio sam ih nedavno, prije nekih 10-ak dana. Bila je zamjena, jedan CD-player, kazić i mali bookshelf zvučnici, Sony SS H771 u zamjenu za Pioneer. Činilo se kao "luda" ideja u tom trenutku dok ih nisam unio u sobu i shvatio da baš i nema mjesta za njih Ali eto, i to sam riješio s vremenom, iako iskreno smatram da su neiskorišteni. Realno govoreći zvučnici su i više nego dobri, čujem razlike u zvuku koje prije nisam ni znao da postoje.

Ali u ovakvoj konfiguraciji kakvu imam definitivno nisu iskorišteni kako treba, a Sony mini-linija dosta mijenja, odnosno utječe na ton zvuka sa svim onim glupostima tipa DBFB, DSP, Groove i ostalo. S druge strane, ako sve to pogasim glazba mi zvuči nekako beživotno i mutno, bez obzira na to koji izvor slušam (dakle, nije do same HiFi komponente) A kako uglavnom, 98% vremena slušam analogne izvore (gramofon AT-LP120 & kazić Pioneer CT91a) želio sam si nabaviti neko pojačalo iz 70-ih ili početkom 80ih koje bi "kompletiralo" cijeli sustav.
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 21:24   #10042
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Eh ako nemaš mjesta za....kaj je to...15-20 cm širine zvučnika, mora da ti je stvarno gužva.
Loudness krivulje i ekstra basa uvijek zvuči atraktivno...ili bar dok ne dosade, ali takva linijica zasigurno ima treš pojačalo, nekaj odvojenog će zasigurno popravit to (kak sam rekao, čak i neki mali kinez).
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 21:49   #10043
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Eh ako nemaš mjesta za....kaj je to...15-20 cm širine zvučnika, mora da ti je stvarno gužva.
Loudness krivulje i ekstra basa uvijek zvuči atraktivno...ili bar dok ne dosade, ali takva linijica zasigurno ima treš pojačalo, nekaj odvojenog će zasigurno popravit to (kak sam rekao, čak i neki mali kinez).
Ha, očito da nisi vidio moje postove u temi o "Starom hardveru za kojim se slinilo" ... imam negdje 35-40 retro konfa posvuda po sobi, uglavnom ispod stola. A zvučnici bi još i prošli po širini i dubini (34 x 26cm), problem je u njihovoj visini i težini. 58cm i 7kg (po kutiji), stoga su za razliku od Sony SS-H771 (koji su bili na stolu) završili dolje na podu.

Nego, budem si još pogledao i presložio opcije, pa ih u krajnjem slučaju možda stavim na Njušku.
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 22:36   #10044
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Znači gužva.
Al brate mili, pa kako ti visina od svih dimenzija smeta? Nije da držiš pršute da se suše iznad njih. Prije će te dužina ili širina zasmetat.


Vid mene...visoki 33 cm, navalio 10-12 cm knjiga ispod i još mi fali 5 cm da visokotonac bude u razini uha kad sjedim uspravno.







A dužina im je 38 cm, da stoje ravno prema naprijed okupirali bi pola stola haha.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 23:14   #10045
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Znači gužva.
Al brate mili, pa kako ti visina od svih dimenzija smeta? Nije da držiš pršute da se suše iznad njih. Prije će te dužina ili širina zasmetat.


Vid mene...visoki 33 cm, navalio 10-12 cm knjiga ispod i još mi fali 5 cm da visokotonac bude u razini uha kad sjedim uspravno.







A dužina im je 38 cm, da stoje ravno prema naprijed okupirali bi pola stola haha.
Visina je problem jer mi je odmah iznad radnog stola viseća polica na zidu, tako da je razmak između police i stola nekakvih 40-ak cm. Što nije bio problem Sony kutijama, ali za Pioneer sa skoro 60cm je. Pa sam ih stavio ispod stola, svaku kutiju s jedne strane. Bilo je potrebno malo preslagivanja i pomicanja, ali našao sam im mjesto gdje ne smetaju.

Upravo to i je jedan od par razloga zbog kojeg sam mislio vratiti na "staro", jer su mi manje kutije bile u razini glave dok sjedim za stolom. S druge strane, Pioneer tweeteri su mi sad u razini koljena, a woofer u razini stopala. Jedina druga alternativa mi je bila staviti kutije na vrh police (odmah ispod plafona) ali to povlači druge probleme i tehničke prepreke. Uostalom, opet ne bi bili u razini glave nego iznad mene. Iskreno, nisam siguran koja bi od navedenih opcija bila bolja, ali što je - tu je. U međuvremenu sam naručio gumene nožice iz Kine (1cm visoke), da ih stavim ispod zvučnih kutija i spriječim širenje vibracija na parket (i ljude koji žive ispod mene )
  Reply With Quote
Staro 24.07.2019., 23:30   #10046
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Znači još gužve haha. No, ne budu ti ni gumene nogice pomogle ako odvališ bas jače.


Nego, znaš šta možda možeš, bar privremeno...nije najidealnije ali može proći...osim ako nemaš mjesta

Polegni ih na bok na stol. Polegni oba tak da ti visokotonci budu najbliže monitoru (ak je monitor od kompa između njih). Bit će ih malo zajebano naciljat ali naciljaj za početak da ti srednjetonac puca ravno u glavu, pa onda naginji visokotonac više prema sebi po želji. Možda ti bude čudan zvuk kad budeš micao glavu lijevo-desno jer si značajno suzio slušnu poziciju, ali bolje nego slušat s poda.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 01:29   #10047
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Znači još gužve haha. No, ne budu ti ni gumene nogice pomogle ako odvališ bas jače.


Nego, znaš šta možda možeš, bar privremeno...nije najidealnije ali može proći...osim ako nemaš mjesta

Polegni ih na bok na stol. Polegni oba tak da ti visokotonci budu najbliže monitoru (ak je monitor od kompa između njih). Bit će ih malo zajebano naciljat ali naciljaj za početak da ti srednjetonac puca ravno u glavu, pa onda naginji visokotonac više prema sebi po želji. Možda ti bude čudan zvuk kad budeš micao glavu lijevo-desno jer si značajno suzio slušnu poziciju, ali bolje nego slušat s poda.
Ma kakvi, nema mjesta... Mogao bih opisivati do sutra, ali najbolje da vidiš sliku:


Prazni prostor, lijevo od gramofona je mjesto gdje mi je bio jedan od Sony zvučnika, drugi je bio na drugom kraju, kod zavjese. Nisam još 100% siguran kako si to budem presložio, ali najvjerojatnije budem tamo sad držao pribor za kalibraciju gramofona (kao i druge glave, zvučnice) moram si samo odvojiti malo vremena da to sredim. I da, znam da nije baš neko idealno mjesto za HiFi (i pogotovo gramofon) ali obzirom na situaciju, nisam ga mogao staviti negdje drugdje...
  Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 02:09   #10048
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Ajajjaj. Lijepo si sve složio, ali treba ti odred za čistoću za tih par antikviteta ili bar neki kurator muzeja da to preuzme sebi.


Sve jasno onda, ti bi trebao i ovu policu nadesno počupat i premjestit da smjestiš zvučnik uz monitor. Šta reć, sretno.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 02:32   #10049
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor donkimizer Pregled postova
Ajajjaj. Lijepo si sve složio, ali treba ti odred za čistoću za tih par antikviteta ili bar neki kurator muzeja da to preuzme sebi.


Sve jasno onda, ti bi trebao i ovu policu nadesno počupat i premjestit da smjestiš zvučnik uz monitor. Šta reć, sretno.
Antikviteti, misliš na VHS? Koliko god da sam ih podijelio prijateljima, rodbini, pa čak ih i mijenjao za druge stvari, uvijek mi se pojavi još... Svi koji me poznaju već znaju da popravljam audio/video opremu, pa mi donesu svoje stare kaziće i video rekordere da malo "počiste" prostor ... ne bunim se, tako sam i dobio Pioneer CT91a!
  Reply With Quote
Staro 25.07.2019., 02:38   #10050
donkimizer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 318
Evo od toga na stolu šta vidim ostavim monitor, gramofon, lampu i čašu vina.
Al ak oćeš još imam ti ja ovdje doma neki DVD-RAM recorder, u odličnom stanju, samo bere prašinu na polici.
donkimizer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na