Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2008., 20:12   #1
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
nebuloza na servisu...

opet ja...nadam se da se ovo ne racuna kao spam...jer neznam na kojem drugom mjestu bi mogao dobiti stručniji i iskreniji odg...danas mi je napokon dosao laptop sa servisa...ali pri preuzimanju laptopa sam dozivio za po mene krajnju nepravdu...uglavnom drzac lcd-a kod laptopa...onaj metal iznutra je od samog pocetka bio previse zategnut...al ja to naravno nisam odmah shvacao jel mi je ovo prvi laptop i nemam iskustva sa time....mislio sam da ce se malo rashalat...nakon nekog vremena sam skuzio da ipak to nije onako ''serijski'' kako bi trebalo biti i otisao sam do mjesta di sam kupio laptop feniks kompjuteri....a tamo su me proslijedili odmah do servisa...da mi kao otpusti malčice drzac lcd-a ...jer inace cu izgubiti jamstvo jel ce se tretirati kao fizicka steta....odfurao sam ga na servis opisao kvar (imao sam vise kvarova)...rečeno mi je da se kod moga laptopa( MSI ER-710x ) ti drzaci nemogu otpustit...ali da ce kao pogledati to...i riješiti ostale kvarove ...te su preuzeli laptop...i nakon dva tjedna su zvali da je gotov...lcd je bio nesto popravljen i mislio sam da je sada ok...nažalost tu to ne prestaje...nakon nekog vremena...poceo mi se odvajat donji dio lcd-a...znaci tamo di je on spojen(ne drzac, iako je i on odvojen....nego bas kuciste lcd-a)....i naravno odfurao sam ga na servis again ( među ostalim nisu ni porpapvili sve kvarove sa prijašnjeg servisa o kojima nezelim sada jer bi slijedio jos jedan ovakav tekst )... nakon hmmm 4 tjedna...tj danas...zvali su da je gotov...dolazim po njega pogledam lcd a ono on razdvojen...objašnjene.... čistio sam laptop sa krpicom i tekucinama...i kao da je ta tekucina padala na taj metal i stegnula te držaće te zbog toga su ti drzaci rasturli sebe...i kuciste od lcd-a.....mislim stvarno...gledao sam ga par minuta i nisam vjerovao koje objašnjenje....kao prvo cistio sam lcd samo dobivenom krpicom od mikrofibre bez ikakvih tekucina...kao drugo studiram elektrotehniku....i svi na faxu imaju laptope i 80 posto njih koristi tekucine....i naravno ama bas nikome od valjda par tisuca laptopa na faxu se to nije dogodilo...eto nadam se da ce bar netko ovo procitat do kraja...i komentirat...i mozda dat neki savjet sto sada...jel eto fkt se osjecam nasamareno....ispricavam se ako se ovo smatra kao spam
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 20:42   #2
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Postoji li još koji servis za te laptope ili je to jedini? 4+2 tjedna bez lapa? Svaka čast
FitzTN je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2008., 20:47   #3
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
to je jedini...servis od gen. uvoznika
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 20:55   #4
Hawk-55555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Metković
Postovi: 145
svaki prodavac samo gleda kako ce prodati laptop ili neku drugu robu,.. a kad dodes na servis onda te zajebaju,.. tako su i meni laptop drzali na servisu skoro 45 dana zbog glupog displeya,.. i usput sjebali windows,.. ali sam dobio vistu pa je meni bilo jos bolje,.. hehe
Hawk-55555 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 20:58   #5
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
ma trazi novi laptop jer ovoga nisu doveli u originalno stanje, nakaci im inspektorat i sve zivo na vrat. ali nema inspekcije u tvom gradu. nazovi ih. podi do njih. obicno su ti u uredu od 7-8 ujutro onda idu na teren iza 8. i idemo do tog servisa. sta se ti tu imas peglati sa njima.
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2008., 22:53   #6
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ma lol jebote

daj odi tam i reci im ili da rijese lap ili da ti daju novi.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 07:03   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Prijava inspektoratu i proizvođaču. Bez pardona i milosti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 07:32   #8
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Prijava inspektoratu i proizvođaču. Bez pardona i milosti.
Točno tako, prijavi bastrde, 6 tjedna bez kompa, pih
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 10:14   #9
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Trgovina, zahtjevaj da ti zamjene laptop i prijavi ih inspektoratu, prokopkaj malo forumom imas link za online prijavu. Postavi se muški jer ako vide "pipicu" tako će se prema tebi i ponašati.. (zbog toga je i do ovoga i došlo).
..mogu se okladiti da nećeš učiniti ama baš ništa.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 10:39   #10
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Bolje da ne prijavljujes preko obrazca, nego u 7 ujutro podi u ured inspektorata dok su jos tamo daj im laptop i garanciju i racun. a ti se slobodno skloni ako te strah
__________________
Konane, koja je najbolja stvar u životu? Skršiti svoje neprijatelje, gledati ih pod sobom poražene i slušati naricanja njihovih žena!
gospar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2008., 18:55   #11
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
danas sam bio u ducanu u kojem sam kupio laptop...lijepo njima sve objasnio..kvarove itd...i reko im da izvole to riješit tj il da mi poprave laptop il da mi ga zamijene....ili cu im inspekciju zvat....uzeo je moje podatke i rekao da ce u pon ujutro nazvat servis...ak se to ne rijesi u utorak rano ujutro idem kod inspekcije...hvala svima na savjetima...
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2008., 19:10   #12
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor zebinho Pregled postova
danas sam bio u ducanu u kojem sam kupio laptop...lijepo njima sve objasnio..kvarove itd...i reko im da izvole to riješit tj il da mi poprave laptop il da mi ga zamijene....ili cu im inspekciju zvat....uzeo je moje podatke i rekao da ce u pon ujutro nazvat servis...ak se to ne rijesi u utorak rano ujutro idem kod inspekcije...hvala svima na savjetima...
tako treba. nepravda je nepravda i nema tu sta.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2008., 22:55   #13
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
heh evo update situacije....laptop ej bio na konacnom trecem servisu dobio ga jucer...zvali su europski MSI tj. recimo kao customer support i receno mi je da je to fizicko ostecenje...na to smo j ai moj stari poludjeli i rekli da ce tu ocito inspekcija morat doc.,...nakon toga laptop je bio jos par dana tamo...kao oni ga popravljaju....danas je otisao stari po njega...upalim ga...kad udje u windowse neki pištavi zvuk iz zvucnika dolazi...i touchpad ne radi.....tj laptop sam po sebi ne radi...također ostecenja kucista su zalijepljenja sa pretpostavljam supergluom...i za kraj...drzaci od laptopa su tako opušteni da kad je pod uktom malom veci od 45 ekran automatski pada i zatvara se kolko je opušteno cirkus cirkus.....u pon idem na inspekciju a sutra im stari ide tam j**mater jer je njemu receno kod preuzimanaj da je sve u redu...i da....naljepnica od warrantya nije zamijenjena i strgana bože moj i servisa bas me zanima kaj ce bit kad inspekcija cuje pricu
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 17:49   #14
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Pa ne mogu vjerovat . Svaki servis zeli nesto uvalit ali ovo je stvarno za objesit nekoga...
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 18:00   #15
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
"E, sad ima se nahebi keve!"
Tak bi rekel moj kolega! Prvo im nabi inspekciju, pa kad ti sve fino i uredno zamjene, pošalji ih u 3 rodna mjesta i pljuni na izlasku iz servisa/trgovine... Drugo i ne zaslužuju...
(nadam se da zbog ovog neću dobit kaznu ili ban, al ovo je stvarno frustrirajuće!)
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2008., 18:09   #16
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
Majko mila. Ovo je vrhunski, da ne vjeruješ...Zovi upravu vodovoda, a ne samo inspektorat - to je za zatvor.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 18:51   #17
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
mislim da treba sa palicom otici u servis
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 19:00   #18
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Poslikaj sa boljim digitalcom (da se dobro vidi) sve kaj je rađeno (posebno te ljepljene spojeve) i pošalji to MSIu da čuješ kaj oni imaju za reći na to...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2008., 21:37   #19
Arthas
Premium
Moj komp
 
Arthas's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 374
tako je to kad zaposljavaju diletante u servis... uzas
__________________
1) P4 Prescott 3.0 on Abit IC-7 MAX3 with 2GB DDR400 ST
2) P4 Northwood 2.6 on PX865PEC Pro v2.0 with 1GB DDR400
3) HP Compaq nx6125 with 1256MB DDR333
4) AMD Athlon 950Mhz on MSI K7T Turbo2 with 768MB SDRAM
5) PIII 600E on Procomp BVC2B with 384MB PC100 Win98
6) PIII Celeron 1300 on Asus TUEP2-M with 384MB PC100 Linux
Arthas je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2008., 10:42   #20
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Napisao je u drgom topicu da su mu odobrili ipak zamjenu , valjda ce ovdje javiti konacni rasplet ove tragicno-komicne drame ... i nadam se da necu u sljedecih godinu dana morati i ja tamo na servis posto sam takodjer jedan od zadovoljnih nesretnika koji imaju MSi laptop.
Router je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na