Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2002., 12:08   #1
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Koji flomaster koristiti

Imam Athlona na 900 i sad bi ga htio dignuti na više.
Vidim po nekim site-ovima vani da ljudi koriste flomaster kako bi ponovno spojili mostiće na Athlonu, oni ga nazivaju flomaster nr.2,
spominju da on ima u sebi neki grafitni sloj ili tako nekako itd..

U našim trgovinama flomastera i sličnih materijala nemaju pojma za takve flomastere ( nikad čuli za nr.2 ili slično).

Zanima me dali je netko u Hrvata to probao, gdje je nabavio flomaster, i kakav flomaster da tražim u našim trgovinama za te stvari.

Zanima me i dali se procesor više zagrijava kad ga na taj način overclockam. Naime vani po site-ovima neki pričaju da im se ništa više ne zagrijava nego prije, neki kažu neznatno više nego prije itd, pa me zanimaju neka hard core HR iskustva ako takva postoje.

Dakle ljudi javite se i dajte svoja iskustva da se to razmnožava Hrvatskom

Hvala
rprivrat je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2002., 18:32   #2
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Re: Koji flomaster koristiti

Citiraj:
Originally posted by rprivrat
Imam Athlona na 900 i sad bi ga htio dignuti na više.
Vidim po nekim site-ovima vani da ljudi koriste flomaster kako bi ponovno spojili mostiće na Athlonu, oni ga nazivaju flomaster nr.2,
spominju da on ima u sebi neki grafitni sloj ili tako nekako itd..

U našim trgovinama flomastera i sličnih materijala nemaju pojma za takve flomastere ( nikad čuli za nr.2 ili slično).

Zanima me dali je netko u Hrvata to probao, gdje je nabavio flomaster, i kakav flomaster da tražim u našim trgovinama za te stvari.

Zanima me i dali se procesor više zagrijava kad ga na taj način overclockam. Naime vani po site-ovima neki pričaju da im se ništa više ne zagrijava nego prije, neki kažu neznatno više nego prije itd, pa me zanimaju neka hard core HR iskustva ako takva postoje.

Hvala
Ne znam sto ce ti flomaster kad postoji HB olovka... imas i clanak kako spojiti L1 mostove na nasim stranicama...

O.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 04.02.2002., 00:16   #3
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Re: Re: Koji flomaster koristiti

Citiraj:
Originally posted by ozren


Ne znam sto ce ti flomaster kad postoji HB olovka... imas i clanak kako spojiti L1 mostove na nasim stranicama...

O.
mozda je problem kompleks koji se provlaci kroz danasnju hrvatsku mladez da ono sto je jeftino nikoko i ni u kojem slucaju nemoze biti i dobro rijesenje..
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na