Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.04.2009., 13:10   #1
Phylip
Premium
Moj komp
 
Phylip's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
20 GB i dodatna pitanja

Ovo ću napisat bez uvoda jer samljut.Gledam kolko sam potrosio prometa i očekujem brojku od nekih 7 ,8 gigabajta kad me opizdi sa 20 gb a imam 10 gb paket i gledam wtf,jebote uvijek pazim kolko skinem.Bit ću direktan jel sam ljut.Kako se to moglo dogoditi nemam wireless nego žićani internet jedino ako moj buraz sere da je potrošio kolko je potrosio.
I usput cuo sam da postoje neke opcije flat i linija za nekih 200 kuna pa kod kojih je to providera i kolko se isplati.Sad sam kod t-com-a i uskoro mi istiće ugovor.A ako želim poništiti ugovor kolko bi to došlo.I na šta moram pazit kod izbora providera.Hvala, sad moram na instrukcije.
Phylip je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2009., 13:34   #2
lVlark
All rights reversed
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb Awesomeness: 10000
Postovi: 85
Buraz sere osim ako nisi sam kriv.
Možeš prebacit na flat ovdje. Ulogiraj se sa podacima za spajanje na internet i na prvoj stranici imaš opciju promijeni paket, ako sad prebaciš, imat ćeš flat od slijedećeg mjeseca (180 kn mjesečno + telefon). Za prekid ugovora trebaš platit 79 kn puta broj mjeseci koliko ti je ostalo od ugovora. Za cijene i ostale providere pogledaj ovdje.
lVlark je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2009., 16:11   #3
Gx25
RiSeN FrOm tHe BaNNeD
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: cro
Postovi: 662
Posto ti ugovor brzo istice pricekaj jos koji mjesec i nemoj uzimat flat kod tcoma nego otidi na iskon i pogledaj iskon.duo jer za 150kn dobijes 3mbita flat i telefon + koliko impulsa telefona potrosis, ako je netko ucenik, student(ti ili brat) onda uzmi duo.carnet u iskona za 99kn di dobijes 5 mbita flat i telefon + koliko potrosis telefona sto je trenutno najisplativije na trzistu.
Gx25 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2009., 15:31   #4
ghost3z
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 101
Citiraj:
Autor Phylip Pregled postova
Ovo ću napisat bez uvoda jer samljut.Gledam kolko sam potrosio prometa i očekujem brojku od nekih 7 ,8 gigabajta kad me opizdi sa 20 gb a imam 10 gb paket i gledam wtf,jebote uvijek pazim kolko skinem.Bit ću direktan jel sam ljut.Kako se to moglo dogoditi nemam wireless nego žićani internet jedino ako moj buraz sere da je potrošio kolko je potrosio.
I usput cuo sam da postoje neke opcije flat i linija za nekih 200 kuna pa kod kojih je to providera i kolko se isplati.Sad sam kod t-com-a i uskoro mi istiće ugovor.A ako želim poništiti ugovor kolko bi to došlo.I na šta moram pazit kod izbora providera.Hvala, sad moram na instrukcije.
Hehe, moguće da je brat, ali je isto moguće da je i t-com. Evo što se meni dogodilo: na dan kad pola dalmacije nije imalo struje ja sam imao prometa 1,2gb!!! D-link (žični) u bridge modu, znači ni ja, ni itko u krugu min 50km od mene nije mogao biti spojen. Zovem t-com i tražim informaciju s kojeg broja se tada i tada spajalo. Naravno tu informaciju nisam dobio. OK. Ne da mi se natezati s njima, promjenim pass za ADSL i platim račun. 2mj poslje po njihovom ispisu bio sam spojen od 2 ujutro do 9 ujutro. I to ne bi bilo ništa čudno da u tom vremenu nije evidentirano 6 spajanja, od toga je jedna veza trajala čak 38sekundi. Opet nemoguće. Sad sam na H1. Nije da je savršeno ali ja zadovoljan flat+tel. 154kn, brzine normalne 4.o4 down, o.19 up.
ghost3z je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na