Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2019., 17:53   #1
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
FiledCore Hrvatska

Evo ovako da pokrenem ovu temu jer me zanimaju iskustva ako itko postoji da radi ili zna iz prve ruke da mu radi brat/prvi susjed. Ne mislim na ono rekla kazala jer toga čujem na tone svaki dan.
Znači prijavio sam se kod njih za posao, zvali me na razgovor pa da otprilike znam šta očekivati. Znam da je rad terenski, postoji fiksna plaća i to. Ali zanima me da li itko zna detaljnije koliko se da zaraditi i kakvi su radni uvjeti?

Savjeti, iskustva i sve ostalo dobro došlo

edit1: Da se nadovežem, znači striktno su me oni zainteresirali iz razloga jer su navodno plaće jako dobre za ne tako puno radnog vremena. Znači po pričama se da lijepo zaraditi za ne pretjerano puno sati (tipa bratić radi u jednoj firmi gdje montiraju hale i to po europi, ima 300+ sati mjesečno, satnicu 10 eura neto) i još jedan razlog je navodno dobar smještaj kada si u inozemstvu, ne spavaš po kontejnerima i vas 6-7 u sobi
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!

Zadnje izmijenjeno od: Joza_Seraf. 22.07.2019. u 18:04.
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na