Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2019., 15:08   #3301
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sjediš u birtiji i gledaš seljake na bijesnim motorima, kaciga na ruci koji 50 puta prođu kroz glavnu ulicu.
Kažeš, daj vidi seljačinu jel tak?

Eto tak i kad vidim p30 četriple leica cams je meni seljaštvo, i kurčenje.
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.

Smiješni su mi svi koji robuju nekim markama i dižu ih u nebesa.
Razumijem djecu i teense, još se traže, ali odrasli normalni ljudi koji se slikaju sa volanom svog bmweja, sa satinom na ruci i p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.

malo se zafrkavam, ali da, watermark je seljaštvo.
Svi spominju neka prava, a nitko obaveze. Da, imaš pravo to pisati, ali obaveza ti je da ne dižeš tenzije na forumu niti podjebavaš korisnike koji koriste watermark.

Moja obveza je da ti kažem da ta svoja mišljenja ostaviš za neki drugi forum ili internet, a pravo mi je da te udaljim sa foruma na trajanje koje osjetim da je primjereno.

Pa te lijepo pitam, oćemo li nastaviti putem prava ili obaveza? Ti odlučuješ, meni je svejedno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:09   #3302
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.
Nemaš, jer tvoje mišljenje je nebitno i nikog ne zanima, pogotovo zato što ne komentiraš mobitele nego komentiraš ljude, neke stereotipe i ostale gluposti koje su nebitne za bilo kakvu raspravu.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:11   #3303
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
To su navike koje je donio sa susjednog foruma (počinje sa B), gdje se uvelike tolerira svaki oblik ispoljavanja životnih frustracija.

Ovdje se takvi likovi najprije izvrgnu ruglu, a kasnije dobiju nogu u guzicu s foruma.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:11   #3304
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sjediš u birtiji i gledaš seljake na bijesnim motorima, kaciga na ruci koji 50 puta prođu kroz glavnu ulicu.
Kažeš, daj vidi seljačinu jel tak?

Eto tak i kad vidim p30 četriple leica cams je meni seljaštvo, i kurčenje.
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.


Smiješni su mi svi koji robuju nekim markama i dižu ih u nebesa.
Razumijem djecu i teense, još se traže, ali odrasli normalni ljudi koji se slikaju sa volanom svog bmweja, sa satinom na ruci i p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.

malo se zafrkavam, ali da, watermark je seljaštvo.
Mogao si to ipak reć i na lijepši način.
Ok je reć svoje mišljenje, sve dok je u granicama normale.
A što se tiče odraslih, ne vidim niš loše ak se i oni "traže" u tim godinama

Kak si ti nekom sprdaš, tak se tobom neko sprda, jednostavno.

Na kraju krajeva, pa zar nismo svi mi robovi.
A i ak je zajebancija, pa imaš smajlića kolko oćeš, pobacaj ih čim više, bar tog ne fali ovdje
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:12   #3305
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Neki ljudi jednostavno nikako shvatiti da ovaj forum, iako otvoren za sve, nije ultimativna demokracija i da će za "iskazivanje svojih mišljenja na koje imaju bogomdanopravo" (a u biti su obična prese*avanja i vrijeđanja) popiti ban.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:17   #3306
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sjediš u birtiji i gledaš seljake na bijesnim motorima, kaciga na ruci koji 50 puta prođu kroz glavnu ulicu.
Kažeš, daj vidi seljačinu jel tak?

Eto tak i kad vidim p30 četriple leica cams je meni seljaštvo, i kurčenje.
to je moje mišljenje i imam ga pravo izreći.

Smiješni su mi svi koji robuju nekim markama i dižu ih u nebesa.
Razumijem djecu i teense, još se traže, ali odrasli normalni ljudi koji se slikaju sa volanom svog bmweja, sa satinom na ruci i p30 četriple leica cams su kompleksaši malo jači i zadržavam pravo takvima se rugati, jer jesu predmet sprdnje takvim postupcima.

malo se zafrkavam, ali da, watermark je seljaštvo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:19   #3307
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
uf al se digli svi brzo na zadnje noge, očito sam dirnuo di nisam smio.

Niste shvatili no dobro, kupuj što hoćeš radi što hoćeš, ali ako se kurčiš s time, i forsiraš ta sranja kao da imaš 12 onda si ljakse i to je to. Kratko i jasno.

Znači, lik kaže, watermark je default jer ga je očito sram. Javi se drugi dečko i kaže ne, mora se upaliti. Sve jasno.

Nisam nikoga mislio nit želio uvrijediti, samo sam se izrugao time kako se ljudi jako preseravaju s time, i to je baš smiješno. I dalje ponavljam huawei je strašn telefon koji da ima otključan bootloader mogao bi biti još bolji i to je to.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova

Kak si ti nekom sprdaš, tak se tobom neko sprda, jednostavno.
Jasno, i to je to. Svi se rugamo jedni drugima na ovaj ili onaj način, radi ovoga ili onoga. Gle onog gle mu frizuru, gle seljaka, gle mu auto, gle mu ženu, takav smo narod. Ako se rugam nekom sa watermarkom ne znači da imam nešto protiv te osobe, nego mi je smiješno kako si je on bitan jer ima p30 i jasno da ću se rugati s time.

A ovbdje na forumu sve sami poštenjačine i kulturnjaci, siguran sam da se nikom niste isprdali radi nečega, ako ništa, radi neznanja, što se ovdje vole ljudi ismijavati

no dobro, nema potrebe za dizanjem, nisam nikome ništa loše mislio, a sad ako ste se našli u tome ''slika na fcb: sat, volan i p30 lens s natpisom: malo chill uživanje i 312312 heštega retardirana'' to nije moj problem, ali da je trash trash je
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:22   #3308
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Doktore, nisi mi odgovorio na pitanje. Čak štoviše, izvanredno si ga izbjegao.

Pa da ponovim:

Svi spominju neka prava, a nitko obaveze. Da, imaš pravo to pisati, ali obaveza ti je da ne dižeš tenzije na forumu niti podjebavaš korisnike koji koriste watermark.

Moja obveza je da ti kažem da ta svoja mišljenja ostaviš za neki drugi forum ili internet, a pravo mi je da te udaljim sa foruma na trajanje koje osjetim da je primjereno.

Pa te lijepo pitam, oćemo li nastaviti putem prava ili obaveza? Ti odlučuješ, meni je svejedno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:23   #3309
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Aj se smiri frende slazem se s tobom djelomično a šta sad sto ljudi sto ćudi, mene vise brine sta ce bit s mobitelima, mozda je covjek stedio da si kupi jebeni mob pa ima pravo sad da se ponsoi njime ,..ajmo na temu o kineskom os..u, ja imam najbolje misljenje o ovom forumu, jedan od rijetkih di me jos nisu izvredjali ahaha
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:27   #3310
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Doktore, nisi mi odgovorio na pitanje. Čak štoviše, izvanredno si ga izbjegao.

Pa da ponovim:

Svi spominju neka prava, a nitko obaveze. Da, imaš pravo to pisati, ali obaveza ti je da ne dižeš tenzije na forumu niti podjebavaš korisnike koji koriste watermark.

Moja obveza je da ti kažem da ta svoja mišljenja ostaviš za neki drugi forum ili internet, a pravo mi je da te udaljim sa foruma na trajanje koje osjetim da je primjereno.

Pa te lijepo pitam, oćemo li nastaviti putem prava ili obaveza? Ti odlučuješ, meni je svejedno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
pardon nisam vidio, od par postova uvrijeđnih likova koje ne znam čime sam uvrijedio tvoj mi je promaknuo.

Nigdje nisam dizao tenzije, nikoga uvrijedio. Svi smo odrasli ljudi, ako ja kažem da je držati water na slici smiješno, hoće onda vas tu 5 koji imate taj telefon odmah ugasiti watermark? Pa ono boli te kifla za randoma s interneta.
Malo sam se našalio, trebao sam zalijepit više ovoga kako kaže zvone
pa bi drukčije izgledalo.

Ako ti misliš da sam ja prekršio pravila postanja, uvrijedio nekog na bilo kojoj razini, ili takvo što, iskoristi svoje pravo i ovlast da me udaljiš s foruma koliko god ti kao takav, postavljen na tu poziciju očito radi nekih svojih sposobnosti procjeniš, nema nikakvog problema.

Sve u svemu, da se vratimo na temu, i ostavimo watera, vidim da su tajvanski i japanski operateri otkazali ugovore huaweiju, nedgje sam pročitao. Hoće to krenuti sad lančano redom ilinema straha da će se i buduće modele moći kupiit u domaćim nazovimo ih operaterima?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:28   #3311
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
@Doktor O, riječ preseravanje je relativan pojam, svako ga na svoj način shvaća, tu je u raspravi već deset ljudi sa deset različitih mišljenja, ljudi se ne trebaju slagat u mišljenjima svak sa svakim, ali, dovoljno je objasnit što se misli reć na kulturan način i to je to, svaki čovjek koji ima razumjevanja, shvatit će o čem se govori.

Niko nije svetac nit cvijeće, svak griješi, naravno da se pojedini ljudi sprdaju, al to rade u tišini, u sebi.
Ak niš drugo, ti si rekao svoje mišljenje, na malo grublji način, al kolko vidim i sam si shvatio neke izrečene stvari.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:31   #3312
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Doktore, ok, našalio si se. Ajd molim te da dalje nastavimo bez generaliziranja ko je kakav i sve 5.

Maknemo se od politike i trumpare, ali zato eto nas na watermarku

Ajde da to batalimo i vratimo se na mobitele. Pustite u kurac politiku (ko da je nema dosta di god se okrenemo) i nadjebavanja kome treba/ne treba root i watermark.

Zahvaljujem

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:32   #3313
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
https://www.androidauthority.com/hua...hd0akc_M9xVJbw

https://www.androidauthority.com/hua...NTxKCADcErdFOw

znači izbačen i iz wifi i sd alijanse, što to znači, može mi netko stručniji reći, što to točno znači i kako će utjecati na vavej?

@zvone
@brko
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:34   #3314
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Dobio zabranu koristenja sd kartica https://www.racunalo.com/huawei-dobi...d-kartica/amp/ OK moj ni nema utor za sd, wifi nas nema kaj sjebat, aj malo SAD neko drugi umjesto kaj se, svadite
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:37   #3315
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Btw. ako se slažete da se odvoji ovo političko prepucavanje u odvojenu temu, pa kom se o tom raspravlja nek se tamo raspravlja i dijeli vijesti i svoja mišljenja, a da mi korisnici Huawei-a možemo na temi o Huawei mobitelima raspravljat o Huawei mobitelima. Previše je ovdje offtopica i umara lagano.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:39   #3316
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
Btw. ako se slažete da se odvoji ovo političko prepucavanje u odvojenu temu, pa kom se o tom raspravlja nek se tamo raspravlja i dijeli vijesti i svoja mišljenja, a da mi korisnici Huawei-a možemo na temi o Huawei mobitelima raspravljat o Huawei mobitelima. Previše je ovdje offtopica i umara lagano.
Pa o cemu ti raspravljaš imas 16 postova, di ti je rasprava?????
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:43   #3317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
Btw. ako se slažete da se odvoji ovo političko prepucavanje u odvojenu temu, pa kom se o tom raspravlja nek se tamo raspravlja i dijeli vijesti i svoja mišljenja, a da mi korisnici Huawei-a možemo na temi o Huawei mobitelima raspravljat o Huawei mobitelima. Previše je ovdje offtopica i umara lagano.
Takva tema može samo na facebook ili neki drugi forum. Nema politike ovdje. Sve vezano za ovu vruću temu može, samo bez politike i međusobne mećave. S tehničke strane sve, dapače.

Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Pa o cemu ti raspravljaš imas 16 postova, di ti je rasprava?????
Čoek se uključio u raspravu bez politike i ostalih pizdarija s kojim se tema zatrovala. Iako ima 16 postova, mozete se ugledati na kolegu, a ne ga poklapati zbog broja postova

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:46   #3318
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
vezano za sve ove banove, vodite racuna na huawei ne proizvodi samo mobitele, imaju siroku ponudu uredaja i opreme i sve ce nositi posljedice toga
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:51   #3319
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Pa o cemu ti raspravljaš imas 16 postova, di ti je rasprava?????
Govorim o općenito raspravi SAD-Kina. Provlači se na zadnjih 10 stranica. Samo sam dao prijedlog da se to odvoji od općenite rasprave o Huawei uređajima.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Takva tema može samo na facebook ili neki drugi forum. Nema politike ovdje. Sve vezano za ovu vruću temu može, samo bez politike i međusobne mećave. S tehničke strane sve, dapače.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
OK, dao sam samo prijedlog.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 15:54   #3320
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
U ovom slucaju je politika vezana s trgovinom i ne moze se razlucit, jos niko nije komentirao ni wlan ni operacijski sustav ,sta ocemo slike onda stavljat nema frke
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 16:00   #3321
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Jaju za moderatoricu ove teme
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 16:08   #3322
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Postojeći korisnici Huaweija se ne bi trebali previše brinuti. Imaju microsd, samsung ekrane i sve ostale điđe miđe. Ostaje samo vdijeti što će biti nakon 90 dana. Hoće li dobijati update na OS i posebno me zanima update na appove na google storeu. Možda se do tada i sve riješi.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 16:20   #3323
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jaju za moderatoricu ove teme
Fala srale, ne bi 😄😄😄
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Postojeći korisnici Huaweija se ne bi trebali previše brinuti. Imaju microsd, samsung ekrane i sve ostale điđe miđe. Ostaje samo vdijeti što će biti nakon 90 dana. Hoće li dobijati update na OS i posebno me zanima update na appove na google storeu. Možda se do tada i sve riješi.
Nadajmo se ,ipak VI skinite Aptoide za svaki slucaj 🙄
  Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 16:41   #3324
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Dobio zabranu koristenja sd kartica https://www.racunalo.com/huawei-dobi...d-kartica/amp/ OK moj ni nema utor za sd, wifi nas nema kaj sjebat, aj malo SAD neko drugi umjesto kaj se, svadite
Hehe sad je jasno zašto Vavei gura vlastiti SD standard, kao da su znali kakav shitstorm se sprema.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 16:58   #3325
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Nebi da nakon par slika ne vidis da sam maknuo watermark i da nisam pisao da cu ga uzet i misljenje dok sam ga koristio za one koji razmatraju ili su razmatrali da ga uzmu. Mislim tema je huawei p30/p30p sta da ljepim slike od starog g6 ?

Uostalom napisao sam da si nisam dao previse truda oko slika i svega su 2-3 mozda solidne.


Zadnje izmijenjeno od: devaa. 27.05.2019. u 17:09.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 17:45   #3326
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Hehe sad je jasno zašto Vavei gura vlastiti SD standard, kao da su znali kakav shitstorm se sprema.
Ja mislim da su znali, još otkako je ona kćer od šefa vaveja pala radi one špijunaže ili šta već, prije nekih 6-8mj, tad je lagano shitstorm se nazirao i siguran sam da se pripremaju za najgore.

Kažem, nadam se da od toga svega, bude samo bolja cijena tih uređaja za nas koji bi možda i uzeli da je prihvatljivija cijena za naše standarde.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 17:49   #3327
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
A i taj njihov standard si mogu gurnut u guzicu jer im tošiba ne isporučuje kartice niti ništa vezano za taj standard
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 18:06   #3328
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
https://www.androidauthority.com/hua...hd0akc_M9xVJbw

https://www.androidauthority.com/hua...NTxKCADcErdFOw

znači izbačen i iz wifi i sd alijanse, što to znači, može mi netko stručniji reći, što to točno znači i kako će utjecati na vavej?

@zvone
@brko
Nije izbacen iz wi fi nego je svojevoljno napustio.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 18:10   #3329
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
A i taj njihov standard si mogu gurnut u guzicu jer im tošiba ne isporučuje kartice niti ništa vezano za taj standard
Sve to mogu proizvest doma,nije to balkanska prćija.

A ionako ce se sve smirit uskoro i nikom ništa.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 18:24   #3330
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Te njihove NM kartice koštaju k'o Sv. Petra kajgana, a performanse su slične postojećim sd karticama. Dakle, ništa revolucionarno osim dimenzija.

https://www.amazon.com/Huawei-Memory...07KS9K281?th=1
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na