Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2016., 00:39   #271
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 11:35   #272
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ne nužno... Sinoć od 11 do jutros 9 potrošeno 1%, imam sve uključeno, BT, WiFi, NFC i mobilni net. Ista potrošnja preko noći već 3 noći za redom odkad sam nadogradio. U korištenju je slična potrošnja, možda malo manja, ali uglavnom, bude oko 4-4.5h SoT pošto dosta igram na njemu i imam sve moguće IM i društvene mreže (šta'š, profesionalna deformacija)
Da toga svega nemam, vjerojatno bi bilo 5,5-6h
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.03.2016., 22:52   #273
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Meni je baterija na xperii savrsena, samo me još taj display muči. Gledam cijene novih,..ajme ...jos uvijek drzi cijenu.

Uglavnom stalno mi rade sve aplikacije, slusam mjuzu i igram igrice..i evo...baterija izdrzi i do 30 h
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 22:58   #274
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Ne nužno...
SOny neće nužno staviti stamminu s dozeom zato kaj tebi baterija tolko traje ili ja nisam skužio?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 00:37   #275
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ne nego više nema potrebe pošto je Doze potpuno preuzeo ulogu STAMINAe. Sjećam se kad sam ju prvi puta upalio, na Xperiji S, uopće nije imala utjecaja zbog samog rastrošnog OS-a i SoC-a, ali u svim kasnijim verzijama je bila bolja i bolja, do te mjere da na Z1 se potrošilo u stand-byu oko 5%, Z3c oko 3% a Z5c na MMu sa Dozeom je već 3. noć za redom na 1% potrošnje.
Ali postoji mogućnost da su uspjeli naći nešto što Doze ne pokriva pa će STAMINA update izbacit u 4. mjesecu kako su to naveli pri nedavnoj nadogradnji japancima. Rađe bi da rade na posebnom ažuriranju kamere, npr. kao OnePlus što je izbacio fixeve i RAW...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 01:01   #276
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Doze? Kaj je to? Imao sam Z i Z1 u spanu od 3 godine i nikad se sotim nisam susreo... staminu sam koristio neko vrijeme na Z.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 01:48   #277
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Doze je feature na MMu koji praktički ima istu ulogu produživanja radnog vijeka baterije zasnovano na sličnim principima, limitiranja rada aplikacije dok je ekran ugašen i mobitel se ne koristi.
Brko bit će i u tebe na S5 u budućnosti
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 21:56   #278
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Zeni mislio kupiti mobitel za dar, ali kaze uzmi sa sto boljom baterijom 'ali da je i lijep'. Koristila iskljucivo iPhone do sada, ne voli velike mobitele. Dakle Z3 compact ili pak Z5 compact.

Iskreno, iako sam ljubitelj sonya opcenito, nisam do sada imao ni jedan njihov mobitel. Razlika u cijeni po njuskalu je velika, pa da ovdje upitam, isplati li se ici na skuplju varijantu? Da li je kamera bolja? Razlike u bateriji itd. ?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 22:14   #279
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Z3c ako hoćeš ''jaču'' bateriju (i kraću podršku), Z5c ako hoćeš sve ostalo. SD801 će vjerojatno stati na MMu, pa čisto radi futureproofinga možda bolje uzet Z5c i riskirat 1-1,5h SoT-a. A i bolji je build quality na Z5c, ne ostavlja toliko otiske odozada. Kupi joj onaj rozi
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 22:49   #280
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ma sta god da kupim ona ce ocekivati bolju bateriju, bolju kameru + da se 'ponasa kao ajfon'. Ako joj jednostavno kupim ponovno ajfon (moja prvotna namjera) nahebo sam ko zuti. Ali kad joj kupim Sony opet cu nahebati, samo malo manje
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2016., 23:12   #281
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Kako bi Irci rekli, ''What's the crack?'' Koja je fora s tim, pa kopi joj ajfon i gotovo.
Ovak možeš tražiš dlaku u jajetu a Sony je krzneno jaje...
Z5 je ok, svidjet će joj se gravura sa strane. A i nema ga puno ljudi pa će ta gravura odlično privlačit poglede po stolovima kafića
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 23:21   #282
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nece ajfon. Kaze baterija uzasna. A koristi gotovo 4 godine star mobitel, baterija na 62% od orginalnog kapaciteta (moze se provjeriti preko coconut battery aplikacije za mac). No ne mozes joj to objasniti. Samo hoce nesto drugo, ali da je ko ajfon. Ukratko, mrtav sam i uzimam sony
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 23:25   #283
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Onda uzmi Z5C. Z3C nije imala pa neće znati razliku u baterijama, mob je brz i fluidan i ima OK kameru. A baterija će sigurno biti ilirski preporod nakon ove koju je imala na ajfelofoncu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2016., 23:51   #284
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Yup. Tako ce i biti, na njuskalu ih ima par u ponudi pa ce jedan pasti sigurno
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 00:13   #285
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
I odma pični na MM, ako treba i sa flashtoolom. Drugi mobitel nakon nadogradnje, vjeruj mi... Samo pripazi ako notifikacije ne budu dolazile na vrijeme (meni se to ne događa, ali upozoravam) u Postavkama za bateriju makni optimizaciju aplikacije koja ima s tim problem i voila. Znalo je bit toga sa Alarmom po forumima, ali kod mene sve štima
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 00:33   #286
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Nebi samo zbog procesora,povodim se onom: milijarde muha ne mogu biti u krivu(da je to najveći fail od proca u povijest Quallcoma )

Citiraj:
Despite getting a “revision” after the 810s from the earlier part of the year starting wreaking havoc with smartphone performance, flagship reputations and Qualcomm's chances of remaining a market leader, the Snapdragon 810 is going to go down in history as one of the worst chipsets ever.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.03.2016. u 00:39.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 00:39   #287
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Koliko sam vidio po recenzijama, Sony je to stvarno ok rijesio. Osobno sam taj proc imao na Xiaomi MiNoteu i OnePlus Two, nisam imao nikakvih problema, dapace. Da im je fail - sigurno je. Ali kompletni ipak nije
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 00:42   #288
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Samo daj,ja za sebe i svoje nebih to želio uzimat,pogotovo jer na Z3C dobivaš skoro duplo bolju autonomiju riješenu throttlinga zagrijavanja(upitno) itd

Naravno nije ni on bezgriješan pa dobivaš kabrio ponekad sa staklom ali kako bi MeatLoaf rekao: I would do anyithin for 9h SOT-a(kucao sam ja i po 11 u najboljim danima,tako da je priča 1-1.5h SOT-a više samo utjeha za neke...imaš cijeli thread na XDA sa lijepim screenshotima)

Iskreno po tom pitanju mi je Z5C fail jer ga sad svi veći mobiteli prešišavaju u bateriji....a prethodnici su bili pojam za DUPLO BOLJA BATERIJA izraz.

Još jedan 810 con.

Čekamo dose i postavljanje rekorda sa kakvih 12 sati SOT-a
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_2016-03-09-06-28-30.png‎
Views:	174
Size:	62.9 kB
ID:	16210  

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.03.2016. u 01:38.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 00:55   #289
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Jbg, kad bi bio siguran da ce z3c dobiti android n, uzeo bih njega sigurno, ako ista onda radi ustede. Ali poznajuci Sony politiku, nekako sumnjam u taj scenarij. Z5c mozda izvisi, ali 99% da nece, tako da je odluka vec pala
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 01:19   #290
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Žena očekuje Android N i multi window mode još od iOSa 5.12?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 08:36   #291
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Za Z2 je zadnji MM, Z3 bi po tome trebao dobiti Android N.

Ja cekam MM za Z2 da vidim kak ce to zgledat.
Pustili su betu prije par dana ali jos nema leakova da se moze stavit preko flashtoola.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 10:35   #292
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
SoT is overrated.
Za neku prosječnu negeekovsku upotrebu mobitela baterija će i na Z3C i na Z5C potrajati dva dana bez beda. Dodaj izgledniju N podršku za Z5C, plus što Z3C prečesto ima problema sa staklom... Ja bi definitivno u ovoj dilemi Z5C.

EDIT:

upravo mi bratić javlja, na njegovom novom (2 mjeseca) Z3C krepalo 25% toucha, upravo ga fura na servis
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 12:04   #293
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Za Z2 je zadnji MM, Z3 bi po tome trebao dobiti Android N.

Ja cekam MM za Z2 da vidim kak ce to zgledat.
Pustili su betu prije par dana ali jos nema leakova da se moze stavit preko flashtoola.
Mislim da ne, jer je bilo pria o ovome. Sony ide po procesoru, a pošto je u Z2 i Z3 seriji 801 onda e u isto vrijeme zaključit da se ne ide dalje. A postoji tek mala sitna mogućnost da ide na N, čisto iz razloga jer je Z3 napopularniji Z uređaj nakon samog Z-a. To mu ide u prilog. Ali svejedno to neće biti to jer je procesor 32 bitni a sve se šifta na 64bit tako da neće radit tako dobro kao do sada.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 17:48   #294
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
SoT is overrated.
Tak ja mislim za brak i djecu,pa se univerzum sa mnom ne slaže.

Sa negeekovskom upotrebom Z3C ide po 3 dana,stoga molim ne iznositi lažne informacije. Ne znam zašto ljudi mitomane,vjerovatno u potrebi opravdavanja svojih (potencijalno krivih) odluka. Screenshot ti je na dnu(nije moj,XDA je pa imaš tamo cijeli thread sa time). Average geekovska upotreba je dva dana,geekovska(visenje na mobu cijeli dan) je n1 dan iz 10 sati SOTa. 9 je nekakv okvir prosjeka koji postiže pri zadnjem buildu LP-a. A cijeli internet pun ovakvih postova,kmečanija po Sonyevom forumu samo takva

Citiraj:
Hey guys,

I'm an owner of the Xperia Z5 compact for a week now. I'm overall satisfied with this beauty but, coming from the Z3 compact, the battery life is not good at all. With moderate use I can get through a day, but surely not a day and a half or 2. I make use of the STAMINA mode but that doesn't seem to make a big difference.

Anyone else with this issue?
Citiraj:
January

My feelings entirety Z5_user. I am majorly disappointed with the battery I bearly get a day out of it with moderate use. The z3 compact was a lot better. What are sony going to do about it though?! We can all post and complain but really what is the point. I think the best way is to say we won't purchase another Sony phone again although they have a lot of potential.
My phone has a crack on the back and I have no idea how that happened and with the poor battery life I am dissatisfied for a Ł500 piece of kit!
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Mislim da ne, jer je bilo pria o ovome. Sony ide po procesoru, a pošto je u Z2 i Z3 seriji 801 onda e u isto vrijeme zaključit da se ne ide dalje. A postoji tek mala sitna mogućnost da ide na N, čisto iz razloga jer je Z3 napopularniji Z uređaj nakon samog Z-a. To mu ide u prilog. Ali svejedno to neće biti to jer je procesor 32 bitni a sve se šifta na 64bit tako da neće radit tako dobro kao do sada.
Ko laiku nam pojasni,šta se sve točno šalta na 64bita i šta neće dobro raditi na 32 bitnim procesorima?

Pošto već DP naveliko kuca na Nexusu 5(SD800) dok DP za Nexus6(SD805,32bitni) može skinut bilo tko...(i leti,te će biti službeno podržan od Googla). Preklinjem vas,suzdržavajte se svojih kerefeka,pretpostavki i neisitinitih informacija bez linkovanog pokrića. Suprotno samo odmažete članovima foruma.

(za roberta)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_2015-11-08-09-35-26.png‎
Views:	181
Size:	132.5 kB
ID:	16217  

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.03.2016. u 19:03.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 19:13   #295
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Nema laznih informacija, samo ne citas pazljivo. napisao sam dva dana bez beda, nigdje nisam napisao da ne moze vise.

to je neki minimum koji ce zadovoljiti i z3c i z5c, to je poanta mog posts. i da je pritom bolji izbor z5c.

imam i ja screenove mog z3 od tri i pol dana baterije, pa sto sad. ponavljam SoT - overrated. da ne ulazim sad u to koliko velika razlika moze biti kod SoTa ovisno o nacinu koristenja. vecini ljudi ce dva dana trajanja baterije biti vise nego dovoljna.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 20:49   #296
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Problem je šta jedan ne može dva dana izgurati čak i sa nekim average useom. Bar po ljudima. Tolko da su njihovu reklamu počeli zvat,pa može zakoračiti u drugi dan,da

SOT ne govori puno o načinu korištenja ali govori puno o izdržljivosti baterije. Puno možda i najviše.

Problem je šta je tvoja postavka ko kad uspoređuješ Škodu Feliciu i Mercedes,recimo novu C klasu reć da je snaga tu negdje jer da oba mogu ić 130 po autocesti što je većini ljudi dosta.

Eto,to točno tako zvući.

Čekam još odgovor šta nam to donosi 64 bita osim mogućnosti adresiranja više memorije(za bubimira)

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.03.2016. u 20:55.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 21:13   #297
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ko laiku nam pojasni,šta se sve točno šalta na 64bita i šta neće dobro raditi na 32 bitnim procesorima?
Pa lijepo, koliko će SD800 procesora dobit MM? Samo N5. Otprilike će takva slika biti i sa 801, znači ukinut će se podrška i za Z3 seriju, SGS5, G3, Mi4... Bilo je već priče o ovome, barem na xda. Ponavljam, ako se ukine za Z3 ukida se i za Z2, bez obzira što je Z2 stariji 6 mjeseci, oni to gledaju po procesorima. Jer bi po logici starosti bilo da će Z1c dobit MM, a nije ga dobio iako je unutar EoL limita. I o tome je već bilo riječi.

A za bateriju, jednu stvar ne kužim, fakat si mi drag al brate nemoš' znat o bateriji na Z5c više od mene, i nemoš znat usporedbu Z3c vs. Z5c bolje od mene baziranu samo napisima na forumima.
Z5c ima lošiju bateriju od Z3c to je fakt. Al nije niti toliko kriminalno lošija kao što se želi prikazat, in fact, MM se čini kao blago poboljšanje. 4.5h SoT-a je prosjek za mene jer imam 3 igre koje dnevno po nekoliko puta zaigram u vremenu dosade (SimCity, Madden NFL i RR3, sve 3 grafički iscrpne) i pregršt appova za Social Media i IM + 3 mail accounta sa uključenim pushom. Kad to sve uzmeš u obzir, kao i uključene sve konekcije (WiFi, NFC, BT, GPS...) vidiš da 4-4.5h SoT-a nije uopće loš rezultat jer izdrži cijeli dan pa punim po noći samo da mi je ujutro spreman.

EDIT: Sorry nisam ti odgovorio za 32-64. Bio sam prezauzet ti nabit na nos koliko si u krivu za bateriju na Z5c :P
Uglavnom, nisam ekspert u tom polju pa samo papagajim što pročitam na xda od puno pametnijih od mene, a u jednoj verziji razlog zašto 801 neće dobit N je to što bi svi voljeli prešihtat se na 64bit zbog boljeg rada aplikacija. Inače i nema neke velike razlike po krajnjeg korisnika, ali očito se niti Qualcommu niti OEMima neće dat radit drivere za uređaje iz 2014. Ovisno o onom planu Googlea za produženje EoL-a sa 18 na 24 ako se ne varam, ali to još nije zaživilo u potpunosti...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: bubimir13. 15.03.2016. u 21:19.
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 23:01   #298
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Samo da javim, odustao od z5c. Nasao na njuskalu 2 povoljna, jedan oglas je vec maknut. Pisalo nov, 2150kn. Naravno da nije nov. Ne samo to, vec ima par udubljenja. I za to sam vozio u drugi dio grada

Rezerviran mi4c. Imitacija iOS-a sa MIUI-em, jako dobra baterija. Ali mi se z5c svidio u ruci, vjerojatno cu sebi jednoga ubosti kad tad (volim manje mobitele).

Inace, mi3 cini mi se dobiva sluzbeno MM. Ili je vec dobio. Nisam siguran, ali za svaku pohvalu ukoliko je to istina
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 23:01   #299
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Problem je šta jedan ne može dva dana izgurati čak i sa nekim average useom. Bar po ljudima. Tolko da su njihovu reklamu počeli zvat,pa može zakoračiti u drugi dan,da

SOT ne govori puno o načinu korištenja ali govori puno o izdržljivosti baterije. Puno možda i najviše.

Problem je šta je tvoja postavka ko kad uspoređuješ Škodu Feliciu i Mercedes,recimo novu C klasu reć da je snaga tu negdje jer da oba mogu ić 130 po autocesti što je većini ljudi dosta.

Eto,to točno tako zvući.

Čekam još odgovor šta nam to donosi 64 bita osim mogućnosti adresiranja više memorije(za bubimira)
felicia i c klasa? z3c i z5c? ti si lude gljive jeo

u veconi stvari z5c je bolji mob od z3c. osim mozda po pitanju baterije koja je mozda 10-20 posto losija. A to je pofatak koji vecini ljudi ne znaci nista ako je generalno mob bolji, a je. fingerprint sensor, brzi procesor, fluidniji rad, bolja kvaliteta izrade, bolje lezi u ruci, quick charge, bolji zvuk, bolja kamera...

i na xda koji cesto spominjes imas preko nekoliko usera koji su koristili oba moba, pisali usporedbe, i slazu se oko ovog.

SoT nekima ne znaci nista.
samo jedan primjet - ja dnevno imam 3-4h razgovora (neces vjerovat, i razgovaram na mob) koji solidno iscijede bateriju, a gdje je tu SoT? nigdje, ekran je ugasen za vrijeme razgovora...
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 15.03.2016. u 23:14.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2016., 23:16   #300
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
felicia i c klasa? z3c i z5c? ti si lude gljive jeo

u veconi stvari z5c je bolji mob od z3c. osim mozda po pitanju baterije koja je mozda 10-20 posto losija. A to je pofatak koji vecini ljudi ne znaci nista ako je generalno mob bolji, a je. fingerprint sensor, brzi procesor, fluidniji rad, bolja kvaliteta izrade, bolje lezi u ruci, quick charge, bolji zvuk, bolja kamera...

i na xda koji cesto spominjes imas preko nekoliko usera koji su koristili oba moba, pisali usporedbe, i slazu se oko ovog.

SoT nekima ne znaci nista.
samo jedan primjet - ja dnevno imam 3-4h razgovora (neces vjerovat, i razgovaram na mob) koji solidno iscijede bateriju, a gdje je tu SoT? nigdje, ekran je ugasen za vrijeme razgovora...
JA (egotrippin')
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na