Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2020., 15:04   #571
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Išao sam u Spar, pogledati kakva je ta ECG mikrovalna od 380kn, 17L, bijela.
No kupio sam Candy CMW 2070 S, istih su dimenzija no ova ima 20L, ali Candy puno ljepše izgleda, ljepši dizajn i srebrna je. Dok ECG izgleda kao igračka nasrpam njoj.

Prva mikrovalna, još moram naučiti što sve mogu u njoj i kako grijati/podgrijati.

Ne piše da je na akciji već da redovno košta 400kn, morao sam tražiti voditeljicu da dobijem novu u kutiji (imaju, samo se treba obratiti djelatniku, na kutiji Candyija piše godina proizvodnje 2020., dobio sam upute, jamstvo mi nisu ovjerili "tek kada se uvjerite da radi za par dana dođite, čuvajte račun") Sve ok, čak i Spar mogu donijeti ako se pokvari.



btw novi Electrolux hladnjak mi se više toliko ne zamrzava gore (kapljice odu dolje) kada sam spustio na 3 temperaturu, termometar mi sada pokazuje 7C u hladnjaku, dok je na razini 4 bilo 5C
no već u donjem dijelu, na rešetkama zamrzivača (koliko sam gledao, drugi kombinirani hladnjaci nisu imali rešetke u zamrzivaču između ladica, ne znam zašto ovaj ima) je već milimetar snijega.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 07.09.2020. u 15:24.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2020., 23:56   #572
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Prošetao po trgovinama sa metrom i gorenje mikrovalne mi odgovaraju, naime oni racinaju 34.5 sa botunima a zapravo su 31 sta mi pase, jer ce botuni bit u L dijelu gdje ima mista za botune, tako da cu uzeti neku od gorenja 20L 800w.
Niti jedna druga, niti 17L mi ne paše cak taj ECG oz interspara mi je prevelik
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 11:29   #573
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
https://www.sancta-domenica.hr/mali-...e-mo17e1s.html

Mi smo uboli ovu, bila je 150 kn jeftinija u elipsa (izložbeni primjerak), pa sam njega uzea.
Lipa i radi, ne treba mi više
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 12:31   #574
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Imam i tu uslikanu ali 17L je i 700W a istih je dimenzija kao i MO20E1B. Iako sumnjam da tih 3l išto znači a meni se doduše više crno uklapa u kuhinju, iako ce bit sakrivena u ormaricu
https://www.emmezeta.hr/gorenje-mo20...ca-633172.html
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 12:58   #575
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da li je tko spajao plinsku ploču sam na plinske instalacije?
Nemam neku averziju prema plinu, spajao sam plinsku bocu 200 puta. Al pošto je ovo zemni plin i što će biti trajno spojeno, razmišljam da platim nekome da mi to odradi.

Pa postam da me odgovorite ili nagovorite tnx










Te Candy i Gorenje, Vivaxice i hrpa drugih proizvođača ima iste mikrovalke u jeftinijem rangu. Samo je gore drugo ime i malo drugačiji dizajn gumba.
U Pevecu ih je bilo izloženo desetak i otvorim vrata na svakoj, unutra sve isto. Isti tanjur, iste rupe, isto sve.
Tako da ako nekome trebaju samo osnovne funkcije, najjeftinija koja zadovoljava vizualno i bok.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 08.09.2020. u 16:27.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 13:40   #576
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
A nisu dimenzije, baš sam ja mjerio jer mi nesmije bit veća od 32.3 CM tako da sam ograničen i sve jesu "prototipkse", čak i skuplje samsung LG i Electrolux ali gorenje je jedini nekako uspio sve upakirat u manje pakovanje i dimenzija im je 31.5 dok drugi idu uglavnom preko 35.

I u gorenja su sve istih dimenzija 17L 20L i onde od 500 i one od 1000 kn, očito imaju svoj kalup
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2020., 16:44   #577
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da li je tko spajao plinsku ploču sam na plinske instalacije?
Nemam neku averziju prema plinu, spajao sam plinsku bocu 200 puta. Al pošto je ovo zemni plin i što će biti trajno spojeno, razmišljam da platim nekome da mi to odradi.

Pa postam da me odgovorite ili nagovorite tnx
Nije to neki problem, ali plin je zajebano bice.
Sve spojis i sve dobro, a curi.
Ako ces sam to raditi, prvo promijeni dizne na stednjaku (moras staviti šire), da ne budes ko ja - cudim se kako mi je slabi plin ili kako neće upali.

Ali pazi na spojevima, obavezno.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 14:45   #578
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Nije to neki problem, ali plin je zajebano bice.
Sve spojis i sve dobro, a curi.
Ako ces sam to raditi, prvo promijeni dizne na stednjaku (moras staviti šire), da ne budes ko ja - cudim se kako mi je slabi plin ili kako neće upali.

Ali pazi na spojevima, obavezno.
Vjerojatno budem solo na kraju, sapunica i bok.

Gledam sad gdje da kupim potrošni materijal u Zg i nula bodova. Standardni krivci u zapadnom dijelu grada tipa Pevec, Bauhaus nula bodova.

Glupo mi naručivati poštom iz Ikome stvari i plaćati poštarinu.


EDIT:

Našao u Batisu sve. Ta trgovina nema što nema, još jednom me spasio.

EDIT2: Na webu ima svega, tamo nema nista, il nema il neki zamjenski artikli.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 09.09.2020. u 19:29.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 15:46   #579
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Prva mikrovalna, još moram naučiti što sve mogu u njoj i kako grijati/podgrijati.
Ako hoces da ti se ravnomjerno klopa zagrije onda smanji snagu na sto manje (npr 40%) i proporcionalno (podijeli s 0.4) produzi vrijeme grijanja. Nije bitno ak radis caj ali je bitno ako grijes kruci obrok tipa lazanje.

Sve ostalo je vise manje trivijalno, ali da se ovog sjetim mi je trebalo duze nego mi je ugodno priznati
hash je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2020., 08:31   #580
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Unatrag par stranica možete vidjeti da sam kupio electrolux EW7F348W sa ekupi. Do sad sam ju koristio svega 10ak puta. Ovih dana čistim kuću i slažem rublje, pa se nakupilo toga, mislim da sam i pretrpo mašinu, uglavnom... koda sam sjebo motor, znači koji god program da stavim, bubanj se ne okreće, pokuša se okrenut na sekundu ali stane, i čuje se škljocanje...
Poslije sam ispraznio bubanj, ista stvar se dešava... dal sam sjebo motor ili šta?
Garanciju imam, valjda nebu problema..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2020., 08:36   #581
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Ne zaboravi registrirati za 5g jamstva, ako si izvadio šipke, zovi servis
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2020., 08:38   #582
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Registrirano je, kontaktiro sam upravo mailom..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:04   #583
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Imam pitanje u vezi indukcijskih ploča pošto je pala odluka na taj oblik kuhanja. Dosta sa istraživao o njima i razlog zašto sam se odlučio nabaviti jednu je brzina kuhanja i lakoća čišćenja. E sad, vidio sam i hrpu problema od toga da s nekima ljudi imaju problema kada stavljaju male posudice za kuhanje kave ili čaja, pa ih ne prepoznaju, pa su im druge bučne zbog ventilatora, pa treće imaju vrlo glasan zvuk tipki kada se pritišću.......

Ono za što sam ja zapeo je ova sa flexi zonama i skoro da sam je i kupio dok nisam naišao na jedan youtube review i vidio da ovo uopće nisu flexi zone kakvima se reklamiraju. Velika posuda puna vode koja prekriva dvije zone je imala točno dva vodena kruga koja su stvarala mjehuriće i vidjelo se jasno da su to odvojene zone. Ja sam smatrao da su ove zone kompletno neovisne na to gdje se stavi posuda i da se može staviti i u sredinu. Ovo su potvrdili i korisnici koji vele da kad se stavljaju male posude da treba točno naciljati gornju ili donju poziciju. Isto tako manje lončiće im ne prepoznaje.

Kakva su vaša iskustva s indukcijama, prepoznavanjem malih posudica/lončića za kavu ili čaj, korištenjem flexi zona isl? Ne bih se htio zeznuti jer ova dolje po specifikacijama izgleda odlično, a ispala bi teški promašaj. Imate li kakve preporuke do 3000 kn? Meni je potrebna samo jedna spojena flexi zona na kojoj će biti u potpunosti neovisno gdje će biti lonac, dok na drugoj strani mogu biti odvojena 2 mjesta za kuhanje i važno mi je da se prepoznaju i mali lončići za kuhanje od npr 8 cm ako je to moguće. Da li su se možda i neke marke pokazale boljima od drugih jer bosch je bezobrazno skuplji za ono što nudi, a sudeći prema korisnicima dosta se i kvare modeli koje sam gledao.

https://www.sancta-domenica.hr/ploca...cm-928-ba.html
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:20   #584
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Mi nebi vise nikad na plin, imamo jako slicnu Whirlpool indukciju (vj. starija linija, cca 4god) i super smo zadovoljni, vent se slabo cuje, vise se cuje ono što kuha na ploči, zvuk tipki je normalan, mozda nam fali "boost" opcija da odma upali max snagu ali nije ni to neki dealbraker...

Flex zona ne djeluje kako si ti zamislio već su to normalne 2 zone (okrugle) i izmedju nemaju zavojnice. Kad aktiviras tu flex zonu samo dobijes da kotroliraš obije zone jednom tipkom, nadam se da shvaćaš?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:27   #585
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Mi nebi vise nikad na plin, imamo jako slicnu Whirlpool indukciju (vj. starija linija, cca 4god) i super smo zadovoljni, vent se slabo cuje, vise se cuje ono što kuha na ploči, zvuk tipki je normalan, mozda nam fali "boost" opcija da odma upali max snagu ali nije ni to neki dealbraker...

Flex zona ne djeluje kako si ti zamislio već su to normalne 2 zone (okrugle) i izmedju nemaju zavojnice. Kad aktiviras tu flex zonu samo dobijes da kotroliraš obije zone jednom tipkom, nadam se da shvaćaš?
Slažem se za plin i zato bih se volio maknuti s njega. Mislim da bi ovo ipak trebalo raditi onako kako sam ja zamislio s obzirom da reklamne materijale raznih proizvođača. Razlog zašto me ta flex zona zanima je upravo neovisnost o veličini posuđa i prepoznavanje bilo koje veličine. Kod ovog Whirlpool modela kojeg sam ranije linkao ovo ne funkcionira kako spada. Isto vele i ljudi u recenzijama. Nekako sam shvatio da bi svaki proizvođač ovo morao raditi na isti način, samo eventualno drugačije zvati. Ako stvarno tako ne radi onda je ovo jako beskorisna opcija.

Unlike conventional induction cooktops, flexinduction hobs come with some sensors that work individually. The automatically detect the size and shape of each pan and only heat the hob zones in contact with them.
This allows using rectangular, oval or any shape cookware without the limits of a circular induction hob. Cookware size also become irrelevant, as flexinduction cooktops can detect them almost anywhere. We can even place more than one pan in the same cooking zone and choose if we want to use the same temperature or set different temperatures for each pan. Compared to traditional induction hobs, flexindution hobs main advantage is you won’t need to worry about cookware base diameters anymore. You will be able to use pots and pans of any size without limits.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:38   #586
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pazi samo da imaš dovoljno struje za indukciju.


Par poznanika ima problema, imaju jako male limitatore u stanu, o trofaznoj struji da ni ne govorim. Pa onda moraju odlučiti da li će peći i kuhati ili prati veš
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:42   #587
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pazi samo da imaš dovoljno struje za indukciju.


Par poznanika ima problema, imaju jako male limitatore u stanu, o trofaznoj struji da ni ne govorim. Pa onda moraju odlučiti da li će peći i kuhati ili prati veš

Vjeruj mi osigurao sam se oko ovog Najviše me sad muči ta flex zona. Ne daje mi se 3000kn ako ću kavu moći kuhati samo u loncu za juhu Treba mi nešto što može bez problema prepoznavati sve veličine lonaca koje stavim na indukciju.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 13:48   #588
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Tu ti nažalost nemogu pomoći.

Mi smo u procesu uređivanja kuhinje, i nakon struje, vraćam se na plin. Navika je zajebana stvari.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:17   #589
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Ako zgrada ima priključak za plin, ne znam zašto bi se koristila.struja
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:21   #590
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Ma ne znam... ja nisam nikad imao problema sa nikakvim tećetinama ni dzezvama na AEG indukciji, mala posidq za kavu promjera 10 cm uredno zakuha odmah, sa 3 deca vode prije nego li u kuhalu za vodu, neke stare tece isto rade, sve tave za palacinke uredno rade, doduse ja sam uzeo od tefala set posudja i nemam proboema bas nikakvih, bas naprotiv, sasvim odlicno iskustvo za indukcijom
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:23   #591
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ako zgrada ima priključak za plin, ne znam zašto bi se koristila.struja
Jednostavnost čišćenja, napredne funkcije tipa timer, sigurnije. Ima hrpa razloga zašto koristiti.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:25   #592
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ako zgrada ima priključak za plin, ne znam zašto bi se koristila.struja

Meni ono najbitnije, nevjerojatna količina vremenske uštede na kuhanje i čišćenje. Dragi Ag, nije sve u uštedi 10 kn na mjesečnim režijama.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:31   #593
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
Ma ne znam... ja nisam nikad imao problema sa nikakvim tećetinama ni dzezvama na AEG indukciji, mala posidq za kavu promjera 10 cm uredno zakuha odmah, sa 3 deca vode prije nego li u kuhalu za vodu, neke stare tece isto rade, sve tave za palacinke uredno rade, doduse ja sam uzeo od tefala set posudja i nemam proboema bas nikakvih, bas naprotiv, sasvim odlicno iskustvo za indukcijom

Thx na ovome. Fora je da neke indukcije stvarno imaju problema s malim veličinama, ali to je očito kako tko pogodi koji model. Nije niti Whirlpool smeće, ali su onaj gore model koji mi se svidio popljuvali uzduž i poprijeko. Na kraju ću očito ići na neki blef i nadati se da ću dobiti ono što sam očekivao. Meni je korištenje indukcije nakon višegodišnjeg kuhanja na strujnom štednjaku i nakon toga 5 godina na plinu došlo kao da me netko pospremio iz čamca u svemirski brod. Sve one priče o kompliciranu s dodirnim kontrolama i nemogućnosti namještanja prave jačine su pale u vodu nakon što sam napravio nekoliko jela. Regulacija mi je ista kao i plin, čak i preciznija jer se kod plina moram nagnuti ispod lonca da vidim koliko malo sam smanjio vatru da mi se ne ugasi ako npr. želim kuhati na lagano da završim jelo do kraja. O tome koliko vremena uštedim na zagrijavanje da ne govorim, zatim se ne kuham po ljeti kao kod plinskog štednjaka ako stojim kraj te ploče jer nema nikakve disipacije topline sa same ploče, onda kuhanje na timer.....milina jedna. Čišćenje također. Ovo su mi sve mane na plinu, a pogotovo zato jer je plin danas mnogo lošije kvalitete nego prije 10-ak godina.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:42   #594
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Onaj tko je jednom probao indukciju nikad više neće na plin. Isto ko ni onaj što je probao 144 FPS naspram 30 fps. Ili onaj tko je imao optiku na ADSL. itd itd

Znači indukcija i plin su nebo i zemlja. Tko kaže suprotno nije nikad imao indukciju ili eventualno miješa običnu staklo-keramičku ploču sa indukcijom, a razlika je ogromna.

Ja na indukciji nikad nisam imao nikakv problem, ni sa malim đezvama, ni wok tavama ni ovo ni ono. Ako je posuda za indukciju namjenjena, dela.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:47   #595
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova

Ja na indukciji nikad nisam imao nikakv problem, ni sa malim đezvama, ni wok tavama ni ovo ni ono. Ako je posuda za indukciju namjenjena, dela.
Amen.

Bila ona 2cm promjera ili 45, ako je najmjenjena za indukciju onda radi....

Samo zapamtite za indukciju,
kad vam zena zapali ulje na idukciji vatra se gasi sa mokrim šugamanom!!!
A zapaliti ce ga sigurno
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 15:31   #596
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
I mi nakon plina na indukciji, nebo i zemlja,preporod.


Đezva koja je bila na plinu radi i na indukciji bez problema.
Tava za palačinke kupljena neka od 100kn za indukciju,palačinke brže gotove i ukusnije nego na plinu.


Ploča koju smo kupili je vulgaris neka za 1900kn ili manje,ne sićan se. Nema flex zone.
Za iste pare se mogla uzet plinska ploča sa crnim staklom,čak i skuplje, tako da je indukcija i jeftinija, a nema brige oko crijeva,spojeva,regulatora,plinske boce itd itd.


Kava zakuva za 20 sekundi, palačinke se ispeku duplo brže nego na plinu, voda prokuva za minut za manistru, juva bude gotova za 5 min (šala )
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 16:18   #597
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Ja sam se odlučio za ovu iako je jos nisam kupio.
Pa nek kuha tko hoce na sta hoce.
https://www.electrolux.hr/kitchen/co...ob/egd6576nok/
axo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 16:18   #598
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Imam electrolux EIT61443B, 1500kn u Edigitala bila

Ugl nema fleksi nema zone nista to fancy ima Power Boost, timer i neki wifi za napu, ali sta se tice velicina znači za džezvom 82mm imam problema, hvata je samo kad je hladna i kad je indukcija savrseno čista, meni čisto dovoljno za prokuvat vodu. Sa džezvom od 100mm širine nema nikakvih problema radi ko sat.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 17:51   #599
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Hvala decki. Onda dzezvica od 10cm ide na to, uzeti plocu bez fancy sranja i to je to :-) Keep it simple.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 20:28   #600
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Imam ja pitanje, jel se i na indukciji pigaju tanje tave, kao npr za palačinke?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na