Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2020., 16:04   #91
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Da i ja malo dam svoj obol ode
Već par godina nosim Adidas Ultra Boost ST jer mi je obični bio preuzak, ovaj mi je bio puno udobniji i bolje drži nogu te mi lijepše izgleda da budem iskren.
Međutim, ima problem s (kratko)trajnošću džona koji se jednostavno raspadne nakon cca 6mj hodanja. S njima ne trčim nego jednostavno dosta hodam i nosim ih svakodnevno.
Za trčanje po brdima mi je dosta dobra stara Kanadia TR7 i Terrex Agravic.
UB ST mi je bio sam vrh udobnosti dok nisam otkrio novi Pulse Boost HD koji je nirvana Malo je tvrđa pjena, ali to mi odgovara jer imam cca 90kg pa se manje "valja" od UB i bolje su za trčanje po asfaltu jer bolje drže nogu su i čini mi se da je džon dugotrajniji jer je guma malo deblja, plus jeftinije su - nađu se za 70-80€ online.
Evo opet me nekaj puca taj adidas
Gledam te modele koje su ultra turbo udobne..

Kvotam tebe pošto si rekao da ti se đon raspao..

Dal je to lošija kvaliteta u pitanju ili im je tak kratak vijek korištenja?

Imaš ovaj model?
https://www.adidas.com/us/ultraboost...es/B37695.html

Zanima me samo kvaliteta te tkanine tj mrežice da li su čvrste, tj dal se habaju nakon cca par mj. nošenja?

Gledam te modele od adidasa sa tom udobnom pjenom, prioritet mi je hodanje, a i da mi stopalo ne "pleše" unutar tenisice.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2020., 17:02   #92
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Bas nedavno bio u outletu kod Ikee, adidas outlet, probao par boost modela, ne znam, nisam nesto bio odusevljen s udobnoscu, a i ono platno prekriveno mrezicom mi ne ulijeva povjerenje, cijene su bile, 500-900kn..

Na kraju uzeo jos jedne joya tenisice, na akciji, skuplje jesu od adidasa al su i daleko udobnije, dok adidas za neke boost modele trazi suludih 1300kn.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2020., 17:55   #93
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
da, čujem da su te joya kao čudo udobnosti.
da li je to stvarno tako, da opravdava tih 1500+ kn?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2020., 18:40   #94
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
da, čujem da su te joya kao čudo udobnosti.
da li je to stvarno tako, da opravdava tih 1500+ kn?
Srecom za vrijeme korone su bile na akciji joya tenisice, 1050kn i jedan broj je ostao, puna cijena je bila 1750kn, govorim o joya tenisicama.. A uzeo dva mjeseca prije ovih tenisica jos jedne joya cipele-tenisice isto na akciji, mislim da je bilo 1150kn, puna cijena je bila 1750kn..

Osobno, da, opravdava, ak gledamo sto se sve nudi za (govorim za ostale zvucne marke na nasem trzistu) te novce, al ak se vise ide na dizajn neg na samu funkcionalnost obuce tj udobnosti, onda tu joya ne kotira dobro, kiksaju na podrucju dizajna, posto nisu bas nesto ekstra lijepe, ali zato su po udobnosti

Jedne sam joya kupio prije 6-7god, jos ih imam, od onda sam rekao, kad tad cu ih opet kupit i eto, uzeo, dok je akcija

Probao sam i neke Ecco modele cipela-tenisica, brutalno izgledaju, ali nedovoljno udobne, bar za mene, a cjenovno su blizu 1800kn, sto mi ne opravdavaju cijenom, bez obzira sto su kvalitetne (koza) al udobnost, e tu mi nisu nesto ekstra.
Sto se tice Joye, na prvi pogled dok ih se obuce, cudno je hodat u njima dok se covjek ne navikne, al poslije je fantazija. Imam spusteno stopalo, pa ne gledam svakakvu obucu, a prioritet mi je iskljucivo udobnost pa i na ustrb izgleda, a izbor u tom segmentu je skoro pa nikakav, tak da su mi joya jedini logican odabir.

Do sad nisam nasao neke udobnije cipele, ako postoji jos neka obuca a da je udobnija od joye, slusam


EDIT: Evo fotki tenisica Joya..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20200603_234937.jpg‎
Views:	866
Size:	1.38 MB
ID:	22370   Click image for larger version

Name:	IMG_20200603_234944.jpg‎
Views:	806
Size:	1.56 MB
ID:	22371   Click image for larger version

Name:	IMG_20200603_235014.jpg‎
Views:	412
Size:	1.28 MB
ID:	22372  

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 04.06.2020. u 00:03.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 14:40   #95
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Eto me nazad.. Ljudovi, trebam preporuku iskljucivo tenisice. Prioritet je da su udobne, sluze za hodanje, asfalt, eventualno povremeno po makadamu, al podloga je asfalt..

Jel se da nac do kojih 500-600kn?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 20:59   #96
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Danas baš išao malo bauljat po dućanima gledat ponudu tenisica, probao one adidas boost modele, dobre su, ali, imam osjećaj da to ne bi dugo trajalo u pogledu one pjene (potplat).

Otišao u Hervis probao tenisice Mizuno al zaboravio model, naleti prodavač i tak malo se razgovaramo i daje mi preporuku, al me pita, dal imam normalno stopalo ili malo spušteno, velim mu da imam malo spušteno stopalo..

Dao mi je odmah preporuku (a i probao sam ih, odlične tenke, udobne i fakat drže stopalo na mjestu, daju osjećaj stabilnosti) Mizuno Inspire 16, a ima još jedne koje imaju još bolje držanje a to je model isto od Mizuna, Horizon 3 ili 4, međutim, potonjih više nije bilo, rasprodano sve.. Gledao i neke Brooks modele, veli da su jako dobre al što se tiče pouzdanosti i trajnja te pjene, nije baš neka sreća za duži rok korištenja.

Probao i Asics Gel Kayano 27, udobne su, tenisice dobro drže stopalo, ali, veli tip da su neopravdano skuplje od Mizuna i nisu bolje..

Za neko zahtjevnije korištenje, trčanje, i za moje stopalo, preporuka je Mizuno Inspire 16, Horizon ili eventualno Asics Gel Kayano 27.

Poredak bi bio po kvaliteti, Mizuno, Asisc i Brooks.

E sad, Mizuno Inspire 16 su 1099kn, Asics Gel Kayano 27 1449kn.
Prodavač mi je odmah rekao da je bolje Mizuno kupit em su jeftinije me su bolje po svim parametrima spram skupog Asicsa.

A za te Adidas Boost modele baš nije imao lijepe riječi i veli bolje to izbjegavat..

Sad sam suzio izbor, samo još naći negdje kod nas dostupne tenisice Mizuno horizon da isprobam, pa poslije se odlučim koje uzet..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 21:34   #97
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Danas baš išao malo bauljat po dućanima gledat ponudu tenisica, probao one adidas boost modele, dobre su, ali, imam osjećaj da to ne bi dugo trajalo u pogledu one pjene (potplat).
Ja sam imao istu fobiju kad sam kupovao, s tim da sam ja mislio da ce se dzon raspasti. Jedne su mi upravo prezivjele drugo ljeto, nisu nove ali drzat ce i sljedece 99%. Ovo ljeto oprane u masini na nekom najlaksem programu. Uzeo sam dva para jer sam naletio na drugi po 50ak eura tamo kod IKEAe prije 2 godine, bio sam jos par puta ali nisam ih vise vidjao po takvim cijenama. Sad ne znam jel tu postoje neke bitne razlike, ja sam samo gledao da mi je ovaj dzon od tog kao 'stiropora', a gornji dio prozracan. Nisam kupio dva skroz identicna modela vec neke slicne.

Jedini problem sam imao sto su se usmrdile za popizdit nakon sto sam ih prvi put zalio s vodom i nakon toga ostao u njima al ves masina je to rijesila. Imam visoko i siroko stopalo koje vise rasteze ovaj platneni dio ali nikakvih naznaka problema. Nisam se bavio nekim sportom u njima vec su mi iskljucivo bile za hodanje po ljetu jer su lagane i prozracne.

Sad, moguce da ima razlika od modela do modela i da sam ja casual user ali za sam super zadovoljan. Nisam probao te Joya pa ti ne mogu usporediti.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 21:58   #98
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
A Nike patike? Nista?

Gledam negdje ubost neke povisene, ala kosarkaske, s takvima sam uvijek bio najsretniji. Ne treba mi nista pro, sportom se bas ne stignem baviti osim tu i tamo, (i to uglavnom trcanje a za to imam tenisice) ali setnje s klincem, park, hodanje...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 22:32   #99
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,471
Imaš na intersport stranici tih mizuno svih brojeva. Vidi u kojim poslovnicama se nalazi tvoj broj i odi probati.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 23:24   #100
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A Nike patike? Nista?

Gledam negdje ubost neke povisene, ala kosarkaske, s takvima sam uvijek bio najsretniji. Ne treba mi nista pro, sportom se bas ne stignem baviti osim tu i tamo, (i to uglavnom trcanje a za to imam tenisice) ali setnje s klincem, park, hodanje...
Nešto poput Air force 1 mid, Jordan 1,NIKE Son of Force Mid Winter.Ova druga 2 para posjedujem jordanice ulaze u 3 jesen/zima sezonu a ove zadnje u 4 zima sezonu.Obje ko nove,ove zadnje i oprane u mašini jednom.

Što se tiče boosta,imam 2 para iniki runner kao i pola zg jel su u sesvetama u outletu išle po 200-250 kn.Super kupnja,na prvu čudan taj boost,al kad se navikneš imaš filing da si bos.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2020., 06:52   #101
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ja sam nedavno uzeo ovo, i nema nazad.

Malo su costly, ali vrijede
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2020., 07:54   #102
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Dal ima tko iz teške kategorije(120+) da preporuči patike? Što god da kupim, pojedem đonove na petama u roku keks. Nike, adidas, pume, geox. Za sad mi se najbolje drže Salomonke al to ni ne računam, te su bliže gojzama nego patikama.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2020., 08:56   #103
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Ma ove mizuno su super, stopalo "ne plese" u tenisici a i udobne su, cak bolje od dost razvikanih adidas i nike modela.. Budem jos probao Mizuno Horizon tenisice..

@Sam Fischer, jel ima tih tenisica kod nas? Aj napisi dojmove o njima.. Pa nisu nis skuplje nego ove razvikane marke, a vjerujem da opravdavaju cijenom, sto za dost tenisica to ne mogu rec..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2020., 10:01   #104
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal ima tko iz teške kategorije(120+) da preporuči patike? Što god da kupim, pojedem đonove na petama u roku keks. Nike, adidas, pume, geox. Za sad mi se najbolje drže Salomonke al to ni ne računam, te su bliže gojzama nego patikama.
Jedino sta nisam poderao u kratkom roku su bile Adidas TRX iliti terex serija(skoro ko tvoje salomonke) sa onim Caterpillar ili Conti dzonom zaboravim koji, samo znam da je na C Salomonke imam dva para, ali iako su dugovjecne njihova udobnost, tj. neudobnost je prevladavajuca. Imam visoki rist i njihovi brojevi na 1/3 ili 2/3 mi nikako ne pasu na stopalo koje je kao malo presiroko za njihov kalup.

Trenutno jos testiram Adidas alphabounce3 i Ultraboost 20 iako su samo za sunčano vrijeme. Udobne, kao čarape ali dugovječnost još ne znam.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2020., 21:07   #105
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
https://www.amazon.co.uk/gp/product/...?ie=UTF8&psc=1

Uzeo ove tenke, 782kn..
I onda naletim na amazonu od ovog sellera, Taman moj broj, 43 (UK 9)
Ovo je super cijena..

A baš jučer u Areni probao isti ovaj model, samo broj 42.5 a na knap su mi nekak bile, cijena oko 670kn, to im je zadnji broj pa je i zato povoljna cijena, puna cijena im je bila oko 1100kn..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2020., 21:18   #106
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ma ove mizuno su super, stopalo "ne plese" u tenisici a i udobne su, cak bolje od dost razvikanih adidas i nike modela.. Budem jos probao Mizuno Horizon tenisice..

@Sam Fischer, jel ima tih tenisica kod nas? Aj napisi dojmove o njima.. Pa nisu nis skuplje nego ove razvikane marke, a vjerujem da opravdavaju cijenom, sto za dost tenisica to ne mogu rec..
Ovdje sam ih uzeo:

https://top4running.hr/

Ma tenisice su odlične, udobne, perolake. Mislio sam da je prazna kutija unutra kada su mi stigle koliko su lagane
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2020., 21:24   #107
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ovdje sam ih uzeo:

https://top4running.hr/

Ma tenisice su odlične, udobne, perolake. Mislio sam da je prazna kutija unutra kada su mi stigle koliko su lagane
Po pitanju udobnosti, jel možeš napravit neku usporedbu s drugim tenisicama?

Gledam na linku neke Nike tenisice, 2200kn, đisz, pa za te novce mora ostavljat dojam ko da po jastuku hodaš

EDIT: UK 9 bi trebala bit 43 veličina, kaj ne?
Jer negdje nalazim da je 43 1/3..

https://hr.factcool.com/information/sizes Recimo na ovom linku

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 27.10.2020. u 21:37.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 00:32   #108
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
zanimljiva tema

zanima me gdje pogledati za "sportske" čizme?

u ovom kontekstu se podrazumijeva rad u specifičnim uvjetima pa sam gledao Jelen(čk).
Koji brendovi vam još padaju na pamet?

sportom kojim bi se bavio je čišćenje šikare i eventualne zimske radosti čišćenja snijega
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 08:00   #109
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Prodavač mi je odmah rekao da je bolje Mizuno kupit em su jeftinije me su bolje po svim parametrima spram skupog Asicsa.

A za te Adidas Boost modele baš nije imao lijepe riječi i veli bolje to izbjegavat..
Prije par dana sam bas kcerci (8god) kupio Ultraboostice za smijesnim 256kn, i mala je odusevljena udobnoscu.

A ove umotvorine prodavaca stavi na stranu, tu cu stati .
Otidji na ForumHR i temu - Tenisice za trcanje pa vidi sto ljudi pisu o pojedinim modelima, u kojima modelima trce, i koliko kilometara pretrce u istima.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 08:09   #110
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Ceka se da dodu Mizuno Horizon 3.
@Nik, to je super cijena, ovo kod nas nije normalno, oko 900kn su, pa cak neki modeli i prek 1000kn..
A imam osjecaj da ce se raspasti samo ak ih pogledam
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 14:35   #111
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Po pitanju udobnosti, jel možeš napravit neku usporedbu s drugim tenisicama?

Gledam na linku neke Nike tenisice, 2200kn, đisz, pa za te novce mora ostavljat dojam ko da po jastuku hodaš

EDIT: UK 9 bi trebala bit 43 veličina, kaj ne?
Jer negdje nalazim da je 43 1/3..

https://hr.factcool.com/information/sizes Recimo na ovom linku
A ne smatram se nešto super-referentnim, prije sam za trčanje koristio one Reebok Zig Dynamic, pa one neke Sketchers kojima ne znam naziv, ovakve slične, i ove su mi nekako najudobnije za trčanje, iako bih čak rekao da su za hodanje sketchersice bile mekše, ali opet nekako premekane za trčanje...

A inače, za svaki dan, posao, etc, po meni nema boljeg od:

https://www.timberland.co.uk/shop/en...lex-collection
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 09:24   #112
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Stigle su tenke.. Onak na prvu, udobne su dost..
Uskoro se bacam u potragu za jos jednim tenisicama

@Fischer, one tenisice si uzel prek weba? Kod nas nema dućana? Izgledaju ok, samo gdje ih probat.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20201105_091735.jpg‎
Views:	463
Size:	459.3 kB
ID:	22896  
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 15:04   #113
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Jup, nema ih kod nas. Celje ti je najbliže ako ih baš moraš probat
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2020., 21:35   #114
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ja sam vrlo zadovoljan sa svojih dva para Adidas Pulseboost HD, bolje su mi od UB ST i traju već preko 6mj bez nekih većih tragova korištenja.

Nešto prije ljeta sam uzea par raznih modela na sniženju: Adidas Terrex AX3 GTX i Trailrocker. Oba dva para su mi super, AX3 je 45 1/3 (iako su ostale Adidas 44 2/3) dosta je masivan i ima odličan grip po mokrome ali nije za trčanje nego hike i planinarenje.
Trailrocker mi je dobar za trčanje jer je dosta lakši i fleksibilniji i ima manje, tvrđe i gušće ripne koje bi trebale puno dulje trajati jer one Continental na AX3 pojede kamenjar.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2020., 21:28   #115
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova



A inače, za svaki dan, posao, etc, po meni nema boljeg od:



https://www.timberland.co.uk/shop/en...lex-collection
Nadam se da si u pravu. Danas na popustu uhvatio Ripcord Low za 44€ i narucio.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2020., 12:02   #116
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Stigle su tenke.. Onak na prvu, udobne su dost..
Uskoro se bacam u potragu za jos jednim tenisicama
Danas sam ih baš nosio malo dulje i osjetim da mi je na peti ko neka smetnja, to je desna tenisica, lijeva je ok, Vadio sam uložak, al pod prstima niš ne osjetim..
Pošto su kupljene prek amazona, jel ko od vas reklamirao tenisice?
Pitanje je sad, da li bih ove svoje tenisice mogao reklamirati? Tj da li bi to išlo pod reklamaciju..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2020., 12:08   #117
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Amazon ima 30 day return policy, no question asked, pa vidi kako to funkcionira za tenisice. Mozda ima kakva napomena vezano uz koristenje tenisica i sl., ja nemam iskustva s tim. Vracao sam samo elektroniku.

Taj return policy je mozda i produzen do 31.1.2021 ali nisam istrazivao uvjete. Uz iteme vec neko vrijeme pise i taj extended period, kako, zasto, ne znam.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 17:38   #118
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Moram se malo požaliti, prvi puta da sam ovo doživio.

Naručio sam nešto odjeće i jedne tene preko shoostera i danas je došao paket, bez tenisica i bez jedne majice.

I prošle godine sam imao s njima (KATAPULT d.o.o ) problem, kad mjesec dana nisu poslali robu...doduše to je bio problem koji su svi imali kada su na timberland imali 70% popusta.

Ako netko naručuje preko njih, preporuka da snimate otvaranje paketa...kao iz kine da dolazi. Poslao sam na support mail, ali tko zna kako će se razvijati dalje.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 18:26   #119
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Pogledaj težinu koja piše na paketu i usporedi s onim što si dobio.

Dogodilo se frendu da mu je s Amazona došao prazan paket. Na etiketi od dostavne službe se težina paketa nije poklapala s težinom uređaja, pa je bez puno diskusije dobio novi uređaj.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 18:42   #120
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
0.0 kg piše na paketu, poslikao sam to i poslao prigovor.

Da sam kompletni šupak, mogao sam napisati da ništa nije došlo.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na