Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 21.05.2007., 11:49   #121
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Ali da se mene pita ja ne bih oduzimao vozačku nego auto i stavio ga u žicu za vrijeme trajanja kazne naravno uz plačanje ležarine.
Bez obzira čiji je auto. To neka se vozač objašnjava sa vlasnikom vozila.
E s ovim se slazem, puno ucinkovitije nego uzimanje dozvole.

Meni za 2 mjeseca istice 2 godine (napokon) i nista mi nije smetalo koliko to da nesmijem poslije 23h vozit. Odem kod cure, pusa vamo pusa tamo, shit moram kuc 10 do 23 je o_O. Hoces otic na neki koncert nemozes jer nesmijem vozit, a nemam kako inace ic.

Zaustavili su me samo jednom u godinu i 10 mjeseci i to je bio mal smjesan ispad. Vozim se lagano i odjednom kašika viri predmenom. Ja stanem i konj izadem iz auta i reko dobro vecer

Kaze meni lik zasto ste izasli iz vozila? Ja reko pa da se bolje razumijemo . Ja izaso jel me nikad nije prije murja zaustavljala i iz neznam kojeg razloga, mozda me bila trta. Kaze on meni kao sad ja neznam jeste vi bili vezani ovo ono, ma reko jesam. i Provjeri on auto i sve i kaze dobro je mozete ic, ali drugi put ostanite u autu.

__________________
rams je offline  
Staro 21.05.2007., 12:00   #122
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
da pitam nes, bas sam razmisljo.... zas su oni kad su nas nasli da piemo trazili osobne... mislim cemu to, provjeravaju jel imamo burnu povjest il sta? al sta i da imamo, pomnije bi nas pretrazili ispitali il ih jednostavno zanima odakle smo di zivimo itd ?
A vjerojatno radi utvrđivanja identiteta i pisanja prekršajne prijave.

Član 20.
Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira

Tko se na javnom mjestu odaje pijanćevanju ili uživanju opojnih droga ili drugih omamljujućih sredstava, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom od 50 do 500 dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.

Jedino su kazne malo veće jer nije napravljena izmjena i dopuna zakona.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2007., 12:03   #123
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Zaustavili su me samo jednom u godinu i 10 mjeseci i to je bio mal smjesan ispad. Vozim se lagano i odjednom kašika viri predmenom. Ja stanem i konj izadem iz auta i reko dobro vecer

Kaze meni lik zasto ste izasli iz vozila? Ja reko pa da se bolje razumijemo . Ja izaso jel me nikad nije prije murja zaustavljala i iz neznam kojeg razloga, mozda me bila trta. Kaze on meni kao sad ja neznam jeste vi bili vezani ovo ono, ma reko jesam. i Provjeri on auto i sve i kaze dobro je mozete ic, ali drugi put ostanite u autu.

JC Denton je offline  
Staro 21.05.2007., 12:03   #124
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
A vjerojatno radi utvrđivanja identiteta i pisanja prekršajne prijave.

Član 20.
Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira

Tko se na javnom mjestu odaje pijanćevanju ili uživanju opojnih droga ili drugih omamljujućih sredstava, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom od 50 do 500 dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.

Jedino su kazne malo veće jer nije napravljena izmjena i dopuna zakona.
dinara?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 21.05.2007., 12:04   #125
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
A vjerojatno radi utvrđivanja identiteta i pisanja prekršajne prijave.

Član 20.
Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira

Tko se na javnom mjestu odaje pijanćevanju ili uživanju opojnih droga ili drugih omamljujućih sredstava, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom od 50 do 500 dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.

Jedino su kazne malo veće jer nije napravljena izmjena i dopuna zakona.
Nije mi jasno...u tom zakonu jos stoje dinari? Ili si to kopirao iz neke (pra)stare knjige?
JC Denton je offline  
Staro 21.05.2007., 12:33   #126
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Koristite malo google i u Narodnim Novinama stoji taj zakon od 1990 godine.
Novčane kazne su se sa godinama mjenjale pa su bile u hrvatskim dinarima i njemačkim markama koje su do dana današnjeg. Ali da bi novčana kazna bila napisana u Zakonu mora se napraviti dopuna i izmjena zakona i proći saborsku proceduru.
Ali vjerujte mi da kad dođete kod suca da će vam kaznu opaliti u važečim hrvatskim kunama.
Za par mjeseci bi u saborsku proceduru trebao doči poveči komplet izmjena i dopuna zakona od strane MUP-a.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline  
Staro 21.05.2007., 13:03   #127
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Je, baš si počel pisat gluposti. Vozačka dozvola stječe se obukom i ispitom i tko prođe, postaje vozač B kategorije. Nadarenost i feeling za vožnju nema svaki vozač i ne stječe se autoškolom pa tako moraš razumjeti da svatko na cesti prilagođava brzinu i način vožnje, prvenstveno propisima a onda i vlastitim mogućnostima. Nemoj osuđivati vozača koji vozi nešto sporije već mu obrati povećenu pozornost, pokušaj predvidjeti njegovu reakciju i na prvom povoljnom mjestu ga obiđi i nastavi vožnju. Mnogo je ljudi koji nisu uopće zainteresirani za automobile i vožnju a morali su zbog raznih razloga položiti ispit i sudjeluju u prometu.
Apsolutno podržavam postojeća ograničenja za mlade vozače. Kad nakupiš puno kilometara i ti ćeš uvidjeti da je najčešći razlog stradavanja mladih vozača kriva procjena vlastitih mogućnosti, stanja kolnika i mogućnosti vozila.
Sve to stječe se godinama pa tako iskusan vozač na prednjem sjedalu može biti od velike koristi.
ma je oke je da su neki totalni anti-talenti lik koji je polagao samnom je.... da koliko god nevjerojatno zvucalo..... pri ulasku u kruzni fino ko englez ljevo skrenio ide on protiv vjetra

ali takvih i nema bas previse,,,, no kad si out na otvorenoj cesti ogranicenje je 90 a pametnjakovic se vuce 50 e to stvarno nije oke pogotovo kad si na obilaznici na kojoj se o obilazenju manje vise moze samo sanjati,,,,, ako imas kakvu zver od auta onda jos mozda i uspijes ali s "normalnim" no way

a iskusan vozac pord tebe, moze vristat na mjesec kad ti je dovoljna sec da napravis glupost a on nema apsolutno nikakvu kontrolu nad autom,,,, eto onaj je mulac i pored instruktora uspio skoro cjeli prednji kraj zabit u kruzni na suprotnu stranu od smjera kretanja,,,, e sad da je to obican auto bez kocnice i na suvozackoj strani kako bi to proslo?? sto bi "iskusan" vozac pored takvog idiota mogao napravit?? ........ anyway imam jos za pisat no nemam vremena,,,,, moje je misljenje da ako imas nekog iskusnijeg koji ima vremena bit pored tebe onda taj ima vremena i vozit umjesto tebe,,, tako je pametnije, sigurnije, bolje......
speedy-3 je offline  
Staro 21.05.2007., 14:25   #128
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
evo da i ja dam svoj doprinos ovo temi, procitao sam je ispocetka i moram reci da je vrlo zanimljiva

dakle par savjeta za sve koji zele produzizi vozacku dozvolu, vozacka dozvola se produzuje tek nakon isteka vase vozacke dozvole, nikako prije jer cete samo cekati u redu i necete nista obaviti (desilo se meni prosli tjedan) po hrvatskom zakonu jos mjesec dana mozete voziti bez vozacke dozvole (morate je imat, da nebi mislisli da mozete bez vozacke vozit, to se odnosi samo na istek vozacke dozvole)

MLADI VOZACI kod produzenja vozacke dozvole moraju samo otici u policijsku postaju i platiti 35kn biljega, nemojte se zavarat pa otici na ljecnicki jer ga netrebate imat (opet govorim iz proslotjednog iskustva)

Sta se tice mladih vozaca, do proslog tjedna sam i ja bio jedan od njih, pridrzavao sam se svih propisa i niaka nisam imao problema sa policijom, a zaustavljali su me preko 20 puta u 2g radi rutinske kontrole
sta se tice voznje do 23h, potpuno se slazem sa time jer ljudi nisu svjesni koliko san znaci pogotovo ako nemate nikog u autu pa zaspite za volanom (nije problem ako cete sebe ubit, problem je ako jos nekoga usput pokupite)
sta se tice jacine auta, i tu se potpuno slazem sta vam treba jaci auto od 75kw mislim da je i to dosta, prvo se treba nauciti kako se auto ponasa kada stisnete gas kako auto koci kako auto zanosi, kako proklizava, kada se ukljucuje abs (ukoliko ga imate) i ostale stvari da nenabrajam dalje

sta se tice ostalih zakona i onih nepridrzavanja mladih vozaca nasim zakonima ja bi to jednostavno rj uzmes auto pa neka mladi vozac ode gdje oce pjesice, pa sta su vas mame i tate vozile kada niste imali auto, sigurno ste koristili javni prijevoz bicikl ili neko sredstvo (naravno to je moje misljenje)

sta se tice vozacke na 2g to je potpuno realno vrijeme da se stekne neko iskustvo (zavisi koliko vozite) ja sam vozio svaki dan napravio puno kilometara (cca 70k km) i dozivio svakakvih dogadaja na cesti, od pruzanja prve pomoci do gasenja vlastitog auta, proklizavanja zanosenja u zavoju stvarno sve sta se moze desiti osim sudara, sudar u 2g nisam imao niti sam ikada ogrebao auto, ali mislim da je to samo moja stvar jer sam pazio kako sam vozio i nikada nisam isao umoran niti pijan negdje (ali to je stvar kulture vozaca kako bi se rekalo kulture ponasanja)

sta se tice zakona sve sta pise u autu i oko auta dobro je imat od vatrogasnog aparata od prve pomoci (a ne kao neki da neznaju otvorit prvu pomoc), ipak zakon nije bezveze napisan

i tako to bi bilo sve od mene, nadam se da ce tema i dalje biti zanimljiva


p.s. vjerojem da mnogo vas nema aparat za gasenje pozara u autu ali vjerujte mi za 250kn aparata mozete spasiti citav auto (jer kada se lak zapali mozete sjediti i gledat kako gori), a isto se tice i prve pomoci vjerovatno jos neki imaju staru prvu pomoc, pa nije tako skupa a nekome mozete spasiti zivot sa obicnim zavojem kupite ih i imajte ih u autima (podrazumjeva se da znate barem osnove ozivljavanja i takvih stvari nije bez razloga tecaj prve pomoci)
__________________
mikimikic je offline  
Staro 21.05.2007., 14:45   #129
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
vidis, nikad nisam razmisljao o aparatu za gasenje pozara. Cim se ne mora imat, odma ni ne mislim na to Ako je stvarno 250kn, onda se isplati imat.
SPLiFF je offline  
Staro 21.05.2007., 15:02   #130
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Evo kad se je čovjek dotaknuo opreme u autu stvarno nije na odmet imati protupožarni aparat.
Ja imam jednoga od mislim 1,5 kg u prahu i u Metrou sam uzeo za nekih tridesetak kuna po komadu protupožarni aparat od 0,75 kg. Takva sam uzeo dva.
Vrag nikad ne spava i neznaš kad će ti nedajbože zatrebat.

Obavezno si prekontrolirajte da li imate rezervnu gumu (napumpanu), dizalicu i dobar ključ da vam nebi pukao kad zagusti. Uz to imam i 2 spreja za pumpanje i krpanje. Jedan sprej je nekih 25 kn.

Prvu pomoč imam jednu neotpakiranu i jednu iz prijašnjeg auta. Nije na odmet gurnuti u kutiju još dodatno par hanzaplasta.

Alat:
Uvjek imajte osnovne ključeve, kombinirke i šerafcigere. Dobro dođe i smeđi selotejp ili izolirtraka, komad žice i špaga.
Popustit će vam neka šelna na crijevu ili malo napuknuti, a sa ovim ćete to složiti i dovučći ćete se do prvog mehaničara.

Naravno i set žaruljica sa osiguračima, ali za vaš auto. Da ne ispadne kad zatreba da ne paše. Informirajte se gdje vam stoje osigurači.

Za dulji put nije naodmet imati neki 5 litarski karnister sa vodom.

I imajte barem mokre maramice ili neko sredstvo za suho pranje ruku.

Skoro sam zaboravio da je obavezan reflektirajući prsluk. Žuti ili naranđasti.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2007., 15:40   #131
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Evo kad se je čovjek dotaknuo opreme u autu stvarno nije na odmet imati protupožarni aparat.
Ja imam jednoga od mislim 1,5 kg u prahu i u Metrou sam uzeo za nekih tridesetak kuna po komadu protupožarni aparat od 0,75 kg. Takva sam uzeo dva.
Vrag nikad ne spava i neznaš kad će ti nedajbože zatrebat.

Obavezno si prekontrolirajte da li imate rezervnu gumu (napumpanu), dizalicu i dobar ključ da vam nebi pukao kad zagusti. Uz to imam i 2 spreja za pumpanje i krpanje. Jedan sprej je nekih 25 kn.

Prvu pomoč imam jednu neotpakiranu i jednu iz prijašnjeg auta. Nije na odmet gurnuti u kutiju još dodatno par hanzaplasta.

Alat:
Uvjek imajte osnovne ključeve, kombinirke i šerafcigere. Dobro dođe i smeđi selotejp ili izolirtraka, komad žice i špaga.
Popustit će vam neka šelna na crijevu ili malo napuknuti, a sa ovim ćete to složiti i dovučći ćete se do prvog mehaničara.

Naravno i set žaruljica sa osiguračima, ali za vaš auto. Da ne ispadne kad zatreba da ne paše. Informirajte se gdje vam stoje osigurači.

Za dulji put nije naodmet imati neki 5 litarski karnister sa vodom.

I imajte barem mokre maramice ili neko sredstvo za suho pranje ruku.

Skoro sam zaboravio da je obavezan reflektirajući prsluk. Žuti ili naranđasti.
I napomenuo bih da je vrlo korisno imati kablove za spajanje na drugi auto ako vam crkne baterija. A ne da guranjem riskirate preskakanje remena i totalnu havariju na motoru i/ili da cekate "cijeli dan" vucnu sluzbu zbog najobicnije glupe ispraznjene baterije.
JC Denton je offline  
Staro 21.05.2007., 15:54   #132
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
AMD-zaboravil si "svinjsku nogicu"
Malo veću-barem od metra.
Pogodna je za napajsavanje, izvlačenje blatobrana nakon prometnjače a bogme je i važan čimbenik sigurnosti u prometu (sitne svađe oko parkiranja, prednosti prolaza i tako to...)

Preporuka je kupiti u većoj svaštari tipa Bauhaus i ostavit na njoj etiketu sa cijenom i deklaracijom jer se slovenci i austrijanci uvjek isčuđuju kad je vide u gepeku
Barem se čude mom 1.5m primjerku
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 21.05.2007., 16:14   #133
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
da pitam nes, bas sam razmisljo.... zas su oni kad su nas nasli da piemo trazili osobne... mislim cemu to, provjeravaju jel imamo burnu povjest il sta? al sta i da imamo, pomnije bi nas pretrazili ispitali il ih jednostavno zanima odakle smo di zivimo itd ?
Legitimirati te mogu uvijek, ali ovo prolijevanje vaseg pica - mislim da to bas i ne pise u zakonu.
morph je offline  
Staro 21.05.2007., 16:20   #134
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
AMD-zaboravil si "svinjsku nogicu"
Malo veću-barem od metra.
Pogodna je za napajsavanje, izvlačenje blatobrana nakon prometnjače a bogme je i važan čimbenik sigurnosti u prometu (sitne svađe oko parkiranja, prednosti prolaza i tako to...)

Preporuka je kupiti u većoj svaštari tipa Bauhaus i ostavit na njoj etiketu sa cijenom i deklaracijom jer se slovenci i austrijanci uvjek isčuđuju kad je vide u gepeku
Barem se čude mom 1.5m primjerku
Za to vozim onaj veći dio federplate od Yugića.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline  
Staro 21.05.2007., 16:30   #135
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Legitimirati te mogu uvijek, ali ovo prolijevanje vaseg pica - mi