Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2018., 20:29   #781
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ja koristim Lenovo Watch X,nije skup a baterija dosta traje.Jedina je mana sto nema notifikaciju za Viber.





Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
RAUL je online   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 21:05   #782
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Ima tko da je uboo novi Huawei GT? Vidim da ih ima po njuskalu/trznici jer su se dobivali sa mate20pro u A 1ako sam dobro skuzio. Novi su po 1700, vanka 200 eur.

Meni se svida izgledom jako, baterija bi trebala biti 2 tjedna uz konstatni HR i pokoji gps run/bike/hike/nesto. Super je ko fitness tracker a "smart" i nije toliko jer gura njihov lite OS, ali ja od sata od "smart" funkcija jedino trazim notifikacije za aplikacije/poruke/pozive da ne moram vadit mobitel za svaku pizdariju i da moze bit na mute, nikakve dodatne bakrace.


Ako ga tko ima neka slobodno baci koju pametnu.
Ja ga sutra preuzimam pa ćemo vidjeti kakav je. Izludio me ovaj Pace pa želim probati Watch GT. Ako ni on ne zadovolji, odoh na Garmina. Od sata tražim samo da mi mjeri korake i neke sportske aktivnosti, notifikacije su manje bitne, a javljanje na sat ne dolazi u obzir.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2018., 21:06   #783
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ajde javi dojmove kroz par dana, zanima me bas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 21:26   #784
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ja ga sutra preuzimam pa ćemo vidjeti kakav je. Izludio me ovaj Pace pa želim probati Watch GT. Ako ni on ne zadovolji, odoh na Garmina. Od sata tražim samo da mi mjeri korake i neke sportske aktivnosti, notifikacije su manje bitne, a javljanje na sat ne dolazi u obzir.
Sta te izludilo kod Pacea? Mene moj Stratos odlicno sluzi vec pola godine.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2018., 22:25   #785
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Pročitaj moje, a i tuđe postove, neću ponavljati.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 09:11   #786
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
A dobro, ti bi i nakovanj pokvario

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 10:07   #787
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ja ga sutra preuzimam pa ćemo vidjeti kakav je. Izludio me ovaj Pace pa želim probati Watch GT. Ako ni on ne zadovolji, odoh na Garmina. Od sata tražim samo da mi mjeri korake i neke sportske aktivnosti, notifikacije su manje bitne, a javljanje na sat ne dolazi u obzir.
To si odmah trebao napraviti. Feniks 3 sisa sve ove poluproizvode a bateriju nemos potrositi, mogu mislit kakva je 5ica .
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 10:28   #788
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Pročitaj moje, a i tuđe postove, neću ponavljati.

Jesam na kraju. Ok ja nemam tih problema, ali posto cu kad tad dobiti taj Huawei watch (narucem mob jos 2.11., ni moba, ni sata ni novog ugovora...), zanima me review, da znam kojeg cu prodavati
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 10:36   #789
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Evo review Huawei-ja. Kao minus navode vlastiti OS za kojeg ima jako malo appsa
c/p:
This isn't Wear OS like a lot of smartwatches from Android phone manufacturers, and instead this own software seems to be particularly limited.
There's no support for third-party apps, and when we questioned whether the company was looking to bring in support it seemed like the company has no intention to bring that to this platform.

https://www.techradar.com/reviews/hu...ch-gt-hands-on
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 10:56   #790
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
To si odmah trebao napraviti. Feniks 3 sisa sve ove poluproizvode a bateriju nemos potrositi, mogu mislit kakva je 5ica .

Jos najbolje da ne "šiša". Usporedivanje amazfita od 100 eura i fenixa od 450 eura je - sta reci.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2018., 10:59   #791
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nista, osim onog da sto valja to i kosta, sto ce se kao sto rekoh i sam uvjeriti kad se ostavi tih čajniza. Na njegovom mjestu drugi dan bi ga zafitiljio na njusku i uzeo provjereno.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 11:44   #792
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
A jbga, ja presao sa Garmina Vivoactive HR na Amazfit. Nije ni Garmin bas savrsen, app je bolja, fw ima vise opcija al je spor, lower res screen, design ruzniji, isto nije bas brojao katove... Pace je u usporedbi sa VHR bio space shuttle
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2018., 11:50   #793
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,357
Da li netko koristi novi Samsung Galaxy watch, 42mm? Super mi se čini ovako na prvu pa razmišljam da ga uzmem, iako mi je i dalje malo "predebel" na ruci...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2018., 16:56   #794
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Evo ga domy, new firmware. Jedino sto nije za pace, sitnica



Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2018., 17:38   #795
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
@domy_os dojmovi o huawei gt?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 12:13   #796
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,357
Ima li netko preporuku malog hybrida ili smartwatcha za žene? Kada kažem malog mislim na 36 ili 38mm max.

EDIT: Suzio sam izbor na Fitbit Versa, jel ga netko probao?

Zadnje izmijenjeno od: Newmie. 17.12.2018. u 15:14.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 18:57   #797
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
@domy_os dojmovi o huawei gt?
Nisam ga još do kraja testirao jer je vani hladno i jer sam na odmoru pa se ne krećem kao inače, ali evo početnih dojmova.

Prije svega, Huawei Watch GT, za razliku od svojih prethodnika, nije pravi smartwatch i nema Wear OS kao ni Amazfit Pace s kojim ću ga ovdje usporediti. Onaj kome je bitan fitness tracker i baterija, trebao bi biti zadovoljan s Watch GT-om.

Sat se nudi u dvije kombinacije boja kućišta, crnoj i srebrnoj, dok narukvica ima više, od silikonskih u raznim bojama do kožnih. Mene je dopao crni sat sa crno-sivom silikonskom narukvicom.

Dizajn

Sat na prvi pogled djeluje puno ozbiljnije od Pacea koji izgleda kao neka igračka. Rubovi su oštri i donji dio ne izgleda kao lavor naopačke. Dio sa senzorima i kontaktima je malo ispupčen, ali ne smeta na ruci. Rub je nešto viši od ekrana što je idealno recimo za kaljeno staklo koje onda neće viriti van sata. Tanji je cca 1,5 mm od Pacea dok su dužina i širina tu negdje. Držači narukvice su na Watch GT više izbačeni prema van pa sat djeluje nešto veće. Prilikom spavanja mi manje smeta od Pacea baš zato što je tanji.

Silikonska narukvica mi se čini mekša i strap keeper (ne znam naš naziv) se može učvrstiti tako da višak narukvice ne ispada kao kod Pacea. Širina narukvice je standardnih 22 mm i već sam prebacio staru stainless steel narukvicu s Pacea. Znači, nema potrebe bacati stare narukvice.

Dok Pace ima samo jednu teže dostupnu tipku za uključivanje/isključivanje sata i osvjetljenja, ovaj ima dvije jasno vidljive tipke s dobrim feedbackom. Gornja otvara glavni izbornik s ugrađenim aplikacijama i vraća na home screen dok donja otvara profile za workout odnosno fitness i služi za otključavanje/zaključavanje sata kad se malo duže drži. Kad je ekran isključen, prvi pritisak na bilo koju tipku prvo pali ekran, a drugi pritisak onda pokreće funkciju.

Ekran

Nakon Pacea, ekran mi je izazvao još jedan wow efekt jer se radi o AMOLED-u veće rezolucije (454 x 454 vs 320 x 300 piksela) i dimenzija od Pacea (1,39 vs 1,34" odnosno 1 mm više) iako je promjer sata isti pa je rub tanji i sve djeluje ljepše. U odnosu na Pace koji dole ima odrezan ekran radi senzora, Watch GT ima puni krug, a senzor za kontrolu osvjetljenja je izgleda sakriven negdje unutar ekrana jer sam skužio da automatski prilagođava jačinu ovisno o vanjskom svjetlu.

Ekran ima oštar prikaz, odlične boje, piksele je gotovo nemoguće razaznati golim okom i vidljivost na suncu je skoro na razini reflektivnih ekrana. Što se otisaka tiče, čini mi se da ih manje privlači od Pacea.

Fitness

Ovaj feature još uvijek nisam u potpunosti testirao, ali nastavit ću čim se vratim na posao za dva-tri mjeseca. Probat ću onda trčanje, plivanje unutra i vani u moru, bicikl i ostalo. Zasad sam nešto malo trčao u zatvorenom i vozio sobni bicikl i otkucaje srca mjeri točnije nego Pace iako mi je narukvica dosta labavo namještena.

Od aktivnosti koje može pratiti, tu su trčanje vani i unutra, hodanje, planinarenje, bicikliranje vani i unutra, plivanje u bazenu i na otvorenom te ostalo. Deklariran je na 5 ATM pa me baš zanima kako će to podnijeti. Postoje još trening profili za brzo hodanje, džogiranje, maraton, ali ne vidim kako radi s multisport aktivnostima koje su navodno podržane. VO2max je isto podržan.

Software i performanse

Kao što sam već spomenuo na početku, ovaj sat nema Wear OS nego Huaweijev proprietary Lite OS koji je trenutno poprilično ograničen i neke može u startu odbiti. Nema podrške za third party aplikacije i izgleda da neće ni biti, ali još nije potvrđeno od strane Huaweija. Meni iskreno ni ne treba ništa više od ovoga što već ima.

Osim klasičnih notifikacija za poruke i pozive (koje rade bez ikakvih problema i bolje mi izgledaju nego na Paceu gdje je tekst bio prikazan u valovima) i fitness stvarčica, tu su mjerač otkucaja srca i kvalitete spavanja, barometar, kompas, vremenska prognoza, štoperica, timer odnosno odbrojavanje, alarm i flashlight koji upali ekran s bijelom bojom na max.

Sučelje izgleda jako slično Paceu, ali ne vidim opciju za reorganizaciju home screena na kojem pored watch facea postoji mjerač otkucaja srca, vremenska prognoza i aktivnosti tijekom dana. Tu su trenutno 10 neprilagodljivih watch faceova i meni iskreno nijedan ne odgovara u potpunosti. Nedostaje mi neki kao Prototype Source s Pacea gdje imam sve informacije na jednom mjestu.

Povlačenjem prsta prema dole se otvara status panel, prema gore notification panel, prema desno se ide korak natrag. Touch screen radi dobro, ali animacije kod swipeanja i kretanja kroz izbornike nisu glatke nego lagano trzaju, kao kad je frame rate nizak. Nakon updatea je to značajno popravljeno, ali još nije na razini Pacea.

Watch GT za razliku od Pacea nema ugrađen music player, a samim time nema ni interne memorije. Nekima će to biti minus, ali meni nije.

Kad smo kod softwarea, jedna glupost koja nedostaje na Paceu, nedostaje i ovdje, a to je namještavanje vremena direktno na satu.

Povezivanje i sinkronizacija

Za razliku od Pacea, ovaj sat ima samo bluetooth 4.2 i GPS + GLONASS + GALILEO. Nema WiFi, NFC i USB povezivanja tako da sva sinkronizacija i updatei idu preko bluetootha što nekad zna potrajati. Nema airplane mode tako da je bluetooth stalno aktivan. Nakon prvog uključivanja, odmah mi je povukao četiri updatea što je trajalo skoro sat vremena.

Podaci se nažalost ne mogu dijeliti s third party aplikacijama, znači ograničeni ste na Huawei Health aplikaciju, ništa od Strave, Endomonda i ostalih aplikacija u ovom trenutku.

Baterija

Sad dolazimo do najzanimljivijeg dijela, a to je baterija. Sat sam preuzeo 06.12. i baterija je bila na 75%. Danas, punih 11 dana kasnije, baterija je na 11%.

U međuvremenu sam imao četiri updatea koja su trajala skoro sat vremena tijekom kojih je baterija pala svega 7%. Za usporedbu, običan restart kod Pacea pojede 4-5% baterije, a o updateima da ne pričam.

Od ostalog:
- notifikacije sam povremeno koristio
- sportske aktivnosti cca 2 h
- continuous HR monitoring isključen
- jedno mjerenje kvalitete spavanja
- uključivanje ekrana na pomak ruke

Kad smo kod posljednje stavke, ekran mi se uključi najmanje 50 puta dnevno tijekom jela, tipkanja po laptopu, vožnje auta i ostalih aktivnost. Znači, ekran dnevno bude uključen najmanje 10 minuta. Kod Pacea, 10 minuta uključen backlight uzme preko 10% baterije.

U paketu je priložen USB type C kabel i magnetski dock za punjenje koji se puno lakše stavlja nego onaj za Pace. Doslovno ga prisloniš na sat, ovaj se automatski okrene u pravom smjeru, spojiš kabel i kreće punjenje. Punjenje od 10% do 100% s originalnim Huawei punjačem (nije u paketu) traje 1 sat i 15 minuta.

Zaključak

Sve u svemu, sat mi se sviđa, odnos uloženo-dobiveno možda nije kao kod Pacea, ali nije ni toliko loše. Ostaje pitanje što će donijeti novi software u budućnosti.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB


Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 25.12.2018. u 20:14. Razlog: dodano trajanje punjenja
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 19:27   #798
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Zvuci super i slicno misljenjim sta san procita po netu. Hvala za mini review!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 20:37   #799
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Domijev review (good job, btw ) me podsjetio da se na Amazit mogu sideloadati apps. Naravno neprilagodjene nece bas raditi najbolje ako uopce, ali one koje su pisane za watch ce raditi kako treba. Recimo: http://amazfit.szabadi.info/
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 20:42   #800
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Da, vidio sam to, ali iskreno nije mi se dalo zezati time. Pace je vraćen na tvorničke postavke i čeka novog vlasnika.

Sad sam zbog nekih problema isključio firewall na routeru i odmah mi je iskočio novi update za Watch GT pa ću ga pustiti kad napunim bateriju.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 21:02   #801
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Installacija je doslovno one clik
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2018., 22:32   #802
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Pace izgleda kao igračka?

Ne znam, meni ovaj Huawei GT izgleda kao fail. Izgleda pametno, ali bitno je ono kaj je unutra, a to nije bogznakaj. imho naravno
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 09:58   #803
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Pace izgleda kao igračka?

Ne znam, meni ovaj Huawei GT izgleda kao fail. Izgleda pametno, ali bitno je ono kaj je unutra, a to nije bogznakaj. imho naravno
Battery life impresivan a tanji je od Pacea a pogotovo Stratosa. A ima i veći ekran, više rezolucije jedino sto je većinom off. Al kome to ne smeta...

Edit: Zapravo meni se kao najveca mana cini to sto radi samo sa Huaweii health. Amazfit barem ima sync sa Stravom i opciju exporta GPS rute.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 18.12.2018. u 15:27.
LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 16:03   #804
jpasalic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Meni je stari Garmin dosadio i uzeo sam nesto nov ...Garmin Tactix Charlie i jako sam zadovoljan...prejak je stroj :-)
jpasalic je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2018., 16:32   #805
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Samo se nadam da si ga uzeo jeftinog, jer naspram Fenixa 5, Charlie nema nikakvog smisla.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 09:57   #806
jpasalic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo se nadam da si ga uzeo jeftinog, jer naspram Fenixa 5, Charlie nema nikakvog smisla.
Koje su rezlike...bas sam ga jutros prikopcao na komp da ga napunim i javlja mi update available...
Meni je charlie zmaj...nisam probao fenix 5...fenix 3 hr mi je dosadio pa reko da probam nesto novo....
jpasalic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 10:16   #807
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor jpasalic Pregled postova
Koje su rezlike...bas sam ga jutros prikopcao na komp da ga napunim i javlja mi update available...
Meni je charlie zmaj...nisam probao fenix 5...fenix 3 hr mi je dosadio pa reko da probam nesto novo....
Realno, slični satovi, ali ako već daješ lovu ideš na novije i kvalitetnije.

Fenix 5 je noviji + stainless steel.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 13:35   #808
jpasalic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Realno, slični satovi, ali ako već daješ lovu ideš na novije i kvalitetnije.

Fenix 5 je noviji + stainless steel.
Dok sluzi nek je tu...kad dode nesto novo idem na novo...hehehe :-)
jpasalic je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 13:26   #809
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Pozdrav ljudi, imam koje pitanjce.. Cura mi je odlučila za rođendan uzeti Garmin fenix 5 pa me zanima kolko mu traje baterija? Ne znam ni šta sve mogu na njemu pa ne znam šta bi sve i pitao.. također imam xiaomi redmi 4 jel se mogu spojiti s njim? Nisam nikad imao takav nekakav sat i šta se tiče toga ne kužim se ništa u to. Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: ruki31. 22.12.2018. u 13:28.
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 22:47   #810
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Misliš na Garmin fenix 5 (bez Sasung)?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na