Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.03.2005., 11:13   #1
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
***GTA San Andreas konfiguracija***

3 mjeseca prije izlaska Rockstar je objavio minimalnu i preporucenu konfiguraciju za PC.

Minimalno:

Pentium PIII 800 MHz ili ekvivalentni AMD
NVIDIA GeForce™, ATI Radeon™ 7000
CD-Rom 4X
256 MB RAM

Preporuceno:

P4 2.4GHz ili Athlon 2200+
Geforce FX 5700, Radeon 9600
CD-Rom 52x ili DVD-Rom 16x
256 MB RAM

vercetti je offline  
Staro 04.03.2005., 14:25   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Re: ***GTA San Andreas konfiguracija***

Citiraj:
Originally posted by shady
3 mjeseca prije izlaska Rockstar je objavio minimalnu i preporucenu konfiguraciju za PC.
Buwahaha...

Blazen bio Plejstejsn...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 04.03.2005., 14:42   #3
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Re: ***GTA San Andreas konfiguracija***

Citiraj:
Originally posted by shady
3 mjeseca prije izlaska Rockstar je objavio minimalnu i preporucenu konfiguraciju za PC.

Minimalno:

Pentium PIII 800 MHz ili ekvivalentni AMD
NVIDIA GeForce™, ATI Radeon™ 7000
CD-Rom 4X
256 MB RAM

Preporuceno:

P4 2.4GHz ili Athlon 2200+
Geforce FX 5700, Radeon 9600
CD-Rom 52x ili DVD-Rom 16x
256 MB RAM

Da. I?

Koliko vidim moći ćeš igrati. Ne baš na nekim super detaljima i rezoluciji, ali kaj se more. Većina forumaša ima ispunjene uvjete za preporučenu konfiguraciju.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline  
Staro 04.03.2005., 15:36   #4
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Citiraj:
Da. I? Koliko vidim moći ćeš igrati. Ne baš na nekim super detaljima i rezoluciji, ali kaj se more. Većina forumaša ima ispunjene uvjete za preporučenu konfiguraciju.
Zasto ne?
Nemoj da te zbunjuje ona brojka 9100
vercetti je offline  
Staro 04.03.2005., 15:40   #5
Izopaceni
Premium
Moj komp
 
Izopaceni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Enemy Territory
Postovi: 210
Moja ce konfa bit cist ok.....Rdeon 9600Pro(saphire)
512MB RAMa KingMax
Pentum 4 2.8GHz
Intel 865PE-....
__________________
It s Nice To be Important,But More Important is to be nice......
Izopaceni je offline  
Staro 04.03.2005., 19:28   #6
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline  
Staro 05.03.2005., 18:15   #7
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Re: Re: ***GTA San Andreas konfiguracija***

Citiraj:
Originally posted by Bran
Da. I?

Koliko vidim moći ćeš igrati. Ne baš na nekim super detaljima i rezoluciji, ali kaj se more. Većina forumaša ima ispunjene uvjete za preporučenu konfiguraciju.
Pa dobro šta se tiče detalja, konverzacije se plejstejšna se mogu fruati na minimalnim konfama sa podosta detalja!
evo ja igram flatout, i kolko je znam to je igra malo friškijeg datuma sa plejstejšna, i na mojoj konfi (1ghz, radek 9000, 384 rame) radi na 1024*768 i full detaljima, a u prosjeku mi vrti oko 30 fps-a
__________________
X
thunderbird je offline  
Staro 05.03.2005., 21:53   #8
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
To je zato kaj je PS smeče i svi koji ga imaju/igraju/žele su jadnici. Fuj to, fuj . Rađe 486 (još ak je DX) nek to smeće. FUUUJ. Bljak to.

BTW: mrsko priznajem al kontroler je dobar.
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 01:57   #9
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Citiraj:
Pa dobro šta se tiče detalja, konverzacije se plejstejšna se mogu fruati na minimalnim konfama sa podosta detalja! evo ja igram flatout, i kolko je znam to je igra malo friškijeg datuma sa plejstejšna, i na mojoj konfi (1ghz, radek 9000, 384 rame) radi na 1024*768 i full detaljima, a u prosjeku mi vrti oko 30 fps-a
Jel netko igrao True Crime?
Ne znam kako vama ali meni je to je jedna od najgorih igara koju sam igrao.
Kupio sam ju (naravno u trgovini ) jer sam citao da je nekakav klon od gta. A kako sam se razocarao....
Igra zauzima oko 3gb na disku i na full detaljima i 1024 izgleda kao da igram ps1
Ako netko razmislja nabaviti, upozoravam da cete baciti 4 cd-a u vodu.
vercetti je offline  
Staro 06.03.2005., 11:36   #10
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
dobro je.izgleda da cu je moci vrtiti! :clap:
a zanima me minimalna i preporucena konf za aoe3.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2005., 12:18   #11
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Originally posted by Fleks
To je zato kaj je PS smeče i svi koji ga imaju/igraju/žele su jadnici.
Hmm... Daj mi jedan dobar razlog zasto proglasavas PS2 smetjem, osim zbog infantilnosti i ignorancije? Analogno tome, PC je uber smetje, sto tehnoloski, sto zbog cinjenice da za 2k kn ne mozes sloziti konfiguraciju na kojoj ces igrati _sve_ igre. Nepotrebno je govoriti kako je PS2 manji, ljepsi, tisi, vise sexy, na njemu radi NetBSD i mozes raditi apsolutno sve kao i na svojem PCu, za 2k kn.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 06.03.2005., 12:32   #12
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Hmm... Daj mi jedan dobar razlog zasto proglasavas PS2 smetjem, osim zbog infantilnosti i ignorancije? Analogno tome, PC je uber smetje, sto tehnoloski, sto zbog cinjenice da za 2k kn ne mozes sloziti konfiguraciju na kojoj ces igrati _sve_ igre. Nepotrebno je govoriti kako je PS2 manji, ljepsi, tisi, vise sexy, na njemu radi NetBSD i mozes raditi apsolutno sve kao i na svojem PCu, za 2k kn.
Jer sam velik, debel i glup. :clap: Neda mi se sa tobom raspravljat...
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 12:48   #13
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Originally posted by Fleks
Neda mi se sa tobom raspravljat...
Onda ne postaj pizdarije, pa te ja vise necu dirati, buduci da nemas nista pametno reci u korist svojih baljezgarija. BTW, nisu te doma naucili da temeljem necijih sklonosti (a ponajmanje nekih glupih kao sto je igranje Playstationa) ljude nazivas jadnicima?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 06.03.2005., 12:58   #14
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Onda ne postaj pizdarije, pa te ja vise necu dirati, buduci da nemas nista pametno reci u korist svojih baljezgarija. BTW, nisu te doma naucili da temeljem necijih sklonosti (a ponajmanje nekih glupih kao sto je igranje Playstationa) ljude nazivas jadnicima?
a ti nisi vidio smajliaj ( ) na kraju mog posta. Kak uostalom znaš da ja nemam doma PS? .

Da se na PC-u samo igram definitivno bi imo Xbox ili PS2. Ovak mi netreba. Osim toga možeš se bolje igrat na nekom tulcu/duronu + 2k u grafu umjesto u plejku.

BTW: ajd nemoj provocirat, vidi se da dost tog znaš. Nemoj stalno provocirat.
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 13:06   #15
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Originally posted by Fleks
a ti nisi vidio smajliaj ( ) na kraju mog posta. Kak uostalom znaš da ja nemam doma PS? .
To bi te onda, kao i mene i ostalih 80 milijuna ljudi s PS2 klasificiralo kao... jadnike?

Citiraj:
Da se na PC-u samo igram definitivno bi imo Xbox ili PS2. Ovak mi netreba. Osim toga možeš se bolje igrat na nekom tulcu/duronu + 2k u grafu umjesto u plejku.
Recimo da se slazem da se na PCu i PS2 moze podjednako dobro igrati, ali za PS2 ti treba 2k kn a za PC, u najmanju ruku, 4 puta vise.

No kao sto rekoh, na PS2 mozes raditi isto sto i na PCu (surfanje, pisanje, MP3, Divx, DVD) i jos se uz to igrati ko covjek. Pazi, ja sam igrao GTS:SA prije par mjeseci. Ti neces jos toliko na PCu...

Citiraj:
BTW: ajd nemoj provocirat, vidi se da dost tog znaš. Nemoj stalno provocirat.
Hej, ti si _mene_ nazvao jadnikom, remember?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 06.03.2005., 14:50   #16
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Bubba
[B]To bi te onda, kao i mene i ostalih 80 milijuna ljudi s PS2 klasificiralo kao... jadnike?

[B]

Recimo da se slazem da se na PCu i PS2 moze podjednako dobro igrati, ali za PS2 ti treba 2k kn a za PC, u najmanju ruku, 4 puta vise.

No kao sto rekoh, na PS2 mozes raditi isto sto i na PCu (surfanje, pisanje, MP3, Divx, DVD) i jos se uz to igrati ko covjek. Pazi, ja sam igrao GTS:SA prije par mjeseci. Ti neces jos toliko na PCu...



Hej, ti si _mene_ nazvao jadnikom, remember?
pardon bubba ti si uvjek u pravu kak sam to samo mogo zaboravit? . i da nemam dom ps, al ti to neznaš.

hm... igranje na pc-u i ps2... no comment. simulacija letenja na ps2... i don't thin so. Grafika na PS 2 i PC-u u splinter cellu (npr) je na PC-u 3x bolja. Na Xbox-u je blizu, ali trza. Da se razumijemo nije bilo na nekom šroteks televizoru. Očemo dalje il ti je dosta.
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 15:10   #17
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Originally posted by Fleks
pardon bubba ti si uvjek u pravu kak sam to samo mogo zaboravit? . i da nemam dom ps, al ti to neznaš.

hm... igranje na pc-u i ps2... no comment. simulacija letenja na ps2... i don't thin so. Grafika na PS 2 i PC-u u splinter cellu (npr) je na PC-u 3x bolja. Na Xbox-u je blizu, ali trza. Da se razumijemo nije bilo na nekom šroteks televizoru. Očemo dalje il ti je dosta.
Evo da još nekaj dodam: igranje RTS-a na plejki živo mučenje, a na većim televizorima skoros vaka igra zgleda jadno zbog relativno niske rezolucije televizora...
pitam se kak bi zgledao dead or alive na kompu :clap:
__________________
X
thunderbird je offline  
Staro 06.03.2005., 15:16   #18
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by thunderbird
Evo da još nekaj dodam: igranje RTS-a na plejki živo mučenje, a na većim televizorima skoros vaka igra zgleda jadno zbog relativno niske rezolucije televizora...
pitam se kak bi zgledao dead or alive na kompu :clap:
Definitivno. Em je reza niska, em fali tipki... Za arkade još izdržiš, ali ostalo katastrofa.
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 15:42   #19
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Originally posted by Fleks
pardon bubba ti si uvjek u pravu kak sam to samo mogo zaboravit? .
Ja nisam uvijek u pravu, ali si ti cesto u krivu.

Citiraj:
hm... igranje na pc-u i ps2... no comment. simulacija letenja na ps2... i don't thin so. Grafika na PS 2 i PC-u u splinter cellu (npr) je na PC-u 3x bolja. Na Xbox-u je blizu, ali trza. Da se razumijemo nije bilo na nekom šroteks televizoru. Očemo dalje il ti je dosta.
Naravno da hocemo dalje. Molim te, reci mi koje ce to racunalo za 2000kn moci raditi sve kao i Playstation? Hajde pokreni bilo koju PC igru iz 2004. na 32 MB RAMa. Hajde pokreni bilo koju igru iz 2004. na 300MHz procesoru. Hajde pokreni igru iz 2004. bez hard diska. Hajde pokreni Grand Turismo i pocni plakati nad svojim Nid For Spidom.

I kao sto si sam rekao, nemas Playstation pa stoga nisi nimalo meritoran da usporedjujes PC i PS. PC moze postati Playstation, no to onda iziskuje neusporedivo vise novaca. Isto tako, ti imas avio simulacije, ja imam San Andreas. Hajde pogodi sto se u prosjeku vise igra. Naravno, ovdje samo gledam prakticnu stranu stvari. Genijalna arhitektura Playstationa 2 je jednostavno neusporedivo bolja od one s PCa, a usporedba bi predstavljala cistu blastfemiju. Da je Sony bio iole pametan, s PS2 bi skrsio PC kako i zasluzuje. Nadam se samo da ce nesto slicno napraviti s PS3, no to ce jos vidimo...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 06.03.2005., 15:46   #20
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Hm, ovo malo ode u vode gdje nebi trebalo. Zato molim otvorite novu temu pod ostalo ili svaštara pa tamo do mile volje o prednostima PS i PC.
tor je offline  
Staro 06.03.2005., 15:51   #21
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by Bubba
[B]Ja nisam uvijek u pravu, ali si ti cesto u krivu.



Naravno da hocemo dalje. Molim te, reci mi koje ce to racunalo za 2000kn moci raditi sve kao i Playstation? Hajde pokreni bilo koju PC igru iz 2004. na 32 MB RAMa. Hajde pokreni bilo koju igru iz 2004. na 300MHz procesoru. Hajde pokreni igru iz 2004. bez hard diska. Hajde pokreni Grand Turismo i pocni plakati nad svojim Nid For Spidom.

I kao sto si sam rekao, nemas Playstation pa stoga nisi nimalo meritoran da usporedjujes PC i PS. PC moze postati Playstation, no to onda iziskuje neusporedivo vise novaca. Isto tako, ti imas avio simulacije, ja imam San Andreas. Hajde pogodi sto se u prosjeku vise igra. Naravno, ovdje samo gledam prakticnu stranu stvari. Genijalna arhitektura Playstationa 2 je jednostavno neusporedivo bolja od one s PCa, a usporedba bi predstavljala cistu blastfemiju. Da je Sony bio iole pametan, s PS2 bi skrsio PC kako i zasluzuje. Nadam se samo da ce nesto slicno napraviti s PS3, no to ce jos vidimo...
Ajd bubba onda mi reci molim te KAJ radiš na PC forumu, nađi si neki PS forum i tam baljezgaj.

@Tor: otvaram temu pod ostalo !

.
Fleks je offline  
Staro 06.03.2005., 22:41   #22
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
jedva cekam san andreas

nego bubba vec sam ti rekao daj se malo smiri covjece napdas ekipu koda nadoknadjujes neke svoje nedostatke......

MAN chill out.....


sto se tice ps2 super stvar iako ni do koljena ps1.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 06.03.2005., 23:25   #23
Boomer
Newbie
 
Boomer's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Mece
Postovi: 100
Citiraj:
Originally posted by Codiac-


sto se tice ps2 super stvar iako ni do koljena ps1.
True. Kad se samo sjetim kad je stari prije nekoliko godina donio PS iz Njemačke. 24-satno igranje Tekkena 3 (demoa - samo Eddy i Xiaoyu ) dok nisam ugradio opak komad elektronike koji omogućava igranje ''jeftinih igara''. A onda Metal Gear Solid, Gran Turismo, Chrono Cross (najbolja igra svih vremena)... Pola svog mladog života sam proveo s gamepadom u rukama.
__________________
Soltek 75FRN2-RL
AMD XP 2500+ Barton @ 200 x 11 (zaključan) @ 1,5 V
Extreme Volcano 12+
2 x 256 MB Samsung DDR 400 DC @ (2,5-3-3-11)
Leadtek A6600GT
WD 800 JB 80 GB 8 MB cachea
Cyber Drive 48 x 16 x 48 CD-RW
LG DVD ROM 48 x 12
Chieftec 400W
Coolermaster Cavalier CAV-T01
LG Flatron F720P
Boomer je offline  
Staro 07.03.2005., 23:42   #24
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Evo bas jucer sam bratu kupio ps1 za 250kn.
2 kontrolera, 30 igara, 2 memory kartice

Steta sto ne moze i GTA SA na ps1
vercetti je offline  
Staro 07.03.2005., 23:57   #25
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by shady
Evo bas jucer sam bratu kupio ps1 za 250kn.
2 kontrolera, 30 igara, 2 memory kartice

Steta sto ne moze i GTA SA na ps1
Dobar deal.
Fleks je offline  
Staro 09.03.2005., 00:30   #26
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Genijalna arhitektura Playstationa 2 je jednostavno neusporedivo bolja od one s PCa, a usporedba bi predstavljala cistu blastfemiju. Da je Sony bio iole pametan, s PS2 bi skrsio PC kako i zasluzuje.
Bubba daj mi reci sta brijes.
Sam kazes da je usporedba beskorisna.
Zasto mislis da sony moze/hoce skrsiti PC?
pa daj molim te... PS nece nikada biti kao komp,Nikada! Ljudi moji PS je nemoguce nadogradjivati kao PC i igranje na PC-u je daleko bolje i feeling je duplo jaci.
Najvise se razocaram kad vidim ruznu, mutnu, aliasiranu grafiku.
Jednom sam igrao (jos na jedinici) quake 2 sa frendom i nevjerojatno je to koliko je problematicno na gamepadu napraviti bilo sta, jednostavno je nemoguce posteno se zabavit sa ovakvim igrama i s padom u ruci. Ista stvar je bila sa Mohom...
Isto tako primjetio sam frame drop na PS 2 u underground jedinici. Nisam ocekivao da je to moguce na konzoli ali uvjerio sam se da je. Nemojte me krivo shvatit ne pljujem ja po pjejci, dobra je ona samo komp je komp, tako je bilo i uvijek ce i biti.
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline  
Staro 09.03.2005., 08:52   #27
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
E sad je bilo dosta. Gotovo, zatvaram. Ovo je software, ne mjesto za ispucavanje frustacija.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na