Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2010., 18:55   #1
ZvoneXP
Banned
Moj komp
 
ZvoneXP's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 152
Dell radi problem ili OPTIRARC I TSST

Ovako ima Dell studio i vec po drugi put mi je przilica crkla (valjda) jucer krenuo instalirati windowse i to jedva nakon sta sam cd ubacio 50puta jer krene citati pa stane i sada je taj problem sta ja nezelim dati laptop njima jer ga necu dobiti mjesec i pol pa me zanima dali za DELL vrijedi kao i za IBM / LENOVO da ja skinem przilicu i posaljem sa racunom i garancijom u servis i onda oni meni posalju novu przilicu i papire
ZvoneXP je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2010., 23:44   #2
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor ZvoneXP Pregled postova
Ovako ima Dell studio i vec po drugi put mi je przilica crkla (valjda) jucer krenuo instalirati windowse i to jedva nakon sta sam cd ubacio 50puta jer krene citati pa stane i sada je taj problem sta ja nezelim dati laptop njima jer ga necu dobiti mjesec i pol pa me zanima dali za DELL vrijedi kao i za IBM / LENOVO da ja skinem przilicu i posaljem sa racunom i garancijom u servis i onda oni meni posalju novu przilicu i papire
To ne vrijedi ni za IBM/Lenovo, a ni za Dell.
Druga stvar je ako ti neki servis toliko ide na ruku, ali smunjam da će neki to napraviti.
Ono što možeš je otići na servis da vide što je i kako je i uzmeš prijenosnik sebi dok drugi dio ne dođe.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2010., 15:05   #3
ZvoneXP
Banned
Moj komp
 
ZvoneXP's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 152
e u krivu si zvao sam Dell servis i rekli su mi da mogu skinuti przilicu i poslati im
ZvoneXP je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na