Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2009., 18:32   #1
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
Problem s projektorom

Projektor mi baca zeleno svitlo... Znaci kad ga spojin sa laptopon slika je zelena sve je zeleno... proba san na 2 razlicita laptopa i ista se stvar događa... radi se o acer projektoru...

namista san i pokusa sve kroz meni namistit boje ali nista nije rjesilo...

ne znan da li je bitno ali kad ukljucim meni od projektora za namistanje/podesavanje meni je ''normalan'' sivo bijeli (normalne boje menija) dok je pozadina i dalje zelena...

molim Vas pomoc...

__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2009., 18:49   #2
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni smrdi na konektor. Bilo na kompu, bilo na kabelu bilo na projektoru. Pogotovo pošto je meni normalan!

Probaj sa drugim kabelom i detaljno pregledaj i jedno i drugo. Možda ti ne neki pin, negdje jednostavno iskrivio!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2009., 18:58   #3
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
pa da proba san cak okrenit kabel (dio sta je bija u projektoru usteka san u laptop i obrnuto) i situacija se popravila sa slikom bila... ok provjerit cu kabel...

ima li jos koja mozda solucija?
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na